[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nie wstydzisz siĂŞ? :? :arrow:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

kto ja?? niby czego przecciez fakt ze mamy takie same nazwiska to nie oznacza ze jestesmy rodzina!!
Żartowałem.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale zasugerowaÂłes ze to nie jest niemoÂżliwe :arrow:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze: PS>1 macie coÂś wiecej o p. Dorocie Rembiszewskiej ktĂłra kiedys prowadzila Sport na TVP1
Prowadzi³a póŸniej Sport na TVP3 o 22.45
kwiatek pisze: PS>2 kogo z prowadzacych pogode w jedynce pamiĂŞtacie:
1. Marzena SÂłupkowska
2. MaÂłgorzata WyszyĂąska
3. Tomasz Zubilewicz (*)
4. ElÂżbieta Sommer
5. JarosÂław Kret (tylko wydania w K. CZY H.)
6. Waldemar Dolecki
7. pewna Pani co dzis pracuje ale zapomnialem nazwiska!
8. Lucyna Grobicka (do dziÂś)
9. GraÂżyna PadĂŠe (ulubiona mojego taty)
10. MaÂłgorzata Puzio (moja ulubiona)
11 Libiszewska (tylko Pogoda dla KierowcĂłw - teraz w TVP3)
12. pan w okularach w na poczÂątku lat 90.
13. Jan Nowicki "Wicherek" (tego oczywiÂście nie pamiĂŞtam, ale czÂłowiek-legenda)

Obrazek

Nie wiem o kogo chodzi w pkt. 7
kwiatek pisze: PS>3 ZnalazÂłem fajna stronkĂŞ: http://www.obp.pl/03-raport/2001/ownership_rtv.htm
Bardzo fajna. Ale Smoktunowicz wyglÂąda koszmarnie.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Puzio - coÂś mi to mĂłwi

PadĂŠe- nie mam pojĂŞcia!!
pkt7 to Lucyna grobicka

PS>1 A nikogo jeszcze nie pamietacie??
PS>2 Rembiszewska gzie teraz pracuje?? macie jakies jej zdjĂŞcia??
Żartowałem.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze:Puzio - coÂś mi to mĂłwi
Puzio pracowaÂła nie tak dawno - przyjĂŞta jednoczeÂśnie z WyszyĂąskÂą, SÂłupkowskÂą i Doleckim i byÂło ich po prostu za duÂżo. OdeszÂła w 2000 lub 2001 roku. Obecnie pracuje przy dubbingu i moÂżna jÂą zobaczyĂŚ w reklamach. WidziaÂłem jÂą juÂż w Knorze (pomidorowa w kartonie "doprawiĂŞ po swojemu), Biedronce i dwĂłch Vizirach (z braĂŚmi urwisami i ostatnia z biaÂłymi skarpetami). OczywiÂście zawsze w roli mamy.

PrzypomniaÂła mi siĂŞ jeszcze jedna prezenterka, ale ona prowadziÂła tylko WiadomoÂści-Pogoda - leciaÂły kilka lat temu o 8.12 i 18.05. Inni prezenterzy tego programu to m. in. Dolecki i Zubilewicz. Potem widziaÂłem jÂą jako prowadzÂącÂą poniedziaÂłkowÂą KawĂŞ czy HerbatĂŞ (RafaÂłowi Ziekiewiczowi odeszÂła partnerka i ciÂągle siĂŞ potem zmieniaÂły zanim przyszÂła Popek) oraz w BabiĂącu.
kwiatek pisze: PadĂŠe- nie mam pojĂŞcia!!
PoÂłowa lat 90.
kwiatek pisze: PS>1 A nikogo jeszcze nie pamietacie??
Nie byÂło innych :!: :!: :!:
Chyba , Âże za PRL-u.

A jeszcze jedno. Wicherek chyba miaÂł na imiĂŞ CzesÂław, a nie Jan, bo Jan Nowicki to aktor. ZmyliÂła mnie informacja w samej TVP.

Obrazek

A tu Pani Sommer z dawnych lat. ZaczynaÂła w roku 1963. Czy nie wydaje wam siĂŞ, Âże jej siĂŞ sypie wÂąs?

Obrazek
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

El¿bieta Sommer by³a nawet ³adna (zreszt± teraz te¿ dobrze wygl±da - ma w koñcu ju¿ swojej lata). kiedy¶ my¶la³em o niej przez pewien czas - np m³odzi prezenterzy zapewne maj± tremê itd, natomisat ona juz chyba nie pamiêta co to jest :P W serialu dokumentalnym "Taka by³ telewizja" pokazywali pierwsze prognozy - by³a bardzo ¶mieszna czo³ówka z napisem (a raczej rysunke - nic isê nie rusza³o ) - "MIÊDZYPLANETARNA STACJA METEO" :P :P :P
Pani Pedee by³a swego czasu popularna - je¿eli siê nie mylê to tylko ona i E. Sommer posiadaj¹ wykszta³cenie kirunkowe - tj s¹ meteorologami. Inni zajmowali siê zupelnie czymœ innym. O jej popularnoœci niech œwiadczy fakt, ¿e nawet Polsat chcia³ j¹ podkupiÌ, a kiedy mu isê to nie uda³o mia³ bardzo podobn¹ prezenterkê - liczyli widocznie, ¿e ludzie uznaj¹ rzetelnoœÌ ich prognoz.
Dzisiaj w WiadomoÂściach Ulka przygotowal ciekawy materiaÂł o podglÂądaniu za pomoca satelity - takie zdjĂŞcia i animacje mogliby wykorzytaĂŚ do prezentacji pogody - naprawdĂŞ robiÂą wraÂżenie - zwÂłaszcza Morskie Oko.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:ElÂżbieta Sommer byÂła nawet Âładna (zresztÂą teraz teÂż dobrze wyglÂąda - ma w koĂącu juÂż swojej lata).
Podobno sztywna, nie zna siĂŞ na Âżartach i w ogĂłle nie ma poczucia humoru. Tak oceniÂł mĂłj tata jest wystĂŞp w Wieczorze z Jagielskim. OdpowiedaÂła na pytanie "tak" lub "nie" i nie daÂła siĂŞ podpiÂściĂŚ, a w tego typu programie trochĂŞ trzeba daĂŚ luzu.
doktorfaustus1 pisze: Pani Pedee by³a swego czasu popularna - je¿eli siê nie mylê to tylko ona i E. Sommer posiadaj¹ wykszta³cenie kirunkowe - tj s¹ meteorologami. Inni zajmowali siê zupelnie czymœ innym. O jej popularnoœci niech œwiadczy fakt, ¿e nawet Polsat chcia³ j¹ podkupiÌ, a kiedy mu isê to nie uda³o mia³ bardzo podobn¹ prezenterkê - liczyli widocznie, ¿e ludzie uznaj¹ rzetelnoœÌ ich prognoz.
Jaka niby prezenterka pogody Polsatu by³a podobna do PadÊe, bo szukam w pamiêci i nie mogê znaleŸÌ. Strumiùska :twisted: ?
doktorfaustus1 pisze: Dzisiaj w WiadomoÂściach Ulka przygotowal ciekawy materiaÂł o podglÂądaniu za pomoca satelity - takie zdjĂŞcia i animacje mogliby wykorzytaĂŚ do prezentacji pogody - naprawdĂŞ robiÂą wraÂżenie - zwÂłaszcza Morskie Oko.
Nie oglÂądaÂłem do koĂąca, ale zaraz sobie sprawdzĂŞ. Mnie jedna rzecz zadziwiÂła w dzisiejszym wydaniu. WypowiedÂź Donalda Rumsfelda czytaÂł po polsku lektor Tomasz Knapik :!:

EDIT

DziÂś pierwszy raz widziaÂłem jak wyglÂąda Dariusz Ociepa.

Ostatnio w miarĂŞ regularnie pojawiajÂą siĂŞ w internecie wczeÂśniejsze wydania WiadomoÂści. Wczoraj byÂło o 12.00 (opisane jako 15.00 :D ), a w czwartek byÂło z 15.00.

Jeszcze coœ o wspania³ych informatykach TVP. Chacia³em sobie obejrzeÌ "Prosto w oczy", ale zaprezentowany jest filmik ca³kowicie bez g³osu. Do tego trzeba œci¹gn¹Ì kilka niepotrzebnych megabajtów, bo ten film zawiera i zwiastuny, reklamy, drug¹ czeœÌ prognozy pogody, po czym nastêpne dwie przemowy Miœtala i zapowiedŸ debaty. Wszystko oczywiœcie te¿ bez g³osu. :evil:
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ZNALAZ£EM ZDJÊCIE MARTY GRZYWACZ!!!: http://www.kapif.pl/press3/szukaj.php?t ... h_quant=25

I FILIPA £OBODZIÑSKIEGO: http://www.kapif.pl/press3/szukaj.php?t ... h_quant=25
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kwiatku, widziaÂłem juÂż to zdjĂŞcie M. Grzywacz tylko w innym serwisie. Jeszcze raz stwierdzam - o wiele lepiej wyglÂąda w krĂłtkich wÂłosach. Jest wĂłwczas taka delikatna, zwiewna i kobieca :oops: :oops: :oops:

Miachale, nie wiem czy Strumiùska, czy mo¿e jakaœ inna - obecnie nie ogl¹dam pogody na Polsacie i znam tylko jedno nazwisko prezentera - Marek Horczyczak. ByÌ mo¿e Polsat przez jakiœ czas stara³ siê upodobniÌ, któr¹œ ze swoich prezenterek do pani Padee (ona chyba wyjecha³a z mê¿em do Francji). Widzia³em E. Sommer u Jagielskiego i rzeczywiœcie by³a sztywna. W innym wywiadzie powiedzia³a, ¿e nie bawi jej ¿ycie gwaizdy - unika rozmów z dziennikarzami, kolorowych pism etc.

Dariusz Ociepa przygotowuje takÂże z Piotrem RybÂą (w zastĂŞstwie P. KraÂśko prowadziÂł kiedyÂś Oblicza mediĂłw) krĂłtkie materiaÂły o gospodarce i finansach do Kawy czy herbaty - jednego dnia rozwiÂązujÂą problemy finansowe widzĂłw doradzajÂąc w co zainwestowaĂŚ etc.
MateriaÂł o satelicie byÂł dobry - a zdjĂŞcia jaki moÂżna wykonac tym cackiem rewelacyjne - wszytko realne a bawili isĂŞ tym jak jacyĂŚ graficy komputerowi - tj obracali na wszytkie strony, pochylali etc. Taka pogoda byÂłaby napewno rewelacyjna. Ale wojsko pewnie tanio nie sprzeda takich zdjĂŞĂŚ. OglÂądajÂąc ten materiaÂł pomyÂślaÂłem, Âże gdybym to ja odpowiadaÂł za pogodĂŞ w TVP te zdjĂŞcia juÂż byÂłyby kupione :P

Cóz maj¹ czasami takie wpadki - brak g³osu, urwane w po³owie lub rozpoczyna isê od po³owy. W wydaniach z Wiadomoœciami takich k³opotów raczej nie ma. Dlatego tez chc¹c poznaÌ jak¹œ dyskusjê zazwyczaj wybieram stenogram.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A Holecka to poszÂła na urlop bo ostatnio jej nie ma :?:
PamiĂŞtam, Âże w ÂśrodĂŞ Durczok zamiast pieĂąkowskiej na czwartek zapowiedziaÂł HoleckÂą.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale plany siê zmieni³y - Holecka by³a jeszcze wczoraj w wydaniach przed 19.30. Podejrzewam, ¿e Joli nie bêdzie w najbli¿szym tygodniu i z tego powodu zamieni³a siê dy¿urami z Danusi¹- czasami tak robi¹. Ewentulanie, Holeckiej mog³o coœ wypaœÌ nieplanowanego.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze: Miachale, nie wiem czy Strumiùska, czy mo¿e jakaœ inna - obecnie nie ogl¹dam pogody na Polsacie i znam tylko jedno nazwisko prezentera - Marek Horczyczak. ByÌ mo¿e Polsat przez jakiœ czas stara³ siê upodobniÌ, któr¹œ ze swoich prezenterek do pani Padee
Polsat bardzo d³ugo nadawa³ pogodê bez prezenterów (same plansze). PóŸniej wprowadzili prezenterów i byli to dotychczasowi wieloletni lektorzy pogody - Ewa Strumiùska i Marek Horczyczak. Z czasem przysz³y dwie m³ode panie - Izabela Kuna i Monika Jastrz¹b, ale ta pierwsza za d³ugo nie pracowa³a (coœ mi siê obi³o, ¿e teraz robi w Tele5). Nastepnie Polsat stawia³ na coraz to nowsze d³ugonogie laski i Strumiùska pewnie sama stwierdzi³a, ¿e ju¿ z nimi za bardzo kontrastuje i wiekiem i urod¹. Horczyczak jak wiadomo siedzi do dziœ i bzdury opowiada na koniec.

StrumiĂąska moÂże i ma podobny styl do Padee, ale wyglÂądam jej nie przypomina. WatpiĂŞ aby byÂł to zabieg Polsatu skoro zdaje siĂŞ od poczÂątku istienia pracowaÂła w tej stacji, ale za kamerÂą.
doktorfaustus1 pisze:
Cóz maj¹ czasami takie wpadki - brak g³osu, urwane w po³owie lub rozpoczyna isê od po³owy. W wydaniach z Wiadomoœciami takich k³opotów raczej nie ma. Dlatego tez chc¹c poznaÌ jak¹œ dyskusjê zazwyczaj wybieram stenogram.
A ja zauwaÂżyÂłem, Âże lubiĂŞ czytaĂŚ stenogram i sÂłuchaĂŚ filmiku (od czasu do czasu naĂą zerkajÂąc) :D

Wracam do reklamy Plus GSM. Teraz przecieÂż jest to ukryta reklama nowego programu informacyjnego TV Polsat, a TVP i TVN to emitujÂą. PrzypomniaÂła mi siĂŞ podobbna sytuacja z reklamÂą jogurtu naturalnego Danone. MaÂłgorzata Ostrowska-KrĂłlikowska (w reklamie z dwoma chÂłopczykami) na koniec mĂłwiÂła "Oto nasz rodzinny klan". Potem to zmienili na "Oto nasz rodzinny klub", ale ruch ust nadal pokazywaÂł pierwotnÂą wersjĂŞ :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Có¿ maj¹ pecha z t¹ reklam¹ - ka¿dy œwiadomy posiadacz komórki wie, ¿e tylko programy TVP mo¿na ogl¹daÌ przy pomocy telefoenu komórkowego. Plus chyba nie spodziewa³ siê, ¿e Lis zdecyduje siê na nazwê WYDARZENIA - wczeœniej mia³ byÌ to przecie¿ Dziennik. Teraz pewnie znowu zmieni¹ nazwe w reklamie na np INFO, albo wyprodukuj¹ inn¹. Wszytko wyjaœni siê kiedy rusz¹ odnowione Wiadomoœci - dowiemy siê wówczas, czy rzeczywiœice by³a tam ich czo³ówka.
Podoba mi siĂŞ muzyka z wydaĂą WiadomoÂści - SkrĂłt, ale chyba w nowej odsÂłonie bezie juz inna.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

no w³asnie zazdroszczê ci faustusie ;) ca³y tydzien twoja idolka :) a Danuœki jak nie by³o tak nie ma a by³a w czwartek w wydaniu o 23.00 mia³a wtedy dy¿ur ca³y dzien za to w pi¹tek i sobotê lipa ;/ no có¿ bywa mam nadzieje ze next week bedzie ca³y czas :)
faustus czy zwróci³eœ uwagê ze Jola.P by³a jakaœ podœwcieczona wczoraj ? az za³ujê ze siê spóŸni³am bo "dobry wieczór paaaaaùstwuuu" musia³o mieÌ podwójn¹ dawkê akcentu tym razem :):)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość