[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No to Faustusie, gratulujĂŞ. Fajna szefowa. :D :D :D :arrow: :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Có¿ to by³o pewne, zreszt¹ je¿eli ktoœ inny zosta³by tam szefem to niew¹tpliwie nastai³by konflikt interesów - do tej pory szef Wiadomoœci posiada³ bardzo podobne kompetencje do Warakomskiej i mog³o dochodziÌ do sporów kompetencyjnych. Warakomska na d³u¿sz¹ metê mo¿e byÌ - dobra nie jest, ale a¿ tak z³a te¿ nie. Owszem - teraz to ona bêdzie tam królow¹ etc. O wiel gorzej sytuacja wygl¹da z vice szefem Wiadomoœci - zosta³ nim dawny szef dzia³u politycznego najbardziej skompromitowanego dziennika w Polsce - mowa o ¯yciu Tomasza Wo³ka.

PS owszem wolaÂłbym kogoÂś innego niÂż D. W., ale ona dba o swĂłj wizerunek i gÂłupstw raczej nie robi. Mam nadziejĂŞ, Âże nie spapra scenografii WiadomoÂści tak jak studio Panoramy. Ostatnio widziaÂłem dwa programy publicystyczne jej autorstwa o 11 wrzeÂśniu 2001r i o wyborach prezydenckich w USA i nie mam zastrzeÂżeĂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

A Super Express wraz z powyÂższÂą informacjÂą podaje inne nieoficjalne ciekawostki.
Czytaj tu :arrow: link

Z WiadomoÂściami Âżegna siĂŞ PieĂąkowska :x i zamiast Durczoka bĂŞdzie prowadziÂła "Forum".
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, a wczeÂśniej mĂłwili, Âże jedzie do USA lub Londynu...
Do Forum pĂłjdzie najprawdopodobniej Marek CzyÂż - do tej pory zastĂŞpowaÂł tam Durczoka i o wiele lepiej radzi sobie w programach publicystycznych niÂż informacyjnych. CzytaÂłem ten artykuÂł rano - press podaÂł link w dziale PrzeglÂąd prasy.
Ale oczywiœcie nie zdziwiê siê, kiedy Dorotka bêdzie prowadzi³a któreœ z g³ównych wydaù.

MoÂże z paÂździernikiem ruszy nowe studio?

PS niecaÂłe 200 postĂł dzieli nas od najdÂłuÂśzego tematu na tym forum - oczywiÂście o Anicie Werner, no wiĂŞc do dzieÂła! :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jak Âśmiesz ÂścigaĂŚ siĂŞ z AnitkÂą. :twisted: :lol: :twisted: :!: :!: :!:

PS:doktorku pressserwis nigdy nie ma informacji wyssanych z palca a ca³y artyku³ wydaje mi siê wiarygodny i jestem pewien, ¿e jekieœ zmiany nast¹pi¹. Warakomska z Pieùkowsk¹ chyba nie nadaj¹ na tych samych falach i mog³yby siê zagryŸÌ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale to nie Presserwis poda³, a Super Eexpres (ten brukowiec s³ynie z takich informacji). Press zamieœci³ tylko link na swojej stronie do tego artyku³u, w dziale Przegl¹d prasy. Uwierzy³bym gdyby to zosta³o napisane na stronie g³ównej wœród innych newsów. Ale oczywiœice wszytko jest mo¿liwe. :roll:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale "SE" powo³uje siê na pressserwis w sprawie Pieùkowskiej. Przypomnê te¿, ¿e dostêp do tego serwisu ma tylko elita która wykupi³a abonament(cholernie drogi) i nie wszystkie newsy s¹ na stronie g³ównej "Press" bo wtedy istnienie tego serwisu traci³oby racje bytu.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

poza tym Pienkowska i rzecznik TVP powiedzieli Âże "Âżadne decyzje jeszcze nie zapadÂły" a to oznacza Âże sie zastanawiajÂą nad takim rozwiÂązaniem :arrow:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Tak samo zastanawiali siĂŞ pewnie nad PieĂąkowskÂą w Waszyngtonie czy Londynie. To na pewno nie byÂło wyssane z palca. Plany siĂŞ zmieniajÂą i teraz myÂślÂą o niej jako prowadzÂącej Forum. ChociaÂż majÂąc tylko ten program to trochĂŞ za maÂło...

Kilka razy siĂŞ mĂłwiÂło juÂż, Âże JolĂŞ zastÂąpi Dorota Wysocka z TrĂłjki. Oto ona:

Obrazek

ÂŹrĂłdÂło - caps z filmiku u tvnmaniaka.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Czy ktoœ zauwa¿y³, ¿e w dziale telewizja i za³oga tvn przed napisaniem mojego posta by³a taka sama iloœÌ postów. :?: :?: :?: Oba dzia³y id¹ ³eb w ³eb.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a co to ma do WiadomoÂści tvp? :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Bo jest to najwiêkszy w¹tek w dziale telewizja a nie chcia³em zak³adaÌ nowego tematu. Napisa³êm tylko o dziwnym zbiegu okolicznoœci. Doktorek napewno nie bêdzie mia³ mi niz za z³e bo pisze w temacie który œciga siê z w¹tkiem o Anitce. :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

AleÂż nie szkodzi Michos.
W³aœnie œci¹gam sobie dzisiejsze g³ówne wydanie - by³em na spotkaniu z przyjació³mi, ale przecie¿ mam internet. Niestety Faktów wci¹¿ w internecie nie ma. I chyba nie bêdzie....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Doktorku a dzisiaj w g³ównym wydaniu wiadomoœci by³ materia³ Jacka Gasiùskiego by³ego reportera tvn24 w gdaùsku. Nic nie s³ysza³em o jego odejœciu a dzisiaj zobaczy³em go w wiadomoœciach.
WidaĂŚ, Âże z tvn-u reporterzy uciekajÂą bardzo szybko.
Jeszcze Durczok na koniec dodaÂł coÂś tajemniczo tak jakby chciaÂł zaprosiĂŚ widzĂłw do obejrzenia nowego studia w wiadomoÂściach ok 23. :?: :?: :?:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A o czym ten J. GasiĂąski mĂłwiÂł? OglÂądaÂłem wydanie z internetu - tj sÂłuchaÂłem i przy okazji pisaÂłem na forum Niestety juÂż skasowaÂłem a nie chce mi siĂŞ sciÂągaĂŚ jeszcze raz. Czy on zrealizowaÂł materiaÂło o kontaktach polsko - niemieckich?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość