[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Wyniki dosyÌ zaskakuj¹ce, poniewa¿ Reni Jusis, Goya i Szymon Wydra byli moimi pewniakami do fina³u. :shock: Reni - bardzo promowana w mediach i doœwiadczona wokalistka, Goya- nagra³a przeboje grane w wielu stacjach radiowych, ale widaÌ nie ma szczêscia do Sopotu i Szymon- po SuperJedynce mo¿na siê by³o spodziewaÌ nomimacji do fina³u. Przyk³ad zespo³u, o którym toczy siê tu dyskusja pokazuje, ¿e dobr¹ piosenk¹ nawet nieznany zespó³ mo¿e zostaÌ zauwa¿ony. :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Mnie teÂż zaskakujÂą, dla mnie teÂż pewniakami byli Jusis, Goya i Wydra.
Mate
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 12:46

Post autor: Mate »

A ja siĂŞ cieszĂŞ, Âże awansowali Ci mniej popularni.
Fajnie, Âże znalazÂł siĂŞ na tej liscie utwĂłr "Z kaÂżdym Twym oddechem" Stachursky`iego. LiczĂŞ rĂłwnieÂż na Sumptuastic.

Pozdro :)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Szkoda, ¿e nie ma Goyi, Reni Jusis i Wydry. Nie podoba mi siê obecnoœÌ Mezo/Tabb i Szczeœniaka - ich piosenka mnie nie przekonuje. Stachursky i Andrzejewicz s¹ dovrzy. Ale i tak nie wierzê w to, aby S³owika dosta³ Polak.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
proxxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 17 maja 2006, 23:05

Post autor: proxxy »

podmark pisze:Drogi Portaliku - to jest konkurs na piosenkê , a nie na znany zespó³. Piosenka Meza jest rzeczywiœcie straszna, ale Sumptuastic jest juz o wiele fajniejsza. A je¿eli uwa¿asz, ¿e `jest to zespó³ nieznany, to siê grubo mylisz. Zespó³ ten od dawna jest promowany nie w radiach ogólnopolskich, a lokalnych - i to ma si³ê przebicia. Ich "Ko³ysanka" zajmowa³a czo³owe miejsca list przebojów i by³a grana na wielu dyskotekach (najwiêkszych w Polsce - m.in w sieci Protector). Gadanie, ¿e s¹ znik¹d jest chyba przesad¹. A tak w ogóle to s¹ sk¹dœ - ze Œl¹ska.
ja siê zgadzam z portalikiem...co to w ogóle jest tenSumtasic czy jakoœ tak???po przes³uchaniu ich piosenki to a¿ mnie zatka³o..¿enada, jak to mog³o przejœÌ w ogóle....????????????? cieszê siê,¿e jest w pi¹tce mój absolutny faworyt THE JET SET...ale szkoda,¿e nie ma Goyi i Reni....ja ju¿ nic nie kumam.... :mhm:
Mate
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 12:46

Post autor: Mate »

[quote="proxxy"
ale szkoda,Âże nie ma Goyi i Reni....ja juÂż nic nie kumam.... :mhm:[/quote]

Nie martw sie, jak widaĂŚ inni ludzie kumajÂą :D
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

SÂłowik publicznoÂści 2006 w tym roku wg mnie powĂŞdruje do Sumptuastic lub Gosi... ChoĂŚ wolaÂłbym aby wzieli go The Jet Set :P

Natomiast jury przyzna sÂłowika Mietkowi i Mezo... :(
Podpisz petycje w sprawie amerykańskiej opery o miłości, romansach, dramatach i magii.
http://www.petitionspot.com/petitions/passionswpolsce
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ZbliÂża siĂŞ pierwszy "Koncert na molo". :)
tvn.pl pisze:2 lipca na sÂłynnym Molo w Sopocie bĂŞdzie gorĂŞcej niÂż w niejedno letnie poÂłudnie. W trakcie specjalnego koncertu wystÂąpiÂą gwiazdy, ktĂłre biorÂą udziaÂł w konkursie o nagrodĂŞ Bursztynowego SÂłowika i SÂłowika PublicznoÂści.

Na Molo zagraj¹ wiêc tak¿e zagraniczni uczestnicy konkursu, zespo³y: Brainstorm i Vanilla Ninja. Goœcinnie wyst¹pi zespó³ Virgin z Dod¹.

BĂŞdzie to pierwszy z trzech koncertĂłw zapowiadajÂących 43 MiĂŞdzynarodowy Sopot Festival 2006. Kolejne odbĂŞdÂą siĂŞ 22 lipca i 12 sierpnia.
Na Molo w Sopocie zapraszamy w niedzielĂŞ juÂż od godz. 19:00

Emisja Koncertu w TVN: 2 lipca, godz. 21:45
Dobrze, ¿e dadz¹ ten koncert na TVN. :) Mogliby tylko zrezygnowaÌ z tego filmu, który wyemituj¹ wczeœniej i daÌ ten koncert po 20, bo troche d³ugo bêdzie trwaÌ. :D ;) Ale s¹ wakacje to siê zobaczy ca³oœÌ. :P

I sÂą teÂż cenniki do tych koncertĂłw >>> http://reklama.tvn.pl/6902,1342761,cennik.html

Co do cennikĂłw to jestem bardzo ciekawy jakie bĂŞdÂą 1, 2 i 3 wrzeÂśnia. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No tak ceny reklam jak na TVN s¹ takie œrednie, ale cieszê siê, ¿e s¹ te koncerty bo mo¿e zachêc¹ ludzi do zobaczenia samego festiwalu i znów ogl¹dalnoœÌ nie spadnie jak co roku o pó³ miliona, ale wzroœnie. Dziwi mnie nieco Vanilla Ninja - przecie¿ taki zespó³ nie jest nominowany do S³owika :D ??

No có¿ tegoroczny Sopot zapowiada siê dobrze, nie by³bym sob¹, gdybym nie poruszy³ tematu kasy i reklam:

koncert w TV: 21:40 do 23:30 minus strata na pocz¹tku i na koùcu: 21:45 - 23:20 to jest: 95 minut przy czym reklama jedna w œrodku podwójna ewno z 10 minut. tak wiêc reklama co jest doœÌ dobrze wpleciona, s¹dzê, ¿e podczas samego Sopotu reklamy powinni nadawaÌ co 1,5 h ale napewno sobie nie daruj¹ :P
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

OglÂądaliÂście konferencje prasowÂą o 16 na TVN24 podali juÂż wszyskie gwiazdy jakie wystÂąpiÂą
Dnia 1. Polskie eliminacje do Bursztynowego SÂłowika
Dnia 2. FinaÂł konkursu o Bursztynowego SÂłowika i gwiazdy wieczoru Katie Melua a po niej Elton John
Dnia 3. Koncert wspomnieĂą (Rodowicz, WÂądraczkowa,Got i inni ze starych lat) oraz Specjalny Srebny SÂłowik dla Budki Suflera (wystĂŞp)
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No i w koùcu wiemy czarno na bia³ym kto bêdzie, ale widzê tu lukê. Zobaczcie: Sobota tylko 2 wykonawców ? ok wrêczenie S³owików jeszcze, to dodatkowo pó³ godziny bo emocje zapowiedzi i 2 wystêpy no i d³ugie podziêkowania gwiazd, ale bez przesady. Myœlê, ¿e jeszcze kogoœ tu wsadz¹, na sobotê na pocz¹tek. Fajnie jakby jakiœ duet jak w tamtym roku: pare piosenek.

Da³em newsa u mnie na stronce i sonde, tak, ¿e nied³ugo siê dowiemy na który koncert ludzie najmocniej czekaj¹ :D Hmm jestem m³ody, ale ciekawi mnie jednak ostatni dzieù i nie s¹dze, ¿e to dzieù dla emerytów, nawet bym powiedzia³, ¿e to troche g³upia wypowiedŸ z tymi emerytami (pod newsem na tvn.tivi) bo po pierwsze Maryli i Budki s³ucha ca³a Polska, a resztê starych gwiazd pamiêtaj¹ obecne 40-stki wiêc chyba bêdzie to koncert rodzinny, taki dla wszystkich i ogl¹dalnoœÌ Sopotu powinna byÌ du¿a.

[ Dodano: Czw Cze 29, 2006 10:51 pm ]
W³aœciwie niektóre wiadomoœci, jak ta z forum zawieraj¹ informacjê, ¿e czêœÌ fina³owa Konkursu o Bursztynowego S³owika bêdzie w dzieù 2. Wtedy ca³y czas sobotni by³by zajêty, ale by³aby to du¿a luka znów w pi¹tek, pozatym z tamtego roku z doœwiadczenia wynika, ¿e konkurs odbywa³ siê w jeden dzieù, a og³oszenie wyników w drugi. S¹dzê wiêc ¿e w Sobotê wyst¹pi ktoœ jeszcze, oraz wrêcz¹ S³owiki, a w pi¹tek bêd¹ obie czêœci konkursu o S³owiki. Typujê, ¿e mogliby daÌ jeszcze jak¹œ gwiazdê krajow¹: Górniak, albo Kowalsk¹. Co wy na to ?
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Albo mi siĂŞ tak zdaje Âże w tym roku piosenki polskie ubiegajÂące siĂŞ o nagrody to totalny badziew, czy to moje zdanie?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

AnkietĂŞ trzeba chyba uaktualniĂŚ, bo - nie wiem czy zauwaÂżyliÂście - ale zmieniÂła siĂŞ lista zagranicznych konkursowiczĂłw i na chwilĂŞ obecnÂą przedstawia siĂŞ ona tak:

1. Arash - „Arash”
2. Brainstorm - “Thunder without rain”
3. Andreas Johnson - “Show me”
4. Mattafix - “Big City Life”
5. Helena Paparizou - „Mambo”
6. Vanilla Ninja - „Dangerzone”

Nie ma tej maÂłej Amy i Simona z boybandu. Za to jest Andreas Johnson i Waniliowe NinÂża (stÂąd one na Molo ;]). Ale tATu nie bĂŞdzie, wiĂŞc Sopot chyba sobie darujĂŞ ;P

ObejrzĂŞ jedynie TopTrendy z MandarynkÂą. :lol2:
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Takie reklamy "Koncertu na molo" sÂą na Onet.pl:

Obrazek

szkoda, ze tak póŸno zaczêli to reklamowaÌ (ja dziœ tylko to widzia³em) tak mo¿e wiêcej osób w³¹czy³o o 21:45 na TVN. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No i nie wiem jak wam siê podoba³o, ale moim zdaniem by³o dobrze, a i reklama z wyczuciem, tak nie przeszkadza³o to, zupe³nie inaczej ni¿ na festiwalu kiedy to po prostu doprowadza³o do ob³êdu. W ogóle by³o dobrze, So³tysik siê wyj¹tkowo nie j¹ka³ i by³ na luziku, mam tylko nadziejê, ¿e do wrzeœnia Brainstorm i Vanilla Ninja naucz¹ siê coœ po Polsku, bo w tamtym roku w³aœciwie ka¿dy zagraniczny wykonawca próbowa³ siê przypodobaÌ publicznoœci Polskiej: Patrizio œpiewa³ i mówi³ po Polsku, Lemar i Gordon pojedyncze s³owa, ale œpiewali z Polakami i podkreœlali wyj¹tkowoœÌ miejsca, Scorpionsi mieli Polaka w sk³adzie i te¿ parê s³ów po Polsku no i œpiewali z Markowskim ( wiêc ju¿ 2 Polaków :D), a Simple Red te¿ k³ania³ siê nisko Polskiej Publicznoœci. Myœlê, ¿e to lepsze ni¿ jak Craig David, który w konkurencyjnym Sopocie TVP œpiewa³ fajnie ale patrzy³ siê ca³y czas w dach, albo œpiewa³ z zamkniêtymi oczami i zero kontaktu, zero zabawy z publicznoœci¹ . A jakie wy macie zdanie ? Co s¹dzicie ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości