[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Danusia by³a tak¿e w pi¹tkowych wydaniach o 8.00, 12.00 i 15.00 - sam siê zdziwi³em, bo przecie¿ pi¹tki zawsze do niej nale¿¹. W g³ównym wydaniu w czwartek bêdzie teraz zawsze Jola P. Ale naprawdê maj¹ tam teraz zamieszanie - Prokopiuk ma ma³e dziecko i nie zawsze mo¿e mieÌ dy¿ur, a sama D. Holecka chyba nie wytrzyma³aby pracy we wszytkich wydaniach - to o 19.30 jest mêcz¹ce.
Nie, nie zauwaÂżyÂłem, aby J.P. miaÂła zÂły humor. :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I jeszcze jeden post - oto materia³ o programach informacyjnych. Ju¿ ³ukasz zawraz mi g³owê, ¿e wynik niepewny bo to OBOP, ale co ma piernik do wiatraka. TVP ma 40% udzia³ów w OBOPie, a na same badania by³ og³oszony przetrarg - wygra³a firma, która zaprezentowa³a lepsze warunki. Przy okazji zamieszczam zdjêcie - trochê nie wyraŸne, ale takie dali na stronie. PS moze powiedz¹ coœ wiecej w g³ónym wydaniu?

KLIKNIJ W TO :arrow: Ciekawy tekst o TVP

Obrazek

I jeden waÂżny wniosek: Najpopularniejszym ÂźrĂłdÂłem informacji sÂą g³ówne, wieczorne „WiadomoÂści” TVP1 – tak twierdzi 33 proc. respondentĂłw. 26 proc. wybiera „Fakty” emitowane o godz. 19.00 w TVN. Na trzecim miejscu znalazÂł siĂŞ „Teleexpress” w TVP1 – 12 proc.

SwojÂą droga, kiedy w oĂącu uruchomia to nowe studio - w obecnym panuje baÂłagan, nie da siĂŞ ciekawie kadrowaĂŚ planu, juÂż ten ciemno czerowny na Âścianie byÂł lepszy - sprawiaÂł wraÂżenie ciepÂła, na jaskrawy niebieski mogli podÂświetliĂŚ Âżaluzje w oknach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja tylko chiaÂłem napisac, ze dzis "WiadomoÂści" z przyjemnoÂściÂą siĂŞ oglÂąda jak Danusia jeste.

Znowu bĂŞdzie w niedzielĂŞ :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

PrzecieÂż mĂłwiÂłem, Âże zamieniaÂł siĂŞ dyÂżurami z J.P - Jola siedziaÂła w piÂątek i sobotĂŞ, Danka dzisiaj i jutro, we wtorek Durczok. Szkoda, Âże nie dali Âżadnego materiaÂłu na temat tego sondaÂżu przeprowadzonego przez OBOP.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Wiesz mam zalegÂłoÂści jeÂśli chodzi o ten wÂątek. Tak duÂżo piszecie, Âże po prostu nie mam czasu czytaĂŚ po 5 dÂługaÂśnych postĂłw.

Cieszy mnie ta zmiana bo w niedzielê mogê ogl¹daÌ "Wiadomoœci" bez problemu, a do tego te maj¹ zazwyczaj najwiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Danusia by³a tak¿e w pi¹tkowych wydaniach o 8.00, 12.00 i 15.00 - sam siê zdziwi³em, bo przecie¿ pi¹tki zawsze do niej nale¿¹. W g³ównym wydaniu w czwartek bêdzie teraz zawsze Jola P. Ale naprawdê maj¹ tam teraz zamieszanie - Prokopiuk ma ma³e dziecko i nie zawsze mo¿e mieÌ dy¿ur, a sama D. Holecka chyba nie wytrzyma³aby pracy we wszytkich wydaniach - to o 19.30 jest mêcz¹ce.
no wÂłasnie napmieszali PieĂąkowska w czwartek bo Kamil ma debatĂŞ ale co z PiÂątkiem i sobota Holeckiej ???? :) wczoraj byÂła a do tej pory niedziele naleÂżaÂły przecieÂż do joli :) poza tym prawie caÂły tydzien jest w wydaniach porannych :) nie wiadomo o co biega
Ja tylko chiaÂłem napisac, ze dzis "WiadomoÂści" z przyjemnoÂściÂą siĂŞ oglÂąda jak Danusia jeste.

Znowu bĂŞdzie w niedzielĂŞ
no wÂłasnie mam nadzieje Âże jak najczĂŞsciej :)

ehhh namieszali ale i tak notowania niezÂłe nie ma siĂŞ co dziwiĂŚ jeÂśli Fuckty siĂŞ pozbyÂły prawie wszystkich najlepszyh prowadzÂących :)
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kamuii pisze:no wÂłasnie napmieszali PieĂąkowska w czwartek bo Kamil ma debatĂŞ ale co z PiÂątkiem i sobota Holeckiej ???? :) wczoraj byÂła a do tej pory niedziele naleÂżaÂły przecieÂż do joli :) poza tym prawie caÂły tydzien jest w wydaniach porannych :) nie wiadomo o co biega
A jak jest dzisiaj? Podczas skrótu o 10.25 Holecka z rozkwaszon¹ min¹ by³a w rogu ekranu. Prezenter g³ównego juz siedzi w robocie o 10.00? Chyba tak, bo ktoœ pisa³ o gestykuluj¹cej Pieùkowskiej, ale wtedy du¿o godzin pracy wychodzi. Czy dzisiaj jednak Danuta prowadzi wczeœniejsze wydania?

Kamuii, nowy grafik wg koncepcji doktorfaustus1:
PieĂąkowska - niedz, pon, czw
Durczok - wt Âśro
Holecka - pt, sob

WyjÂątkowo tym razem Danka niedz i poniedz, a Jola - pt sob i to juÂż odbĂŞbniÂła. WiadomoÂści, Jolanta PieĂąkowska, dobry wieczĂłr PaĂąstwu! poninniÂśmy usÂłyszeĂŚ dopiero w czwartek.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja juÂż z tego nic nie rozumiem. :twisted:
WidaĂŚ, Âże popiepszyÂło im siĂŞ rĂłwnie mocno jak tvn-owi. MoÂże ÂścigajÂą siĂŞ o najwiĂŞkszy poziom gÂłupoty ale na razie to chyba tvn gĂłrÂą. :twisted: :twisted: :twisted:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »


A jak jest dzisiaj? Podczas skrótu o 10.25 Holecka z rozkwaszon¹ min¹ by³a w rogu ekranu. Prezenter g³ównego juz siedzi w robocie o 10.00?
no byÂła :):) ale nie ze skwaszonÂą minÂą tylko siĂŞ ÂśmiaÂła :):)
a co do tego siedzenia od 10.00 to tak jest bo o 10.00 jest kolegium redakcyjne wiĂŞc musi byĂŚ pienkowska juÂż o 9.30 przychodzi np... o 15.00 zaczynajÂą siĂŞ gÂłowne przygotowania do 19.30 a wczasie przerw do domu wyskakujÂą siĂŞ przespaĂŚ podobno :) niezÂła jazda co do grafiku to nie jest on wedÂług faustusa tylko ogĂłlnie taki byÂł (tzn durczok byÂł w czwartek)ale teraz namieszali bo wÂłasnie Holecka byÂła w niedzielĂŞ i moÂże dzis okaÂże siĂŞ
"dobry wieczĂłr Danuta Holecka zapraszam na wiadomoÂści" :):)[/quote]
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kamuii pisze:no byÂła :):) ale nie ze skwaszonÂą minÂą tylko siĂŞ ÂśmiaÂła :):) (...) i moÂże dzis okaÂże siĂŞ
"dobry wieczĂłr Danuta Holecka zapraszam na wiadomoÂści" :):)
Dzisiaj bĂŞdzie Holecka. Po co inaczej miaÂłaby tam tkwiĂŚ :?: WedÂług mnie miaÂła bardzo podobnÂą minĂŞ co na ostatnim zdjĂŞciu z Milewiczem i w bradzo podobny sposĂłb siedziaÂła.
kamuii pisze: a co do tego siedzenia od 10.00 to tak jest bo o 10.00 jest kolegium redakcyjne wiĂŞc musi byĂŚ pienkowska juÂż o 9.30 przychodzi np... o 15.00 zaczynajÂą siĂŞ gÂłowne przygotowania do 19.30 a wczasie przerw do domu wyskakujÂą siĂŞ przespaĂŚ podobno :)
Kamil Durczok by³ 2 lata temu na czacie Onetu o 13.00. Jak siê spyta³em co ju¿ zrobi³ w sprawie g³ównego wydania, to podziêkowa³, ¿e mu przypomnia³em i siê po¿egna³ z internautami :D
kamuii pisze: niezÂła jazda co do grafiku to nie jest on wedÂług faustusa tylko ogĂłlnie taki byÂł (tzn durczok byÂł w czwartek)ale teraz namieszali bo wÂłasnie Holecka byÂła w niedzielĂŞ
Grafik jest o tyle doktorfaustusa1, Âże jest wÂłaÂśnie po tej modyfikacji - to jego koncepcja ostatnich wydarzeĂą.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Micha³, pyta³eœ czy zauwa¿yliœmy, ¿e ostatnio lektorem w Wiadomoœciach by³ Tomasz Knapik. Otó¿ Knapik od samego pocz¹tku pracuje jako lektor w programie Œwiat na TVP3 - premiera w ka¿d¹ sobotê o 9.00 - ale ca³oœÌ montuj¹ i nagrywaj¹ ju¿ w pi¹tek. Dlatego te¿ co pewien czas Knapik czyta w pi¹tkowych g³ównych Wiadomoœciach.

PatrzĂŞ na fotkĂŞ Danusi (powyÂżej) i dochodzĂŞ do wniosku, Âże nawet Âładne i oryginalne byÂło poprzednie studio - mogil troszeczkĂŞ inaczej kadrowaĂŚ plan.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:Micha³, pyta³eœ czy zauwa¿yliœmy, ¿e ostatnio lektorem w Wiadomoœciach by³ Tomasz Knapik. Otó¿ Knapik od samego pocz¹tku pracuje jako lektor w programie Œwiat na TVP3 - premiera w ka¿d¹ sobotê o 9.00 - ale ca³oœÌ montuj¹ i nagrywaj¹ ju¿ w pi¹tek. Dlatego te¿ co pewien czas Knapik czyta w pi¹tkowych g³ównych Wiadomoœciach.
Owszem, wiem doskonale, Âże czyta od powstania ÂŚwiat, ale wtedy sÂłyszaÂłem go w WiadomoÂściach po raz pierwszy. Nigdy wczeÂśniej. Ciekawe ile mu zapÂłacili za przeczytanie tych 2-3 zdaĂą... :P

Jutro Kamil Durczok, a wiĂŞc grafik doktorfaustus1 wkÂładamy miĂŞdzy bajki :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale wÂłaÂśnie spodziewaÂłem siĂŞ, Âże we wtorek bĂŞdzie Durczok -
niedziela - poniedizaÂłek - PieĂąkowska
wtorek - œroda - Durczok (wzi¹³ we wtroek Wiadomoœci, bo w czwartek pracuje nad Debat¹)
czwartek - PieĂąkowska (ma czwartek, aby uzupeÂłniĂŚ liczbĂŞ godzin)
piÂątek - sobota Holecka (ona be z mian)
Taki harmonogram obowiÂązuje od pocÂżatku wrzeÂśnia.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Zgadza siĂŞ, przepraszam, na razie brak regularnych codziennych zajĂŞĂŚ na studiach oraz wyjÂątkowo pracowita sobota sprawiÂły, Âże tracĂŞ kontakt z rzeczywistoÂściÂą i wydawaÂło mi siĂŞ, Âże dziÂś jest poniedziaÂłek :D Przepraszam najmocniej :oops:
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

http://wirtualnemedia.pl/index1.php?act ... kulu=16075

Warakomska oficjalnie szefowa wiadomosci od 1.10.2004 <hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha> :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość