Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ByÂło jeszcze o nigdy nie mĂłw nigdy :lol2:
Anita i jej nieegoistyczne podejÂście do pracy sprawiajÂą, Âże czas ktĂłry mogÂłaby wykorzystaĂŚ na autopromocjĂŞ (jak Porada) oddaje kolegom i koleÂżankom :D to piĂŞkne, ale ja wolaÂłbym, Âżeby rozmowy jednak byÂły dÂłuÂższe, oddawania czasu na reklamy, to juÂż z jej strony lekka przesada ;) WidaĂŚ jednak jak leÂży jej na sercu los stacji i dochody jakie ma przynosiĂŚ :lol2:
MyÂślaÂłem, Âże dziÂś bĂŞdzie troszkĂŞ mniej sejmu, a czas zaoszczĂŞdzony poÂświĂŞcÂą na regiony...
Niestety nie :/ W koÂło Macieju rozmowy na ten sam temat :?
Zastanawia mnie jednak, co AnitĂŞ tak bawiÂło, kiedy Magda Sakowska rozmawiaÂła z ''kurduplem'' Filipkiem :> :lol: :lol: :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

MuszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże znacznie przyjemniej wstaje siĂŞ rano widzÂąc w najlepszym rannym, nie-weekendowym programie w tv co jakiÂś czas AnitĂŞ niÂż non stop, do znudzenia Jakuba P.

Znacznie przyjemniej :D
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

TVN_FAN pisze:MuszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże znacznie przyjemniej wstaje siĂŞ rano widzÂąc w najlepszym rannym, nie-weekendowym programie w tv co jakiÂś czas AnitĂŞ niÂż non stop, do znudzenia Jakuba P.

Znacznie przyjemniej :D
Zabijecie mnie! ale ja w zasadzie lubie poradki z PoradÂą , ale ÂżebyÂśmy siĂŞ dobrze zrozumieli- z AnitÂą teÂż lubie poradki :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Funckyrella pisze:A nie prawda, dzisiaj nam uœwiadamia³a, ¿e mimo i¿ tak mówi siê, to rzeczywistoœÌ czêsto okazuje siê byÌ zupe³nie odmienn¹ :lol2:
w tym przypadku to zmitologizowana i nieŸle odkszta³cona rzeczywistoœÌ ;)
Black Jack '62 pisze:Zastanawia mnie jednak, co AnitĂŞ tak bawiÂło, kiedy Magda Sakowska rozmawiaÂła z ''kurduplem'' Filipkiem :> :lol: :lol: :devil:
to Filipek musi byĂŚ w takim razie Madzi wzrostu :mhm:

Anita powinna chodziĂŚ z jakimÂś koszykarzem :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ChodziÂło mi raczej o to, o co, na sÂłynnych taÂśmach prawdy, oskarÂżaÂł Filipka Mojzesowicz :devil:
Anita teÂż pewnie to wÂłaÂśnie rozpamiĂŞtywaÂła :>
nika pisze:
TVN_FAN pisze:MuszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże znacznie przyjemniej wstaje siĂŞ rano widzÂąc w najlepszym rannym, nie-weekendowym programie w tv co jakiÂś czas AnitĂŞ niÂż non stop, do znudzenia Jakuba P.

Znacznie przyjemniej :D
Zabijecie mnie! ale ja w zasadzie lubie poradki z PoradÂą , ale ÂżebyÂśmy siĂŞ dobrze zrozumieli- z AnitÂą teÂż lubie poradki :D
A ja nie wiem, w czyim wykonaniu wolĂŞ Poradki oglÂądaĂŚ :roll: MusiaÂłbym siĂŞ zastanowiĂŚ :D Nie chcĂŞ pochopnie wyraÂżaĂŚ sÂądĂłw :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nawet, gdyby mnie ktoÂś w Âśrodku nocy obudziÂł i zapytaÂł, to wydedukujĂŞ: Poradki tylko z AnitÂą :lol2:

Dzisiaj natomiast jesteÂśmy po zajwce - nie nazbyt krĂłtka? :uhh: chyba nawet piĂŞciu minut nie trwaÂła? Trudno zatem cokolwiek napisaĂŚ :roll: Rozmowa z mamÂą Holland bardzo serdeczna :) Nie mogĂŞ sobie jednak odmĂłwiĂŚ napisania, Âże w ÂładnÂą koszulĂŞ Anita jest odziana :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

jutro wstajĂŞ wczeÂśniej niÂż Poradek TVN,ale jak bĂŞdĂŞ wychodziÂł z domu to mam nadziejĂŞ,Âże Anita mnie przywita,co bĂŞdzie idealnym poczÂątkiem dnia i dobrym omenem.
zajawek nie lubiê ogl¹daÌ,bo tylko roœnie mi apetyt na DP w pe³nej wersji i póŸniej ca³y czas siê zastanawiam,jaka by³a Anita w tej rozmowie,jak to wszystko wysz³o.to jest za ciêzkie dla mnie... :(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

aveo pisze:jutro wstajĂŞ wczeÂśniej niÂż Poradek TVN,ale jak bĂŞdĂŞ wychodziÂł z domu to mam nadziejĂŞ,Âże Anita mnie przywita,co bĂŞdzie idealnym poczÂątkiem dnia i dobrym omenem.
Nie zabraniam ci wczeÂśnie wstaĂŚ, bo kto rano wstaje, temu Pan BĂłg daje ;) Ale jutro na 99% przywita ciĂŞ Jakub :lol2:
zajawek nie lubiĂŞ oglÂądaĂŚ,bo tylko roÂśnie mi apetyt na DP w peÂłnej wersji i
I o to chodzi, by zareklamowaĂŚ - chyba ;)
Ja teÂż kiedyÂś nie lubiÂłam zajawek, nie rozumiaÂłam po co one komu :roll: Teraz teÂż tego nie wiem :devil: ale zajawki lubiĂŞ oglÂądaĂŚ :D
Ostatnio zmieniony niedziela 15 paź 2006, 16:55 przez Funckyrella, łącznie zmieniany 1 raz.
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

dziĂŞĂŞĂŞki Funcky,wcale mnie nie pocieszyÂłaÂś :( nawet nie daÂłaÂś mi nadziei,aby siĂŞ ÂłudziĂŚ,Âże jutro Anita do poradka zawita... :P
nieobecnoœÌ Anity w poradku to z³y omen,coœ czujê,¿e ten tydzieù bêdzie fiaskiem... :( pozostaj¹ FP,na które mo¿e trafiê 2 czy 3 razy,wiêc ok 12+12 minut to...tyle co nic :evil:
'jak widaĂŚ moÂżna ÂżyĂŚ bez powietrza'..........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jak dla mnie bez zaskoczenia: Anita w poniedzia³ek we flashu. Tak ju¿ siê zd¹¿y³em przyzwyczaiÌ, oswoiÌ, ¿e pn-wt ona wita nas o 16-stej :lol2:
Jak na Âżyczenie Funcky, Anita dziÂś w jednej z kobiecych marynar wystÂąpiÂła, bardzo Âładnej zresztÂą :lol2: To jedna z tych zimowych, ktĂłra ma dodatkowo do kompletu spĂłdnicĂŞ :lol2:
Ale doœÌ o modzie :D Bo siê nie znam na tym ;) Jestem jedynie w stanie stwierdziÌ, ¿e ³adnie w niej Anita wygl¹da³a :lol2:
Zaœ co do treœci flasha, nie by³o bana³ów, poza politycznymi ze wstêpu rzecz jasna ;)
Tematów by³o sporo, dwa ³¹czenia live, co pozwoli³o Anitce skoùczyÌ po 16.12 :lol2: A jak wiemy z doœwiadczenia, nie zdarza jej siê to zbyt czêsto :D
MoÂże jutro znĂłw bĂŞdzie ku temu okazja, poniewaÂż Anita zaprosiÂła na jutro rĂłwnieÂż :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Black Jack '62 pisze:Tak ju¿ siê zd¹¿y³em przyzwyczaiÌ, oswoiÌ, ¿e pn-wt ona wita nas o 16-stej :lol2:
czyli rzeczywiœcie wychodzi na to,¿e napewno 12+12 jest na bank.chcia³bym zobaczyÌ RW w wykonaniu Anity :szalony: bez Knapika to ju¿ nie to samo,ale w koùcu to nie on jest najwa¿niejszy :devil: Na razie jednak niech FP nale¿¹ TYLKO do Niej 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

JuÂż daj spokĂłj z tÂą przynaleÂżnoÂściÂą :D Moim zdaniem, i nawet odwaÂżyÂłbym siĂŞ napisaĂŚ marzeniem, w obecnej sytuacji byÂłoby, Âżeby Anita przynaleÂżaÂła do PorankĂłw :lol2:
I jak na ten tydzieù, przynale¿noœÌ do Flasha skoùczy³a siê definitywnie ;) Anita twardo i zdecydowanym tonem wypowiedzia³a jedynie: do zobaczenia, co w praktyce oznacza, ¿e nie bêdzie jej jutro ... we flasu, a kto wie mo¿e bêdzie w zamian za to w poradku, ale w¹tpiê, pewnie trzeba œrodê przeboleÌ i poczekaÌ do czwartku ewentualnie pi¹tku ;)
DziÂś we flashu najbardziej podobaÂło mi siĂŞ nieskrywane oburzenie Anity na pomysÂł pani Rzecznik Praw Dziecka Ewy SowiĂąskej, by rejestrowaĂŚ wolne zwiÂązki :lol2: CzyÂżby Anitka obawiaÂła siĂŞ, Âże bĂŞdzie gdy byĂŚ moÂże pomysÂł wejdzie w Âżycie, wkrĂłtce do czegoÂś zmuszona :> :lol2:

Rejestrowanie wolnych zwiÂązkĂłw = wolne Âżarty :lol2: Anitko, to byÂło bomba :jupi:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Black Jack '62 pisze:JuÂż daj spokĂłj z tÂą przynaleÂżnoÂściÂą :D
teÂż tak myÂślĂŞ,bo chyba najlepiej AnitĂŞ naleÂży zapytaĂŚ do kogo i czego ma przynaleÂżeĂŚ :D :D :devil:
Black Jack '62 pisze:zdecydowanym tonem wypowiedziaÂła jedynie: do zobaczenia, co w praktyce oznacza, Âże nie bĂŞdzie jej jutro ...


nie cierpiĂŞ gdy to mĂłwi.nie pozostawia zÂłudzeĂą.Âżadnej nadziei. :(
a dziÂś nigdzie jej nie byÂło,przepadÂła.a TVN24 ÂżyÂło swoim Âżyciem,jakby zupeÂłnie nic siĂŞ nie staÂło.ehh... :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dzis byÂła w 'Poranku tvn24' ;)

..wpadÂło mi rĂŞce jednak to :arrow:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞkujĂŞ :) Bardzo Âładny caps :) Marynara prawie tak Âładna jak ta z dzisiejszego poradka :devil:

By³a, by³a, nie da siê ukryÌ. Nie wiem, czy fakt, i¿ zaspa³em wp³yn¹³ na odbiór reszty programu, ale wydawa³o mi siê, ¿e Anita dziœ tak jakby troszkê zagubiona by³a w tym programie :roll: Mo¿e nie chcia³o jej siê tak rych³o wstaÌ, mo¿e zmarz³a rano jad¹c do pracy? ;) Nie uœmiecha³a siê tak czêsto jak ostatnio, dowcipów te¿ by³o trochê mniej, choÌ ich nie brakowa³o. Zaskakuj¹co dobrze rozumie siê z Kajdanem :> No trudno, jej wola :] Natomiast zdziwi³o mnie, ¿e wydawaÌ by siê mog³o sympatyczny Kowalski z biznesu dziœ nie zas³u¿y³ sobie na uœmiech ze strony Anity :? No trudno, jej wola :D Rozmowa w studio z Adamem Bondarem z Helsiùskiej Fundacji o prawach dziennikarzy krótka, ale interesuj¹ca z powodzeniem mog³aby trwaÌ 2,3 minuty d³u¿ej :] Poza tym kilka rozmów telefonicznych, miêdzy innymi z Szymonem Ho³owni¹ z Rzepy. Rozmowa z Agat¹ Adamek, kilka ³¹czeù z terenowymi reporterami, w tym z Poznaniem - niestety czu³em, by³em nawet tego pewien, ¿e nie bêdzie Agatki, a szkoda ;) Ech :) Pewnie sobie jeszcze smacznie spa³a, a ja jej pracowaÌ bym kaza³ :P
Bardzo mi siĂŞ podobaÂł przeglÂąd prasy zagranicznej z Jackiem PaÂłasiĂąskim, widaĂŚ, Âże siĂŞ z AnitkÂą lubiÂą :P Hehe, PaÂłasiĂąski staÂł chyba na stopniu schodĂłw ;)

Na jutro rezerwujê wiêksz¹ iloœÌ uœmiechów :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości