Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Wow! Fajna reklama. Ja jednak nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ kiedy Anita przeprowadzi wywiad a raczej wiwisekcjĂŞ Madelaine Albright. W koĂącu kobiecina jest juÂż na emeryturze wiĂŞc ma trochĂŞ wolnego czasu a i w Polsce byÂła juÂż nie raz.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

NajwyraÂźniej Anita nie miaÂła dla niej czasu :hahaha: WolaÂła ''wygrzebywaĂŚ'' mniej znane - tak na poczÂątek :devil:
CoÂś wiĂŞcej nt. tej reklamy
Pewnie zmienia siĂŞ twarz karcianej Damy Pik na kolejne ''Âżelazne'' osobniczki :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

I na Albright moÂże przyjdzie czas ...... i na Condi :devil: Trzeba tylko byĂŚ cierpliwym :devil:

Btw. CieszĂŞ siĂŞ, Âże jako pierwsza tutaj mogĂŞ obieÂściĂŚ radosnÂą nowinĂŞ, ktĂłra juÂż od jakiegoÂś czasu nowinÂą niby nie jest :lol2:

Otó¿ dzisiaj pan Grass oznajmi³, ¿e w poniedzia³ek przywita nas Anita :jupi: :jupi:

A wiĂŞc to juÂż jest pewne, Âże Anita wraca na piĂŞĂŚ dni do Poradka :jupi:
ChoĂŚ ja i tak uwierzĂŞ w to, dopiero, kiedy Anite tam zobaczĂŞ i usÂłyszĂŞ :devil:
Ciekawe, czy Anita ju¿ cierpi na bezsennoœÌ z powodu powrotu do programu, z którego uda³o jej siê wydostaÌ :devil:
Straszna praca tam na niÂą czeka :D Teraz to potrafiÂą i troje goÂści do studia zaprosiĂŚ, z ktĂłrymi prowadzÂący musi - chce czy nie che - rozmawiaĂŚ :devil:
Ale Anita juÂż pewnie zaÂłatwiÂła sobie minimalnÂą z moÂżliwych liczbĂŞ goÂści, Âżeby siĂŞ nie przepracowaĂŚ :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mam nadziejĂŞ, Âże doÂżyjĂŞ tego poniedziaÂłu. Jak za dawnych dobrych czasĂłw ustawiĂŞ budzik na 6.00. W trakcie trwania serwisĂłw bĂŞdĂŞ robiÂł to, co zwykle robiĂŞ rano. WymieniaÂł czynnoÂści nie bĂŞdĂŞ. A, jednÂą wymieniĂŞ. ZrobiĂŞ sobie i wszystkim chĂŞtnym Âśniadanie.
No i nie sÂądzĂŞ, Âże Anita zgodzi siĂŞ na przeprowadzenie 3 rozmĂłw. To nie w jej stylu.
No nie wiem, nie potrafiĂŞ sobie tego poradka wyobraziĂŚ. Mam nadziejĂŞ, Âże miÂło mnie Anita zaskoczy.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Po pierwszym Poradku zbyt wiele bym siĂŞ nie spodziewaÂła - znajÂąc AnitĂŞ, bĂŞdzie siĂŞ dopiero tutaj rozgrzewaÂła :D Za to kolejne i kolejne mogÂą byĂŚ naprawdĂŞ emocjonujÂące :D

Ale pĂłki co dzisiaj naleÂży ustawiĂŚ odbiorniki telewizyjne o godz. 15:35 na kanale zwanym TVN24, poniewaÂż bĂŞdzie wtedy emitowana powtĂłrka DP ze Steinbach :D
PrzecieÂż tak bardzo niegdyÂś ubolewaliÂśmy, Âże nie byÂło powtĂłrki Âżadnej tego odcinka :D A w naszych gÂłowach rodziÂło siĂŞ tyle sprzecznych wnioskĂłw, ktĂłre teraz byĂŚ moÂże bĂŞdziemy mieli okazjĂŞ sprecyzowaĂŚ :D A jak siĂŞ znĂłw nie uda wypracowaĂŚ porozumienia nt. ogĂłlnej wymowy odcinka, to przynajmniej bĂŞdziemy mieĂŚ satysfakcjĂŞ z tego, Âże na bogate Niemcy se popatrzyliÂśmy :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No i o godz. 11:25 na kanale zwanym TVN. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Marcin pisze:No i o godz. 11:25 na kanale zwanym TVN. :lol2:
Te¿ Steinbach :> To ten odcinek, co w TVN daj¹ póŸniej w TVN24? Mogliby to jakoœ zró¿nicowaÌ - mo¿e wiêksza ogl¹dalnoœÌ z takiego ,,uk³adu si³owego'' by wysz³a :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A jak siĂŞ znĂłw nie uda wypracowaĂŚ porozumienia nt. ogĂłlnej wymowy odcinka, to przynajmniej bĂŞdziemy mieĂŚ satysfakcjĂŞ z tego, Âże na bogate Niemcy se popatrzyliÂśmy
Ja nadal uwaÂżam, po wnikliwej lekturze i analizie, Âże ogĂłlnÂą wymowÂą odcinka miaÂło byĂŚ zaÂłagodzenie sporu miĂŞdzy zwolennikami a przeciwnikami wizji Steinbach, a pomĂłc ma w tym zrĂłwnowaÂżona dyskusja ... :] Tylko, czy dyskusja z manipulantami historii, faktĂłw i ich nastĂŞpstw jest komukolwiek do czegokolwiek potrzebna?!!!
Bogate Niemcy zimÂą nie sÂą tak atrakcyjne ;)

A jutro ... poradek :rozglada:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Czy to napewno o Niemcy chodzi Black? :P wiem,wiem NAPEWNO o Niemcy,ja teÂż tak uwaÂżam!
Wg mnie,zamiast Centrum WypĂŞdzonych powinno powstaĂŚ coÂś takiego jak Centrum Poszkodowanych.wysiedleni,a nie wypĂŞdzeni Niemcy,teÂż wycierpieli swoje i z nimi identyfikuje siĂŞ Steinbach,ale sooory,wypĂŞdzenie to - kÂłamstwo!Szkoda,Âże obecne stosunki polityczne,nie pozwalajÂą na spokojny dialog..
To straszne,¿e Anita jest dziœ o porandku bo...nie wstanê!Jestem skonany podró¿¹ i nareszcie siê wyœpiê.w koùcu Woodstock jest 1 raz w roku 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ByÂłeÂś na Woodstock – jak udaÂło ci siĂŞ wrĂłciĂŚ w caÂłoÂści i zdrowo? :D WidziaÂłeÂś wozy TVN24? :D
No to trochĂŞ moÂżesz ÂżaÂłowaĂŚ, Âże nie oglÂądaÂłeÂś Poradka, poniewaÂż Anita z AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą razem sobie na biurku siedziaÂły :D

:o BoÂże jak Anita schudÂła :( KiedyÂś, jeszcze rok temu ten smerfetkowy spodnium byÂł jej akurat, a teraz wisiaÂł na niej jak na wieszaku :( FryzurĂŞ teÂż miaÂła nie najlepszÂą ;)

Strona tvn24.pl i Grass nas nie okÂłamali :lol: Anita byÂła w Poradku i nawet tematyka siĂŞ zgadzaÂła :D
Najbardziej ucieszyÂła mnie i wprawiÂła w dobry nastrĂłj rozmowa z CymaĂąskim – Anita byÂła Âświetnie do rozmowy przygotowana :brawa: SÂłuchaÂłam tego wywiadu z zapartym tchem – a wiĂŞc tym samym myliÂłam siĂŞ co do tego, Âże Anita bĂŞdzie potrzebowaÂła rozgrzewki co najmniej dwudniowej, Âżeby osiÂągn¹Ì peÂłniĂŞ formy – dziÂś juÂż ta forma byÂła wysoka. Tak na dobrÂą sprawĂŞ to ja Poradek dopiero od Ăłsmej oglÂądaÂłam ;) Rozmowa z OchojskÂą teÂż byÂła bardzo dobra, rzeczowa i interesujÂąca – cieszĂŞ siĂŞ, Âże oba wywiady mogÂłam zobaczyĂŚ :D ale Black na pewno wiĂŞcej szczegó³ów zdradzi i nimi siĂŞ pozachwyca :D

ÂŁezka w oku siĂŞ krĂŞci, jak sobie czÂłowiek uÂświadomi, Âże Anita wrĂłciÂła do ProradkĂłw tylko na tydzieĂą ... :(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁezka w oku siĂŞ krĂŞci, jak sobie czÂłowiek uÂświadomi, Âże Anita wrĂłciÂła do ProradkĂłw tylko na tydzieĂą ...
A Ty od razu na wstêpie ''tour de poradek'' z Anit¹ w peletonie, emocje musisz na ziemiê sprowadzaÌ :x Cieszmy siê z perspektywy tygodnia z Anit¹ :jupi: Cieszmy siê, ¿e przez najbli¿sze dni to ona bêdzie sz³a wzd³u¿ re¿yserki punkt 6-sta :lol2: Trochê siê pozmienia³o w poradku od czasu, kiedy Anita przesta³a je prowadziÌ. Ten przegl¹d prasy pierwszy na stoj¹co jest teraz znacznie d³u¿szy i bardziej szczegó³owo analizowany.
W kolejnym Anita zareklamowaÂła swĂłj wywiad z Newsweeka – oczywiÂście nie wprost, ale cytowaÂła fragment rozmowy z KamiĂąskim, a na zdjĂŞciu byli Anita wÂłaÂśnie i Siennicki z KamiĂąskim rozmawiajÂący :lol2: Nie trudno siĂŞ domyÂśliĂŚ, Âże rozmowa traktuje o CBA. Ale o artykule z Newsweeka: ''Robespierre w CBA'' kiedy indziej napiszĂŞ :] Teraz Pradek :D
Te dwie rozmowy nie ukrywam byÂły dla mnie najmocniejszym punktem programu. Najmocniejszym jednak rozmowa z CymaĂąskim – Anita przywitaÂła go uroczym uÂśmiechem, musieli przed wejÂściem przeprowadziĂŚ mi³¹ rozmowĂŞ, ale nie daÂła siĂŞ zwieœÌ jego uroczym s³ówkom i naciskaÂła sÂłownie na niego swoimi ciĂŞtymi pytaniami – zapytaÂła o wszystko, o co naleÂżaÂło zapytaĂŚ, o sprawy waÂżne – Âłatwiejsze i trudniejsze, a co najwaÂżniejsze aktualne. I w takich momentach tym bardziej nie rozumiem decyzji – wyboru Anity, skÂłaniajÂącemu siĂŞku temu, Âże czas, energiĂŞ i pomysÂły marnuje, powtĂłrzĂŞ marnuje na realizacjĂŞ Damy Pik :? Kiedy tutaj na miejscu w kraju jest tyle fascynujÂących i aktualnych spraw, ktĂłrymi ona potrafi wspaniale siĂŞ zaj¹Ì i opinii publicznej wyjaÂśniĂŚ ...
Co by tu jeszcze ... nastrĂłj caÂłkiem niezÂły u Anity :D W jednym przeglÂądzie prasy: ''zapraszam na przeglÂąd prasy. W ... muszĂŞ sprawdziĂŚ ... ÂŻyciu Wa-wy, czytamy[...]'' :lol: W innym przeglÂądzie z Âłobuzerskim wyrazem twarzy i skrywanym uÂśmiechem zaczyna mĂłwiĂŚ o tym, Âże ''w ÂŁodzi urodziÂło siĂŞ najwyÂższe dziecko'' ... czyta dalej ... ''ma 161cm wzrostu'' – pomyÂślaÂłem, Âże coÂś zabawnego siĂŞ szykuje :D No i okazaÂło siĂŞ, Âże chodzi o ma³¹ ÂżyrafkĂŞ, ktĂłra przyszÂła na Âświat w ³ódzkim zoo :devil: He,he – skojarzenia :> :lol: ÂświadomoœÌ, Âże Anita nie jest juÂż, czy wkrĂłtce nie bĂŞdzie juÂż najwyÂższÂą ³ódzkÂą ÂżyrafÂą? :lol:
To byÂł pierwszy akcent ³ódzki – widaĂŚ tĂŞskni za domem :D W prognozie pogody wywoÂływaÂła wycieczkĂŞ do ÂŁodzi ;)
Poradki to zawsze, a przynajmniej czêsto, by³y takim miejscem, w którym o Anicie wielu rzeczy mo¿na by³o siê dowiedzieÌ, to by³o jak lektura porz¹dnego wywiadu z ni¹ :D I tak np. dziœ dowiedzieliœmy siê w rozmowie z Damianem Kurasiem, ¿e Anita korzysta z kart p³atniczych :devil: Bardzo mi³¹ rozmowê o biznesie i nie tylko przeprowadzili :) By³a rozmowa z Madzi¹ Sakowsk¹, Sylwi¹ wszêdobylsk¹ Walendowsk¹ z Dusznik Zdroju - czyjak tam tê nazwê w³asn¹ siê odmienia :lol2:
Anita w poradku to zupeÂłnie inna Anita niÂż ta z raportu, czy serwisu. Nie ma biurka, jest luz, sÂą dowcipy, luÂźne rozmowy ;) A co najwaÂżniejsze to to, Âże Anita w ogĂłle zaszczyciÂła nas swojÂą obecnoÂściÂą – co jest nie lada zjawiskiem :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Oj Black, Âładnie siĂŞ prezentowaÂła o Poranku. :D MiÂło byÂło jÂą zobaczyĂŚ po 4 miesiÂącach nieobecnoÂści na ekranie. :D Ale czy 5 dni to nie za duÂżo? :D Potem bĂŞdzie urlopowaÂła i urlopowaÂłaaa. :D

A teraz skan z gazety Kurier TV :D


Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:o AnitĂŞ zaszczyt spotkaÂł – po piĂŞciu latach pamiĂŞtajÂą, Âże to ona prowadziÂła pierwszy serwis TVN24 :lol2:
No to jak myÂślicie – moÂżna juÂż zacieraĂŚ rĂŞce i szykowaĂŚ siĂŞ na te wspominkowe materiaÂły i materiaÂły z behind the scenes? :D Nie rozczarujÂą nas? Nie zapomnÂą o tym, Âże Anita jest jednym z (wyÂższych :lol: ) filarĂłw tej stacji? :D Zapowiada siĂŞ niezÂły dzieĂą :D
ChciaÂłabym mieĂŚ zaproszenie na imprezĂŞ urodzinowÂą – moÂże byĂŚ nawet bez osoby towarzyszÂącej :lol2: Mam ÂłatwoœÌ rozgaszczania siĂŞ w obcych miejscach w ekspresowym tempie :lol:

p.s. 500 osobowy zespó³ – to razem z regionalnymi oÂśrodkami, czy bez :>

p.p.s.
A co najwaÂżniejsze to to, Âże Anita w ogĂłle zaszczyciÂła nas swojÂą obecnoÂściÂą – co jest nie lada zjawiskiem
A czemu nie napisaÂłeÂś nic o brakujÂącym ogniwie Poradka, czyli braku relacji, czy choĂŚby materiaÂłu Agaty? :D PrzecieÂż tak nad tym ubolewaÂłeÂś :D

p.p.p.s.
Potem bĂŞdzie urlopowaÂła i urlopowaÂłaaa.
:nie: - Anita bĂŞdzie jeszcze w nastĂŞpnym tygodniu w Poradku, zobaczysz :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

OczywiÂście :] W tym, w nastĂŞpnym i jeszcze nastĂŞpnym i zostanie tam na wieki wiekĂłw ;)
Nie zapomnÂą o tym, Âże Anita jest jednym z (wyÂższych ) filarĂłw tej stacji?
Jak o tym zapomn¹, to siê na tvn24 obra¿ê na amen :devil:

JuÂż mam Âżyczenie, Âżeby wspomnieli Anity dyÂżur podczas atakĂłw na Iraq :]

[ Dodano: Pon Lip 31, 2006 9:14 pm ]
A czemu nie napisaÂłeÂś nic o brakujÂącym ogniwie Poradka, czyli braku relacji, czy choĂŚby materiaÂłu Agaty? PrzecieÂż tak nad tym ubolewaÂłeÂś
PoniewaÂż uznaÂłem, Âże w wÂątku Anity nie wypada o tĂŞsknocie za AgatÂą pisaĂŚ :devil: W dodatku nie przy takim ÂświĂŞcie :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Funckyrella pisze:ByÂłeÂś na Woodstock – jak udaÂło ci siĂŞ wrĂłciĂŚ w caÂłoÂści i zdrowo? :D WidziaÂłeÂś wozy TVN24? :D
No to trochĂŞ moÂżesz ÂżaÂłowaĂŚ, Âże nie oglÂądaÂłeÂś Poradka, poniewaÂż Anita z AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą razem sobie na biurku siedziaÂły :D

:o BoÂże jak Anita schudÂła :( KiedyÂś, jeszcze rok temu ten smerfetkowy spodnium byÂł jej akurat, a teraz wisiaÂł na niej jak na wieszaku :( FryzurĂŞ teÂż miaÂła nie najlepszÂą ;)
No jasne,Âże widziaÂłem wozy :tanczy: i ten napis:TVN24,czad! 8) Wraca siĂŞ spokojnie,bo wszyscy sÂą zmĂŞczeni i nie majÂą siÂł na Âśpiewanie i ÂświĂŞtowanie. :D zdrowo yyy..no trochĂŞ gardÂło boli,a wÂątroby siĂŞ nie pytaÂłem jeszcze :P

Od dawna myÂślaÂłem sobie,a co by byÂło gdyby Anita i Ania poprowadziÂły coÂś razem np raport..I co siĂŞ okazuje?Ten moment nadszedÂł wÂłaÂśnie w poranku,i co?A mnie nie ma!Nie mogĂŞ sobie znowu na to pozwoliĂŚ,grrrr,jestem zÂły,zÂły,zÂły! :evil: :evil: Mam jeszcze wolne,wiĂŞc jutro ostatnia szansa,by zobaczyĂŚ to cudowne zjawisko na wÂłasne oczy :roll:

SchudÂła?pewnie stres,to w koĂącu poranek.na wizji luz,a co dzieje siĂŞ w Âśrodku,tylko Anita wie..Nie wiem jakÂą miaÂła fryzurĂŞ,ale pewnie wÂłosy sobie w samochodzie robiÂła pĂŞdzÂąc do studia 120km/h ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 29 gości