[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A o czym ten J. GasiĂąski mĂłwiÂł? OglÂądaÂłem wydanie z internetu - tj sÂłuchaÂłem i przy okazji pisaÂłem na forum Niestety juÂż skasowaÂłem a nie chce mi siĂŞ sciÂągaĂŚ jeszcze raz. Czy on zrealizowaÂł materiaÂło o kontaktach polsko - niemieckich?
(wsytd mĂłwiĂŚ, ale nie przywiÂązuje uwagi do nazwisk reporterĂłw regionalnych - znam tylko kilku)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak chyba w³aœnie o tym on mówi³. Ja reporterów regionalnych znam tylko z tvn24 bo czêsto ich ogl¹da³em podczas ³¹czeù na wizji wiêc utrwali³y mi siê ich nazwiska.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Tak, Jacek GasiĂąski mĂłwiÂł o kontaktach polsko-niemieckich, ale materiaÂł byÂł wielowÂątkowy i raczej nie jest reportrerem regionalnym. ZakoĂączyÂł mĂłwiÂąc tylko "WiadomoÂści". Wydaje mi siĂŞ, Âże to jest nowy dziennikarz centrali, a jednoczesnie kolejny, ktĂłry z FaktĂłw pracuje TVP. JeÂśli dobrze liczĂŞ, to juÂż siĂłdmy.

A co do Durczoka to te¿ pomysla³em na krótko o nowym studiu. Powiedzia³ coœ w stylu ¿e "a my w tej nowej technice multimedialnej nadamy wiadomoœci wieczorne o 23.xx", co nawi¹zywa³o do ostatniego materia³u, ale z drugiej strony przeciez tak samo nadawane by³y G³ówne. Chcia³ mo¿e postawiÌ tak¹ klamrê miêdzy materia³em, a zapowiedzi¹, ale wysz³o takie dwuznaczne nie wiadomo co...
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ktĂłry z FaktĂłw pracuje TVP.
Gasiùski by³ tylko reporterem tvn24. Mo¿e kiedyœ coœ dla faktów popo³udniowych robi³ ale w g³ównych nigdy nie by³.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

michos pisze:Gasiùski by³ tylko reporterem tvn24. Mo¿e kiedyœ coœ dla faktów popo³udniowych robi³ ale w g³ównych nigdy nie by³.
Tak wiem, ¿e teraz pracowa³ w TVN 24, ale przecie¿ to ten sam pracodawca. Czepianie :D Jacek Gasiùski by³ w Faktach wiele razy (rzeczywiœcie z regu³y popo³udniowych i wieczornych), ale w g³ównych te¿ mu siê zdarza³o. Pracowa³ w cieniu Micha³a Adamczyka, a potem by³ krótko jedyny, po czym znowu wszed³ w cieù tym razem Jana B³aszkowskiego (zdaje sie, ¿e by³ jego operatorem). No i od 2001? jako g³ówny gdaùski w TVN24.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dzisiejszy "Super Express":

Obrazek
Dorota Gawryluk do WiadomoÂści?

Jak juÂż pisaliÂśmy, z nadejÂściem Tomasza Lisa (38 l., nowego czÂłonka zarzÂądu ds. programowych), Polsat czekajÂą rewolucyjne zmiany.

MĂłwi siĂŞ, Âże stacjĂŞ moÂże opuÂściĂŚ jedna z najlepszych jej dziennikarek, Dorota Gawryluk (32 l.). DostaÂła propozycjĂŞ poprowadzenia "WiadomoÂści" TVP 1.

Pracowita, obiektywna - tak mówi¹ o niej w Polsacie. Przez lata by³a twarz¹ i filarem g³ównych wydaù "Informacji". Z programu, który z za³o¿enia mia³ byÌ tylko dodatkiem do sitcomów, zrobi³a profesjonalny program informacyjny. Nic wiêc dziwnego, ¿e o pozyskanie jej ubiega³o siê wiele stacji. Niedawno g³oœno by³o o propozycji, jak¹ z³o¿y³ dziennikarce TVN. Gawryluk nie chcia³a komentowaÌ pog³osek.

Teraz prawdopodobnie dostaÂła propozycjĂŞ "nie do odrzucenia" - z TVP 1. MiaÂłaby zostaĂŚ prowadzÂącÂą "WiadomoÂści", najbardziej oglÂądany program informacyjny. WpÂływaÂłaby teÂż na ksztaÂłt wydaĂą.

Niedawno Gawryluk zrezygnowa³a ze stanowiska szefa publicystyki Polsatu. Czy to znaczy, ¿e przysz³oœÌ wi¹¿e ju¿ z TVP?

- Na razie nie chcĂŞ tego komentowaĂŚ - powiedziaÂła nam w rozmowie telefonicznej. - Nie mam w tej sprawie nic wiĂŞcej do powiedzenia.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ciekawa sprawa. ÂŻyczĂŞ Dorocie wszystkiego najlepszego, nawet jÂą widzĂŞ w WiadomoÂściach, ale... podejrzewam, Âże PieĂąkowska wtedy na pewno papa. Jak bym chciaÂł, Âżeby za HoleckÂą, ktĂłra by siĂŞ oddaÂła w peÂłni wydaniom wczeÂśniejszym... I nikt by stanowiska wtedy nie straciÂł.

Za wszelk¹ cenê Warakomska chce odsun¹Ì Jolkê, tak samo jak walczy³a w Panoramie z Targosz. I pokona j¹ t¹ sam¹ broni¹ - Bo¿enê dobi³a Turskim, Jolê pogrzebie Gawryluk :(
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Przyznam bez bicia, ze ja nie lubie PieĂąkowskiej i Gawryluk w WiadomoÂściah to bardzo fajna sprawa.

MajÂą tylko Danusie zostawiĂŚ.
:twisted:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

szczerze przyznam ze dziwi mnie ten ca³y szum wokó³ Gawryluk, jeszcze jakies pó³ roku temu s³ysza³em opinie ¿e ona sie nie nadaje do informacji, ¿e jest beznadziejna, ma³o profesjonalna itp. a teraz same pozytywne g³osy i jeszcze stacje same o ni¹ zabiegaj¹ :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale Gawryluk jest beznadziejna - w du¿ej mierze sama ponosi winê za upadek Informacji - przez tyle lat nie potrafi³a zrobiÌ tam niczego dobrego. Nawet nie mia³a pomys³u na program - czy zajmowaÌ isê du¿¹ polityk¹ czy sprawami kur domowych. Jak by³o sami wiedziliœmy. Ludzie jej nie lubi¹. Informacjom S.Expresu nie ufam sami nakrêcaj¹ tê spirale domys³ów. Owszem Warakomska mo¿e usun¹Ì Pieùkowsk¹ ale musia³aby byÌ stukniêta aby braÌ sierotê z Polastu, ktra sama nie potrafi³¹ zadbaÌ o swoj¹ przysz³oœÌ. Wraz z nowym studiem Informacji dwa lata temu dosta³a szanse, której nie potrafi³¹ wykorzytaÌ. W Wiadomoœciach to ona mo¿e zamiataÌ.

A GaÂśiĂąski moÂże pracowaĂŚ w oÂśrodku regionalnym - od dÂłuÂższego czasu dziennikarze regionalni w swoich stand - up'ach dla WiadomoÂści mĂłwiÂą wÂłaÂśnie WiadomoÂści. Nie sÂądzĂŞ, aby specjalnie jechaÂł do Zgorzelca robiĂŚ ten materiaÂł. MusiaÂł dostaĂŚ etat w TVP3 WrocÂław.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Gasinski chyba przez jakis czas byl zwiÂązany z tv puls, jak widac lubi zmieniaĂŚ pracodawcĂłw

a Gawryluk sobie nie potrafie wyobraziÌ w Wiadomoœciach, moze jestem dziwny ale ona mi sie jednoznacznie kojarzy z polsatem i gdybym oglada³ j¹ w tvp to mialbym w¹tpliwosci ktory kana³ w³¹czy³em :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

No w³aœnie - ju¿ z tego powodu nie powinni jej tam zatrudniÌ. Jestem praktycznie pweien, ¿e to kaczka dziennikaraska. Takich ludzi jak ona nie warto zatrudniaÌ do czo³owego dziennika. Nie wszy³o jej w Grafiti, w Informacjach, jej wywiady w Radiu Tok FM równie¿ nie s¹ popularne. Mo¿e powinna zaj¹Ì siê bran¿¹ spo¿ywcz¹? Ale i tak s¹dzê, ¿e jest o ca³e niebo lespza od tej ofermy Smoktunowicz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

szczerze mowiÂąc gÂłownych Wiadomosci nie widzialem juz bardzo dawno, ale czasami ogladam wydania o 8.00 i 12.00, jezeli Warakomska chce sie pozbyc Pienkowskiej, to zamiast zatrudniac Gawryluk powinna skorzystac z usÂług prowadzacych tamte wydania, Adamczyk jest bardzo dobry, kiedys widzialem tez takÂą fajnÂą, GĂłrska sie chyba nazywa, oni by sie nadawali na prowadzacych gÂłowne wydanie :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Admaczyk nie nadaje siĂŞ do gÂłowengo wydania. Nie wiem natomiast co dzieje siĂŞ z OlimpiÂą GĂłrskÂą ZukowskÂą - moÂże poszÂła na urlop macierzyĂąski, moÂże poszÂła do Lisa lub podziĂŞkowali jej w TVP. Nie ma jej od poÂłowy lipca, a w gazetach nic nie npaisali. WiĂŞĂŚ moÂże rzeczywisice ma etat u Lisa lub jest na macierzyĂąskim (juÂż od ponad roku ma mĂŞÂża).
Oto zdjĂŞcie pani Olimpii
Obrazek Obrazek
PoczÂątkowo zajmowaÂła siĂŞ politykÂą, po 11 wrzeÂśnia pracowaÂła jako korespondent TVP w Londynie, po powrocie do kraju pracowaÂła w dziale zagranicznym.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja tam lubiÂłem Gawryluk, a w szczegĂłlnoÂści jej wywiady w Grafitti. Przy okazji nie ma teÂż Konrada Piaseckiego z RMF-u.

Niepokoi mnie sytuacja w TVN24. Tomasz MachaÂła, Jacek Gasinski pamiĂŞtam jak na poczatku FaktĂłw jeszcze w r.1998 robiÂł dla TVN (na 19).
CoÂś mi sie wydaje Âże Lis wygra z TVN-em, choĂŚ Jego metody{czyt.kradzieÂż- podbieranie} sÂą dziecinne i jego nowy serwis stanie sie konkurencja.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości