[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nowe Wydarzenia na pewno bêd¹ gorsze. Wszak ze Smoktunowicz to mo¿na sobie tylko kamien do szyji... Owszem, by³a œwiaetna w Teleexpresie, ale w powa¿nym programie jest nudna, wrêcz komiczna... Ale nale¿y pamiêtaÌ, ¿e Polsat ma wiêkszy zasiêg i jest bardzo popularny. Tak wiêc prêdzej czy póŸniej Lis odniesie sukces i przy okazji pognêbi Waltera.

PSCzy nikt nic nie wie na temat pani Olimpii?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tobi pisze: CoÂś mi sie wydaje Âże Lis wygra z TVN-em, choĂŚ Jego metody{czyt.kradzieÂż- podbieranie} sÂą dziecinne i jego nowy serwis stanie sie konkurencja.
Lis nie wygra z tvn, bo Fakty maja juz swoja marke, stalych widzów, poza tym 18.30 to nie jest pora na g³ówne wydanie serwisu, na pocz¹tku mozê i ogl¹dalnosÌ Wydarzen bedzie dosÌ wysoka bo ludzie z ciekawoœci bêd¹ ogladac, ale nie zapominajcie ze to nie Lis bêdzie przygotowywa³ program tylko np. Smoktunowicz, a ona na robieniu prawdziwego dziennika sie nie zna :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Moim zdaniem Wydarzenia powinny byĂŚ o 19.00 - jestem pewien, Âże Fakty poniosÂłyby wĂłwczas sromotnÂą klĂŞskÂą. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.
PS owszem wolaÂłbym kogoÂś innego niÂż D. W., ale ona dba o swĂłj wizerunek i gÂłupstw raczej nie robi. Mam nadziejĂŞ, Âże nie spapra scenografii WiadomoÂści tak jak studio Panoramy. Ostatnio widziaÂłem dwa programy publicystyczne jej autorstwa o 11 wrzeÂśniu 2001r i o wyborach prezydenckich w USA i nie mam zastrzeÂżeĂą.
faustus nie dobijaj mnie proszĂŞ... czyÂżbym traciÂła sojuzsnika w walce o jedynÂą i sÂłuszna sprawĂŞ :):) :twisted: przecieÂż ona poleci raz dwa i rozwlai tÂą stacjĂŞ :)
2.Ciekawe ze wczoraj polecia³ z tvp Pac³awski czyli przeciwnik Dworaka a szefow¹ zosta³a Warakomska ciekawe jest te¿ to ze jak podano w uzasadnieniu za opóŸnienia z nowym studiem i nie spe³anianie zadan programowych oberwa³ Pac³awski a nie Warakomska.Widac mocno siê na nogach trzyma...
3.Gawryluk w Tvp to dobra informacja swojÂą droga wiedziaÂłam ze wrzesien na medialnym rynku bĂŞdzie ciekawy ale nie sÂądziÂłam ze aÂż tak rotacje na stanowiskach niesamowite reporterzy i prowadzÂący przechodzÂą z jednej stacji do drugiej nowe studia. Wszystko fajnie tylk jak narazie niczemu dobremu to nie sÂłuÂży. Polsat okazuje siĂŞ kolejna Koteryjno NepotycznÂą stacjÂą i zawiedli siĂŞ ci ktĂłrzy wierzyli w jej nowy wizerunek wraz z lisem. Bo niby co tam robi ÂżeĂąski Au*omat czyli smoktunowicz ?? KoleÂżanka Âżony Leesa. :) Tvn - bez komentarza Tvp jacy misjonarze taka misja brak nowego studia brak wypeÂłniania misji kolejni krewni i znajomi krĂłlika na stanowiskach...
Co do Gawryluk to nie lubiÂłam jej w graffiti bo byÂłam maÂło obiektywna natomisat w informacjach siĂŞ wybiÂła i wyrosÂła na gwiazdĂŞ.
Ale Gawryluk jest beznadziejna - w duÂżej mierze sama ponosi winĂŞ za upadek Informacji - przez tyle lat nie potrafiÂła zrobiĂŚ tam niczego dobrego. Nawet nie miaÂła pomysÂłu na program -
kompletnie siê z tob¹ nie zgodzê po tym jak polsat zacz¹³ wspó³ pracê z cnn bardzo siê rozwin¹³ i to w³asnie dzienki Gawryluk to ona trzyma³a tam poziom bo przeciez nie Guga³a.Zgodzê siê ze nie jest jeszcze Anchor woman bo nie jest raczej dobrym wydawca ale jako prowadz¹ca jest œwietna. Po tym jak j¹ potraktowano bardzo chêtnie zobacze j¹ w wiadomoœciach ale...
3.
podejrzewam, Âże PieĂąkowska wtedy na pewno papa. Jak bym chciaÂł, Âżeby za HoleckÂą, ktĂłra by siĂŞ oddaÂła w peÂłni wydaniom wczeÂśniejszym... I nikt by stanowiska wtedy nie straciÂł.
NIGDY jeÂśli pomiĂŞdzy JolÂą a DanusiÂą miaÂła bym wybieraĂŚ (choĂŚ bardzo bym nie chciaÂła bo obie lubiĂŞ) to Zawsze wybiorĂŞ DanusiĂŞ niech Jola prowadzi poranne wydania co ??? To juÂż by dla ciebie byÂła degradacja ale dla Danusi to tylko kontynuacja ? Holecka to Anchor woman w kaÂżdym calu i powinna przestaĂŚ byĂŚ wreszcie dyskryminowana.Na pewno nie moÂżna jej nikim zastÂąpiĂŚ poranne wydanie powinna prowadziĂŚ Prokopiuk z Adamczykiem....
4.
ogladam wydania o 8.00 i 12.00, jezeli Warakomska chce sie pozbyc Pienkowskiej, to zamiast zatrudniac Gawryluk powinna skorzystac z usÂług prowadzacych tamte wydania,
masz na myÂśli HoleckÂą czy Prokopiuk ???
5.
[Lis nie wygra z tvn, bo Fakty maja juz swoja marke, stalych widzów, poza tym 18.30 to nie jest pora na g³ówne wydanie serwisu, na pocz¹tku mozê i ogl¹dalnosÌ Wydarzen bedzie dosÌ wysoka bo ludzie z ciekawoœci bêd¹ ogladac, ale nie zapominajcie ze to nie Lis bêdzie przygotowywa³ program tylko np. Smoktunowicz, a ona na robieniu prawdziwego dziennika sie nie zna
a) owszem moÂże wygrĂŚ bo tvn traci swoich widzĂłw w zastraszajÂącym tĂŞpie (patrz Fuckty przynajmniej w niektĂłre dni) poza tym traci tez markĂŞ przez swoje gÂłupie decyzje personalne...
b)moÂże swojÂą szansĂŞ zaprzepaÂściĂŚ przez to co napisaÂłes w 2 czĂŞsci i z czym siĂŞ zgadzam w 100 % smoktunowicz siĂŞ na niczym nie zna ale jest zaufanym czÂłowiekiem
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kamuii nie mogê siê z Tob¹ zgodziÌ. Gawryluk nie jest nikim wyj¹tkowym - owszem z chêci¹ ogl¹da³bym j¹ w Informacjach, ale dzisiejsze doniesiena to dziennikarska kaczka. W porównaniu z Guaga³¹ nawe A--utomat wypada lepiej.
Owszem winê za brak studia ponosi Warakomska, Grzywaczewski i Dworak, ale D.W. w jakimœ sensie bêdzie hamowa³a polityczne zapêdy obu panów i tylko o to mi chodzi³o. Mówi³êm, ¿e Dworak i Grzywaczweski to pjace ale zaraz os¹dzono mnie o wpsieranie Kwiatkowsiego. WidaÌ, ¿e obaj panowie nie maj¹ nawet zielonego pojêcia czym jest przetarg i na jakich zasadach dzia³a TVP. Gdyby wiedzieli, to na pewno Wiadomoœci nie przenios³yby siê do studia tymczasowego, ¹z przetarg na remont i scenografiê zosta³yb zakoùczony.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

kamuii pisze:4.
ogladam wydania o 8.00 i 12.00, jezeli Warakomska chce sie pozbyc Pienkowskiej, to zamiast zatrudniac Gawryluk powinna skorzystac z usÂług prowadzacych tamte wydania,
masz na myÂśli HoleckÂą czy Prokopiuk ???
mialem na myÂśli Adamczyka i GĂłrskÂą, a Prokopiuk tez jest niezÂła, pamiĂŞtam jÂą jeszcze z tv4, od razu wzbudziÂła moje zainteresowanie ale bardziej mi by w tvn24 pasowaÂła :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, paniÂą MaÂłgosiĂŞ Prokopiuk bardzooooo lubiĂŞ. Nawet nie wiecie jak bardzo... :oops: Szkoda, Âże ma juÂż mĂŞÂża..... :P Wszak jest strasza chyba o 6 lat, ale wiek nie jest dla mnie przeszkodÂą. :roll: SÂądzĂŞ, Âże to talent - z powodzeniem mogÂłaby zastÂąpiĂŚ nie jednÂą gwiazdĂŞ. :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ten GasiĂąski rzeczywiÂście ma etat w WiadomoÂściach - dzisiaj przygotowywaÂł materiaÂł o rejestracji zwiÂązkĂłw partnerskich i muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże nawet ma talent i dobrze mu idzie. Oby tak dalej.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

No mĂłwiÂłem przecieÂż. :D JeÂśli chodzi o jego wczorajszy jego stand za elektrociepÂłowniÂą, to wiedziaÂłem, Âże nie jest ona w Zgorzelcu, poniewaÂż we wczeÂśniejszych wydaniach jÂą pokazywali i wyglÂądaÂła gorzej, a poza tym te materiaÂły, ktĂłre on opracowaÂł byÂły wtedy z oryginalnymi gÂłosami lokalnych reporterĂłw.

A co do Prokopiuk to ja jej z kolei bardzo nie lubiê. Wygl¹da bardzo sztucznie jak lalka, a poza tym ma koszmarn¹ dykcjê i nieciekawy g³os - podobnie jak Rembiszewska jakby dziwi³a siê z wypowiadanych przez ni¹ sam¹ s³ów. Sam S³awiùski j¹ sprowadzi³ do Wiadomoœci i szybko siê przekona³, ¿e zrobi³ olbrzymi b³¹d - odsun¹³ ja od g³ównych i potem wypowiedzia³ umowê. Nie by³o co z ni¹ zrobiÌ i ktoœ siê po pó³ roku zlitowa³ i nadal siedzi w Wiadomoœciach ale ju¿ na I zmianie - wg mnie ¿adnego postêpu w TVP nie zrobi³a, a raczej w porównaniu z TV$ siê cofnê³a.
kamuii pisze: niech Jola prowadzi poranne wydania co ??? To juÂż by dla ciebie byÂła degradacja ale dla Danusi to tylko kontynuacja ? Holecka to Anchor woman w kaÂżdym calu i powinna przestaĂŚ byĂŚ wreszcie dyskryminowana.Na pewno nie moÂżna jej nikim zastÂąpiĂŚ
Dok³adnie tak w³aœnie myœlê - Pieùkowska w dziennych to by³by skandal i degradacja. Holecka jest i tak jedna nog¹ w dziennych, drug¹ w g³ównych (¿aden inny prezenter tak nie ma), a 19.30 dosta³a pewnie za sta¿ pracy, bo przecie¿ trzeba siê rozwijaÌ. Tylko, ¿e to ju¿ jest bariera nie do przeskoczenia (jej szczyt) i szybko znajdzie siê ktoœ lepszy, a wtedy ju¿ obiema nogami z powrotem tylko od 8.00 do 15.00. Holecka jest mi³a, sympatyczna, ciep³y g³os, ³adny uœmiech, itd. Ale na 19.30, to ciut za ma³o.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Dok³adnie tak w³aœnie myœlê - Pieùkowska w dziennych to by³by skandal i degradacja. Holecka jest i tak jedna nog¹ w dziennych, drug¹ w g³ównych (¿aden inny prezenter tak nie ma), . .
no wÂłasnie jest jednÂą nogÂą tu drugÂą tam bo jest ciÂągle niedoceniana...
Holecka jest miÂła, sympatyczna, ciepÂły gÂłos, Âładny uÂśmiech, itd. Ale na 19.30, to ciut za maÂło
a co niby ma pieùkowska która jest zacietrzewiona i macha g³ow¹ ca³y czas ???? typ pochanek tylko pochanke ma bardzo czêsto trafne komentarze,Pieùkowska nigdy nie komentuje tak samo jak Holecka .Obie tylko czytaj¹ Newsy (bardzo profesjonalnie) z t¹ ró¿nic¹ ze Holecka jest sympatyczna a pienkowska w³asnie nie...
a 19.30 dostaÂła pewnie za staÂż pracy, bo przecieÂż trzeba siĂŞ rozwijaĂŚ. Tylko, Âże to juÂż jest bariera nie do przeskoczenia (jej szczyt) i szybko znajdzie siĂŞ ktoÂś lepszy, a wtedy juÂż obiema nogami z powrotem tylko od 8.00 do 15.00
wydanie o 19.30 dostaÂła bo to kolejny szczebel kariery a poza tym jest Âświetna w tym co robi. piszesz ze nie moze siĂŞ dalej rozwijaĂŚ ze osiÂągneÂła juÂż wszystko a jak niby moÂże sie rozwijac Jola .P ???????? bardziej prestiÂżowych wydaĂą niÂż 19.30 juÂż nie ma chyba ze chcesza by prowadziÂła caÂły czas ?? Na to jej chyba Kamil nie pozwoli zresztÂą Danka na pewno teÂż nie.I niby kto ma byĂŚ ten lepszy ?????
Ale w czymœ siê z tob¹ zgodzê ¿e na pewno Holecka wczesniej czy póŸniej wyleci do wydaù porannych i to nie dlatego ze jest s³aba tylko poprostu nie ma pleców...choiÌ jeœli Warakomska na dobre siê rozhasa w tvp to kto wie :) ? Obrazek
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Miachale zgodziĂŚ siĂŞ z TobÂą nie mogĂŞ - Prokopiuk na wÂłaÂśnie bardzo dobrÂą dykcjĂŞ i ciepÂły, przyjemny dla ucha gÂłos. (KiedyÂś chciaÂłem zostaĂŚ aktorem, zresztÂą mam tzw. ucho, czyli sÂłuch muzyczny i jeszcze nigdy nie udaÂło mi siĂŞ zÂłapaĂŚ Âżadnej wpadki jĂŞzykowej Prokopiuk, np Durczok czesto zjada koĂącĂłwki.) Owszem masz racjĂŞ - jest trochĂŞ sztywna, ale i tak robi piorunjuÂące wraÂżenie. SÂławiùœki jÂą zatrudni l, potem zwolniÂł, ale musiaÂł zatrudniĂŚ jeszcze raz - przegraÂł w sÂądzie pracy. Ale jeÂżeli wci¹¿ mieliby do niejzastrzeÂżenia, to uwierz - juÂż dawno nie pracowaÂłaby w redkacji WiadomoÂści - po wykonaniu kontraktu usÂłyszaÂłaby sÂłowo "dziĂŞkujĂŞ". Tymczasem kontrakt juÂż przedÂł€zyÂła, maÂło tego - wrĂłciÂła nawet po urlopie macierzyĂąski.
A Dorota Rembiszewska pracuje teraz chyba w TV4 - zwolni³ j¹ Basa³aj, potem dosta³a etat w TVP3, a nastênie podkupi³a j¹ TV4. Szkoda, bo moim zdaniem by³a dobra. Ale có¿, podobno o gustach siê nie dyskutuje.

Kamuii - PieĂąkowska dÂłuÂżej pracuje i to wÂłaÂśnie o Pochanke mĂłwili "PieĂąkowska TVN24" - majÂą nawet podobne fryzury. Natomiast w TVP prezenter zazwyczaj nie wygÂłasza komentarza - to ma byc informacja, a nie publicystyka. ZresztÂą Ăłw bÂłyskotliwy komentarz napiano juÂż kilka godzin wczeÂśniej. Takie sÂą fakty....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Prokopiuk na wÂłaÂśnie bardzo dobrÂą dykcjĂŞ i ciepÂły, przyjemny dla ucha gÂłos.
dokÂładnie bardzo Âładny ciepÂły gÂłos przyjemnie siĂŞ jej sÂłucha poza tym jest bardzo spokojna :)
Owszem masz racjê - jest trochê sztywna, ale i tak robi piorunju¹ce wra¿enie. S³awiùœki j¹ zatrudni l, potem zwolni³, ale musia³ zatrudniÌ jeszcze raz - przegra³ w s¹dzie pracy.
a tu sie z wami nie zgodzĂŞ wcale nie uwaÂżam ze jest sztywna sztywnt to jest A*tomat... :)
za co jÂą zwolniono ?????
Ale jeÂżeli wci¹¿ mieliby do niejzastrzeÂżenia, to uwierz - juÂż dawno nie pracowaÂłaby w redkacji WiadomoÂści - po wykonaniu kontraktu usÂłyszaÂłaby sÂłowo "dziĂŞkujĂŞ". Tymczasem kontrakt juÂż przedÂł€zyÂła, maÂło tego - wrĂłciÂła nawet po urlopie macierzyĂąski.
dokÂładnie tak tylko chyba raczej by nie usÂłyszaÂła dziĂŞkujĂŞ poprostu nie znalazÂła by siĂŞ w grafiku i nara...
Kamuii - PieĂąkowska dÂłuÂżej pracuje i to wÂłaÂśnie o Pochanke mĂłwili "PieĂąkowska TVN24" - majÂą nawet podobne fryzury. Natomiast w TVP prezenter zazwyczaj nie wygÂłasza komentarza - to ma byc informacja, a nie publicystyka. ZresztÂą Ăłw bÂłyskotliwy komentarz napiano juÂż kilka godzin wczeÂśniej. Takie sÂą fakty....
Ja wiem Âże pieĂąkowska jest tam dÂłuzej i ze to pochanke siĂŞ na niÂą stylizuje a nie odwrotnie ale chciaÂłam tylko przykÂład podac ;)
Co do komentarza to siĂŞ nie zgodzĂŞ wÂłasnie ze Durczok komentuje i to czĂŞsto.A jak nie to i tak doda coÂś od siebie.A co do bÂłyskotliwych komentarzy to co z tego Âże sa napisane pare godzin wczesniej ??? wazne ze sÂą :) i przez to milej siĂŞ oglÂąda serwis bo nie jest tylko odczytany
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

jednak komentarze wygÂłaszane przez Durczoka sÂą bardzo "wygÂładzone" - np nigdy nie oÂśmieliÂł powiedzieĂŚ siĂŞ czegoÂś o najwaÂżniejszych politykach w kraju. Wiadomo, od razu poleciaÂłyby na niego gromy - oto upolitycznione WiadomoÂści etc. Kilka razy tylko w sprawach spoÂłecznych odwaÂżyÂł siĂŞ na bardzo ostry i dosadny komentarz.
Owszem oglÂąda siĂŞ lepiej, ale to pozbawia mnie prawa do myÂślenia - zaraz po materiale dostaje kilka soczystych zdaĂą i juÂż niczego nie analizuje, o niczym innym nie myÂślĂŞ tylko przyjmujĂŞ zdanie wypowiedziane przez prezentera jako obowiÂązujÂącÂą doktrynĂŞ. MoÂże trochĂŞ przesadziÂłem, ale to naprawdĂŞ w wielu przypadkach jest niebezpieczne. Prawda jest taka, Âże wiele osĂłb oglÂąda program informacyjny bez najmniejszego zastanowienia etc Ostatnio pytaÂłem kogoÂś o materiaÂł w Faktach i juÂż o godzinie 21.00 nie potrafiÂł powiedzieĂŚ czy byÂło coÂś na ten temat, czy teÂż nie. Ale ostatnie sÂłowa prezenterki zawsze pamiĂŞta....
Ostatnio zmieniony sobota 02 paź 2004, 10:32 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A nawet jak ktoÂś chce daĂŚ komentarz na koniec czy w trakcie zapowiedzi to niech robi to z gÂłowÂą i z umiarem a nie jak pochanke bez gÂłowy bez niczego tak aby tylko siĂŞ popisaĂŚ i powiedzieĂŚ kilka bzdurnych zdaĂą. :twisted: :twisted: :twisted:
Miejsce dla komentzrzy jest w programie publicystycznym a w wiadomoÂściach czy faktach najwaÂżniejsza jest informacja.
Tylko trochĂŞ mnie jedno dziwi. PrzeszkadzaÂł szefom tvn-u lis a nie przeszkadza ten gremlin no ale w koĂącu znajomoÂści robiÂą swoje. :twisted: :twisted: :twisted:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Nie bĂŞdĂŞ juÂż nawiÂązywaĂŚ do Waszych wypowiedzi wielbiÂących HoleckÂą i Prokopiuk, bo siĂŞ z nimi nie zgadzam, a dlaczego to powiedziaÂłem wczeÂśniej. PieĂąkowska ma swoje wady, ale zachowuje siĂŞ i wyglÂąda jak profesjonalistka. To, Âże nie komentuje wcale jej nie umniejsza, wystarczy mi jej ton gÂłosu i tempo wypowiedzi, Âżeby poznaĂŚ jej zdanie. JeÂśli chodzi o gÂłos Prokopiuk, to ja bym jej karty ekranowej nigdy nie daÂł, a tego co daÂł, pozbawiÂł stanowiska.

Kamuii - pyta³aœ za co zwolniono Prokopiuk. Nie wiem do koùca. S³awiùski z niej zrezygnowa³, bo wypada³a blado. Znalaz³em jednak taki tekst (ra¿¹ce merytoryczne b³êdy, bo prowadzia³a g³ówne do paŸdziernika, wiadomoœci poranne s¹ o 8.00, a kolejne o 12.00 i 15.00, ale nie o to tu g³ównie chodzi):
GÂłos Pomorza w 5 stycznia 2002 pisze: MaÂłgorzata Prokopiuk wraca do "WiadomoÂści"!

Od stycznia Ma³gorzata Prokopiuk znów prowadzi telewizyjne "Wiadomoœci" w TVP 1, ale nie wydanie g³ówne, lecz o 8.10 i 15.00. Przypomnijmy, ¿e 27-letnia Prokopiuk przysz³a do "Wiadomoœci" po odejœciu Gra¿yny Bukowskiej. Ogl¹daliœmy j¹ jednak zaledwie przez trzy miesi¹ce. ChoÌ w kontrakcie mia³a zagwarantowane cztery dy¿ury w miesi¹cu o 19.30, w sierpniu zaproponowano jej czytanie "Wiadomoœci" wy³¹cznie porannych i po³udniowych. Uznano bowiem, ¿e jest za ma³o wykszta³cona, niewiele jeszcze potrafi i odstaje od innych prezenterów. Prokopiuk unios³a siê honorem i postanowi³a rozstaÌ siê z TVP.

Nieoficjalnie wiadomo, Âże mÂłodziutka prezenterka przemyÂślaÂła sobie sprawĂŞ i podjĂŞÂła negocjacje z kierownictwem "WiadomoÂści". Zapewne doszÂła do wniosku, Âże lepiej mieĂŚ dyÂżury rano w i poÂłudnie niÂż nie mieĂŚ ich wcale. ZgodziÂła siĂŞ wiĂŞc na zmianĂŞ warunkĂłw pracy.

Kariera Ma³gorzaty Prokopiuk w telewizji trwa ju¿ szeœÌ lat. W po³owie studiów (filologia bia³oruska na Uniwersytecie Warszawskim) zaczê³a wspó³pracê z sekcj¹ bia³orusk¹ Radia Polonia. Potem zaproponowano jej pracê w Warszawskim Oœrodku Informacyjnym. Prowadzi³a "Kurier Mazowiecki". By³a tak¿e prezenterk¹ i dziennikark¹ TV Polonia. Realizowa³a program dla mniejszoœci etnicznych, a konkretnie dla Bia³orusinów, oczywiœcie w ich jêzyku narodowym. Potem by³a praca w Naszej Telewizji i TV4, a¿ w koùcu trafi³a do "Wiadomoœci". (A.W.)
CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże Holecka juÂż bĂŞdzie mieĂŚ zawsze niedziele i poniedziaÂłki, a PieĂąkowska czw-sob - zawsze lepiej dla prezentera prowadzi siĂŞ tzw. ciÂągiem, a czwartkowe debaty i gwiazdorska pozycja Durczoka i PieĂąkowskiej nie pozwalajÂą na inny ukÂład.

A co do odwaÂżnych komentarzy Durczoka - pamiĂŞtacie jego okreÂślenie "warcholstwo"? :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość