Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:obi, moze czesiej przegladaj archiwa, bo wyciagasz ponownie na swiatlo dzienne prawdziwe skarby :tanczy:

zarowno "czarna" Agata, jak i "biala" przepiekne :P
a fryzura urocza :P
Czarno-biala... kolorowa - zawsze piekna :lol2:
Jak znam obiego, to dla niego od zawsze przegladanie archiwow zdjec i i innych multimediow zwiazanych z Agatta, jest ogromna zyciowa pasja :lol2:
Tez musze przyznac, ze bardzo lubie odswiezac sobie razem z nim moje wspomnienia :lol2: Tylko piwka wowczas brakuje :lol2:
obi pisze:
king_kocur pisze:A teraz juz przejdzmy do sedna :D Notka rzeczywscie przeslala mi film, poszedl dalej i wyladowal tu :arrow: Rozmowa Agaty Tomaszewskiej z gen. bryg. Usarkiem :]
..juz obejrzalem :jupi:

..no twardy rozmowca :rozglada:
..ale Agatka nie do zgiecia :jupi:
..twardo stala przy swojej racji :brawa:
..a ja oczywiscie po stronie Agatki :lol2:
..pieknie zaczela - od kondolencji :)
..jak nalezy :)
..a pozniej juz do roboty - czyli pytala o wszystko co nalezy :brawa:
Wspnialomyslni nasi "filmowcy" troszcza sie jak zwykle o nasze samopoczucie :lol2: Za co jestem niezmiernie wdzieczny :)
Teraz juz nie moze byc zadnych niedomowien :lol2: Oba filmy, obie relacje ujawnione i kazdy ma do nich wglad i moze wysunac odpowiednie wnioski :)
stajlus pisze:no, Agata jak zawsze subtelna i delikatna podczas przekazywania tresci :brawa:
wiedzialem dokladnie, ze taka byla ta relacja :) bo w sytuacjach dramatycznych zdarzen relacje Agaty zawsze sa wywazone i tak ulozone, by nikogo nie urazic :brawa:
Ten wniosek wydaje sie jedynym najsluszniejszym :)
epsztajnek pisze:Ku chwale Agaty ! :brawa: /.../
Buziaczek to by sie przydal od bohaterki tego watku, za wklad w popularyzowanie jej dzialalnosci zawodowej :lol2:
Coby ten buziaczek z wdziecznosci, przerodzil sie w milosc od pierwszego buziaczka? :lol2:
Och, jak dobrze, ze mi Agatta nic nie zawdziecza :o Nie zaryzykowalbym przyjmowania od niej tego gestu, w obawie, ze moglby on w cos wiecej przerodzic sie... z mojej strony :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

..jak do odbioru buziakow dojdzie..to ja ustawiam sie jako pierwszy w kolejce :lol2:
..z racji tej ze jestem zalozycielem tego przecudownego watku :lol2:

..ja na pol slowka :rozglada:

..no wiec tak..

..filmik od epsztajnek'a..ktory umiescil poprzez kinga Grzegorzewszczyn.. :szalony:
..zdazylem..ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu..juz obejrzec :jupi:
..ale poprzez to mam teraz mniej czasu na refleksje ;)

..bedzie jeszcze okazja - mam nadzieje dzis :)
..epszt - po pierwsze wielkie dzieki :rydzyk:
..bez Ciebie by sie nie udalo wrzucic tej relacji :)
..skoro slowo wdziecznosci Ci wystarcza to rzeczywiscie buziaka tez ci nie przesle :lol2:
..moze podam w zamian prawa dlon - co niniejszym uczynilem :lol2:

..relacja :)
..tak samo jak stajlus..i przeciez my wszyscy..moglismy byc spokojni :)
..kto jak kto ale Agatka potrafi nadaac stosowna relacje :brawa:
..i jest ostatnia osoba ktora z katastrofy robilaby sensacje :)
..tylko pozazdroscic jej wrazliwosci :)
..wspaniala relacja :brawa:

..dzis Agatki nie ma :mhm:
..byc moze zatem jutro bedzie :mhm:
..pytanie skad :?: :lol2:
Ostatnio zmieniony piątek 25 sty 2008, 11:01 przez obi, łącznie zmieniany 1 raz.
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

obi pisze:..jak do odbioru buziakow dojdzie..to ja ustawiam sie jako pierwszy w kolejce :lol2:
..z racji tej ze jestem zalozycielem tego przecudownego watku :lol2:
a ja bede stal na szarym koncu ;( jako ten najmniej zasluzony ;(
obi pisze:..dzis Agatki nie ma :mhm:
..byc moze zatem jutro bedzie :mhm:
..pytanie skad :?: :lol2:
serce mi podpowiada, ze z warszaskiego studia :) rozum dyktuje, ze jesli juz, to gdzies z pleneru :rozglada:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Bez wzgledu na to, gdzie, jak i kiedy Agata bedzie - nagrywajcie :rydzyk:
obi pisze:..no wiec tak..

..filmik od epsztajnek'a..ktory umiescil poprzez kinga Grzegorzewszczyn.. :szalony:
Niezly team :lol2: Jakby dodac jeszcze notke, to jest istny moviemakerowy dream team :tanczy: :lol:
epsztajnek pisze:Buziaczek to by sie przydal od bohaterki tego watku, za wklad w popularyzowanie jej dzialalnosci zawodowej :lol2:
Ja wprawdzie dzialam bezinteresownie, ale jesli kiedys padnie oferta, to nia oczywiscie nie pogardze :lol2:

Wspominaliscie juz o relacji z nocy, ktora zapodal epsztajnek, ale jesli ktos nie wie, gdzie jej szukac na YT, to podaje link :)

:arrow: Relacja Agaty Tomaszewskiej w TVN24, po katastrofie samolotu CASA :]
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

stajlus pisze:
obi pisze:..jak do odbioru buziakow dojdzie..to ja ustawiam sie jako pierwszy w kolejce :lol2:
..z racji tej ze jestem zalozycielem tego przecudownego watku :lol2:
a ja bede stal na szarym koncu ;( jako ten najmniej zasluzony ;(
Nie smuc sie :lol2: W takich sytuacjach nalezy... wypadaloby napisac, ze licza sie tez szczere checi, a nie tylko miarkowane zaslugi :lol2:
stajlus pisze:
obi pisze:..dzis Agatki nie ma :mhm:
..byc moze zatem jutro bedzie :mhm:
..pytanie skad :?: :lol2:
serce mi podpowiada, ze z warszaskiego studia :) rozum dyktuje, ze jesli juz, to gdzies z pleneru :rozglada:
Dobrze, ze rozum nie podpowiada Ci, ze Agatty nie bedzie wcale :lol2: Dla mnie aktualnie to bez roznicy skad bedzie, byle tylko byla :) Logiczne jednak, ze dla niej chyba byloby lepiej, gdyby pracowala w studio..., ale moze jestem w bledzie? :mhm:
Nie wazne :) Fakty sa takie, ze na spotkanie z Agatta musimy uwaznie czekac :lol2:
king_kocur pisze:
obi pisze:..no wiec tak..

..filmik od epsztajnek'a..ktory umiescil poprzez kinga Grzegorzewszczyn.. :szalony:
Niezly team :lol2: Jakby dodac jeszcze notke, to jest istny moviemakerowy dream team :tanczy: :lol:
Uklony w Wasza strone :brawa:
Ktoz by pomyslal, z tych, ktorzy w danej chwili klikaja bezproblemowo i komfortowo w link, ze zanim ten film ujrzal swiatlo... serwerow musial pokonac taka dluga droge! :o
Nie mowiac juz o wczesniejszych ogromnych trudach realizacyjnych ;)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Czytajac wasze podziekowania naszla mnie taka filozoficzna refleksja, ze ..... dziwny jest ten swiat....
Bo gdybym byl szczesliwym mezem , tak jak Al, to ta relacja filmowa, prawdopodobnie nie zostala by nagrana... czyli bycie outsiderem zyciowym ma takze swoje dobre strony, zwlaszcza jak mozna dac troche radosci innym ludziom.... :lol2:
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

epsztajnek pisze:Czytajac wasze podziekowania naszla mnie taka filozoficzna refleksja, ze ..... dziwny jest ten swiat....
Bo gdybym byl szczesliwym mezem , tak jak Al, to ta relacja filmowa, prawdopodobnie nie zostala by nagrana... czyli bycie outsiderem zyciowym ma takze swoje dobre strony, zwlaszcza jak mozna dac troche radosci innym ludziom.... :lol2:
..podziekowania slusznie ci sie naleza :D
..co do tego nie ma zadnych watpliwosci :)

..ale czy Twoje slowa i spostrzezenie nie sa przestroga dla nas :rozglada:
..zebysmy nigdy nie popelnili tego bledu i nie zenili sie :?: :lol2: :lol:

..teraz mezem nie jestem a nocnej Agatki i tak nie widzialem :?
..moge siebie w takim razie traktowac w kategoriach dziecka :lol:
..ktore grzecznie po dobranocce poszlo spac :aniol:
Alchemik pisze:
stajlus pisze:
obi pisze:..jak do odbioru buziakow dojdzie..to ja ustawiam sie jako pierwszy w kolejce :lol2:
..z racji tej ze jestem zalozycielem tego przecudownego watku :lol2:
a ja bede stal na szarym koncu ;( jako ten najmniej zasluzony ;(
Nie smuc sie :lol2: W takich sytuacjach nalezy... wypadaloby napisac, ze licza sie tez szczere checi, a nie tylko miarkowane zaslugi :lol2:
..przeciez tak naprawde to wszyscy tutaj jestesmy rowni 8)
..w mniej wiecej rownym stopniu zafascynowani Agatka 8)
..z roznym stazem ale stopniem fascynacji zblizonym :lol2:
Alchemik pisze:Dla mnie aktualnie to bez roznicy skad bedzie, byle tylko byla :) Logiczne jednak, ze dla niej chyba byloby lepiej, gdyby pracowala w studio..., ale moze jestem w bledzie? :mhm:
Nie wazne :) Fakty sa takie, ze na spotkanie z Agatta musimy uwaznie czekac :lol2:
..no to czekamy :D
..jezeli mialbym i przedewszystkim moglbym wybierac to wybieram Agatke studyjna :tanczy:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

obi pisze:..ale czy Twoje slowa i spostrzezenie nie sa przestroga dla nas :rozglada:
..zebysmy nigdy nie popelnili tego bledu i nie zenili sie :?: :lol2: :lol:

..teraz mezem nie jestem a nocnej Agatki i tak nie widzialem :?
..moge siebie w takim razie traktowac w kategoriach dziecka :lol:
..ktore grzecznie po dobranocce poszlo spac :aniol:
:hahaha:
A innymi rzadzi np. pech, brak przeczucia, badz brak wolnego czasu w odpowiednim momencie ;)
obi pisze:..przeciez tak naprawde to wszyscy tutaj jestesmy rowni 8)
..w mniej wiecej rownym stopniu zafascynowani Agatka 8)
..z roznym stazem ale stopniem fascynacji zblizonym :lol2:
Skoro zalozyciel watku tak pisze, to tak musi byc 8)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Niezly team :lol2: Jakby dodac jeszcze notke, to jest istny moviemakerowy dream team :tanczy: :lol:
Nic dodac , nic nic ujac :brawa: !! Zespol marzen :brawa: !! I wszyscy dzialaja tak , jakbym sobie to doslownie wymarzyl :tanczy: !! Kiedys myslalem , zanim trafilem w to miejsce , ze jedynie w grze moze wszystko wygladac tak , jak sobie tego zycze -ze moge umiescic w grze swoj wymarzony team lub team kolegow i ustalic wszelkie szczegoly :o !! A tu samo zycie nakierowalo i skrzyzowalo nasze drogi powodujac istna sielanke :szalony: !! :brawa:
obi pisze:..podziekowania slusznie ci sie naleza :D
..co do tego nie ma zadnych watpliwosci :)
epszt -rano dziekowalem Ci za gest , teraz juz za tresc :) !! Nie zrozum mnie zle , ale jedyne slowa podziekowania za te nocna relacje , jakie cisna mi sie pod klawiature brzmia : Dziekuje Ci za szczescie , jakie ta relacja wniosles w moje zycie :szalony: !!
Agatka swoja wrazliwoscia i mnie zawsze uwrazliwia :) !!

obi pisze:
epsztajnek pisze:Czytajac wasze podziekowania naszla mnie taka filozoficzna refleksja, ze ..... dziwny jest ten swiat....
Bo gdybym byl szczesliwym mezem , tak jak Al, to ta relacja filmowa, prawdopodobnie nie zostala by nagrana... czyli bycie outsiderem zyciowym ma takze swoje dobre strony, zwlaszcza jak mozna dac troche radosci innym ludziom.... :lol2:
(...)
..ale czy Twoje slowa i spostrzezenie nie sa przestroga dla nas :rozglada:
..zebysmy nigdy nie popelnili tego bledu i nie zenili sie :?: :lol2: :lol:

..teraz mezem nie jestem a nocnej Agatki i tak nie widzialem :?
..moge siebie w takim razie traktowac w kategoriach dziecka :lol:
..ktore grzecznie po dobranocce poszlo spac :aniol:
A teraz zaczerpne troche Waszej charakterystycznej "wrazliwosci" :lol2: !! Zona , to takie przeklenstwo -uwazacie :> ?? Al przeciez nie sprawia wrazenia szczegolnie umeczonego tym faktem posiadania zony :lol2: !!
A wiek dzieciecy tylko z pozoru oznacza chodzenie do lozeczka po wieczorynce :lol2: !! Zawsze cos tam spod kolderki sie pogladalo przeciez , kiedy sie myslalo , ze nikt nie widzi blysku w naszych dzieciecych oczkach :lol2: !!

Gdzie wiec szukac przyczyny :mhm: ?? Ja mysle , ze wszystko mozna zrzucic albo na szczescie ( p. epszt ) , albo na pecha ( p. reszta fanow :spiewa: ) ;) !!

obi pisze:..przeciez tak naprawde to wszyscy tutaj jestesmy rowni 8)
..w mniej wiecej rownym stopniu zafascynowani Agatka 8)
..z roznym stazem ale stopniem fascynacji zblizonym :lol2:
To nas wszystkich laczy i upodabnia do siebie :lol2: !!
obi pisze:
Alchemik pisze:Dla mnie aktualnie to bez roznicy skad bedzie, byle tylko byla :) Logiczne jednak, ze dla niej chyba byloby lepiej, gdyby pracowala w studio..., ale moze jestem w bledzie? :mhm:
Nie wazne :) Fakty sa takie, ze na spotkanie z Agatta musimy uwaznie czekac :lol2:
..no to czekamy :D
..jezeli mialbym i przedewszystkim moglbym wybierac to wybieram Agatke studyjna :tanczy:
A i mi jest wszystko jedno , jesli chodzi o lokalizacje :D !! Sa takie cuda na tym swiecie , ze w kazdym zakatku smakuja wybornie i Agatka do tych cudow nalezy :tanczy: !!
A skoro odpoczywala dzisiaj , to jest duza szansa na to , ze jutro pracowac ( dla nas :lol2: i ku naszemu zadowoleniu ) bedzie :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

king_kocur pisze:
obi pisze:..no wiec tak..

..filmik od epsztajnek'a..ktory umiescil poprzez kinga Grzegorzewszczyn.. :szalony:
Niezly team :lol2: Jakby dodac jeszcze notke, to jest istny moviemakerowy dream team :tanczy: :lol:
O rety :o Alescie mnie docenili :lol: W takim lancuszku zostalam wymieniona :o

Wymyslmy jakas nazwe dla naszego teamu :tanczy:
king_kocur pisze:Bez wzgledu na to, gdzie, jak i kiedy Agata bedzie - nagrywajcie :rydzyk:
Jak mi warunki atmosferyczne nie pokrzyzuja planow, to nagrywac bede :D
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:O rety :o Alescie mnie docenili :lol: W takim lancuszku zostalam wymieniona :o
Eeeejjjhhh -udajesz zaskoczona :lol: !! Nie wierze , ze zdajesz sobie sprawy ze swojej ogromnej wartosci :lol2: !!
not that kind pisze:Wymyslmy jakas nazwe dla naszego teamu :tanczy:
No przeciez ta nazwa juz jest , tylko ja opatentujcie i zastrzezcie sobie wszelkie prawa do niej :lol2: !! Czy jakas inna nazwa odda w pelni Wasze zaslugi i bedzie lepiej brzmiala od nazwy Dream Team :tanczy: ?? :lol2:

OooOO :o !! Juz wiem :lol2: !! Lepiej brzmi : Dream Agatko-Team :lol: !! :tanczy:
not that kind pisze:Jak mi warunki atmosferyczne nie pokrzyzuja planow, to nagrywac bede :D
Wszystko bedzie dobrze :) !! Oby tylko Agatka dopisala :) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

OooOO :o !! Juz wiem :lol2: !! Lepiej brzmi : Dream Agatko-Team :lol: !! :tanczy:
Jescze lepiej ( rytmiczniej ) brzmi : Dream-Ata-Team :lol2:
Asenta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 03:52
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: Asenta »

Mo?e tak: Grupa AT
Inicja?y Agaty
po za tym, jak brzmi :D
Agata Tomaszewska - Czy czego? wiecej cz?owiekowi potrzeba??
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Asenta pisze: Grupa AT
epsztajnek pisze:Dream-Ata-Team :lol2:
marcinkowsky pisze:Dream Agatko-Team
Wszystkie propozycje niemilosiernie mi sie podobaja :lol2:
Jak wybierzemy te, ktora bedziemy sie poslugiwali? :szalony:

Po cos tu wpadlam :mhm: Acha! :D
Jakub Porada dzisiaj bedzie mial serwisy w DDTVN, wiec wieczorem go nie bedzie ;) A, ze on jest najczesciej wieczornym zmiennikiem Agaty, rosna szanse na to, ze to ona bedzie dzisiaj wieczorem miala serwisy ;)
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:
Asenta pisze: Grupa AT
epsztajnek pisze:Dream-Ata-Team :lol2:
marcinkowsky pisze:Dream Agatko-Team
Wszystkie propozycje niemilosiernie mi sie podobaja :lol2:
Jak wybierzemy te, ktora bedziemy sie poslugiwali? :szalony:
Jesli do mnie mialby nalezec wybor, to wybralbym propozycje epsztajnek'a :D Ta brzmi slodko i rytmicznie :) Propozycja Asenta'y jest szorstka, jak nazwa firmy :lol2: A marcinkowskiego zbyt frywolna :lol2:
epsztajnek pisze:Czytajac wasze podziekowania naszla mnie taka filozoficzna refleksja, ze ..... dziwny jest ten swiat....
Bo gdybym byl szczesliwym mezem , tak jak Al, to ta relacja filmowa, prawdopodobnie nie zostala by nagrana... czyli bycie outsiderem zyciowym ma takze swoje dobre strony, zwlaszcza jak mozna dac troche radosci innym ludziom.... :lol2:
Zabolalo, och jak boli... ;( :lol:
not that kind pisze:Po cos tu wpadlam :mhm: Acha! :D
Jakub Porada dzisiaj bedzie mial serwisy w DDTVN, wiec wieczorem go nie bedzie ;) A, ze on jest najczesciej wieczornym zmiennikiem Agaty, rosna szanse na to, ze to ona bedzie dzisiaj wieczorem miala serwisy ;)
Szanse rosna z kazda minuta :D Na stanowisku live'ra nowy redakcyjny kolega Agatty :] Wiec moze i tym razem powtorzy sie scenariusz dyzuru prezenterskiego Agatty tydzien po tygodniu? :tanczy:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości