Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Gdy Anita dziÂś koĂączyÂła raport wieczorny,znĂłw pojawiÂła siĂŞ ta majestatyczna poza 'z pazurem' :D JeÂżeli jest ona zamierzona,to zdaje egzamin :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

aveo pisze:Gdy Anita dziÂś koĂączyÂła raport wieczorny,znĂłw pojawiÂła siĂŞ ta majestatyczna poza 'z pazurem' :D JeÂżeli jest ona zamierzona,to zdaje egzamin :P
Super zakoĂączenie, Anita jak zwykle wiodÂła prym, tzn. poÂżegnaÂła siĂŞ tak, jak gdyby koleÂżanki obok nie byÂło :lol2:
Trochê mi ¿al Joanny by³o, bo jako ¿e jest debiutankt¹ w pewnym sensie jeszcze, to potrzebowa³aby jakiegoœwsparcia od wspó³prowadz¹cej, aale nie z Anit¹ te numery :devil: Praca to praca, nie czas na czu³oœci :devil:
ZakoĂączenie pierwszej czĂŞÂści raportu teÂż naleÂżaÂło do Anity ;) Po tym materiale o czÂłowieku jedzÂącym szkÂło, Âświetny koment: ,,my wolaÂłybyÂśmy, ÂżebyÂście paĂąstwo tego nie prĂłbowali i spotkali siĂŞ z nami w drugiej czĂŞÂści raportu'' :lol:

ÂŚwietna byÂła, z dnia na dzieĂą coraz lepsza :D Ale z AnitÂą zawsze tak byÂło, Âże jak siĂŞ rozkrĂŞciÂła, poczuÂła Âże pracuje, to byÂła rewelacyjna :brawa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂługo czekaÂłem i zastanawiaÂłem siĂŞ, z kim Anita ten raport poprowadzi :D Ale Joanna byÂła ostatniÂą osobÂą, ktĂłrÂą u boku Anity siĂŞ spodziewaÂłem zobaczyĂŚ :lol2: Ale byÂło sympatycznie :D
Funckyrella pisze:Trochê mi ¿al Joanny by³o, bo jako ¿e jest debiutankt¹ w pewnym sensie jeszcze, to potrzebowa³aby jakiegoœwsparcia od wspó³prowadz¹cej, aale nie z Anit¹ te numery :devil: Praca to praca, nie czas na czu³oœci :devil:
Nie widzia³aœ tego ''matczynego'' uœmiechu Anity, jaki do kole¿anki na samym wstêpie, wymierzy³a :lol2: PóŸniej - jak ju¿ napis³aœ - by³a praca, praca i sprawne przekazywanie informacji :]

Najwiêksze wra¿enie uczyni³a na mnie mina Anity, kiedy otrzyma³a piln¹ informacjê, ¿e decyzja o ewentualnej nominacji Macierewicza na likwidatora WSI ma dopiero jutro zapaœÌ, choÌ mówi³o siê, ¿e ju¿ zapad³a :lol2:

ÂŚwietna byÂła, z dnia na dzieĂą coraz lepsza :D Ale z AnitÂą zawsze tak byÂło, Âże jak siĂŞ rozkrĂŞciÂła, poczuÂła Âże pracuje, to byÂła rewelacyjna :brawa:
Potrzebuje Anita do peÂłni formy poczuĂŚ smak ... pracy na wizji :lol2: Szkoda jednak, Âże to juÂż koniec ... a nieeee, przecieÂż od poniedziaÂłku byĂŚ moÂże poradki :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OstudzĂŞ Black Twoje nadzieje. :D ZnĂłw. :D
tvn24.pl pisze:W „Poranku TVN24” serwisy informacyjne, przeglÂądy prasy i prognoza pogody co kwadrans. W programie m.in. o pierwszym dniu pracy CBA, dalszy ciÂąg sprawy aresztowanego detektywa oraz relacje na Âżywo z Bejrutu i Tel Awiwu. Zaprasza Jakub Porada.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

O kurcze! Chyba ominĂŞÂło mnie coÂś ciekawego wczoraj. Niestety nie mogĂŞ cieszyĂŚ siĂŞ w peÂłni obecnoÂściÂą Anity na moim telewizorze bo przewaÂżnie wtedy ktoÂś inny ma ochotĂŞ na co innego. WÂłasnie taka sytuacja przydarzyÂła mi siĂŞ dzisiaj gdy chciaÂłam oglÂądaĂŚ DamĂŞ Pik.:(
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mandi, jest na to sposób wyœmienity :D Zaszczep w sercach Twoich bliskich mi³oœÌ do tvn24 - ja tak zrobi³em :lol2:
Innym wyjÂściem z sytuacji moÂże byĂŚ zakupienie drugiego odbiornika telewizyjnego :lol2:
Marcin pisze:OstudzĂŞ Black Twoje nadzieje. :D ZnĂłw. :D
tvn24.pl pisze:W „Poranku TVN24” serwisy informacyjne, przeglÂądy prasy i prognoza pogody co kwadrans. W programie m.in. o pierwszym dniu pracy CBA, dalszy ciÂąg sprawy aresztowanego detektywa oraz relacje na Âżywo z Bejrutu i Tel Awiwu. Zaprasza Jakub Porada.
Tak czuÂłem, Âże Porada w tym tygodniu przebierze siĂŞ jednak za Grassa :]

Nad upodobniniem siĂŞ do Anity styliÂści na pewno muszÂą jeszcze sporo z PoradÂą popracowaĂŚ ... popracowaĂŚ sporo :szalony:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A tutaj, w tym watku, to moÂże mnie nie byĂŚ dwa dni, tydzieĂą........ i ciÂągle bez zmian :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Poczekaj, niech no tylko ucharakteryzujÂą pana Poradka na AnitĂŞ, to dopiero zajdÂą zmiany :lol2:

Hmmm ... :mhm: Anita nie tylko rzadko pojawia siĂŞ w pracy, ale takÂże caÂłkowicie usunĂŞÂła siĂŞ w cieĂą z Âżycia towarzyskiego :? Przynajmniej z tego Âżycia, ktĂłre rozÂświetlane jest przez flashe aparatĂłw :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

U mnie sÂą dwa telewizory na szczĂŞÂście,wiĂŞc no problem :P A co powiecie na to,Âżeby Anita poprowadziÂła z Szymonem Majewskim Sopot Festival? :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

U mnie te¿ s¹ 2 telewizory, jeden z nich jest na sta³e okupowany przez mojego brata. Jednak pomimo tego on i tak potrafi przyjœÌ na nie swój odbiornik i ka¿e mi ogladaÌ to co on chce. :evil: Nawet jak kupiê sobie trzeci odbiornik to te¿ pewnie bedzie przychodzi³ i prze³¹cza³ na to co on chce.:evil: A Anitki ostatnio nie ma w Raporcie ani tym bardziej Joasi. :(
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A co ja mam powiedzieĂŚ,skoro Ani juÂż nie ma hm 3 tyg.?? :cry: AnitĂŞ teÂż wciĂŞÂło...
Co do pudÂła telewizyjnego,to moÂże na brata podziaÂłaÂłby jakiÂś maÂły szantaÂżyk :P Hehe,dÂżoÂłk :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

To byÂło do przewidzenia :]
To znaczy to, Âże Anita bĂŞdzie ÂładowaÂła akumulatory przed maratonem Poradkowym :devil:

Za duÂżo byÂście od niej wymagali :)

Sopot :o moÂże byĂŚ nawet i tam, byle tylko gdzieÂś siĂŞ pojawiÂła :D

Wczoraj takie rozczarowanie - zabrakÂło Anity w raporcie :(
U mnie teÂż sÂą 2 telewizory
My teÂż mamy dwa, ale i tak wszyscy ciÂągnÂą do TVN24 :lol2: Tak nas Black zaraziÂł miÂłoÂściÂą do tej stacji :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Trzeba umieĂŚ terror, tyraniĂŞ i despotyzm w domu zaprowadziĂŚ :devil:
Wczoraj faktycznie smutnÂą niespodziankÂąbyÂł brak Anity w serwisach i raporcie :(

A ciekawe zjawisko w Poradku zaobserwowaÂłem :D
Nie ma rubryki, tzw. Porannej rozmowy. W zamian za to jest rozmowa, ktĂłrÂą prowadzÂący Poradek przeprowadza :D Bardzo mnie to ucieszyÂło, zwÂłaszcza w perspektywie przyszÂłego tygodnia :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Anita i nowa reklama 'Damy Pik'

:arrow: Obrazek :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jej, jaka dÂżaga :D

CoÂś wiĂŞcej nt. tej reklamy :>
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości