Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Iza KoÂźmiĂąska :roll: MĂłj typ jest nastĂŞpujÂący: jest albo siostrÂą, albo bliskÂą kuzynkÂą Katarzyny Kolendy - nie da siĂŞ tego ukryĂŚ :D

DoœÌ off topica... :D
Och :!: Dziêki ci Funcky za wyrozumia³oœÌ :D bo ju¿ sobie w g³owie pouk³ada³em, co napiszê :D
Ju¿ jestem, wiêc... na czym to ja skoùczy³em pisanie swojego posta :?: O stroju ju¿ by³o, o fryzurze, make up te¿, to czas przejœÌ do tematyki poranka i jego strony merytorycznej :D Tematów Ci u nas dostatek - tak mog³aby na wstêpie rzec Anita. By³o ich sporo, a Anita po ka¿dej wa¿niejszej informacji powtarza³a, ¿e na antenie tvn24 bêd¹ siê tym tematom szczegó³owo przygl¹daÌ. Czy tak siê sta³o .... nie wiem, bo nie ogl¹da³em :evil:
Dzisiaj moÂże Anita nie miaÂła tak szczebiotliwego nastroju, jak w zeszÂłym tygodniu, ale i tak widaĂŚ byÂło, Âże ma powody do zadowolenia... ciekawe jakie :?: :?
Mi³o by³o oczywiœcie w pogodzie: ''Tomek przedstawi paùstwu szczegó³y pogodowe'', ''tak jak powiedzia³a Anita'' i takie tam dyrdyma³y :wink: Tomasz chcia³ budziÌ s³oùce ju¿ o 7.10, póŸniej poprawi³ siê, ¿e wstaje ono oczywiœcie o 8.10 :wink: Anita ubolewa³a nad ciemnymi i sennymi miastami, i tak przez parê wejœÌ :D
Tradycyjnie o 7.20 Biznes, Anita rzekÂła po pogodzie: ''Z Tomkiem siĂŞ jeszcze potkamy, a za chwilĂŞ spotkanie z Biznesem'' :wink: MyÂślĂŞ sobie - z jakim biznesem :roll: :wink: OkazaÂło siĂŞ po chwili, Âże jest nim Damian ''Biznes'' KuraÂś, strasznie dzisiaj rozgadany :D NadawaÂł Anicie tak intensywnie, Âże nie zorientowaÂł siĂŞ, iÂż sÂą juÂż na wizji - Anita musiaÂła go trochĂŞ przytemperowaĂŚ, i gestem rĂŞki uspokoiĂŚ - ÂświetnÂą miaÂła wtedy minĂŞ :lol:
To mo¿e teraz troszkêo przegl¹dach prasy... Anita ca³y czas wybiórczo oscyluje przy tematyce... raczej matrymonialnej... no, tym razem ma³¿eùskiej :D a dok³adniej czyta³a o tym, jak to ma³¿eùstwa rozpadaj¹ siê, po tym jak jedna ze stron przeczyta treœÌ sms-a, której oczywiœcie nie powinna by³a przeczytaÌ :evil2: Czy¿by Anita szuka³a inspiracji i planowa³a sms-em rozbiÌ jakiœ zwi¹zek :?: :evil2: Mniejsza z tym :D
To by³ artyku³ z Wyborczej, a pod nim zachêcaj¹cy do lektury inny ciekawy (którego Anita niestety nie przeczyta³a :wink: ) ''Co to k.... za radio ?!'' :evil2: Z Trybuny Anita tradycyjnie wychwyci³a rybrykê''100 s³ów'', z Rzepy bodaj te fascynuj¹ce sonda¿e parlamentarne, a z Polityki rozmowê z J. Kaczyùskim.
By³o o polityce, to teraz mo¿e o sporcie... dzisiaj pierwszy raz widzia³em Ryczela... wysoki - oczywiœcie Funcky od razu wpad³ w oko, tradycyjnie po w momencie, kiedy znikn¹³ z ekranu, z tego oka je wypad³ :evil2: , ale ja i lubi³em i wola³em MaÌka Jab³oùskiego :[ Anita pewnie te¿...
No to jeszcze o sporcie, Anita przed ³¹czeniem z Berlinem, z Wojtkiem Hernesem, wykaza³a siê ogromn¹ swobod¹ i pozwoli³a sobie na tekst typu (bêdê parafrazowa³): Do MŒ w pi³ce no¿ne zosta³o 149 dni, jak wyliczyliœmy szybko w redakcji i mam nadziejê, ¿e nie ma w tym b³êdu. :D
I w ogóle b³êdów w ca³ym poranku by³o ma³o, kilka mniejszych przejêzyczeù w trakcie przegl¹dów prasy, ale Anita pilnowa³a siê, widaÌ by³o, ¿e jest dobrze przygotowana, skupiona na pracy i efekty tego widowiska mogliœmy podziwiaÌ przez blisko 4 godziny....
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack pisze:Anita pilnowaÂła siĂŞ, widaĂŚ byÂło, Âże jest dobrze przygotowana, skupiona na pracy i efekty tego widowiska mogliÂśmy podziwiaĂŚ przez blisko 4 godziny....
Hola, hola! AleÂś siĂŞ rozbrykaÂł :D Jakie cztery godziny - to byÂłoby zbyt piĂŞkne :/ Cztery godziny, po odliczeniu serwisĂłw, pogody, reklam i relacji reporterĂłw dajÂą gĂłra godzinĂŞ :? WiĂŞc nie ma siĂŞ czym podniecaĂŚ :? OczywiÂście zawsze lepszy rydz, niÂż nic, co nie znaczy jednak, Âże to satysfakcjonujÂąca liczba minut Anity na antenie TVN24! Wiem, Âże siĂŞ rozumiemy, tylko ta chwilowa euforia wziĂŞÂła gĂłrĂŞ, prawda?
AÂż dziw, Âże przeglÂądĂłw prasy nie czyniÂą reporterzy, tak jak to jest w Kawie, czy herbacie :?
Damian ''Biznes'' KuraÂś, strasznie dzisiaj rozgadany :D NadawaÂł Anicie tak intensywnie, Âże nie zorientowaÂł siĂŞ, iÂż sÂą juÂż na wizji - Anita musiaÂła go trochĂŞ przytemperowaĂŚ, i gestem rĂŞki uspokoiĂŚ - ÂświetnÂą miaÂła wtedy minĂŞ :lol:
To by³ chyba najzabawniejszy punkt Poranka :lol: Anita a i owszem œmia³a siê pocz¹tkowo z tej, by³o nie by³o, wpadki, ale póŸniej spowa¿nia³a - chyba nie lubi, gdy coœ nie idzie tak, jak to zaplanowano :wink:
Bo przecieÂż nie bez powodu unika tego artystycznego nieÂładu na biurku podczas przeglÂądania prasy, gdzie gazety niemalÂże symetrycznie ma poukÂładane, temat po temacie :D Godne podziwu :D

Tak czytam TwojÂą ,,realacjĂŞ''..... strĂłj Anity, kolorowy make up, prasa, pogoda (Tomek fajnie musiaÂł zadzieraĂŚ gÂłowĂŞ, Âżeby mĂłc patrzeĂŚ na AnitĂŞ), sport..... JuÂż wiem, co jeszcze mogÂłabym dopisaĂŚ! :D
By³o jedno wejœcie informuj¹ce o nowej pani minister - Zycie Gilowskiej i tym uczuciu zazdroœci, który w Teraz My autorzy programu ,,czêstowali'' Donalda - tu Anita powstrzymywa³a œmiech. Ale o tym piszê przy okazji, bo g³ównie chodzi mi o materia³, który Anita zapowida³a po tym w¹tku, mianowicie o dodatkowych pieni¹dzach na realizacjê filmów, pieni¹dzach na kinematografiê..... w koùcu, od kiedy Rywin poszed³ siedzieÌ, w Polsce nie krêci siê praktycznie ¿adnych filmów :evil2: Mo¿e kondycja polskiego kina poprawi siê i tak siê zastanawia³am, patrz¹c na Anitê, czy mo¿e nie zatêskni³a w tym momencie za filmem, nie koniecznie w kontekœcie aktorstwa? OdpowiedŸ na to pytanie oczywiœcie zna tylko ona :D
Iza KoÂźmiĂąska :roll: MĂłj typ jest nastĂŞpujÂący: jest albo siostrÂą, albo bliskÂą kuzynkÂą Katarzyny Kolendy - nie da siĂŞ tego ukryĂŚ :D
Moim zdaniem takÂże :] :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:AÂż dziw, Âże przeglÂądĂłw prasy nie czyniÂą reporterzy, tak jak to jest w Kawie, czy herbacie :?
Jeszcze tylko tego brakowaÂło :!: Wtedy Anita byÂłaby juÂż tylko ''dodatkiem'' do programu, choĂŚ i tak w duÂżej mierze jest :!: Ale zawsze jednak ma okazjĂŞ trochĂŞ siebie przemyciĂŚ :? Ma okazjĂŞ... to nie powinno mieĂŚcharekteru okazjonalnoÂści, tylko codziennoÂści :!: :
Funckyrella pisze:la"]JuÂż wiem, co jeszcze mogÂłabym dopisaĂŚ! :D
A i ja wiem, co jeszcze pomineliÂśmy :D
2 bardzo zajmujÂące rozmowy telefoniczne, ktĂłre przeprowadziÂła Anita. Pierwsza to byla rozmowa z rzecznikiem PKP, do ktĂłrego Anita Âładnie siĂŞ zwracaÂła: ''Panie Michale'' :P , ktĂłry to pan MichaÂł uspokoiÂł AnitĂŞ, a ta pasaÂżerĂłw, Âże klocki hamulcowe w pociÂągach polskich kolei sÂą bezpieczne :D , a druga to byÂła rozmowa z szefem ''Porozumienia zielonogĂłrskiego'' :D
Funckyrella pisze:Hola, hola! AleÂś siĂŞ rozbrykaÂł :D Jakie cztery godziny - to byÂłoby zbyt piĂŞkne :/ Cztery godziny, po odliczeniu serwisĂłw, pogody, reklam i relacji reporterĂłw dajÂą gĂłra godzinĂŞ :? WiĂŞc nie ma siĂŞ czym podniecaĂŚ :? OczywiÂście zawsze lepszy rydz, niÂż nic, co nie znaczy jednak, Âże to satysfakcjonujÂąca liczba minut Anity na antenie TVN24! Wiem, Âże siĂŞ rozumiemy, tylko ta chwilowa euforia wziĂŞÂła gĂłrĂŞ, prawda?
Prawda ;( ;( Nawet nie chcĂŞ myÂśleĂŚ o tym, Âże to jedyne takie ''obfite'' spotkanie z AnitÂą, ktĂłre musi nam wystarczyĂŚ na... BĂłg wie ile ;( ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

GÂłowa do gĂłry, faktycznie moÂże nie tak obfite jak dziÂś, ale jutro teÂż bĂŞdzie okazja by ,,spotkaĂŚ'' siĂŞ z AnitÂą :D
Wszystko na to wskazuje, Âże jutro Anita w Faktach (popoÂłudniowych), bo Patrycja NIE zapowiedziaÂła siĂŞ na jutro :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mam dobre wieÂści - Anita juÂżod Ăłsmej na swoim stanowisku przygotowuje dla nas fakty :D

To jednak trochĂŞsmutne, kiedy patrzy siĂŞ na to, ile dzieje siĂŞ w sejmie, jakim Âżyciem tĂŞtni studio tvn24, a Anita bĂŞdzie w tym miaÂła zaledwie 15 minut udziaÂłu :sad:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

To faktycznie smutne, Âże Anita tak jakby staÂła obok tego wszystkiego.
Ale stara³a siê to póŸniej nadrobiÌ :wink:
Wielkie brawa dla Anity za pobicie wÂłasnego rekordu Âżyciowego - Fakty skoĂączyÂły siĂŞ niemal o 17:02 :spoko: Ale to raczej zasÂługa przydÂługawego jak warunki FaktĂłw popoÂłudniowych, pierwszego gorÂącego materiaÂłu sejmowego.
A Anita, jak to w tym programie jest ju¿ ustalone, przygotowa³a zapowiedzi krótkie, ale wymowne w swojej treœci. Dwie pierwsze o sytuacji w sejmie - tu widoczne na twarzy Anity zgorszenie (w pe³ni popierane przeze mnie), tym co ma tam miejsce, ma³y dodatek, czyli krótka rozmowa z Magd¹ Sakowsk¹. PóŸniej ,,jazda figurowa'' na lodzie - mo¿e trochê zbyt kolokwialnie powiedziane :wink: , operacja, wyjœcie na wolnoœÌ Agcy, tematy z zagranicy, pogoda i po Faktach.
NajwaÂżniejsze, Âże bĂŞdzie jutro :D ObiecaÂła :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie wiedzieĂŚ czemu, Anita jeszcze po 18-stej siedziaÂła na swoim stanowisku. Zwykle znikaÂła wraz z pojawieniem siĂŞ 18-stej wÂłaÂśnie... Przynajmniej dziĂŞki temu mogliÂśmy dÂłuÂżej na niÂą popatrzeĂŚ :wink: 10-cio godzinny dzieĂą pracy - sporo, ale dobrze, Âże Anita nie przepracowuje siĂŞ, tzn., Âże jej praca nie jest taka ciĂŞÂżka :D
Siedzi sobie za biurkiem, od czasu do czasu z kimÂś porozmawia, ma czas na wyjÂście ze studia, na zjedzenie ''paluszkĂłw'', itd. MiÂło i bezstresowo - tylko, Âże ja wolaÂłbym, Âżeby Anita jednak ÂłyknĂŞÂła tego stresu, np. w prowadzÂąc dzieĂą na Âżywo :[

Ale trudno, mamy tylko fakty na otarcie ³ez. Szczerze mówi¹c myœla³em, ¿e tematyka sejmowa bardziej zdominuje dzisiejsze wydanie faktów, ale myœlê, ¿e dobrze sta³o, ¿e wystarczy³o im czasu na to, by inn¹ tematyk¹ te¿ siê jednak zaj¹Ì.

PS Nikt nie zrobiÂł capsĂłw :?:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A zwrĂłciÂłeÂś uwagĂŞ, jakie Anita miaÂła wczoraj blade rĂŞce? :evil2: TrochĂŞ przesadzili ze ÂświatÂłami :neutral:
By³yby capsy, by³oby to widaÌ..... wszyscy sprzysiêgli siê przeciwko nam :sad: Jak dobrze pójdzie, to we dwójkê napiszemy ca³¹ stronê :D
Có¿ za duet :D
Dziesiaj niestety jeszcze Anity nie widziaÂłam na stanowisku :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Monster

Post autor: Monster »

A dzisiaj Anita teÂż chyba poprowadzi ,,Fakty'' popoÂłudniowe, bo Patrycja bĂŞdzie w ,,Dniu na Âżywo''. :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak tak, wiemy to, Anita wszak zaprosiÂła na dziÂś. Ale dziĂŞki za info :D :wink:
Jak dobrze pójdzie, to we dwójkê napiszemy ca³¹ stronê :D
Có¿ za duet :D
A widzisz, narzekaÂłaÂś, Âże rzadko siĂŞ widujemy, Âże maÂło ze sobÂą rozmawiamy, to przynajmniej tutaj mamy ku temu okazjĂŞ :wink:
A cpasy s¹, na innej stronie, jeden pozwoli³em sobie ukraœÌ :wink:

Obrazek
Dziesiaj niestety jeszcze Anity nie widziaÂłam na stanowisku :/
Do szesnastej powinna siĂŞ zjawiĂŚ :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Piotrek_1992 pisze:A dzisiaj Anita teÂż chyba poprowadzi ,,Fakty'' popoÂłudniowe, bo Patrycja bĂŞdzie w ,,Dniu na Âżywo''.
Patrycja w Dniu na ¿ywo, Anita w Faktach :roll: - my wolelibyœmy odwrotn¹ sytuacjê :sad: Chocia¿ Patrycji te¿ siê taki b¹dŸ co b¹dŸ awans nale¿y, bo wczoraj by³a œwietna :D Anita z pewnoœci¹te¿ po raz kolejny udowodni³aby jak¹ jest wspania³¹ dziennikark¹, niestety nie mia³a takiej szansy wczoraj :sad:

Black, to moÂże jeszcze zacznijmy sÂłaĂŚ do siebie pmsy? :evil2: :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Monster

Post autor: Monster »

Jednak pamiêtam jak Anita prowadzi³a g³ówne wydania ,,Faktów'' :D
Teraz juÂż nie prowadzi :( :( :(
To wszystko przez JustynĂŞ Pochanke :!: :evil: :!: :wink:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Dobra rada :D
UwaÂżaj na niektĂłre wypisywane treÂści, bo moÂżesz byĂŚ za nie zganiony :lol: ZwÂłaszcza, Âże piszesz je w wÂątku o Anicie :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie byÂło trzeba czekaĂŚ do 16-stej :wink: AnitĂŞ dojrzaÂłem gdzieÂś w okolicach 13-stej.
Wczoraj, kiedy serwisy miaÂł Grass swoimi szerokimi barami zasÂłaniaÂł AnitĂŞ, a dziÂś, kiedy te serwisy ma JĂŞdrzejowska kadr jest maÂły i Anita jest ''ucinana'' :/ :D
JednakÂże wychwyciÂłem, Âże Anita dzisiaj bardzo skupiona na pracy, bodaj raz tylko widziaÂłem, Âże coÂś pije :wink: a tak caÂły czas praca przy komputerku :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack pisze:Wczoraj, kiedy serwisy miaÂł Grass swoimi szerokimi barami zasÂłaniaÂł AnitĂŞ, a dziÂś, kiedy te serwisy ma JĂŞdrzejowska kadr jest maÂły i Anita jest ''ucinana'' :/
Czyli najlepsze byÂły serwisy z PatrycjÂą, bo po Grassie nie zmieniali kadrowania, a w ,,barach'' taka szeroka nie jest, wiĂŞc AnitĂŞ byÂło wiadaĂŚjak na dÂłoni :lol:

A dziÂś :D ÂŁadny fioletowy golf :D Okropna szara i za duÂża marynara :/
ZacznĂŞ od koĂąca, Fakty skoĂączyÂły siĂŞ o 17:01, to niezÂły wynik :D Bardzo treÂściwe, na szczĂŞÂście nie przewaÂżyÂła polityka. Tak jak czujĂŞ wstrĂŞt do polityki, tak dziÂś rozbawiÂł mnie tzw. ,,gabinet cieni PO'' :evil2: Dlaczego wiĂŞc Tusk nie ,,stoi'' w cieniu KaczyĂąskiego? :evil2: To tak na marginesie :wink:
Na koniec luÂźniejszy temat o piÂątku trzynastego - pomyÂśleĂŚ, Âże telewizja mi o tym dopiero przypomniaÂła :D A juÂż na sam koniec miaÂłam wraÂżenie, Âże Anita w skutek maÂłego zaplÂątania myÂśli, zdradziÂła nam, Âże zobaczymy siĂŞ z niÂą w przyszÂłym tygodniu :D WiĂŞc chociaÂż na tyle moÂżemy byĂŚ spokojni :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 18 gości