[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

Nawet MBTM ma swój kanał na YT, na dodatek występy są w najlepszej jakości HD. :D http://www.youtube.com/user/MustBeTheMusicPolsat/videos
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

SevenUP pisze:Powiedziała, że to jest niedposzczalne żeby publicznie komentować i wyzywać kogoś, kto ma inny styl muzyczny. Tylko dlaczego to wycięli(
A gdzie to wycięli? W powtórce w telewizji? Na Player.pl ta wypowiedź dalej jest.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Podobno w powtórce jej wypowiedź była ucięta.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Kolejny szok ! 1,8 MLN przedwczorajszego X FACTORA ! :( Tego chyba nikt sie nie spodziewal ..

http://muzyka.interia.pl/pop/news/oglad ... 2010599,50
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

adik1148 pisze:Kolejny szok ! 1,8 MLN przedwczorajszego X FACTORA ! :( Tego chyba nikt sie nie spodziewal ..

http://muzyka.interia.pl/pop/news/oglad ... 2010599,50
a ile się spodziewałeś ja nawet liczyłem na mniej 8) niestety ale odcinki na żywo są bardzo nudne :P
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Uroki soboty, godziny 20.00, w sezonie PO świętach wielkanocnych. Nie interesują mnie miliony, tylko udziały. A tych jak zwykle się nie podaje, a to najważniejsze.
tvn - latem programowo najgorsza!
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

"mojpierwszyraz" nadal uważasz, że sobota to najlepszy pod względem dnia emisji moment dla tego programu? Żałosne...
Po jaką cholerę po 1 edycji TVN zmienił dzień nadawania formatu... Teraz będzie tylko gorzej, oby nie ściągnęli XF jeszcze w tej edycji, doganiamy powoli oglądalnością Project Runway.

gorszego sezonu TVN chyba nigdy nie miał
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

@tomalapt nie, nie uważam ze to była dobra decyzja. Ale sęk w tym, że ja już wyjaśniłęm to, na czym polega moim zdaniem polityka TVNu. Lepiej mieć 18-22% w sobotę i niedzielę, niż 40 w niedzielę, a w sobotę 10%, tak jak to miało miejsce wiosną 2011 roku, gdy XF emitowany był w niedzielę. Poza tym, wtedy to była 1. edycja, efekt wow. Wtedy tez MBTM notował w soboty 3,5 mln widzów, teraz 2,5 to wow wynik, więc nie czepiajmy się tylko XF. Czas robi swoje, a Wy wymagacie wyników jak w rodowitej dla XF, Wielkiej Brytanii.
tvn - latem programowo najgorsza!
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

W niedzielę o 20, MBTM miał 2,13 mln... marne to jak na niedzielę, ale widać u wszystkich spadek. W ubiegłym tygodniu nie było MBTM więc go nie zanotowało, ale za to "dopadło" go to teraz.

Po prostu tego już za dużo, a Polsat dowala kolejną edycję... brak słów.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Właśnie co do MBTM to Polsat moglby dac juz jakąs choć 1-sezonową przerwe,a co do X Factora może w ten weekend być jeszcze gorzej weekend majowy, dużo osob wyjezdza
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

No dokładnie, u nas właśnie 3 stacje natłukły 16 edycji w 4 lata, podczas gdy w UK mamy 14 edycji w... 10 lat. Już pomijam edycję co sezon. Sami\e stacje na tym tracą i nikt więcej. MBTM po jesieni zapewne skończy emisję, Voice może zrobi jedną, XF wydaje mi się że nie zrobi już żadnej.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Raczej będzie kolejna edycja X'a , bo to i tak najchętniej ogladany program stacji w tej ramowce :P Oprocz Kuchennych ;) Szkoda , ze TVN nie zdecyduje sie na nd :(
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

ja się zastanawiam, co przyczyniło się do tego, że TVN z porządnej telewizji stał się czymś na równi z Polsatem...
no dobra, czymś gorszym ;p
Polsat stać na podkradanie ich formatów...
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Mi także wydaje się, że XF jednak zostanie - czy ktoś w ogóle wie jakiego czasu lub ilości edycji dotyczy nowy rebuy?
Wyjątkiem może być sytuacja, że wykupią licencję do jakiegoś zupełnie nowego, zajebistego programu :) Może to nie jest odpowiedni przykład, ale tak mi się teraz przypomniała "Wyprawa Robinson", jednak koszta zniwelowały kontynuację. Szkoda trochę.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

W sumie racja, jakby chcieli już coś zdejmować to X jest drugą pozycją od końca do wywalenia...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości