Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Jemu chyba chodziÂło, Âżeby sport w TVN nadawaĂŚ ze studia sportowego TVN 24. :> (...) ChoĂŚ rzeczywiscie sport mĂłgÂłby byĂŚ z tego garaÂżu... :] :P
Fakty od³¹czyli od TVN24 to sport bêd¹ ³¹czyÌ? Bezsens :]
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Wczorajsze Fakty, byÂły jeszcze lepsze niÂż poniedziaÂłkowe, ale wpadek nie unikniĂŞto. Na samym poczÂątku Durczok powiedziaÂł: "Na trzy miesiÂące przed wizytÂą papieÂża..." - trochĂŞ mu siĂŞ pokrĂŞciÂło. Ale tak to byÂło super :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W najnowszym numerze dwutygodnika Viva! (9/2006) moÂżna zobaczyĂŚ prezenterĂłw FaktĂłw (JustynĂŞ Pochanke, Kamila Durczoka, Grzesia Kajdanowicza i Piotra Marciniaka) w przepiĂŞknej sesji zdjĂŞciowej, ktĂłra byÂła inspirowana filmem Georgea Clooney'a "Good Night, and Good Luck" , poza tym jest teÂż artykuÂł poÂświĂŞcony caÂłej czwĂłrce :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

nika pisze:"Dziennik" zamieÂściÂł na 12 stronie obszerny artykuÂł pod tytuÂłem "Start Durczoka" o wczorajszym debiucie Kamila w Faktach. Ciekawie opisane jak Kamil wraz z caÂłym zespoÂłem przygotowywaÂł siĂŞ do tego wydarzenia przez caÂły dzieĂą i sam przebieg FaktĂłw , sa tez komentarze ze strony redaktorĂłw konkurencyjnych stacji m.in. wypowiedÂż Tomasza Lisa...
Tak, jakby ktoÂś byÂł zainteresowany caÂłoÂściÂą artykuÂłu, to poniÂżej fotka:

Obrazek
nika pisze:"Z kolei Robert Kozak, szef WiadomoÂści i Kuba Sufin, szef Panoramy nie chcieli wczoraj komentowac debiutu Durczoka , bo rzekomo go nie oglÂądali.


Oni to sobie pewnie nawet nagrali i teraz analizujÂą oglÂądajÂąc dziesiÂątki razy. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

ÂŁukasz pisze:
nika pisze:
nika pisze:"Z kolei Robert Kozak, szef WiadomoÂści i Kuba Sufin, szef Panoramy nie chcieli wczoraj komentowac debiutu Durczoka , bo rzekomo go nie oglÂądali.


Oni to sobie pewnie nawet nagrali i teraz analizujÂą oglÂądajÂąc dziesiÂątki razy. :lol:
..Âżeby tylko dziesiÂątki razy :lol:

cos mi siê wydaje, ¿e w róznych regionach Polski "Dziennik" drukuje troche ró¿ni¹ce sie od siebie artyku³y :roll: chocia¿ tytu³ ten sam jak i opis nad nim, a tak¿e wiêkszoœÌ cytatów u¿ytych w artykule, to jednak jakby zupe³nie inny artyku³, a tak¿e zdjêcie pomimo ¿e jest identyczna wielkoœÌ i umiejscowienie w tekœcie,to w wydaniu , które ja kupi³am na zdjêciu jest sam Durczok siedz¹cy przy laptopie... jak mi siê uda wieczorkiem zeskanowaÌ ten artyku³ ode mnie to go wstawie jeszcze dziœ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Do mnie na Podkarpacie to chyba trafia ta najwczeÂśniejsza, a co za tym idzie, najgorsza moÂżliwa wersja "Dziennika". Bo to zdjĂŞcie z Sekielskim takie trochĂŞ nie pasujÂące i ogĂłlnie kiepskie. A "Dziennik" sÂłynie z tego, Âże dba o estetykĂŞ, dobĂłr i rozmiar zdjĂŞĂŚ... Podobnie byÂło, jak Miller miaÂł wypadek w helikopterze. W "Fakcie" i "SE" byÂło to na jedynce chyba tylko w wydaniu warszawskim, a w pozostaÂłych byÂł inny temat.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

...a dzisiaj Fakty TVN takie dopracowane czy mi siĂŞ wydaje, fajnie dzisiaj im to wyszÂło co nie?
chociaÂż mogli by zmieniĂŚ lot kamerowy na hol na bardziej pÂłynny, nadal jest to niedopracowane, bo widaĂŚ start kamery, trzeba to wyemilinowaĂŚ.
Ciekawe jak jutro wypadnie Grzegorz Kajdanowicz w nowym Âświetle, a potem Justyna PochankĂŞ, ciekawe jak sobie poradzi.

POZDRAWIAM


LiczÂą siĂŞ tylko Fakty. Codziennie o 19 w TVN.


zapraszam na jutro i na zawsze.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

No i obejrzaÂłam sobie dziÂś, z maÂłym poÂślizgiem wszystkie wydania z Durczokiem.
Wra¿enia nie s¹ pozytywne. Pomijam osobê prowadz¹cego, dajê mu miesi¹c na dojœcie do optymalnej formy. Na razie widomo, ¿e jest zestresowany i widaÌ, ¿e nawet robi d³u¿sze pauzy przed powiedzieniem nazwy programu (chyba ¿eby siê nie pomyliÌ). Dzisiaj u¿y³ nawet sformu³owania "ogl¹daj¹ paùstwo Fakty w g³ównym wydaniu", takie coœ to kojarzy sie odrazu z Wiadomoœciami. :devil:
A teraz w skrĂłcie co uwaÂżam za dobre a co dla mnie jest totalnÂą klapÂą.

- belki, bardzo Âładne i przejrzyste, tylko po co byÂło tak kombinowaĂŚ i przed kilkoma tygodniami zmieniaĂŚ te stare, skoro w maju znĂłw dajÂą nowe

- ozdobniki, BEZNADZIEJA- za du¿o informacji na nich daj¹. ¯eby siê skupiÌ na ozdobniku, trzeba wy³¹czyÌ s³uchanie. ¯eby pos³uchaÌ Durczoka, nie patrzeÌ na ozdobnik. Wyj¹tkowo nie pasuj¹ te ozdobniki do stylu zapowiedzi Durczoka, on mówi pe³ne d³ugie zdania. Pochanke rzuca has³a, mówi bardziej skrótowo, aluzyjnie i tak powinno byÌ. Po co na ozdobniku daj¹ cytat, zupe³nie tego nie rozumiem...

- w materiaÂłach wiĂŞcej jest wypowiedzi tzw fachowcĂłw, politykĂłw, itd. Tak zawsze byÂło w WiadomoÂściach. To chyba pomysÂł Durczoka.

- najgorszy jest jednak poczÂątek FaktĂłw, na stojÂąco. MyÂślaÂłam, Âże to jakaÂś pomyÂłka jest, ale nie.... To chodzony talk- show. Panie Durczok dziĂŞkujemy za takie zmiany. :twisted:
To w ogĂłle nie pasuje do stylistyki FaktĂłw. Ten program wyglÂąda teraz tak, jakby tworzyÂło go 500 przypadkowych osĂłb. Nie ma spĂłjnoÂści. Nie ma stylu. GdzieÂś siĂŞ zapodziaÂł gust i wyczucie smaku.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maciekgraf pisze:chociaÂż mogli by zmieniĂŚ lot kamerowy na hol na bardziej pÂłynny, nadal jest to niedopracowane, bo widaĂŚ start kamery, trzeba to wyemilinowaĂŚ.
To jest specjalnie tak zrobione. :] Na poczatku stoi Âżeby pokazaĂŚ prezentera, a potem leci pokazujÂąc caÂłe studio i hol MBC. :]
terraX pisze:- najgorszy jest jednak poczÂątek FaktĂłw, na stojÂąco. MyÂślaÂłam, Âże to jakaÂś pomyÂłka jest, ale nie.... To chodzony talk- show.
To w ogĂłle nie pasuje do stylistyki FaktĂłw. Ten program wyglÂąda teraz tak, jakby tworzyÂło go 500 przypadkowych osĂłb. Nie ma spĂłjnoÂści. Nie ma stylu. GdzieÂś siĂŞ zapodziaÂł gust i wyczucie smaku.
A mi siĂŞ caÂły poczÂątek podoba. :D Dobry pomysÂł aby tak zapowiadaĂŚ 1 temat w "Faktach". :P I uwaÂżam, Âże to wszystko do siebie fajnie pasuje no, ale kaÂżdy ma swoje zdanie. :]
terraX pisze:Panie Durczok dziĂŞkujemy za takie zmiany. :twisted:
Tak, dziĂŞkujemy, bo sÂą bardzo dobre - te zmiany. :] :devil: :devil: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

wszyscy co sÂą totalnie niezachwycenie faktami niech opuszczÂą teraz i na zawsze to forum
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Witam wszystkich.Wiem Âże na pewno tĂŞskniliÂście za mnÂą :devil:

TrochĂŞ moich opinii na temat nowych "FaktĂłw tvn".
Durczok jak to Durczok moje zdanie o nim znacie.
Co do zmian.Fajny pomysÂł z tym by pokazaĂŚ panoramĂŞ Warszawy na poczÂątku "FaktĂłw".Tyle tylko ze fajnie teÂż byÂłoby byĂŚ konsekwentnym i pokazaĂŚ jÂą takÂże na koĂącu programu.
Belki sÂą niezÂłe bardziej czytelne, silne eksponowanie najwaÂżniejszego tematu to teÂż duÂży plus.
I tu moje pochwaÂły siĂŞ skoĂączÂą.

To wyglÂąda tak jakby na telewizorze byÂły zacieki od wody :arrow:
Obrazek
To teÂż :arrow:
Obrazek

Pomijam juÂż Fakt Âże prawie wogĂłle oprĂłcz koloru nie majÂą cech wspĂłlnych z grafikÂą velvetu.

Kuriozum wedÂług mnie jest umieszczanie w ozdobniku ktĂłry ma byĂŚ esencjÂą informacji cytatĂłw :shock:
Obrazek

Nie wiedziaÂłem na co mam patrzeĂŚ czy na Durczoka ktĂłry mĂłwi czy na obrazek w ozdobniku czy mam czytaĂŚ to co jest w ozdobniku.A najlepsze jest to Âże niektĂłre cytaty byÂły o wiele dÂłuÂższe od tego ktĂłry jest umieszczony na tym obrazku.

Podsumowuj¹c, zmiany które wprowadzi³ Durczok to mix niez³ych i fatalnych pomys³ów.Spodziewa³em siê czegoœ wiêcej.

P.S. i na dodatek nie byÂło oprawy z "uderzeniami" :P
Ostatnio zmieniony piątek 05 maja 2006, 13:38 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maciekgraf pisze:wszyscy co sÂą totalnie niezachwycenie faktami niech opuszczÂą teraz i na zawsze to forum
Teraz i na zawsze mo¿esz opóœciÌ Ty... :?

To jest forum kaÂżdy ma prawo wyraÂżaĂŚ swojÂą opiniĂŞ Ty nikomu tego nie zabronisz... :? Jak siĂŞ nie podoba to trudno. :P

salladyn pisze:Witam wszystkich.Wiem Âże na pewno tĂŞskniliÂście za mnÂą :devil:
Witamy, witamy. :D Fajnie, Âże jesteÂś... :P Mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdziesz pisaÂł czeÂściej. ;)
salladyn pisze:P.S. i na dodatek nie byÂło oprawy z "uderzeniami" :P
No nie byÂło. :D W ogĂłle oprawa muzyczna zostaÂła taka sama. :roll: WiĂŞc ta z "uderzeniami" bedzie chyba tylko do reklam. :P

Co do ozdobnikĂłw to ja nie mam takich problemĂłw jak Wy - bez problemu mogĂŞ czytaĂŚ to co jest na ozdobniku i sÂłuchaĂŚ to co mowi Kamil Durczok. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

ÂŁukasz pisze:
nika pisze:"Dziennik" zamieÂściÂł na 12 stronie obszerny artykuÂł pod tytuÂłem "Start Durczoka" o wczorajszym debiucie Kamila w Faktach. Ciekawie opisane jak Kamil wraz z caÂłym zespoÂłem przygotowywaÂł siĂŞ do tego wydarzenia przez caÂły dzieĂą i sam przebieg FaktĂłw , sa tez komentarze ze strony redaktorĂłw konkurencyjnych stacji m.in. wypowiedÂż Tomasza Lisa...
Tak, jakby ktoÂś byÂł zainteresowany caÂłoÂściÂą artykuÂłu, to poniÂżej fotka:

Obrazek
Prawie ten sam artyku³, ale jednak jakby zupe³nie inny. Prawie robi du¿¹ ró¿nicê...
PoniÂżej obiecany przeze mnie wczesniej link do skanu tegoz artykuÂłu
http://img206.imageshack.us/my.php?image=img3jb.jpg
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:WiĂŞc ta z "uderzeniami" bedzie chyba tylko do reklam. :P
W aktualnym spocie nie ma Âżadnych "uderzeĂą" :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:WiĂŞc ta z "uderzeniami" bedzie chyba tylko do reklam. :P
W aktualnym spocie nie ma Âżadnych "uderzeĂą" :roll:
SÂą i byÂły na koĂącu i jeszcze chyba w jednym miejscu. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości