Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A mnie najbardziej podoba siê z ca³ego artyku³u ......... fotka Leppera, wygl¹da na niej jak ¿¹dny w³adzy Drakula - gest r¹k na to wskazuje i odpowiednia gra œwiate³ :lol2: to siê rzuca na pierwszy wzgl¹d, a po zapoznaniu siê z treœci¹ okazuje siê, ¿e fotka i przes³anie z niej wyp³ywaj¹ce bardzo adekwatne do treœci :lol2:
Ale Anita wola³a pozbieraÌ stamt¹d zabawki i przenieœÌ siê do pasma wieczornego, gdzie wystarczy umieÌ u³o¿yÌ ³adne zapowiedzi, a póŸniej ³adnie je odczytaÌ
A po co siê przemêczaÌ, wstawaÌ o 3 rano, chodziÌ 3 godziny z jednego koùca studia w drugi, kiedy mo¿na wygodnie rozsi¹œÌ siê w fotelu i w godzinê, a czasem pó³torej, odrobiÌ paùszczyznê? :lol2:

Dzisiaj mamy ÂśrodĂŞ, wiĂŞc moÂże Anita siĂŞ wyÂłoni ...... :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Yes, yes, yes :D WyÂłoniÂła siĂŞ :D
Jaka wystrojona :D

No juÂż od poczÂątku serwis widaĂŚ byÂło, Âże fakt, iÂż siedzieĂŚ musi w tym studio w tak piĂŞknÂą pogodĂŞ nie cieszy jej za bardzo, ale poszÂło :D Pierwszy serwis prawie bez problemĂłw.
Zapowiedzi poukÂładaÂła sobie Âładne :D
Z drugim by³o ju¿ nieco gorzej. Nie doœÌ, ¿e zacz¹³ siê z 3 minutowym opóŸnieniem, to jeszcze w trakcie mieli problem z wyemitowanem ''setki'' no ale dziêki temu Anita patrzy³a na nas tylko mrugaj¹c oczyma :D
Koledzy z reÂżyserki chyba dostanÂą z kopa ... :devil: Za to, Âże dwa razy jÂą nabrali, a koniec koĂącĂłw nie wyemitowali tej ''setki'' :lol:
Przynajmniej Anita miaÂła minĂŞ takÂą, ktĂłra na wskazanÂą przeze mnie kolej rzeczy by wskazywaÂła :spiewa: :devil:

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 10:09 pm ]
Œroda 19 lipca odznaczona ju¿ ... kolorem ... jeszcze nie wiem jakim, poniewa¿ te serwisy przed raportem zmieni³y nieco rzeczywistoœÌ grafikow¹ Anity :devil: Ale ja sobie i tym poradzê :lol2:
Ju¿ na wstêpie raportu Anita da³a po sobie poznaÌ, ¿e ogl¹da³a najprawdopodobniej fakty g³ówne, poniewa¿ przejê³a gesty i ton Justyny Pochanke :]
PóŸniej po kilku minutach raportu na domiar z³ego oznajmi³a radoœnie z uœmiechem na twarzy, ¿e bêd¹ teraz retransmitowaÌ rozmowê G. Miecugowa z premierem :devil: Zesz³o kilkanaœcie minut raportu w ten sposób :? PóŸniej dali jakiœ materia³ i patrz¹c sobie z Maciejem Knapikiem w oczy, pozegnali siê i zaprosili na kolejn¹ czêœÌ raportu, w której zreszt¹ niczego wielkiego nie by³o :? poza kilkoma krótkimi materia³ami, w których lektorami byli na przemian Anita i Maciej i materia³em Korczyùskiego o placu zabaw (i co Marcin? :devil: ). PóŸniej ju¿ tylko zapowiedŸ sportu, krótka i ¿artobliwa rozmowa z Majewskim, Anita speedem po¿egna³a siê w imieniu swoim i Macieja i tyle j¹ dziœ widzieliœmy :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Black Jack '62 pisze: Pierwszy serwis prawie bez problemĂłw.
Zapowiedzi poukÂładaÂła sobie Âładne :D
Z drugim by³o ju¿ nieco gorzej. Nie doœÌ, ¿e zacz¹³ siê z 3 minutowym opóŸnieniem, to jeszcze w trakcie mieli problem z wyemitowanem ''setki'' no ale dziêki temu Anita patrzy³a na nas tylko mrugaj¹c oczyma :D
Szkoda, ¿e tego nie widzia³am. :( Za to dzisiaj w³¹czy³am na krótko telewizor a tu Anita z Maciusiem. Chyba czyta to forum bo jak j¹ "zbeszta³am" to siê dziewczyna poprawi³a. :lol: Zdecydowanie lepiej jej w rozpuszczonych w³osach. Wolê to ni¿ jej jak to Black okreœli³ "sukowaty image". By³o te¿ ³¹czenie z Joann¹ Kryùsk¹, ale niestety tylko Maciuœ wymieni³ z ni¹ pogl¹dy. :( Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Szkoda tylko, ¿e to tylko przez wakacje bêdzie tak dobrze. :(
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

I ca³a Polska zamar³a razem z Anit¹ w oczekiwaniu na materia³..no mo¿e nie ca³a..no mo¿e ten zamar³,kto zamar³ :D Jeden paznokieÌ potrafi³ podtrzymaÌ ca³¹ g³owê..Czy takie chwile w telewizji nie mog¹ trwaÌ wiecznie??Niekoniecznie tylko w odniesieniu do Anity :roll: £adnie siê prezentowa³a w bieli,hm rozpuszczone w³osy...bardziej j¹ widzê w zwi¹zanych,jest powa¿na,jest patos :D Nie mam okazji dowiedzieÌ siê,czy pojawia siê w Poranku,dy¿uruje rano?
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Anita nie prowadzi juÂż PorankĂłw :> I to od marca... Ale niedÂługo bĂŞdzie przez tydzieĂą - w zastĂŞpstwie za Jakubra PoradĂŞ.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

http://blogfm.blox.pl/2006/07/Expose-Ko ... atnie.html

Nie wiem czy ten komentarz dot. Anity jest ironiczny czy krytyczny... W kÂązdym razie Âładne zdjĂŞcie :D
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Widzê, ¿e ta poza zrobi³a ma³¹ furorê :lol2:

Obrazek

''Zastanawiamy siĂŞ czy moÂżna tak prowadziĂŚ rozmowy? Chyba musimy sprĂłbowaĂŚ!''

:> Ciekawe, czy sprĂłbowali? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ZimnÂą, Âżeby nie napisaĂŚ lodowatÂą, krew zachowaÂła Anita podczas tej wpadki :D PeÂłen profesjonalizm i opanowanie :D
Raport teÂż byÂł w porzÂądku ;) Tylko strasznie maÂło Anity :/ No i faktycznie gdzieÂś jej siĂŞ na koniec spieszyÂło. Nawet nie pozwoliÂła MaĂŚkowi siĂŞ poÂżegnaĂŚ :devil:
Za to na nagrodĂŞ w kategorii ,,najczulsza miÂłosna scena medialna'' zasÂługuje moim zdaniem koĂącĂłwka pierwszej czĂŞÂści raportu, kiedy Maciej patrzÂąc Anicie prosto w oczy deklamowaÂł wolniutko, co bĂŞdzie jeszcze w drugiej czĂŞÂści :lol: :devil: :brawa: Co zostaÂło zwieĂączone szczerym uÂśmiechem Anity ;)

No i dzisiaj dueto zobaczymy jeszcze raz :D Grass oznajmiÂł, Âże Anita z Maciejem bĂŞdÂą w RW :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obrazek

Ale jaja, nawet w InterNET24 pokazywali AnitĂŞ z tym podrĂłbkiem. :lol2: PowtĂłrka chyba miĂŞdzy wieczornym Magazynem 24 godziny, a SzkÂłem kontaktowym. A jak nie, to pod adresem internet24.onet.pl :lol:

PeÂłen profesjonalizm i opanowanie
Oj nie. Z przykroœci¹to stwierdzam, ale nie zgadzam siê. :hyh: Trzymanie siê parenaœcie sekund za podródek, to chyba nie jest profesjonalizm... :? Mog³a coœ powiedzieÌ, ¿e s¹ problemy techniczne, a nie czekaÌ a¿ pójdzie... na pusto... :hyh: No i "mia³a pójœÌ setka" - a sk¹d przeciêtny widz ma wiedzieÌ co to setka jest? :devil: S³abo wybrnê³a moim zdaniem :> A dowodeem na to mo¿e byÌ to, ¿e teraz wszyscy siê z niej œmiej¹. :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Cholera jasna, tylko jeszcze Twojego krytycyzmu Marciqu brakowaÂło :?

A czemu winna jest Anita, to techniczni zawinili!!! Sk¹d mo¿esz wiedzieÌ jakie kity jej wciskali przez nas³uch, mog³a byÌ totalnie sko³owana. Jedynie z t¹ ''setk¹'' przyznam Ci racjê, ¿e przeciêtny widz móg³ nie wiedzieÌ o co chodzi :] No ale skoro i tak nie zobaczy³ tego, co mia³ zobaczyÌ, to co to za ró¿nica, czy wie, czy nie wie, co to ''setka'' :devil:

A raportu widziaÂłem pierwsze kilkanaÂście minut - z siÂłami natury siĂŞ nie wygra :/
WiĂŞc muszĂŞ napisaĂŚ, Âże serwisy bardziej mi siĂŞ podobaÂły :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Yeee!znów ten kadr!poezja...To paznokieÌ,przez który zamilk³a ca³a Polska :D Dobrze wybrnê³a z tej niekomfortowej sytuacji,zachowa³a spokój.Mog³a zanuciÌ jak¹œ melodyjkê,¿eby wypaœÌ superprofesjonalnie,ale myœlê,¿e w owej pamiêtnej chwili TVN24 nie straci³o wielu widzów.Z t¹ piosneczk¹ przesadzam oczywiœcie..A mo¿e to by³o zamierzone,bo ona doskonale zdaje sobie sprawê,¿e Black ogl¹da to wydanie i chcia³a siê przyjrzeÌ,który to z telewidzów :D naprawdê,tvn,prosimy o wiêcej takich chwil w telewizji....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Black Jack '62 pisze:Cholera jasna, tylko jeszcze Twojego krytycyzmu Marciqu brakowaÂło :?
To teraz powiem, Âże wczorajsze serwisy i raport (teÂż caÂłego nie oglÂądaÂłem) bardzo mi siĂŞ podobaÂły w wykonaniu Anity. :tanczy: A i nawet Knapik bardzo mi nie wadziÂł. :lol:

Znów mia³em wra¿enie, ¿e ta anitowa Anita wróci³a - czyli œwietne zapowiedzi itd. :D Do tego mo¿na dodaÌ genialn¹ fryzurê, po³¹czon¹ z jedn¹ z moich ulubionych jej bluzek... :aniol: Mmmm :P A i jaka zadowolona na pocz¹tku rapotu. Jeszcze zanim kamera wykona³a jaki kolwiek ruch, anita hiha³a siê na lewo i prawo. :D I przywita³a nam z uœmiechem porównywalnym do tego - :D

Oby tak dalej! :hyh:

A InterNET24 widziaÂłeÂś z AnitÂą? :> :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze: To teraz powiem, Âże wczorajsze serwisy i raport (teÂż caÂłego nie oglÂądaÂłem) bardzo mi siĂŞ podobaÂły w wykonaniu Anity. :tanczy: A i nawet Knapik bardzo mi nie wadziÂł. :lol:

No a ja - jak siĂŞ dowiedziaÂłem - tej lepszej, czyli drugiej czĂŞÂści raportu nie widziaÂłem, z powodu przerwy w dostawie prÂądu :evil: :evil: :evil:

Marcin pisze:
A InterNET24 widziaÂłeÂś z AnitÂą? :> :D

No wÂłaÂśnie nie widziaÂłem, z tego samego powodu, co drugiej czĂŞÂści raportu :evil:
WiĂŞc moÂże opowiesz dokÂładnie, o co biegaÂło? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co do Internetu24 to mĂłwiĂŞ. MoÂżna obejrzeĂŚ w Internecie - http://www.internet24.onet.pl/ :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Acha :D Faktycznie pisaÂłeÂś juÂż o tym :D

Hmmm ... :mhm: To wyglÂąda tak, jakby wszystko byÂło zaplanowane :devil: :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości