Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Ta caÂła sytuacja byÂła Âśmieszna . Dobrze , Âże GrzeÂś zareagowaÂł Âśmiechem a nie zdenerwowaniem . Na koĂącu powiedziaÂł , iÂż ma nadziejĂŞ , Âże jutro bĂŞdzie juÂż bez eksperymentĂłw ze ÂświatÂłem . :D
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Czy w weekendy Fakty zawsze sÂą krĂłtsze? Czy moÂże to tylko tak dzisiaj byÂły rekordowe krĂłtkie Fakty (20 minutowe) w wydaniu Grzesia?
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

nika pisze:Czy w weekendy Fakty zawsze sÂą krĂłtsze? Czy moÂże to tylko tak dzisiaj byÂły rekordowe krĂłtkie Fakty (20 minutowe) w wydaniu Grzesia?
Fakty weekendowe zawsze sÂą krĂłtsze od tych w dni powszednie, zazwyczaj trwajÂą od 20 do 22 minut.
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

no to ciekawe czy dzisiaj bedÂą jakieÂś wpadki, ale fajnie Kajdanowicz zareagowaÂł, poprostu profesjonalista profesjonalny, co nie
:brawa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

redaktor pisze:
nika pisze:Czy w weekendy Fakty zawsze sÂą krĂłtsze? Czy moÂże to tylko tak dzisiaj byÂły rekordowe krĂłtkie Fakty (20 minutowe) w wydaniu Grzesia?
Fakty weekendowe zawsze sÂą krĂłtsze od tych w dni powszednie, zazwyczaj trwajÂą od 20 do 22 minut.
Oj chyba zdarzaÂły siĂŞ jeszcze krĂłtsze "Fakty". :roll: :> Pamietam, Âże gdzieÂś pisano, Âże trwaÂły ok. 18 minut. :roll: TakÂże w weekendy sÂą luÂźniejsze materiaÂły niÂż w tygodniu... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

ojojojojojoj, trochĂŞ tych wpadek w tÂą niedzielĂŞ, ale to nic, moÂżna to wybaczyÂś, nawet to w sobote takÂże, faktycznie nowa sytuacja, dopiero po miesiÂącu zobaczymy efekty, takie jakie powinny byĂŚ.
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Ale Grzegorz miaÂł pecha w tym tygodniu . Wczoraj ÂświatÂło , dzisiaj zÂły materiaÂł . A moÂże Kamil Durczok chciaÂł sprawdziĂŚ Grzesia ? Ale chyba nie .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Napewno by tak go nie sprawdza³ na antenie. :roll: Poprostu mieli pecha w te 2 dni. :roll: :D Ktoœ musia³ zaspaÌ i nie zd¹¿yÌ zapaliÌ na czas œwiat³a, a potem ktoœ siê pomyli³. :roll: Nikt nie jest idealny i chyba programy na ¿ywo nie obejd¹ siê bez wpadek. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

RafaÂł pisze:A moÂże Kamil Durczok chciaÂł sprawdziĂŚ Grzesia?
A to myÂślisz, Âże Kamil Duroczk w sobotĂŞ specjalnie ze ÂŚlÂąska przyjechaÂł do pracy, Âżeby zgasiĂŚ ÂświatÂło, a w niedzielĂŞ osobiÂście siedziaÂł w reÂżyserce i emitowaÂł materiaÂły? :lol: Ciekawa teoria. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

ÂŁukasz pisze:
RafaÂł pisze:A moÂże Kamil Durczok chciaÂł sprawdziĂŚ Grzesia?
A to myÂślisz, Âże Kamil Duroczk w sobotĂŞ specjalnie ze ÂŚlÂąska przyjechaÂł do pracy, Âżeby zgasiĂŚ ÂświatÂło, a w niedzielĂŞ osobiÂście siedziaÂł w reÂżyserce i emitowaÂł materiaÂły? :lol: Ciekawa teoria. :D
To tylko moje podejrzenie , ktĂłre zapewne nie jest prawdziwe ... :D
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:Kamil Duroczk w sobotĂŞ specjalnie ze ÂŚlÂąska przyjechaÂł do pracy
To on nie osiedliÂł siĂŞ jeszcze w stolicy? Wiem Âże pochodzi ze ÂŚlÂąska ale Âże nadal tam mieszka... nigdy bym nie pomyÂślaÂł.
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Tak, Durczok dalej mieszka na ÂŚlÂąsku i jak powiedziaÂł w jakimÂś wywiadzie nie zamierza tego zmieniaĂŚ.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Dzisiejszy SE (str 6) podaje, Âże Durczok musiaÂł przyjechaĂŚ do Katowic na komunie swojego bratanka.

Przytoczono jego podsuchanÂą jego rozmowe z Kajdanowiczem:
- Grzegorz, ten materia³ trzeba daÌ na pocz¹tek - Durczok co pó³ godziny planuje Fakty - S³uchaj musze lecieÌ, œpieszê siê - urywa
Tutaj macie caÂły artykuÂł: http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... ews_cat_id.....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tak chcia³em zauwa¿yÌ tylko, ¿e pocz¹tek Faktów z Justyn¹ wygl¹da³ bardziej "swojsko" :) Trochê siê jednak bêd¹ pewnie ró¿niÌ chocia¿ mam nadziejê, ¿e z czasem coraz mniej :arrow:
ania.s
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2006, 21:41

Post autor: ania.s »

A czy we wczorajszych Faktach Kajdanowicz nie pomyliÂł siĂŞ w materiale o "Rakiecie",wydaje mi siĂŞ Âże powiedziaÂł Âże przewieziono go z Warszawy do Warszawy.
Ale kaÂżdemu moÂże sie przydarzyĂŚ maÂła wpadka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości