Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Jesli do mnie mialby nalezec wybor, to wybralbym propozycje epsztajnek'a :D Ta brzmi slodko i rytmicznie :) Propozycja Asenta'y jest szorstka, jak nazwa firmy :lol2: A marcinkowskiego zbyt frywolna :lol2:
Nie sadzilem , ze wyjdzie z tego taki udany plebiscyt :lol2: !! Ciesze sie , bo propozycje na nazwe naprawde super :brawa: !! :tanczy:
Zastanwialem sie chwilke i stwierdzam , ze musze Al'owi przyznac racje "Dream-Ata-Team" brzmi pierwszorzednie :brawa: !! :tanczy:
No nic , ja chcialem dac taki lekki patriotyczny akcencik do nazwy , ale widze , ze Wasze umysly zamerykanizowane sa do cna :lol2: !!

Teraz tylko do dziela i w swiat -kariere robic :lol2: !! :tanczy:
Zabolalo, och jak boli... ;( :lol:
Al -podobno nic nie boli tak jak zycie :lol2: !!
Alchemik pisze:
not that kind pisze:Po cos tu wpadlam :mhm: Acha! :D
Jakub Porada dzisiaj bedzie mial serwisy w DDTVN, wiec wieczorem go nie bedzie ;) A, ze on jest najczesciej wieczornym zmiennikiem Agaty, rosna szanse na to, ze to ona bedzie dzisiaj wieczorem miala serwisy ;)
Szanse rosna z kazda minuta :D Na stanowisku live'ra nowy redakcyjny kolega Agatty :] Wiec moze i tym razem powtorzy sie scenariusz dyzuru prezenterskiego Agatty tydzien po tygodniu? :tanczy:
Lubie , kiedy syatuacja sie tak krystalizuje juz na poczatku dnia , bo wtedy moge planowac sobote i robic to , na co w tygodniu brakuje m iczasu :lol2: !! A troche tych obowiazkow mi sie nazbieralo :spiewa: !!
Spiewam sobie -do zobaczenia wieczorem skarbie :szalony: !!
O 18. jeszcze zaloba , do 19. wprawdzie , ale mam nadzieje , ze Agatka bedzie od stop do glowy w czerni :szalony: !! :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Nie sadzilem , ze wyjdzie z tego taki udany plebiscyt :lol2: !! Ciesze sie , bo propozycje na nazwe naprawde super :brawa: !! :tanczy:
Zastanwialem sie chwilke i stwierdzam , ze musze Al'owi przyznac racje "Dream-Ata-Team" brzmi pierwszorzednie :brawa: !! :tanczy:
Milo mi, ze liczysz sie z moim zdaniem :lol2: A moze po prostu ta propozycja jest najlepsza z najlepszych :)
No nic , ja chcialem dac taki lekki patriotyczny akcencik do nazwy , ale widze , ze Wasze umysly zamerykanizowane sa do cna :lol2: !!
Dziwne by bylo, gdyby nie byly :lol2: Wszystko co Amerykanskie, jest bardzo chwytliwe :lol2:
Al -podobno nic nie boli tak jak zycie :lol2: !!
Powiedzialbym, co bardziej boli, ale sie wsydze :devil:
marcinkowsky pisze:Lubie , kiedy syatuacja sie tak krystalizuje juz na poczatku dnia , bo wtedy moge planowac sobote i robic to , na co w tygodniu brakuje m iczasu :lol2: !! A troche tych obowiazkow mi sie nazbieralo :spiewa: !!
Spiewam sobie -do zobaczenia wieczorem skarbie :szalony: !!
O 18. jeszcze zaloba , do 19. wprawdzie , ale mam nadzieje , ze Agatka bedzie od stop do glowy w czerni :szalony: !! :rydzyk:
A wiec jestes tu tylko dla niej? ;( My sie nie liczymy? ;( Kiedy zorientowales sie, ze Agatty dzisiaj w ciagu dnia nie bedzie, zamierzasz pojawic sie dopiero, kiedy sa szanse na spotkanie z Agatta :( A co z nami? :(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Lubie , kiedy syatuacja sie tak krystalizuje juz na poczatku dnia , bo wtedy moge planowac sobote i robic to , na co w tygodniu brakuje m iczasu :lol2: !! A troche tych obowiazkow mi sie nazbieralo :spiewa: !!
Spiewam sobie -do zobaczenia wieczorem skarbie :szalony: !!
O 18. jeszcze zaloba , do 19. wprawdzie , ale mam nadzieje , ze Agatka bedzie od stop do glowy w czerni :szalony: !! :rydzyk:
A wiec jestes tu tylko dla niej? ;( My sie nie liczymy? ;( Kiedy zorientowales sie, ze Agatty dzisiaj w ciagu dnia nie bedzie, zamierzasz pojawic sie dopiero, kiedy sa szanse na spotkanie z Agatta :( A co z nami? :(
Nie jestem tu tylko dla Agatki , choc przede wszystkim :lol2: !! Jestem w duzej mierze tutaj ze wzgledu na Was i dlatego ,ze swietnie sie z Wami dogaduje i swietnie sie w Waszym towarzystwie czuje :lol2: !! :tanczy:

Ale naprawde nazbieralo mi sie spraw do zalatwienia i naprawde musze je zalatwic teraz , bo jak nie teraz , to nigdy :hyh: !!Wybacz mi Alus :rydzyk: !! :lol: Obiecuje, ze wroce nim sie obejrzysz :lol: !! A po jakims czasie znow bedziesz mial mnie dosyc :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Nie jestem tu tylko dla Agatki , choc przede wszystkim :lol2: !! Jestem w duzej mierze tutaj ze wzgledu na Was i dlatego ,ze swietnie sie z Wami dogaduje i swietnie sie w Waszym towarzystwie czuje :lol2: !! :tanczy:
;( Naprawde? :lol2:
Superrrr :jupi: Ale sie ucieszylem :devil:
marcinkowsky pisze:Ale naprawde nazbieralo mi sie spraw do zalatwienia i naprawde musze je zalatwic teraz , bo jak nie teraz , to nigdy :hyh: !!Wybacz mi Alus :rydzyk: !! :lol: Obiecuje, ze wroce nim sie obejrzysz :lol: !! A po jakims czasie znow bedziesz mial mnie dosyc :devil: !!
Trzymam Cie za slowo :D Zwlaszcza, ze szykuje nam sie kolejny okragly jubileusz :tanczy:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

Alchemik pisze:
not that kind pisze:
Asenta pisze: Grupa AT
epsztajnek pisze:Dream-Ata-Team :lol2:
marcinkowsky pisze:Dream Agatko-Team
Wszystkie propozycje niemilosiernie mi sie podobaja :lol2:
Jak wybierzemy te, ktora bedziemy sie poslugiwali? :szalony:
Jesli do mnie mialby nalezec wybor, to wybralbym propozycje epsztajnek'a :D Ta brzmi slodko i rytmicznie :) Propozycja Asenta'y jest szorstka, jak nazwa firmy :lol2: A marcinkowskiego zbyt frywolna :lol2:
..a ja pojecia nie mialem ze w ogole byl jakis plebiscyt :lol2:
..Was nie mozna na dluzej niz godzine zostawic :lol2:
..bo od razu kombinujecie :lol2:
..wymyslacie :lol2:
..i trudno was dogonic :lol2:
..a ja to sie naewt spoznilem ;(
..bo plebiscyt juz rozstrzygniety ;)
..a ja nie zglosilem nawet swojej propozycji :lol2:
..na szczescie wybor padl na rewelacyjna propozycje :jupi:
..wiec do 'Dream-Ata-Team' tez sie przychylam :lol2:
..teraz drodzy panstwo do dziela :lol2:
Alchemik pisze:
not that kind pisze:Po cos tu wpadlam :mhm: Acha! :D
Jakub Porada dzisiaj bedzie mial serwisy w DDTVN, wiec wieczorem go nie bedzie ;) A, ze on jest najczesciej wieczornym zmiennikiem Agaty, rosna szanse na to, ze to ona bedzie dzisiaj wieczorem miala serwisy ;)
Szanse rosna z kazda minuta :D Na stanowisku live'ra nowy redakcyjny kolega Agatty :] Wiec moze i tym razem powtorzy sie scenariusz dyzuru prezenterskiego Agatty tydzien po tygodniu? :tanczy:
..gdyby Agatka byla i dzis - to byloby swietnie :jupi:
..lubie niespodzianki :lol2:
..zwlaszcza te na ktore moge sie juz od rana przygotowywac :lol2:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Ale naprawde nazbieralo mi sie spraw do zalatwienia i naprawde musze je zalatwic teraz , bo jak nie teraz , to nigdy :hyh: !!Wybacz mi Alus :rydzyk: !! :lol: Obiecuje, ze wroce nim sie obejrzysz :lol: !! A po jakims czasie znow bedziesz mial mnie dosyc :devil: !!
Trzymam Cie za slowo :D Zwlaszcza, ze szykuje nam sie kolejny okragly jubileusz :tanczy:
..i glupio by wygladalo gdyby Agatki dzis z nami nie bylo :lol2:

..zaproszenie juz Agatka ma :lol2:
..na imprezie jubileuszowej ma honorowe miejsce - za stolem prezenterskim :lol2:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:..na szczescie wybor padl na rewelacyjna propozycje :jupi:
..wiec do 'Dream-Ata-Team' tez sie przychylam :lol2:
..teraz drodzy panstwo do dziela :lol2:
Nie ma mocnych :lol2: Teraz musza jeszcze bardziej niz do tej pory lansowac swoja marke :lol2:
obi pisze:..i glupio by wygladalo gdyby Agatki dzis z nami nie bylo :lol2:

..zaproszenie juz Agatka ma :lol2:
..na imprezie jubileuszowej ma honorowe miejsce - za stolem prezenterskim :lol2:
Gdyby jej dzisiaj nie bylo, to bardzo zle by to o niej swiadczylo :nie: :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

Alchemik pisze:
obi pisze:..na szczescie wybor padl na rewelacyjna propozycje :jupi:
..wiec do 'Dream-Ata-Team' tez sie przychylam :lol2:
..teraz drodzy panstwo do dziela :lol2:
Nie ma mocnych :lol2: Teraz musza jeszcze bardziej niz do tej pory lansowac swoja marke :lol2:
swietna nazwa - rzeczywiscie :lol2: gratuluje pomyslowosci :brawa:
Alchemik pisze:
obi pisze:..i glupio by wygladalo gdyby Agatki dzis z nami nie bylo :lol2:

..zaproszenie juz Agatka ma :lol2:
..na imprezie jubileuszowej ma honorowe miejsce - za stolem prezenterskim :lol2:
Gdyby jej dzisiaj nie bylo, to bardzo zle by to o niej swiadczylo :nie: :lol:
spodziewacie sie dzis Agaty w tvn24 :shock: to dobrze, ze zajrzalem :)
mialem wieczorem wyjscie zaplanowane :o musze to odkrecic :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

I co stajlus, zmarnowany wieczor ? :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Nie ma Agatki -to nawet lepiej :uhh: !! Wiem , ze to dziwnie zabrzmialo , ale w calym moim osiedlu nie mamy netu i kablowki , bo wiatr cos uszkodzil :/ !!

A tak dziwnie bym sie czul , gdybym mial caly wieczor spedzic w kawiarence :devil: !!

Swietowanie -blagam zostawcie az mi naprawia wszystko czego potrzebuje do szczescia :rydzyk: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

epsztajnek pisze:I co stajlus, zmarnowany wieczor ? :devil:
moze jeszcze da sie wrocic do planow przed "odkrecaniem" :hahaha:

no szkoda, ze nie ma Agatki ;)

ok, swietujemy, kiedy marcinkowsky da znac :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:Nie ma Agatki -to nawet lepiej :uhh: !! Wiem , ze to dziwnie zabrzmialo , ale w calym moim osiedlu nie mamy netu i kablowki , bo wiatr cos uszkodzil :/ !!
..u ciebie tez tak wieje :o
..o a nawet bardziej niz u mnie wnioskuje z tego co napisale :uhh:
A tak dziwnie bym sie czul , gdybym mial caly wieczor spedzic w kawiarence :devil: !!
..ja kiedys siedzialem 4 godziny :lol2:
..to byl moj rekord :D
..ale to nie byla sobota :lol2:
marcinkowsky pisze:Swietowanie -blagam zostawcie az mi naprawia wszystko czego potrzebuje do szczescia :rydzyk: !! :lol2:
..no dobra :D
..ale nikt nie moze napisac wiecej niz jednego posta :devil:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obi pisze:
marcinkowsky pisze:Nie ma Agatki -to nawet lepiej :uhh: !! Wiem , ze to dziwnie zabrzmialo , ale w calym moim osiedlu nie mamy netu i kablowki , bo wiatr cos uszkodzil :/ !!
..u ciebie tez tak wieje :o
..o a nawet bardziej niz u mnie wnioskuje z tego co napisale :uhh:
Tak mi przykro ;( A moglismy juz dzis otwierac kolejna butelke szampana :uhh: Trudno ;) Przekladamy impreze :D
stajlus pisze:
epsztajnek pisze:I co stajlus, zmarnowany wieczor ? :devil:
moze jeszcze da sie wrocic do planow przed "odkrecaniem" :hahaha:
I w dodatku nasza forumowa impreze musimy odkrecac :lol: A jak "dobrze" pojdzie, to omina Cie dzisiaj stajlus dwie imprezy :lol:
obi pisze:..ale nikt nie moze napisac wiecej niz jednego posta :devil:
Rozkaz wykonac :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Dobra chlopaki i dziewczny :lol2: !! :lol2: !! Netu wprawdzie jeszcze nie mam , ale nie zanosi na to , zeby predko awarie panowie majstrowie usuneli , wiec nie mogac juz usiedziec na .... pobieglem , gdzie informacje plyna strumieniami :lol2: !!

Do obiadku posiedzenie planuje , wiec zaczynamy odliczanie :lol2: !!

Ahhhhjjja :szalony: !! I dziekuje naturalnie , ze poczekaliscie na mnie :szalony: !! Jestescie naprawde kochani i zawsze mozna na Was liczyc :* !!

Dzisiaj pewnie znowu nie ma Agatki :rozglada: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:Dobra chlopaki i dziewczny :lol2: !! :lol2: !! Netu wprawdzie jeszcze nie mam , ale nie zanosi na to , zeby predko awarie panowie majstrowie usuneli , wiec nie mogac juz usiedziec na .... pobieglem , gdzie informacje plyna strumieniami :lol2: !!
..ciesze sie ze masz taka mozliwosc :lol2:
..ja mialbym niemaly problem z dostaniem sie do zrodla informacji gdyby spotkalo mnie cos takiego jak ciebie :rozglada:
Do obiadku posiedzenie planuje , wiec zaczynamy odliczanie :lol2: !!
..zaczynamy :D
..ale powoli :D
Ahhhhjjja :szalony: !! I dziekuje naturalnie , ze poczekaliscie na mnie :szalony: !! Jestescie naprawde kochani i zawsze mozna na Was liczyc :* !!
..pros a bedzie ci dane :lol2:
..my jestesmy wyrozumiali :lol2:
..ale teraz tez musimy chyba poczekac na reszte fanow :?: :lol2:
Dzisiaj pewnie znowu nie ma Agatki :rozglada: ??
..nie nie ma :/
..i na razie sie nie zanosi na to by byla ;(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:..ciesze sie ze masz taka mozliwosc :lol2:
..ja mialbym niemaly problem z dostaniem sie do zrodla informacji gdyby spotkalo mnie cos takiego jak ciebie :rozglada:
Nie mow mi tylko , ze moge sie czuc szczesciarzem :stop: !! :hyh: Bo nie mam dzisiaj nastroju do zartow :devil: !!
..ale teraz tez musimy chyba poczekac na reszte fanow :?: :lol2:
To czekamy , ja mam troche niekomfortowe warunki , ale robie wszystko , uzyje do tego mojej wyobrazni , zeby poczuc sie jak na Haiti :lol2: !! 8)
..nie nie ma :/
..i na razie sie nie zanosi na to by byla ;(
Czyli , ze wystawila nas do wiatru :? !! Nie chce z nami swietowac jublileuszu ;( !! No trudno :D !! Teraz dzieki temu mozemy zachowywac sie niecenzuralnie :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości