[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze: Pochanke i JĂŞdrzejowska pracowaÂły juÂż wczeÂśniej w TVN, ta pierwsza jeszcze dÂługo przed Âślubem z obecnym mĂŞÂżem miaÂła juÂż propozycjĂŞ objĂŞcia posady prezentera FaktĂłw. SkorzytaÂła dopiero teraz.
Tak, ale Pochanke trzyma³a siê bli¿ej z Pieczyùskim ju¿ od d³u¿szego czasu o czym regularnie informowano na forum gazety. Nie bêdê przytacza³ s³ów jakie poda³y okreœlaj¹ce powi¹zania w TVN24. :D

Co do Jedrzejowskiej to rzeczywiÂście nie trafiÂła chyba do TVN po znajomoÂści, ale juÂż wsadzenie je do faktĂłw i TVN 24 zawdziĂŞcza juÂż tylko temu, Âże wyszÂła za Grzesia. PamiĂŞtam jej pierwszy wystĂŞp w Faktach i Lisi komentarz: "(...)Anna Lis. Z gĂłry zaznaczam, Âże to nie jest rodzina".
doktorfaustus1 pisze: PS, ja wci¹z czekam na zapowiedziane nowe studio Wiadomoœci - nawet na forum medialink pytaj¹ siê o zmianê. Skoro mieli opóŸnienie z przetargiem program móg³ byÌ wci¹z nadawny ze starego studia. A tak wylecieli, bo przetarg na jakieœ roboty mia³ byÌ rozstrzygniety na dniach, a jak siê póŸniej okaza³o by³ jakiœ poœlizg. Skutek - mêcz¹ siê w tym newsroomie.
A ja nie rozumiem jak byÂło moÂżliwie w ciÂągu zaledwie jednego dnia zmienienie scenografii WiadomoÂści i Panoramy w 2002 roku, a w obecnie w WiadomoÂściach trwa to tak dÂługo. No chyba, Âże faktycznie robiÂą kosmos.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Lis, to Lis. Wszystko byÂło na antenie i nie byÂło potrzebne Forum w necie, aby dociec kto i jak.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

w 2002r zarówno w Panoramie jak i w Wiadomoœciach ograniczyli siê do wyniesienia starej dekoracji i wstawienia nowej - tj nowy stó³, fotel, œcianki, pod³oga (wyk³adzina w Waidomoœciach, szklane p³yty w Panoramie). Zmieniono oœwietlenie i zamontowano dŸwig kamerowy. Oczywiœcie czêœÌ zmian przeprowadzili na pewno ju¿ wczeœniej - np z tym d¿wigiem, ale efekty pokazali dopiero podczas premiery nowej scenograii. Zmiany nast¹i³y w Panoramie 1 maja - a wiêc mieli sporo czasu, poniewa¿ pierwsze wydanie rozpoczê³o isê dopiero o 18.30, w Wiadomoœciach w pierwsz¹ niedzielê czerwca 2002r - wydanie o 13.00 nadano ze studia z star¹ scenografi¹, wydanie o 19.30 mia³o ju¿ nowy wystrój. Teraz w Wiadomoœciach podobno wyburzali jakieœ œciany etc - mo¿e ³¹cz¹ dwa studia? Z drugiej strony du¿ego pola manewru nie maj¹ - Fakty zmieni³y budynek - a wiêc wiêksza przesztrzeù i mo¿liwoœci - TVP-TAI siedzi w starym, zabytkowym budynku i chyba trudno znale¿Ì tam wiêcej miejsca.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Owszem Sandra Walter w dziciĂąstwie wystĂŞpowaÂła w 5-10-15, prowadziÂła nawet kilka programĂłw w TVN, ale w koĂącu sama siĂŞ zorientowaÂła, Âże ma wadĂŞ wymowy i Âźle wypada w TV, teraz raczy nas innymi super programami. Ale tym razem jest juÂż reÂżyserem...
no to chyba dla tvn nie jest problemem "zagrrrajmy w najslabsze Âłogniwo" :)
Pochanke i JĂŞdrzejowska pracowaÂły juÂż wczeÂśniej w TVN, ta pierwsza jeszcze dÂługo przed Âślubem z obecnym mĂŞÂżem miaÂła juÂż propozycjĂŞ objĂŞcia posady prezentera FaktĂłw. SkorzytaÂła dopiero teraz.
No bo inna jest pozycja kochanki a inna Âżony teraz moÂże pojechaĂŚ po caÂłoÂści.Ja sÂądze Âże ta caÂła zwaÂła pdt roszady na dyÂżurach prezenterskich jest spowodowana tym ze Pochankowa miaÂła juÂż wczeÂśniej obiecane stanowisko a Anita miaÂła byĂŚ tylko na zastĂŞpstwo jednak to ze jej nie docenili to juÂż tylko sprawka Kjadanowicza i krĂłlowej Justyny...Co do JĂŞdrzejowskiej to jak doniĂłsÂł mi Michos jest w zarzÂądzie fundacji pani Walter wiĂŞc chyba dalszy komentarz jest zbĂŞdny
Mi siĂŞ wydaje,Âże nie prowadzi FaktĂłw z radoÂścia i ma pewne z tym problemy. Mysle, Âże TVN ratuje Fakty jak moÂże biorÂąc wszystko co dobre byÂło w TVN24. Czy Pochanke speÂłniÂła swoje marzenie idÂąc do FaktĂłw. Nie do konca.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no jasne ona to robi wrĂŞcz z dzikÂą radosciÂą... Tvn ratuje Fuckty ? jedyne przed czym musiaÂł by je ratowac to A*U*T*O*M*A*T i jego partactwo a takze zalew koterii i nepotyzmu.Nie musieli by ratowac FucktĂłw gdyby nie ich wÂłasne decyzje...
PS, ja wci¹z czekam na zapowiedziane nowe studio Wiadomoœci - nawet na forum medialink pytaj¹ siê o zmianê. Skoro mieli opóŸnienie z przetargiem program móg³ byÌ wci¹z nadawny ze starego studia. A tak wylecieli, bo przetarg na jakieœ roboty mia³ byÌ rozstrzygniety na dniach, a jak siê póŸniej okaza³o by³ jakiœ poœlizg. Skutek - mêcz¹ siê w tym newsroomie.
pewnie stare studio przerobili na gabinet dla ehhmmm Warakomskiej ;) chcieli poprostu nie byc gorsi od tvnu to se zmienili troche studio ale za to mamy okazje obserwowac codziennie kolegium dziennikarskie :)

A teraz troche z innej beczki. Najnowsze decyzje szefĂłw Tvp napawaja mnie optymizmem bo juÂż myÂślaÂłam ze troche tam normalnieja a jednak nie :)
1.Nowym szefem dziaÂłu sportowego ma zostaĂŚ R.Korzeniowski. Nic nie mam do faceta podziwiam go ale wynagrodzenie 100 tyÂś zÂł miesiĂŞcnie onapawa mnie pewnÂą obawÂą co do koniecznosci aÂż tak wysokiego honorarium... poza tym jak donosi Onet takiej funkcji w tvp poprostu nie ma :):)
2.Wczoraj w Przeœwietleniu Pawe³ Kukiz pochwali³ siê ze jego now¹ p³ytê z kontrowersyj¹ piosenk¹ wirus sLd obejmie patronatem TVP... :) No comments chyba komentarz jest zbêdny, totalna zmiana barw i kierunku no ale có¿... zobaczymy ;)

aaa i po raz kolejny sama siebie zaskoczyÂłam kiedy otwierajÂąc tivi zobaczyÂłam o 12.00 HoleckÂą oczywiscie juÂż wczoraj coÂś podejrzewaÂłam kiedy Jola.P zapowiedziaÂła siebie ale sotatnio mĂłwili tylko ze zapraszajÂą a nie w czyim imieniu wiĂŞc to nie byÂło pewne... Do cholery wczoraj za Kamila Jola dzisiaj za DankĂŞ Jola ciekawe co jutro bĂŞdzie ???

wnioski sÂą 3

a) wyaltuje Jola i chcÂą zeby widzowie siĂŞ na niÂą jeszcze napatrzyli
b) wylatuje Danusia i nie chcÂą zeby sie na niÂą widzowie napatrzyli
c) warakomska jest idiotkÂą i nie wie co to jest grafik prezenterski

wyÂślij sms o treÂści "Cyrk" pod nr.... :)
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

doktorfaustus1 pisze:w 2002r zarówno w Panoramie jak i w Wiadomoœciach ograniczyli siê do wyniesienia starej dekoracji i wstawienia nowej - tj nowy stó³, fotel, œcianki, pod³oga (wyk³adzina w Waidomoœciach, szklane p³yty w Panoramie).

chyba na odwrĂłt WiadomoÂści - nowe Âściany ze szkÂła Panorama - wykÂładzina

a poza tym to chyba w Wiadomoœciach musieli tlyko wynieœÌ telebim , biurko, krzes³o i tyl e wydaj mi sie ze za prezenterem by³o tylko szar plótno
Żartowałem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

a Anita miaÂła byĂŚ tylko na zastĂŞpstwo
Nawet jak to ona o tym nie wiedziaÂła i byÂło to zrobione aby jÂą poniÂżyĂŚ.
Ale pytam siĂŞ. :?: Po co byÂło to promowanie w co za tydzieĂą, mamy ciĂŞ, w reklamĂłwce wielkanocnej i jeszcze kilku innych sytuacjach. Poza tym jakby Anitka byÂłaby tego Âświadoma to by siĂŞ nie zgodziÂła na wywiad i sesje w twoim stylu i jeszcze kilku innych gazetach i by siĂŞ tak piĂŞknie nie rozwinĂŞÂła w faktach.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Chyba nie chcesz przez to co mówisz stwierdzic, ¿e dziennikarstwo Anity by³o uzakeznione od tego czy bêdzie na ok³adce gazet czy Nie. Albo Czy dadz± Jej poprowdziæ g³.wyd FAKTÓW czy nie? To co piszesz jest absurdalne.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Do Kamuii :P
Zgadzam sie tylko z punktem "C" z wymienionych przez Ciebie wnioskĂłw :P
Owszem, maj¹ ostatnio zamieszanoie z dy¿urami i grafikiem, ale ca³a sprawa spowodowana jest zmianami grafika K. Durczoka - do tej pory w Warszawie pojawia³ siê dopiero we wtorek, teraz musi byÌ ju¿ w poniedzia³ek (Forum) - we wtorek dosta³ Wiadomoœci, a w czwartek ma Debatê - wynika, ¿e czwartek powinien nale¿eÌ do Pieùkowskiej - tylko w taki sposób bêdzie mia³¹ ta sam¹ liczbê dy¿urów. Ale zapewne musi pozmieniaÌ sowje inne plany etc.
TVP powinna kategoryvznie odmĂłwiĂŚ patronatu nad pÂłytÂą Kukiza - wczoraj Morozowaki powiedziaÂł panu Kukizowi, Âże zachowuje siĂŞ jak pan z pob budki z piwem.

Do :P Kwiatka
W studiu Panoramy na pod³odzê by³y u³o¿one szklane p³yty - przez d³ugi czas specjalnie kadrowali studio, aby pokazaÌ odbijaj¹ce siê w pod³odze reflektory etc. Natomiast w Wiadomoœciach by³a szkalna œciana ze szklanymi rurkami. Z jednej strony intensywnie pomaraùczowa, z drugiej w róznych (zazwyczaj bursztynowych kolorach.) Przed 2002 korzytali z blue - box'a - ale to nie by³ kawa³ek materia³u zaczepiony na kilku gwoŸdziach. To by³a specjalna kondtrukcja - sztuczna, zaokraglona œciana wy³ozona niebieskim materia³em, pod spodem rama z ciemno-czerwonym materia³em, z boku telebim, ca³oœÌ obudowana œciankami z pochy³ymi napisami WIADOMOŒCI. Zmieniaj¹Ì scenografiê musieli rozebraÌ ca³¹ konstrukcjê. Tylko Polsat by³ do tego stopnia u³omny i u¿ywa³ pomalowanej na niebiesko œciany. Wygiêty do œrodka blue-box sprawia³ wra¿enie g³êbi i wiêkszej przestrzeni - ludzie myœleli, ¿e prezenter naprawdê siedzi w newsroomie, a nie w studiu wirtualnym. Dowód - zdjêcie zamieszczone przez Micha³a
Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie pomaraĂączowa , a brunatna jak Brunatny Robert!!!!!!!!!! 8) 8)
Zgodnie z rzÂądem, oczewsc. :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

CaÂłkowicie nie oto mi chodzi. Tylko pytaÂłem siĂŞ po co najpierw jej dawali tak zaistnieĂŚ a potem dali mocnego kopa. Fakty daÂły jej szanse zaistnieĂŚ i dziĂŞki temu programowi wiĂŞcej osĂłb mogÂło jÂą poznaĂŚ i doceniĂŚ za to co robi bo na tvn24 co byÂście nie mĂłwili to jest to stacja niszowa.

Albo Czy dadz± Jej poprowdziæ g³.wyd FAKTÓW czy nie?
Ale powiedz mi jakie to jest dziennkarstwo czytajÂąc serwisy w tvn24 i prowadziĂŚ poranek w ktĂłrym tak naprawdĂŞ codziennie pytasz siĂŞ oto samo i powtarzasz ten sam schemat i jesteÂś z dala od bierzÂących wydarzeĂą dziejÂących siĂŞ w ciÂągu dnia. Tylko ci co prowadzÂą fakty dla stacji coÂś znaczÂą i zapewniam ciĂŞ, Âże po ostatnich wydarzeniach z AnitÂą widaĂŚ wyraÂźnie Âże Anita byÂła tylko ich maskotkÂą ktĂłra siĂŞ juÂż im znudziÂła.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A nie sÂądzisz Âże -przy caÂłym szacunku dla niej- To zbyt duÂży angaÂż. PrzecieÂż w TVN24 sa jeszcze Piotr Marciniak, Jakub Porada, Krzysztof Ziemiec, ktĂłrzy moim zdaniem mogliby wygraĂŚ z nia w konkurowaniu. Poza tym Fakty to jakaÂś Historia, a ona jest i byÂła zwiÂązana nie z Faktami.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

tobi pisze:Nie pomaraĂączowa , a brunatna jak Brunatny Robert!!!!!!!!!! 8) 8)
Zgodnie z rzÂądem, oczewsc. :D
Brunatna kolorystyka? Hmm, podobno daltoniÂści majÂą kÂłopoty z jaskrawymi kolorami. Tobi, gdzie widzisz ten brunatny?


Obrazek

PS okreÂślenie brunatny Robert nie jest Âśmieszne - Kwiatkowski raczej Âłysieje, ale cĂłz panowie z Wprost cierpiÂą na umysÂłowa impotencje :roll:
Ostatnio zmieniony piątek 24 wrz 2004, 16:09 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

BEZ KOMENTARZA-.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Na podÂłodze w studiu Panoramy wyÂłoÂżono szklane pÂłytki. Natomiast w dawnym studiu WiadomoÂści byÂła bardzo gruba, jasna wykÂładzina, dopasowana kolorem do caÂłej scenografi - podczas zjazdu kamery i wdaĂŚ byÂło wszytko.
PS jakaÂś maÂła zmiana w serwisie http://www.wiadomosci.tvp.pl - dziaisj pojawiÂły siĂŞ do pobrania wydania: WiadomoÂści o 15.00 i Panoramy o 13.00.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

mam pomysÂł aby zaÂłozyc bardzo duze drzewo genealogiczne, gdyz ma na nazwisko tak sam jak brunatny Robert i moze choc malo prawdopodobne jestesmy jakos spokrewnieni!

PS>1 macie coÂś wiecej o p. Dorocie Rembiszewskiej ktĂłra kiedys prowadzila Sport na TVP1
PS>2 kogo z prowadzacych pogode w jedynce pamiĂŞtacie:
1. Marzena SÂłupkowska
2. MaÂłgorzata WyszyĂąska
3. Tomasz Zubilewicz (*)
4. ElÂżbieta Sommer
5. JarosÂław Kret (tylko wydania w K. CZY H.)
6. Waldemar Dolecki
7. pewna Pani co dzis pracuje ale zapomnialem nazwiska!

(*)- nie prazuje w TVP

PS>3 ZnalazÂłem fajna stronkĂŞ: http://www.obp.pl/03-raport/2001/ownership_rtv.htm
Ostatnio zmieniony piątek 24 wrz 2004, 16:42 przez Przemek, łącznie zmieniany 2 razy.
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości