Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Krzysztof zazwyczaj zaczynaÂł dyÂżury od czwartku w Porankowych serwisach, ale ostatnio zaczyna od piÂątku, przez caÂły weekend jest i czasami w poniedziaÂłek rano. :D
Ma ktoÂś z dzisiaj capsy? Co prawda dzisiejszy krawat ma mniejsze poparcie u mnie (mĂłwiĂŞ o tym we fioletowe paski) ale Krzysztofowi i tak we wszystkim jest do twarzy, tymbardziej wtedy gdy jest usmiechniĂŞty od ucha do ucha tak jak dziÂś! :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

JeÂśli ja teÂż mam prawo gÂłosu w temacie ubioru Krzysia, to uwaÂżam Âże najlepiej mu w niebieskiej koszuli, czerwonym krawacie i takiej szarej marynarce, ktĂłrÂą rzadko nosi :rozglada:

A Krzysztof i tak siĂŞ teraz czĂŞsto pojawia w tv, dawniej to tylko czwartek i piÂątek w Porankach. A od kiedy sÂą weekendowe to moÂżna obejrzeĂŚ wiĂŞcej jego serwisow, bo siĂŞ czÂłowiek nigdzie tak nie Âśpieszy. A tak w ogĂłle ciekawe co on robi w pracy jak nie ma dyÂżuru prezneterskiego, bo przecieÂż kaÂżdego obowiÂązuje 5 dni roboczych :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

MoÂże siĂŞ teraz wygÂłupie-trudno :roll: Powiedzcie mi czy Krzysiek jak przyszedÂł do tvn24 to odrazu w charakterze prezentera czy byÂł kiedykolwiek reporterem :xx:
Nie bĂŞde udawaÂł,Âże jestem jakimÂś znawcÂą-tvn24 tak konkretniej oglÂądam od 1,5 roku :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

Wydaje mi siê, ¿e Krzsztof Górlicki od razu trafi³ (pewnie wczeœniej musia³ byÌ dobrze przeszkolony) przed stó³ prezenterski;)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

DziĂŞki :aniol: A tak tez gÂłupio pytam-wystarczyÂło zajrzeĂŚ na wikipedie i juz wszystko wiem mniej wiĂŞcej :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale na pocz¹tku chyba robi³ tylko program Onetlink :stop: Dopiero póŸniej zacz¹³ prowadziÌ serwisy w Poranku, pamiêtam ¿e na pocz¹tku by³... Nika nie obraŸ siê- kiepski :o Teraz to co innego :tanczy:

Ale w wywiadzie, ktĂłry byÂł juÂż cytowany na forum Krzysztof mĂłwiÂł, Âże chciaÂłby kiedyÂś zostaĂŚ reporterem- ceniÂł to sobie kiedy pracowaÂł w radiu. MoÂże kiedyÂś usÂłyszymy: W Sejmie jest Krzysztof GĂłrlicki... :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:Ale na poczÂątku chyba robiÂł tylko program Onetlink :stop:
Tak. Przypomnijmy to sobie: (ostatnio znalaz³em to, robi¹c porz¹dki w swoim archiwum i czeka³em na jak¹œ dobr¹ okazjê, ¿eby to pokazaÌ :tanczy: )
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Nie Lis 18, 2007 8:30 am ]
DziÂś KrzyÂś przed pierwszym serwisem (o 7.00) ÂśpiewaÂł ''Polska, Polska...'' :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

emocje, emocje....przeÂżyjmy to jeszcze raz.... :devil:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kamilo pisze:DziÂś KrzyÂś przed pierwszym serwisem (o 7.00) ÂśpiewaÂł ''Polska, Polska...''
Naprawde :shock: To musiaÂło byĂŚ Âświetne :devil: Szkoda, Âże tego nie sÂłuchaÂłem :roll:
Ale po Krzysiu widaĂŚ, Âże jest w dobrym humorze :tanczy: Ale chyba jest w forumie, wiĂŞc za bardzo nie zabalowaÂł :aniol:

Obrazek Obrazek

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze: Naprawde :shock: To musiaÂło byĂŚ Âświetne :devil: Szkoda, Âże tego nie sÂłuchaÂłem :roll:
Krzysiu niestety nie ma najÂładniejszego gÂłosu do Âśpiewu :nie: ;)
Z ostatniego juÂż serwisu o 10.30 :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Epsztajnek, dziĂŞki za rewelacyjne capsy ;)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze: DziÂś KrzyÂś przed pierwszym serwisem (o 7.00) ÂśpiewaÂł ''Polska, Polska...'' :D
Nie wierzĂŞ, no to mamy ÂśpiewajÂącego prezentera! :D Szkoda, Âże tego nie widziaÂłam! Ale jest niedziela i pospaÂłam do 8.30 8)
arczi pisze:Nika nie obraÂź siĂŞ- kiepski Teraz to co innego
Nie obraÂżam siĂŞ, to Twoje zdanie! Ja bym aÂż tak mocno tego nie okresliÂła, szÂło mu Âśrednio, ale byÂło widaĂŚ w nim potencjaÂł. :D
A co do poczÂątkĂłw Krzysztofa, to on od razu trafiÂł do stoÂłu prezenterskiego, nigdy nie widziaÂłam go w reporterce w TVN24.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ogl¹daj¹c sobie ró¿ne filmiki w sieci znalaz³em taki filmik z wpadkami z TVN24 gdzie Krzyœ wystêpuje a¿ 2 razy - raz puœci³ ''wi¹zankê'' w czasie prób do ''onetlinku'', a drugi raz jest z Anit¹ Werner, kiedy to na po¿egnaniu z widzami ''Raportu wieczornego'' powiedzia³ Dobry wieczór... (niewykluczony, ¿e ten filmik ju¿ widzieliœcie) :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Kto by pomyÂślaÂł,Âże KrzyÂś taki niegrzeczny :lol2: Na codzieĂą na pewno wiele takich sytuacji :aniol:
A z tym 'DzieĂą Dobry' widziaÂłem juÂż kiedyÂś-klasyka gatunku :aniol:
Ale i tak najlepszy jest Knapik i jego kultowe 'o mĂłj BoÂże w basenie' :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

"Dzieù dobry" tak jak maxx powiedzia³ to klasyka, ale ta wi¹zanka :shock: , ³o matko takiego Krzysia to my nie znamy :D ciekawe, który to by³ dubel, ¿e mu tak nerwy puœci³y?! :lol: Ale najœmieszniejszy by³ Porada jak zacz¹³ siê œmiaÌ z samego siebie po wypowiedzi o stanikach!
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

KrzyÂś potrafi nieÂźle rzuciĂŚ miĂŞsem :devil: Ale to Âśmiesznie brzmi z jego ust, bo on dla mnie to taki niewinny chÂłopiec jest :tanczy: JuÂż nieÂźle siĂŞ musiaÂł wkurzyĂŚ :shock: Tak wstaÂł od tego stoÂłu, mam nadzieje, Âże nikogo nie pobiÂł i nie spowodowaÂł wiĂŞkszych strat :rozglada: A swojÂą drogÂą, jakby program byÂł na Âżywo, to pewnie nawet by siĂŞ nie pomyliÂł- peÂłna mobilozacja :aniol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot], Wojciech 35 xxx i 23 gości