Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Kiedy rano obudzi³em siê o 8:20 nie otwiera³em oczu ale TV w³¹czy³em. Kiedy po 8:30 us³ysza³em g³os Kingi oczy otwar³y siê a ja cieszy³em siê ,¿e dziœ Kinga mnie budzi. Nie posiadam siê ze szczeœcia ,¿e zobacze j¹ w TzG4.
Podpisz petycje w sprawie amerykańskiej opery o miłości, romansach, dramatach i magii.
http://www.petitionspot.com/petitions/passionswpolsce
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

"Och, ach".... i bardzo dobrze ;) Pozdrawiam!!! :tanczy:
iro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 14 wrz 2005, 19:21

Post autor: iro »

Ten flirt z Marcinem i to na wizji :mhm:
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Iro, jaki flirt? PrzecieÂż oni ÂżartujÂą i zachowujÂą siĂŞ normalnie, jak kumple. PrzestaĂą pisaĂŚ gÂłupoty ;)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ja teÂż miaÂłem takie odczucia jak iro no ale cĂłz, moÂżemy siĂŞ myliĂŚ ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dziœ w "Co za tydzieù" by³a relacja z konferencji prasowej przed IV edycj¹ "Taùca z gwiazdami". :P PóŸniej prowadz¹cy Olivier Janiak odwiedzi³ te¿ pary - pierwsz¹ z nich by³a Kinga i Stefano Terrazzino. :P Niestety nie wiem o czym rozmawiali, bo musia³em wyjœÌ. Potem dali te¿ urywek z treningu gdzie le¿¹c¹ Kingê ci¹gn¹³ jej partner. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A sÂą powtĂłrki "Co za tydzieĂą" ??

Co do dzisjeszego odcinka...hm...rzeczywiÂście :P nie chcĂŞ siĂŞ robiĂŚ plotkarkÂą z rynku :P ale odniosÂłem nieodparte wraÂżenie, Âże rzeczywiÂście coÂś na rzeczy jest...CoÂś siĂŞ dzieje miĂŞdzy KingÂą a Mellerem :roll: Tylko co siĂŞ dzieje...tego nikt nie wie :D
"Moja droga partnerko" mogÂło siĂŞ odnosiĂŚ zarĂłwno do ich stosunkĂłw w programie jak i ... .

Dobra - nic wiĂŞcej nie mĂłwiĂŞ bo chyba za bardzo siĂŞ posuwam w domysÂłach.
OgĂłlnie program OK i oby Kingi jak najwiĂŞcej w telewizorku :tanczy:
ZIMA
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

PowtĂłrka "Coza TydzieĂą" jest jutro po 00:00
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:A sÂą powtĂłrki "Co za tydzieĂą" ??
OczywiÂście i to duÂżo :D :

:arrow: TVN - poniedziaÂłek 00:10

:arrow: TVN Siedem - wtorek 02:30

:arrow: TVN Style - dziÂś 20:00 i 00:15; poniedziaÂłek 14:30, 18:15 i 01:30; wtorek 07:00, 13:30 i 02:30; Âśroda 10:30, 18:15 i 03:00; czwartek 16:30 i 04:00; piÂątek 01:00 :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Czy jak ludzie siê do siebie ³adnie odzywaj¹, ogólnie s¹ dla siebie mili i wspó³pracuj¹ ze sob¹, od razu musz¹ mieÌ romans? Mnie siê wydaje, ¿e nie. Kinga z Marcinem s¹ tylko kumplami, ale ka¿dy s¹dzi wed³ug siebie ;) Pozdrawiam :*
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

NuNa_89 pisze:Czy jak ludzie siê do siebie ³adnie odzywaj¹, ogólnie s¹ dla siebie mili i wspó³pracuj¹ ze sob¹, od razu musz¹ mieÌ romans? Mnie siê wydaje, ¿e nie. Kinga z Marcinem s¹ tylko kumplami, ale ka¿dy s¹dzi wed³ug siebie ;) Pozdrawiam :*
Ale ja wcale nie mówiê, ze oni maj¹ romans :P Poprostu ciê¿ko teraz oprzeÌ siê wra¿eniu, ze po rozwodzie Kinga bêdzie stara³a siê znaleŸc mi³oœÌ. Nie twierdzê, ze bêdzie to wszystko na si³ê i akurat z Mellerem (który notabene absolutnie mi do niej nie pasuje-pozatym je¿eli siê nie mylê to m³odszy :D )

Ale teÂż wg mnie obecnie (duÂżego porĂłwnania nie ma bo tylko 2 wydania :P ) ich stosunki jakby staÂły siĂŞ Âśmielsze :D choĂŚ oczywiÂście to tylko moÂże byĂŚ praca :lol:
ZIMA
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Marcin jest starszy od Kingi o 2 lata :) WedÂług mnie duÂżo czasu minie aÂż Kinga znajdzie sobie nowego partnera. Ale to jest tylko moje skromne zdanie... ;)
ss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 27 sie 2006, 18:53

zdjecia

Post autor: ss »

mam pytanie czy ma ktos zdjecia marty piechowiak z programy ?? ladna kobitka z niej
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

NuNa_89 pisze:Marcin jest starszy od Kingi o 2 lata :)(...)
:shock: :shock: przyznajĂŞ siĂŞ, ze nie wiedziaÂłem :D w koĂącu siĂŞ tak bardzo Mellerem nie interesujĂŞ :P Ale mimo wszystko mi nie pasuje do Kingi :P
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ObrazekObrazek

Kinga w Tele Maxie, wywiad rĂłwnieÂż w serwisie kinga.tvn.tivi.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości