[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

MichaÂł PirĂłg wypadÂł Âśrednio. A myÂślaÂłem, Âże jest z niego fajny facet. Niestety nie przekonaÂł mnie do siebie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

pirĂłg okazaÂł sie chyba bi z brzewagÂą na gay :P odcinek sÂłaby lipiĂąska nudna, pirĂłg teÂż
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Moim zdaniem WojewĂłdzki powinien zaprosiĂŚ do studia Huberta UrbaĂąskiego i Tomasza Lisa
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

urbaĂąski byÂł u kuby nie tak znowu dawno, wywiad nie byÂł ciekawy
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Co do PirĂłga to w koĂącu nie powiedziaÂł nic. Pierwsze coÂś tam bylo ze jest ale nie do konca, potem ze jest bi potem ze hetero i tak w kolko. takze nic konkretnego. no ale w koncu nie dziwiĂŞ mu sie -jego sprawa!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

r_r16 pisze:Co do PirĂłga to w koĂącu nie powiedziaÂł nic. Pierwsze coÂś tam bylo ze jest ale nie do konca, potem ze jest bi potem ze hetero i tak w kolko. takze nic konkretnego. no ale w koncu nie dziwiĂŞ mu sie -jego sprawa!
ZaÂłwaÂżyÂłem, Âże jak Kuba ma goÂścia hetero to gada zawsze o gejach jak ma gej/bi to mĂłwi, Âże nie chce na ten temat mĂłwiĂŚ.. :devil: I prĂłbuje niby nie pytaĂŚ, a informacje uzyskuje. Sprytne. No i Rafarala Âświetna :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ogólnie ma³o Piróg gada³, myœla³em, ¿e bêdzie go wiêcej. I ten nowy punkt programu "Na w³asne ¿yczenie" kiepski - ju¿ lepsze by³yby inne kawa³ki z rozmów z goœÌmi. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Strasznie mnie wkurzyÂła ta "reklama wyborcza". Podczas 2cz wylÂączylem telewizor - straznie dlugie i straaaaaaaaaaszzzzzzzzzzzzznie nudne!
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Hubert UbaĂąski byÂł u Kuby jeszcze w Polsacie na poczÂątku 2006 roku razem z ManuelÂą GredkowskÂą,a w TVN go nie byÂło.
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

r_r16 pisze:Strasznie mnie wkurzyÂła ta "reklama wyborcza". Podczas 2cz wylÂączylem telewizor - straznie dlugie i straaaaaaaaaaszzzzzzzzzzzzznie nudne!
NÊDZNA PRÓBA PODROBIENIA MAJEWSKIEGO WG MNIE TO BY£A
kUBA TO DOBRY PROGRAM, ALE TYLKO Z CELU WYWIADÓW, I TO JET OK, KUBA NIE MUSI WYMY¦LAÆ JAKI¦ FILMIKÓW I KABARETÓW BO TO NIE TEN PROGRAM
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

skecz nie byÂł smieszny wg mnie, wyszÂło ze wojewĂłdzki nie umie robic parodii, to byÂło sÂłabe
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

W niedzielĂŞ:
W najbliÂższym "Kubie WojewĂłdzkim" interlokutorami, rozmĂłwcami
i adwersarzami tytu³owego Kuby Wojewódzkiego bêdzie aktor m³odego pokolenia £ukasz P³oszajski znany m.in. z serialu "Pierwsza mi³oœÌ", gdzie nie doœÌ ¿e kreuje czarny charakter, to jeszcze jest z tego dumny oraz "bo¿yszcze t³umów", legenda polskiej sceny rockowej i za³o¿yciel zespo³u Piersi czyli Pawe³ Kukiz - w³aœciciel licznych talentów oraz w³asnego zdania. I to w ka¿dej sytuacji!

Ponadto w programie dobra zabawa, licznie przyby³a publicznoœÌ, niespodzianki i muzyka w wykonaniu Gabrieli Kulki.

Zapraszamy!
Czekam oczywiÂście na PawÂła Kukiza :D

[ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 11:51 pm ]
Dzisiejszy odcinek w porĂłwnaniu z poprzednim bardzo mi siĂŞ podobaÂł :D. Szkoda, Âże Kukiz troche chory to moÂże wiĂŞcej by go byÂło (chociaÂż na stronie jest 5 minut wyciĂŞtego wywiadu z nim). PÂłoszajski teÂż Âświetny sie wypowiadaÂł (najlepsze byÂło o przerzedzonych wÂłosach Kuby). MyÂślaÂłem, Âże bĂŞdÂą z nim smuty, ale polubiÂłem go. Fajny wywiad wyszedÂł :D.

P.S. Nie podoba³o mi siê tylko jedno zdanie £ukasza P³oszajskiego: "Jak Oni Œpiewaj¹ to jest w tej chwili taki hicior, ¿e Taniec z Gwiazdami siê zwin¹³ przy tym programie"
Tyle bredni w jednym zdaniu, Âże chyba wyÂśle mu wyniki oglÂądalnoÂściowe obu programĂłw :D

[ Dodano: Wto PaÂź 02, 2007 2:50 pm ]
W niedzielĂŞ u Kuby: Katarzyna Grochola i Andrzej Grabowski :D.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A w najbli¿sz¹ niedzielê goœÌmi Kuby bêd¹:
Tomasz LipiĂąski (muzyk takich formacji jak "Brygada Kryzys", "Izrael" czy "Tilt") oraz popularny prezenter i showman Piotr GÂąsowski znany m.in. z programĂłw "Taniec z Gwiazdami", "Daleko od noszy", "Dubidu", licznych talentĂłw oraz zamiÂłowania do sportu i szybkich samochodĂłw.

W programie pojawi siĂŞ teÂż Grupa Operacyjna, wsÂławiona takimi przebojami jak "Nie bĂŞdzie niczego" czy ostatnio "Mordo ty moja".
Tak mi siĂŞ wydaje, Âże najciekawszy bĂŞdzie wystĂŞp Grupy Operacyjnej. Bo i LipiĂąski i GÂąsowski jakoÂś bardzo mnie nie interesujÂą... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

LipiĂąski teÂż mnie nie interesuje, ale GÂąsowskiego z chĂŞciÂą posÂłucham. Grupa Operacyjna napewno bĂŞdzie miaÂła ciekawy wystĂŞp :D. Mam nadziejĂŞ, Âże zaÂśpiewajÂą wiĂŞcej niÂż jednÂą piosenkĂŞ. OgĂłlnie to zawsze bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł bez wzglĂŞdu na goÂści :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

TydzieĂą temu odbyÂł siĂŞ kolejny bieg Run Warsaw, w ktĂłrym braÂł udziaÂł Kuba WojewĂłdzki. Dopiero dziÂś zauwaÂżyÂłem taki banner:
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości