[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale niestety nie odpowiedziaÂł do tej pory. MaÂło tego, ostatniÂą aktualizacjĂŞ przeprowadziÂł na swojej stronie pod koniec 2003r - moÂże juÂż nie jest zainteresowany prezenterkami telewizyjnymi :cry:
18 listopada, tj w 15 urodziny na peno dadzÂą jakiÂś materiaÂł o historii redakcji etc. trzeba poczekaĂŚ, jak mĂłwi MichaÂł. :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wybaczcie, ale pozowlê sobiê na odrobinê prywaty. Otó¿ jak siê przed chwil¹ zorientowa³em, kilka godzin temu napisa³em 555 post na naszym forum w temacie o Wiadomoœciach. Cieszy mnie ten fakt niezmiernie - wszak to forum TVN. Ma³o tego - niewiele tematów doczeka³o siê a¿ takiej liczby postów. Owszem, wci¹¿ nie pokonany pozostaje w¹tek Anity W, ale ju¿ od d³u¿szego czasu temperatura przygas³a. Có¿ wystraczy³o odsun¹Ì A. W. od Faktów o 19.00
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

PS DZIÊKUJE WSZYTKIM ZA UDZIA£ W DYSKUSJI!!!!!! :D :D
Ostatnio zmieniony środa 22 wrz 2004, 21:29 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

GorÂąco gratulujĂŞ, mistrzuniuObrazek :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

I ja rĂłwieÂż. :mrgreen:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

DziĂŞkujĂŞ i ÂżyczĂŞ takich samych sukcesĂłw :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DziĂŞki rĂłwnieÂż! To bardzo miÂło z Twojej strony, rĂłwnieÂż bĂŞdĂŞ staraĂŚ siĂŞ by dorĂłwnaĂŚ Tobie w liczbie postĂłw.
Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziĂŞkujĂŞ za wszystkie dyskusje.

:D maciejek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

No i znalazÂłem. Lektorka serwisĂłw TrĂłjki i TVP3, prezenterka Ech tygodnia i dawna WiadomoÂści nazywa siĂŞ Joanna Dukaczewska i wcale nie jest to aÂż taka starsza pani jak jÂą nazywaÂłem. Niedawno w lipcu obchodziÂła swoje 25-lecie Âślubu.
Oto jej zdjĂŞcie - pierwsza z lewej.

Obrazek

Generalnie nazwisko Dukaczewska nie jest mi obce. Izabella Dukaczewska-Oleœ by³a autork¹ teleturnieju "Jeœli nie Oxford to co?". Z kolei Katarzyna Dukaczewska prowadzi³a Rower B³a¿eja oraz pó¿niej Kawê czy Herbatê z koleg¹ równie¿ z Roweru (po prostestach widzów obaj zdjêci). Poniewa¿ Kasia koùczy³a jakoœ studia, a Joanna 25 lat œlubu wiêc to mo¿e byÌ jej córka. Nie od dziœ wiadomo, ¿e w "Rowerze" s¹ uk³ady, uk³ady, uk³ady i tak po prostu dostaÌ siê nie mo¿na.

WracajÂąc do Joanny Dukaczewskiej, w zeszÂłym roku zajĂŞÂła trzecie miejsce w konkursie Mistrz Mowy Polskiej. http://ksiazki.wp.pl/wiadomosci/wiadomosc.html?id=28217

Obrazek


Na stronie http://acn.waw.pl/spikerzy/glosy.htm jest prĂłbka jej gÂłosu, - dokÂładnie pod adresem http://acn.waw.pl/spikerzy/Mp3/Dukaczewska%20Joanna.mp3

Strona ta jest bardzo ciekawa - o lektorach Polskiego Radia - warto zajrzeĂŚ i ich posÂłuchaĂŚ - wiĂŞcej na jej temat naprodukowaÂłem siĂŞ wÂątku o Polonii 1.

W poÂłowie lat 90. WiadomoÂści miaÂły swojego lektora, tak jak od 2002 roku do teraz jest specjalny lektor od czytania programĂłw sportowych (Zbigniew Krajewski). Lektorem tym byÂł Wojciech GÂąssowski - moÂżecie tam go posÂłuchaĂŚ i sobie przypomnieĂŚ.

Ps. W dzisiejszym wydaniu Kuriera Gospodarczego o 21.30 na belce z wiadomoÂściami ujrzaÂłem wyraz umoÂżenie (dÂługĂłw). :?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Sama GoÂśia Âładnie siĂŞ prezentuje, uÂśmiecha siĂŞ, fajnie gada w tej Kawie ale jednak ewidentnie to ona zostaÂła odrzucona, przesuniĂŞta, zdegradowana itp.
dok³adnie robi dobr¹ minê do z³ej gry wiadomo ze teleekspress to wiêkszy prestige ni¿ breakfast tv :) no ale na uk³ady nie ma rady... moze jak Tomaszek wielb³¹d siê spali to Goœka wróci...
Kamuii - nie martw siê - wspólnymi si³ami na pewno wymy³œimy nowe zajêcie dla Warakomskiej
skoro interesuje jÂą pakowanie walizek to moze praca w rekwizytorni ? albo segregowanie dokumentĂłw ;) ?
Owszem, wci¹¿ nie pokonany pozostaje w¹tek Anity W, ale ju¿ od d³u¿szego czasu temperatura przygas³a. Có¿ wystraczy³o odsun¹Ì A. W. od Faktów o 19.00
smutne ale prawdziwe niestety... Tak jest zawsze tylko niektórzy jak Lees moga narobiÌ wokó³ siebie szumu nawet jak ich nie ma na wizji a tak jak to mówi¹ co z oczu to z serca....

A tobie faustusie gratuluje ;)

Ów niewiarygodny i niepowa¿ny dziennikarz Mariusz Max Kolonko ex equo z W. Milewiczem otrzyma³ nagrodê Grand Press w 2001r.
nie wiem jak Âłukasz ale ja np nie twierdze ze on nie jest dobrym dziennikarzem tylko poprostu jego styl przedstawiania informacji zresztÂą tak samo jak i Waldka bliÂższy jest WoÂłoszaĂąskiemu a sposĂłb mĂłwienia to jakaÂś melorecytacja w stylu zebrowskiego czy olbrychskiego i to budowanie napiĂŞcia przez tandetnÂą muzyczkĂŞ w tle nie wiem mnie siĂŞ zawsze na Âśmiech zbiera nawet jak temat jest powaÂżny.Ale wÂłasnie za to go ceniĂŞ ze jest jedyny w swoim rodzaju ;) Tyle tylko ze przyczepiÂłeÂś siĂŞ do Batera o dramatyzm a przecieÂż relacje Maxia to nic innego jak przedstawienia.
Przypominam rĂłwnieÂż, Âże Lis nie kryje swojego poparcia dla Busha - widocznie z miÂłoÂści do prezydenta USA nakÂłamaÂł w Faktach o zgodzie ONZ na wojnĂŞ w Iraku i specjalnych rezolucjach zezwalajÂących na dziaÂłania wojenne.

a) nie zauwaÂżyÂłam tego ale w soomie jeÂśli jest tak jak myÂślisz to ja napewno swojego gÂłosu na niego nie oddam jeÂśli bĂŞdzie kandydowac,przyjaciel busha moim wrogiem... ;)
b)w soomie nie ma siê o co czepiaÌ nowa ksi¹¿ka Leesa nazywa siê "nie tylko fakty" tytu³ jak siê okazuje wieloznaczny moze sugerowaÌ pewn¹ fikcjê literacka :)
wszelkie nowoœci okazuj¹ siê niewypa³em, wiêc dalej gadka o poziomie widzów etc. Powtarzaj¹ to niczym jak¹œ mantrê
racja ;) tylko ze widzowie tvn dla nich to widocznie sÂą debile bo ani nas nie ceniÂą ani nie nie uwaÂżaja za myÂślÂących wcisjkajÂąc swĂłj nepotyczny pic...
PS jak nie mia³ promptera to móg³ postawiÌ kogoœ za kamer¹ z podœwietlon¹ du¿¹ kartk¹ papieru i tekstem
albo czytaĂŚ z ruchu warg ;):) :lol: :lol: :lol: :lol: hahaha :)
nie no ale mĂłgÂł siĂŞ tego wczesniej nauczyĂŚ i tyle...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Bardzo podoba mi siĂŞ gÂłos pani Jaoanny Dukaczewskiej. Niestety, jeÂżeli siĂŞ nie mylĂŞ w ju Âż od dÂłuÂższego czasu rolĂŞ lektora w Teleexpresie peÂłni jakiÂś pan. A przeceiÂż warto sprĂłbowaĂŚ i powierzyĂŚ tĂŞ rolĂŞ jakiejÂś pani - ciekawe, czy widzowie zorientowaliby siĂŞ?
D. Warakomska mogÂłaby rzeczywiÂśice pracowaĂŚ w rekwizytorni lub jakiejÂś Armii Zbawienia i organizowaĂŚ paczki dla potrzebujÂących, a tak kobita marnuje swĂłj talent w tej TVP.

PS gratulacje dla wszytkich - przecieÂż to nie sÂą moje monologi.... :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Zadziwia mnie to powinowactwo w TVP. Siostra Iza robi 'Oxford', a jej córka 'Rower B³a¿eja'. Jeszcze m¹¿ szuka pracy.
CaÂła TVP.
Co gorsza TVN szybko siĂŞ tej zarazy nabawiÂł {czyt. JĂŞdrzejowska, Pochanke}
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ZapomniaÂłeÂś jeszcze dodaĂŚ - Krystyna Loska - cĂłrka GraÂżyna Torbicka, Barbara Pietkiewicz - syn Piotr KraÂśko.
Moim zdaniem to nie jest Âżaden powĂłd dyskryminujÂący. Owszem Sandra Walter w dziciĂąstwie wystĂŞpowaÂła w 5-10-15, prowadziÂła nawet kilka programĂłw w TVN, ale w koĂącu sama siĂŞ zorientowaÂła, Âże ma wadĂŞ wymowy i Âźle wypada w TV, teraz raczy nas innymi super programami. Ale tym razem jest juÂż reÂżyserem...
Pochanke i JĂŞdrzejowska pracowaÂły juÂż wczeÂśniej w TVN, ta pierwsza jeszcze dÂługo przed Âślubem z obecnym mĂŞÂżem miaÂła juÂż propozycjĂŞ objĂŞcia posady prezentera FaktĂłw. SkorzytaÂła dopiero teraz.

PS, ja wci¹z czekam na zapowiedziane nowe studio Wiadomoœci - nawet na forum medialink pytaj¹ siê o zmianê. Skoro mieli opóŸnienie z przetargiem program móg³ byÌ wci¹z nadawny ze starego studia. A tak wylecieli, bo przetarg na jakieœ roboty mia³ byÌ rozstrzygniety na dniach, a jak siê póŸniej okaza³o by³ jakiœ poœlizg. Skutek - mêcz¹ siê w tym newsroomie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

O Pochanke to pierwszy sÂłysze. Niby kiedy w 2000r jak odchodzila z Radia Zet?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ByÂła czas kiedy strasznie chcieli ograniczyĂŚ LIsa i daĂŚ pochanke ale wtedy zrezygnowaÂła ael teraz kiedy mĂŞÂża ma szefa to z chĂŞciÂą propozycjĂŞ przyjĂŞÂła. :twisted: :twisted: :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale rozmowĂŞ o TVN24 proponujĂŞ kontynuowaĂŚ juÂż w innym temacie :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mi siĂŞ wydaje,Âże nie prowadzi FaktĂłw z radoÂścia i ma pewne z tym problemy. Mysle, Âże TVN ratuje Fakty jak moÂże biorÂąc wszystko co dobre byÂło w TVN24. Czy Pochanke speÂłniÂła swoje marzenie idÂąc do FaktĂłw. Nie do konca.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 3 gości