Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Skoro juÂż wspomniaÂłaÂś o ''Nowym Dniu'', to miaÂłem duÂżo szczĂŞÂścia, Âże Âżyczliwa osĂłbka, podpowiedziaÂła mi, Âże Anita jest nie tylko w kolorowym dodatku, ale takÂże w tym szarym wydaniu :evil2: Ale to juÂż inna bajka :D
A tak w ogóle, to trochê mnie z³oœci, ¿e artyku³ ten ukaza³ siê na ostatniej stronie :? Gdyby nie informacja na ok³adce ''Pierwsze damy polityki u Anity Werner'' nie wiem, czy dotar³bym do tej ostatniej strony, bo tam ju¿ zwykle s¹ albo krzy¿ówki, albo bajery na komórki :?
To przejdÂźmy do sedna i przeanalizujmy text :D
Tak wygl¹da ca³oœÌ, ³adne gustowne rozmieszczenie - graficznie dobrze siê prezentuje, fotka przepiêkna z niegdysiejszej sesji PhotoPass:
Obrazek

Obrazek

Wywiad :D Dobrze, Âże nie tylko relacja autora :D

Obrazek

Tak myÂślaÂłem, Âże Anita najbardziej ''swojsko'' czuÂła siĂŞ u Havlowej :]
MoÂżna trochĂŞ porĂłwnaĂŚ ich niektĂłre etapy Âżyciowe: obie byÂły aktorkami i obie w pewnym momencie rzuciÂły aktorstwo. No i zarĂłwno Anicie, jak i Havlowej, to aktorstwo jest wypominane do dziÂś. ale obie wspaniale z tym walczÂą, a co najwaÂżniejsze walka przynosi upragnione efekty :D

Kolejna sprawa, damy polityki sÂą zajĂŞte i trudno je upolowaĂŚ - hmmm... szkoda, Âże my teÂż to tak dotkliwie odczuwamy, doÂświadczajÂąc ciÂągÂłych nieobecnoÂści Anity :sad:

''Czasem udaje nam siĂŞ namĂłwiĂŚ je na rzeczy zupeÂłnie nieoficjalne [...] ErikĂŞ Steinbach, ktĂłrej nazwisko w Polsce wywoÂłuje ciarki, namĂłwiliÂśmy na spacer po berliĂąskim zoo. I sprawdziliÂśmy, czy rzeczywiÂście ma coÂś wspĂłlnego z tygrysem, po tym jak jedna z gazet niemieckich nazwaÂła jÂą tygrysicÂą wypĂŞdzonych'' - bardzo wymowna prĂłba interpretacji metafory :evil2: :bawo:
TrochĂŞ mnie Anita udobruchaÂła tym tÂą opowieÂściÂą o kontuzji palca Steinbach i jej konkluzjÂą, Âże ''moÂżna siĂŞ teraz zastanawiaĂŚ, czy dla niemiecko-polskich stosunkĂłw nie byÂłoby lepsze, gdyby jednak zostaÂła tÂą skrzypaczkÂą'' :D :super:

JuÂż wiemy jak wyglÂąda burmistrz Aten, i Âże bĂŞdzie kolejnÂą, po Steinbach, bohaterkÂą DP. ''MaÂło znana w Polsce'' - Anita no co Ty :?: :wink:

I Twoje Funcky ulubione:
Obrazek

pytanie: ''czy porzuci programy informacyjne dla publicystki'' i odpowiedÂź: ''Na pewno nie - robienie ''Damy Pik'', to fantastyczna przygoda, w ktĂłrej mogĂŞ wykorzystaĂŚ swoje doÂświadczenie i ciÂągle siĂŞ uczyĂŚ'' - mĂłwi Anita.
Wspaniale, ale o jakich programach informacyjnych oni mĂłwiÂą :roll: JeÂśli o mnie chodzi, Anita mogÂłaby rzuciĂŚ popoÂłudniowe i poranek - to odbyÂłoby siĂŞ tylko z korzyÂściÂą dla niej samej :]
Na a poza tym, rzecz podstawowa, Anita mo¿e sobie marzyÌ i prorokowaÌ przysz³oœÌ... skoro inni ''czuwaj¹'' nad jej karier¹ :evil:


PodziĂŞkowania za scany dla anita-werner.tv.pl :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

JuÂż wiemy jak wyglÂąda burmistrz Aten, i Âże bĂŞdzie kolejnÂą, po Steinbach, bohaterkÂą DP.
Tak, to wiemy, ale w dalszym ciÂągu nie wiemy, kim bĂŞdÂą kolejne bohaterki :/
damy polityki sÂą zajĂŞte i trudno je upolowaĂŚ - hmmm... szkoda, Âże my teÂż to tak dotkliwie odczuwamy, doÂświadczajÂąc ciÂągÂłych nieobecnoÂści Anity :sad:
Nie wiemy takÂże, czy nagrano juÂż kolejne odcinki, a zwÂłaszcza rozmowy, bo jeÂśli nie, to musimy szykowaĂŚ siĂŞ na kolejne rozstanie z AnitÂą :sad:
Anita mogÂłaby rzuciĂŚ popoÂłudniowe i poranek - to odbyÂłoby siĂŞ tylko z korzyÂściÂą dla niej samej :]
Tylko nie jej o tym decydowaĂŚ :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 17 paź 2004, 18:33
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ania »

W ostatnim pressie MaÂłgorzata Domagalik napisaÂła Âże Anicie byÂło lepiej w poprzedniej fryzurze, bo w tamtej "trudno jej byÂło dorĂłwnaĂŚ". o ktĂłrÂą moglÂł jej chodziĂŚ? Ja uwaÂżam, Âże teraz jest Jej bardzo Âładnie... :wink:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

MyÂślĂŞ, chodziÂło ogĂłlnie o fryzurĂŞ na Âżel :wink:

Ufff... odetchn¹³em z ulg¹, jak zobaczy³em Anitê w zapowiedzi faktów, bo w serwsie o 16-stej widzia³em, ¿e pakuje coœdo torebki... ju¿ myœla³em, ¿e zdecydowa³a siê jednak odejœÌ z newsów :evil2:
Ale na szczĂŞÂście jest :wink:


Funcky, czy Ty to wczoraj napisaÂłaÂś :smiech:
Funckyrella pisze:He, he - na pewno czekaÂła na DankĂŞ, Âżeby w koĂącu odebraĂŚ jej ten beÂżowy Âżakiecik :wink:
Ja nie rozumiem o co chodzi z tymi wdziankami. To wczorajsze Danki i dziejsze Anity sÂą identyczne :shock: :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:D Numer z Âżakietem naprawdĂŞ intrygujÂący :D

I w koĂącu dzisiaj Anita zrzuciÂła z siebie wszelkie pozostaÂłoÂści obiektywizmu - przynajmniej w kwestii popierania partii politycznej, nie pamiĂŞtam jak to byÂło dosÂłownie, ale chodziÂło o to, Âże PO znowu wykazuje dobre chĂŞci, a PiS znowu krĂŞci :? Fakty popoÂłudniowe zresztÂą sÂłynÂą z proPO-woÂści i aPiS-owoÂści :] Ale fakt faktem, Anita nigdy nie obnaÂżaÂła z takÂą dosadnoÂściÂą swoich poglÂądĂłw politycznych :roll:
Poza tym znowu bardzo dobry program :D Znowu nie miaÂł charakteru flasha, tylko opowieÂści :D
A na koniec Anita, przy okazji prognozowania mrozĂłw powiedziaÂła, Âże ,,bĂŞdzie silny wiatr zwiĂŞkszajÂący uczucie chÂłodu... jeszcze bardziej?'' - dodaÂła zdumiona. Uczy siĂŞ typowo TVN-owskiego stylu komentatorskiego :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jak to co? Czemu siĂŞ dziwicie? Po prostu Anita weszÂła na forum, wyczytaÂła i postanowiÂła poÂżyczyĂŚ tĂŞ marynarkĂŞ od Danki. :D PrzecieÂż Danka byÂła dzisiaj w Dniu na Âżywo, wiĂŞc nie ma problemu. :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie, nie, to Danka poÂżycza od Anity :] ;)
I w koĂącu dzisiaj Anita zrzuciÂła z siebie wszelkie pozostaÂłoÂści obiektywizmu - przynajmniej w kwestii popierania partii politycznej
PodejrzewaliÂśmy, jakie sÂą poglÂądy polityczne Anity, bo dawaÂła sygnaÂły podczas wieczorĂłw wyborczych, kiedy promowani przez tvn liderzy kolejno ponosili klĂŞskĂŞ, wypowiedÂź dla Playboy'a teÂż byÂła w pewnym sensie jasna, a dziÂś jesteÂśmy juÂż pewni, Âże Anita oddaÂła swĂłj gÂłos w wyborach na ludzi zwiÂązanych z PO.
Ale dlaczego zapomniaÂła na czas faktĂłw o obiektywizmie dziennikarskim :?:
Teraz fragment mojego avatarka powinien wyglÂądaĂŚ nastĂŞpujÂąco:
Obrazek

Mo¿e Anita ma ju¿ doœÌ tego zamieszania politycznego - choÌ jako dziennikarkê powinno cieszyÌ, no ale jako obywatela smuciÌ. Jednak pamiêtam jaka by³a ''zmêczona'' zesz³orocznymi kampaniami i jak to cieszy³a siê, ¿e kampania prezydencka siê koùczy :evil2:
Fakty popoÂłudniowe zresztÂą sÂłynÂą z proPO-woÂści i aPiS-owoÂści :]
Taaa... najbardziej stronnicze sÂą materiaÂły Firleja i Knapika - materiaÂł tego drugiego Anita dziÂś zapowiedziaÂła rĂłwnie stronniczo :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nie, nie, to Danka poÂżycza od Anity :] ;)
Nie, nie! Nie poÂżycza, bo do tej pory Danka pojawiaÂła siĂŞ w tym Âżakieciku, kiedy Anity nie byÂło w pracy, byÂła albo chora, albo na wyjeÂździe :evil2: No a wczoraj wpadÂła zakÂładajÂąc go, bo akurat Anita byÂła w pracy :evil2:
CoÂś nam dzisiaj dziki nastrĂłj dopisuje :roll: :evil2:
Na dok³adkê: ogl¹daliœmy z Black'ym magazyn popo³udniowy, bo Anita jeszcze siedzia³a na stanowisku. T³oczno dzisiaj by³o wokó³ niej :wink: Koledzy przewijali siê jeden po drugim - pewnie chcieli Anitê do kina zaprosiÌ na ,,Tylko mnie kochaj'' :evil2:
ZidentyfikowaÂłam tylko PawÂła ÂŁukasika :D (dawno go nie byÂło na wizji :sad: ). PodszedÂł do Anity, kiedy czytaÂła gazetĂŞ. Ona uprzejmie jÂą odÂłoÂżyÂła i z jakieÂś piĂŞĂŚ minut rozmawiali :smile: Ciekawe o czym? :D O pracy chyba nie, bo materiaÂłu PawÂła w Faktach nie byÂło. O pogodzie? :evil2: Chyba nie, bo za duÂże zaangaÂżowanie rozmowie towarzyszyÂło :wink: Pytanie retoryczne :/
Po szóstej Anita zjawi³a siê ju¿ bez tej kontrowersyjnej marynarki, ubrana na czarno i po tym, jak wtopi³a siê w czarny kosmiczny fotel, mo¿na by³o j¹ okrzykn¹Ì mianem Black Anita :lol: :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ZidentyfikowaÂłam tylko PawÂła ÂŁukasika :D (...). PodszedÂł do Anity, kiedy czytaÂła gazetĂŞ. Ona uprzejmie jÂą odÂłoÂżyÂła i z jakieÂś piĂŞĂŚ minut rozmawiali :smile: Ciekawe o czym? (...) Pytanie retoryczne :/
Jakie tam znowu retoryczne :wink:
ZwróÌ uwagê na to, ¿e po tych piêciu minutach rozmowy, kiedy magazyn siê koùczy³ oboje znikli. Anita pojawi³a siê na powrót dopiero w drugiej czêœci magazynu, ale ju¿ bez marynarki...
WiĂŞc jaki z tego wniosek :?: :D
Ano taki, Âże PaweÂł chciaÂł poÂżyczyĂŚ od Anity sÂłynnÂą marynarkĂŞ, Âżeby choĂŚ przez chwilĂŞ poczuĂŚ siĂŞ, jak gwiazda :evil2: :wink: A znajÂąc AnitĂŞ, na pewno mu jÂą poÂżyczyÂła :evil2:
Po szóstej Anita zjawi³a siê ju¿ bez tej kontrowersyjnej marynarki, ubrana na czarno i po tym, jak wtopi³a siê w czarny kosmiczny fotel, mo¿na by³o j¹ okrzykn¹Ì mianem Black Anita :lol: :lol:
Black Anita - jak Âładnie :P

A wracajÂąc jeszcze do dzisiejszych faktĂłw, to odniosÂłem wraÂżenie, Âże Anita jakaÂś podraÂżniona byÂła :wink: MoÂże warunki biometeorologiczne dla niej niekorzystne i stÂąd ten ''atak'' na PiS :D

DziÂś Anita nie daÂła nam tego komfortu oczekiwania na niÂą, co w zeszÂły piÂątek... nie powiedziaÂła do zobaczenia w przyszÂłym tygodniu :sad: WiĂŞc do Âśrody nerwowe oczekiwanie...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black :brawo:
Zobacz, co wywalczyÂłeÂś swoim mailem :o :D Dzisiaj zajawka reklamowana jest na 15:50 :D ZarĂłwno na pasku, jak i w rogu ekranu po serwisach :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞki za uznanie :wesoly: Tylko tyle mogÂłem... byÂłem w stanie zrobiĂŚ :/ :evil2:
Co do godziny emisji krotkich odcinkow to rzeczywiscie byly one puszczane
pozniej niz w zapowiedzi, ale mamy nadzieje, ze juz w te sobote bedzie
krotszy serwis informacyjny i wystartujemy punktualnie.
:| Hmmm... to tak miaÂło byĂŚ :|

Ale kto by nad¹¿y³ za ''ich'' tokiem rozumowania :?

Teraz to juÂż w ogĂłle nakrĂŞcili. Dezorientacja totalna. No, ale moÂże ktoÂś siĂŞ na tĂŞ zajawkĂŞ skusi, przynajmniej wiadomo, Âże jest o 15.50, a nie o 15.35 - wiĂŞc obĂŞdzie siĂŞ bez nerwowego czekania :?

Ale ¿eby nie by³o tak piêknie, to pragnê poinformowaÌ, ¿e po serwisie o 8-smej w rogu by³o napisane jednak 15.35 jako ta w³aœciwa pora emisji DP, dopiero w serwisie po wpó³ do 9-tej zmienili na 15.50 :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

WÂłaÂśnie :D ,,Tak miaÂło byĂŚ'' - jak widaĂŚ nie do koĂąca tak jest :evil2: SkÂąd my to znamy? :evil2:
przynajmniej wiadomo, Âże jest o 15.50, a nie o 15.35 - wiĂŞc obĂŞdzie siĂŞ bez nerwowego czekania :?
ODRADZAM tego typu myœlenie :] Proszê mi nie polegaÌ na ,,s³owie'' TVN, wszak nieraz wprowadza³o w b³¹d!
Ja radzê wszystkim, i Tobie i sobie :wink: zasi¹œÌ przed telewizorem ju¿ o 15:30 :] Sk¹d mo¿emy wiedzieÌ, co czai siê w umys³ach ludzi, którzy naciskaj¹ na enter przy odpalaniu zajawki? :evil2:
Tak wiêc lepiej trochê poczekaÌ, ni¿ po raz kolejny naci¹Ì siê na programowy ba³agan :]
Black Jack pisze:MoÂże warunki biometeorologiczne dla niej niekorzystne i stÂąd ten ''atak'' na PiS
MrĂłz jÂą naelektryzowaÂł, twierdzisz? :evil2: Ja myÂślĂŞ, Âże za duÂżo czasu spĂŞdziÂła z redakcyjnymi kolegami, oni czasem sÂą aÂż Âśmieszni z tym uwielbieniem dla PO i pogardÂą dla PIS :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funcky, czy Ty przypadkiem nie powinnaÂś nazywaĂŚ siĂŞ ''rozsÂądna'' :?: :wink:
Jedno jest pewne minê³aœ siê z powo³aniem, winnaœ by³a zostaÌ wró¿k¹ :evil2:
ODRADZAM tego typu myœlenie :] Proszê mi nie polegaÌ na ,,s³owie'' TVN, wszak nieraz wprowadza³o w b³¹d!
WystarczyÂło, Âże wyszedÂłem odÂśnieÂżyĂŚ ÂścieÂżki przed domem, pobiegaĂŚ z psami, i gdy wrĂłciÂłem na pasku tvn24 juÂż zmieniono porĂŞ emisji zajawki i znowu jest to godz. 15.35 :evil2: Niewiarygodne :shock: :[

Funcky, jak Ty to przewidziaÂłaÂś :?: :evil2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

No widzisz, wystarczyÂło, Âże wyszedÂłeÂś, a oni juÂż narozrabiali :wink: Na drugi raz siedÂźw domu i pilnuj porzÂądku :wink:
Nie doceniasz mnie, a przeceniasz dobre chĂŞci TVN24 :? To TwĂłj problem na dziÂś :lol:
jak Ty to przewidziaÂłaÂś :?: :evil2:
WyczytaÂłam z gwiazd :wink:
No wybacz, ale tego typu sprawy sÂą na porzÂądku dziennym jeÂśli chodzi o DamĂŞ Pik :]
Poczekamy zatem do zajawki jak mówi³am :] PóŸniej ocenimy dzia³ania na rzecz pory emisji :wink:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No i jesteœmy po kolejnej zajawce DP z Erik¹ Steinbach w roli g³ównej.

I juÂż sam nie wiem, co o tym myÂśleĂŚ, w ktĂłrÂą stronĂŞ ten program tak naprawdĂŞ zmierza :roll: Momentami mam wraÂżenie, Âże broni siĂŞ w nim historii, a z drugiej strony chce pokazaĂŚ jaka ta Polska i Polacy zaÂściankowi, jacy nietolerancyjni, zawziĂŞci :?
No pewnie, pozwĂłlmy pani Steinbach porzÂądziĂŚ siĂŞ w Polsce, niech wybuduje nawet u nas to centrum, to moÂże Âświat zmieni zdanie na temat PolakĂłw, moÂże zacznÂą do nas przyjeÂżdÂżaĂŚ swiatowe gwiazdy, polscy artyÂści i sportowcy bĂŞdÂą odnosiĂŚ sukcesy w Âświecie, kraje otworzÂą swoje rynki na nasz... :evil: Tylko pozmieniajmy fakty historyczne...
To ostatnie pytanie Anity o to, jak Steinbach i jej mê¿owi uda³o siê stworzyÌ tak d³ugotrwa³y i udany zwi¹zek i póŸniejsze odwrócenie i przeniesienie tego na stosunki polsko-niemieckie, zakoùczy³o siê stwierdzeniem Steinbach, ¿e tylko tolerancj¹ i dialogiem da siê wszystko za³atwiÌ. Tylko wówczas te stosunki mog¹ byÌ dobre - tak piêkne s³owa, tylko jak stwierdzi³a Anita, z niektórymi faktami nie da siê dyskutowaÌ :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości