Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Albo się potrzaskasz, albo utopisz :hahaha: Na jedno wychodzi :lol2:
Byłbym głupi, jakbym nie przyznał ci racji :D !! Ciekawe ,czy Agatka wszystkich facetów , którzy w ten lub inny sposób przewijają się przez jej życie , traktuje tak odgórnie i okrutnie katuje milczeniem , a czasem skrywaniem ....... samej siebie ... ?? :neutral: ??
To uczucie przywiązania jest na tyle silne, że zapewne potrafi zabić... :cicho: ...wirtualnie :lol2:
Ojjjhh :hmm: !! Tak źle to chyba nawet nam Agatka nie życzy :neutral: ?? :roll:
A czy ktoś udowodnił, że Agata Wam... nam ;) źle życzy :>
Może z innych powodów przedsięwzięła takie kroki, które Wam wydały się ciosami prosto w serce :lol2:
obieżyświat pisze:
king_kocur pisze:Też zdawalo mi się, że najgorszy nie jest, kiedy przeglądałem archiwa na komputerze :lol2:
..rewelacyjny nad rewelacyjność ten pomysł :jupi:
..aż mi się łezka zakręciła w oku ;(
..to była niedziela - Poranek i serwisy na drugi dzień po debiucie Agatki :)
..jaka ona wtedy była zadowolona z życia :)
Pamiętam bardzo dobrze ten debiut po debiucie :lol2: Tak jak podczas samego debiutu Agata była niemal kłębkiem nerwów (zrozumiałe), dnia następnego - w niedzielę już wcale nie było można poznać, że wczoraj (w sobotę) otarła się o debiut :)
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:A czy ktoś udowodnił, że Agata Wam... nam ;) źle życzy :>
Może z innych powodów przedsięwzięła takie kroki, które Wam wydały się ciosami prosto w serce :lol2:
Nie -nigdy o czymś takim od nikogo się nie dowiedziałem , ale jak inaczej interpretować posunięcia Agatki i jej tajemniczość :neutral: ?? My chcielibyśmy dla niej jak najlepiej -potwierdzaliśmy to nieraz - jesteśmy na nią otwarci :) !! A ona wprost przeciwnie -zamyka się coraz bardziej ;( !!
not that kind pisze:Pamiętam bardzo dobrze ten debiut po debiucie :lol2: Tak jak podczas samego debiutu Agata była niemal kłębkiem nerwów (zrozumiałe), dnia następnego - w niedzielę już wcale nie było można poznać, że wczoraj (w sobotę) otarła się o debiut :)
No proszę :) !! Całkowicie obiektywna opinia :brawa: !! :D I prawdziwa :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:A czy ktoś udowodnił, że Agata Wam... nam ;) źle życzy :>
Może z innych powodów przedsięwzięła takie kroki, które Wam wydały się ciosami prosto w serce :lol2:
Nie -nigdy o czymś takim od nikogo się nie dowiedziałem , ale jak inaczej interpretować posunięcia Agatki i jej tajemniczość :neutral: ?? My chcielibyśmy dla niej jak najlepiej -potwierdzaliśmy to nieraz - jesteśmy na nią otwarci :) !! A ona wprost przeciwnie -zamyka się coraz bardziej ;( !!
..spróbowałem na to całe nasze odkrycie - czyli 'utajnienie' Agatki spojrzeć z innej strony :lol2:
..może ma powody by nie chcieć nam ujawnić tej daty :?: :)
..może bała się naszej zdecydowanej reakcji w dniu ..no wiecie :lol2:
..w najlepszym wypadku zarzucilibyśmy ją bukietami kwiatów :)
..może Agatka nie lubi kwiatów :?: ::lol2:
..może ma na nie alergię :?: :lol:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Pamiętam bardzo dobrze ten debiut po debiucie :lol2: Tak jak podczas samego debiutu Agata była niemal kłębkiem nerwów (zrozumiałe), dnia następnego - w niedzielę już wcale nie było można poznać, że wczoraj (w sobotę) otarła się o debiut :)
No proszę :) !! Całkowicie obiektywna opinia :brawa: !! :D I prawdziwa :lol2:
..nasze też są obiektywne :lol2:
..ale notki obiektywniejsze :lol2:
..dlatego że notka nie ma takiego kręćka na punkcie Agatki jak my :lol2:
..i trzeźwo patrzy na rozwój jej kariery :lol2:
..i często nas studzi :lol2:
king_kocur pisze:
Alchemik pisze:Ach, king_kocur :) Mógłbyś mi tak słodzić życie codziennie? :)
Cieszę się, że taką wielką Wam sprawiłem radość tymi "wspominkami" :lol2:
Niestety, nagrań więcej już nie posiadam... no chyba że... :mhm: Ale nic nie obiecuję :stop:
..kingi :)
..ty to nawet spod ziemi chyba potrafiłbyś wyciągnąć dla nas nasz pokarm - nektar :racja: :aniol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..spróbowałem na to całe nasze odkrycie - czyli 'utajnienie' Agatki spojrzeć z innej strony :lol2:
..może ma powody by nie chcieć nam ujawnić tej daty :?: :)
..może bała się naszej zdecydowanej reakcji w dniu ..no wiecie :lol2:
..w najlepszym wypadku zarzucilibyśmy ją bukietami kwiatów :)
..może Agatka nie lubi kwiatów :?: ::lol2:
..może ma na nie alergię :?: :lol:
Mi też przeszła już złość na Agatkę z powodu jej "zamknięcia" :devil: !! Ale przysięgam , że jakbym wiedział już wczoraj o Twoim wytłumaczeniu problemu , to szybciej by mi to wybaczanie szło :devil: !!
Ale z alergiami to różnie bywa , wiesz .... ja jestem uczulony na konie , a uwielbiam kocham wręcz konną jazdę :lol2: !! Zdrowie tracę , ale z miłości mojego życia nie rezygnuję :devil: !!
..nasze też są obiektywne :lol2:
..ale notki obiektywniejsze :lol2:
..dlatego że notka nie ma takiego kręćka na punkcie Agatki jak my :lol2:
..i trzeźwo patrzy na rozwój jej kariery :lol2:
..i często nas studzi :lol2:
Studzi :> ?? A przypomnij mi kiedy to miało miejsce :> ?? Bo ja notkę kojarzę głównie z tym , że rzuca nam na ruszt cudowne capsy i rozgrzewa nas nimi do czerwoności :lol2: !!
..kingi :)
..ty to nawet spod ziemi chyba potrafiłbyś wyciągnąć dla nas nasz pokarm - nektar :racja: :aniol:
spod ziemi -owszem , tylko , żeby nie były ubrudzone :lol2: !! I żeby nie miały konsystencji węgla :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..kingi :)
..ty to nawet spod ziemi chyba potrafiłbyś wyciągnąć dla nas nasz pokarm - nektar :racja: :aniol:
spod ziemi -owszem , tylko , żeby nie były ubrudzone :lol2: !! I żeby nie miały konsystencji węgla :devil: !!
Spokojna głowa :lol2: Znalazłem fragmenty jeszcze z dwóch Poranków TVN24, których Agata prowadziła serwisy :D
Znak rozpoznawczy to: raz niebieska, a raz zielona koszula :D

Niestety musicie mi dać trochę czasu na obróbkę - jestem zawalony robotą :/
Cieszcie się tymi nagraniami, które z Grz obrobiliśmy ostatnio :) I tradycyjnie uzbrójcie w cierpliwość :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Spokojna głowa :lol2: Znalazłem fragmenty jeszcze z dwóch Poranków TVN24, których Agata prowadziła serwisy :D
Znak rozpoznawczy to: raz niebieska, a raz zielona koszula :D


Jak bosko :jupi: !! A więc podziemnej czerni nie będzie :> ?? Próbuję pokojarzyć , co to były za Poranki , czy coś nadzwyczajnego (poza agatka oczywiście ) się tam działo i z pamięcią ci u mnie ostatnimi czasy kiepsko , więc muszę zdać się i czekać na Waszą dostawę :lol2: !! :szalony:
Albo i nie :lol2: !! Zdaje się , że na kanale YT , który rozbudowujecie już jakieś fragmencik itych poranków są :> ?? :mhm: No a na pewno tego z zieloną koszulą :lol2: !! :mhm: :D
king_kocur pisze:Niestety musicie mi dać trochę czasu na obróbkę - jestem zawalony robotą :/
Cieszcie się tymi nagraniami, które z Grz obrobiliśmy ostatnio :) I tradycyjnie uzbrójcie w cierpliwość :lol2:
Nie wiem , czy zauważyłeś , ale Agatka nauczyła nas anielskiej wręcz cierpliwości w oczekiwaniu na nią i wszystko , co z nią związek :lol2: ?? :D Wobec tego czekamy cierpliwie i nie naciskamy ..... za bardzo :lol2: !! :lol2:

Ahhhjj :szalony: ! Oczywiście też cały czas delektujemy się tym , co daliście ostatnio :szalony: !!
I dzisiaj doszedłem do wniosku , że w kwestii capsów , to to mój absolutny faworyt :arrow:

Obrazek

Agatka wygląda tutaj po prostu uroczo :szalony: !! :P !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:Albo i nie :lol2: !! Zdaje się , że na kanale YT , który rozbudowujecie już jakieś fragmencik itych poranków są :> ?? :mhm: No a na pewno tego z zieloną koszulą :lol2: !! :mhm: :D
Rzeczywiście jest taki filmik, ale bardzo okrojoną wersją będzie w porównaniu z tym, co mamy zamiar przygotować :D
Nie bronię jednak odszukać na stronie Grz (link w stópce :P ) tego nagrania :D
marcinkowsky pisze:Ahhhjj :szalony: ! Oczywiście też cały czas delektujemy się tym , co daliście ostatnio :szalony: !!
I dzisiaj doszedłem do wniosku , że w kwestii capsów , to to mój absolutny faworyt :arrow:

Agatka wygląda tutaj po prostu uroczo :szalony: !! :P !! :lol2:
Pewnie z powodu tego uroczego uśmiechu i uroczej miny Agaty? :P
Z ciekawostek ;) Ciekawostka, która pewnie Was nie zdziwi :D Przeprowadziłem ostatnio małe badanie statystyczne, z którego wyniknęło, że capsy na mojej stronie - te, na których Agata jest uśmiechnięta, mają znacznie więcej odsłon :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Pewnie z powodu tego uroczego uśmiechu i uroczej miny Agaty? :P
Z ciekawostek ;) Ciekawostka, która pewnie Was nie zdziwi :D Przeprowadziłem ostatnio małe badanie statystyczne, z którego wyniknęło, że capsy na mojej stronie - te, na których Agata jest uśmiechnięta, mają znacznie więcej odsłon :D
Koniecznie musisz udokumentować te wyliczenia i przy najbliżej okazji , a najlepiej od razu po powrocie Agatki do pracy , przesłać je w złączniku w mejlu do samej Agatki :lol2: !!

może weźmie sobie do serca te obserwacje , które przecież dla nas wszystkich są tak naprawdę oczywistością ;) tylko nie dla Agatki :? no , ale jak zobaczy na piśmie opracowane szczegółowo wyniki badań i obserwacji , to wtedy może weźmie sobie je do serca i przestanie dąsać się na wizji :lol2: ?? :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Pewnie z powodu tego uroczego uśmiechu i uroczej miny Agaty? :P
Z ciekawostek ;) Ciekawostka, która pewnie Was nie zdziwi :D Przeprowadziłem ostatnio małe badanie statystyczne, z którego wyniknęło, że capsy na mojej stronie - te, na których Agata jest uśmiechnięta, mają znacznie więcej odsłon :D
Koniecznie musisz udokumentować te wyliczenia i przy najbliżej okazji , a najlepiej od razu po powrocie Agatki do pracy , przesłać je w złączniku w mejlu do samej Agatki :lol2: !!

może weźmie sobie do serca te obserwacje , które przecież dla nas wszystkich są tak naprawdę oczywistością ;) tylko nie dla Agatki :? no , ale jak zobaczy na piśmie opracowane szczegółowo wyniki badań i obserwacji , to wtedy może weźmie sobie je do serca i przestanie dąsać się na wizji :lol2: ?? :tanczy:
..bardzo ciekawy wynik obserwacji :lol2:
..rzeczywiście dla mnie i nas tu wszystkich wynik jest bardzo oczywisty :lol2:

..dziwne że dla Agatki nie :?
..a może ona po prostu lubi ludziom robić na przekór :?: :lol2:
..a tym którzy ją uwielbiają zwłaszcza :?: :>
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Spokojna głowa :lol2: Znalazłem fragmenty jeszcze z dwóch Poranków TVN24, których Agata prowadziła serwisy :D
Znak rozpoznawczy to: raz niebieska, a raz zielona koszula :D


Jak bosko :jupi: !! A więc podziemnej czerni nie będzie :> ?? Próbuję pokojarzyć , co to były za Poranki , czy coś nadzwyczajnego (poza agatka oczywiście ) się tam działo i z pamięcią ci u mnie ostatnimi czasy kiepsko , więc muszę zdać się i czekać na Waszą dostawę :lol2: !! :szalony:
..no kingi :lol2:
..wiedziałem że nas nie zawiedziesz :lol2:
..teraz jeszcze bardziej niż zwykle będziemy wyczekiwali Twojego pojawienia się :lol2:
..prawie tak samo mocno jak pojawienia się Agatki :tanczy:
..a tak samo mocno jak na pojawienie się pierwszej gwiazdki :racja:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..bardzo ciekawy wynik obserwacji :lol2:
..rzeczywiście dla mnie i nas tu wszystkich wynik jest bardzo oczywisty :lol2:

..dziwne że dla Agatki nie :?
..a może ona po prostu lubi ludziom robić na przekór :?: :lol2:
..a tym którzy ją uwielbiają zwłaszcza :?: :>
Ale nie wiem , czy zdaje sobie sprawę z tego , że takim postępowanie najbardziej szkodzi sobie ,a dopiero w następnej kolejności szkodzi nam :devil: !! To też warto by Agatce uświadomić :lol2: !! :devil:
obieżyświat pisze:..teraz jeszcze bardziej niż zwykle będziemy wyczekiwali Twojego pojawienia się :lol2:
..prawie tak samo mocno jak pojawienia się Agatki :tanczy:
..a tak samo mocno jak na pojawienie się pierwszej gwiazdki :racja:
Pierwsza gwiazdka nieodłącznie kojarzy mi się z późniejszą wyżerką :lol2: !! O prezentach już nie wspominam :lol2: !! :szalony:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Ale nie wiem , czy zdaje sobie sprawę z tego , że takim postępowanie najbardziej szkodzi sobie ,a dopiero w następnej kolejności szkodzi nam :devil: !! To też warto by Agatce uświadomić :lol2: !! :devil:
..a znając Agatkę ;)
..ona bardzo się tymi wszystkimi naszymi sugestiami przejmie :lol2:
..i naprawdę wcieli je w życie :lol2: :devil:
Pierwsza gwiazdka nieodłącznie kojarzy mi się z późniejszą wyżerką :lol2: !! O prezentach już nie wspominam :lol2: !! :szalony:
..racja :lol2:
..ale kingi nie musisz przebierać się w strój mikołaja :lol2:

..żebyśmy mieli jasność :lol2:
..no dobra to cierpliwość na wstępie i przodzie :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Ahhhjj :szalony: ! Oczywiście też cały czas delektujemy się tym , co daliście ostatnio :szalony: !!
I dzisiaj doszedłem do wniosku , że w kwestii capsów , to to mój absolutny faworyt :arrow:
Agatka wygląda tutaj po prostu uroczo :szalony: !! :P !! :lol2:
a mną wstrząsnęły niektóre z proponowanych capsów :o
oczywiście wstrząsające jest malujące się na nich piękno, ale też coś innego :o

co, co widać poniżej
Obrazek

czy te wpijające się w szyję Agaty szpile nie sprawiały jej bólu :uhh:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:a mną wstrząsnęły niektóre z proponowanych capsów :o
oczywiście wstrząsające jest malujące się na nich piękno, ale też coś innego :o
(...)
czy te wpijające się w szyję Agaty szpile nie sprawiały jej bólu :uhh:
..eeehhh - wszyscy się nad tym zastanawialiśmy wtedy :lol:

..ale ktoś nam wytłumaczył że kobiety są w stanie znieść wszystko co najbardziej ekstremalne :P
..żeby osiągnąć jakiś zamierzony cel :D

..gorzej chyba czułaby się w szpilkach :?: :lol2:
..a tych jak wiemy Agatka nie zakłada :lol2:
..no przynajmniej do pracy nie ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
stajlus pisze:a mną wstrząsnęły niektóre z proponowanych capsów :o
oczywiście wstrząsające jest malujące się na nich piękno, ale też coś innego :o
(...)
czy te wpijające się w szyję Agaty szpile nie sprawiały jej bólu :uhh:
..eeehhh - wszyscy się nad tym zastanawialiśmy wtedy :lol:
U niej było wszystko w najlepszym porządku :lol2: !! :lol: To tylko my , kiedy patrzyliśmy na te ...... szpile :lol2: czy promyki słońca -jak kto woli , bo wiem , że różnie je nazywaliśmy , sprawiały , że nas ściskało w gardłach od troski o Agatkę i o to , czy nie poprzebijają te promyki :lol2: !! :rozglada: Wszystko na szczęście dobrze się skończyło :lol2: Agatka cała i nie poprzebijana dotrwała do końca Poranka i pojawiła się w tygodniu w relacjach :lol2: !! :tanczy:
W sumie to promyki to szczęście miały :racja: !! Któż by nie chciał tak wpić się w szyję Agatki :lol2: ?? :red:
..ale ktoś nam wytłumaczył że kobiety są w stanie znieść wszystko co najbardziej ekstremalne :P
..żeby osiągnąć jakiś zamierzony cel :D
A to wszystko dla nas -mężczyzn -prawda :lol2: ?? :devil: Nie rozumiem kobiet :lol2: !! Żeby dla tej gorszej płci tak się katować :lol2: !!
..gorzej chyba czułaby się w szpilkach :?: :lol2:
..a tych jak wiemy Agatka nie zakłada :lol2:
..no przynajmniej do pracy nie ;)
Jak przy najbliższej okazji założy szpilki , to już będę wiedział , że dla nas gotowa jest zrobić wszystko i że nas kocha :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:W sumie to promyki to szczęście miały :racja: !! Któż by nie chciał tak wpić się w szyję Agatki :lol2: ?? :red:
..to też nie dla nas ;(
..nie urodziliśmy się by być promykiem Agatki ;(
A to wszystko dla nas -mężczyzn -prawda :lol2: ?? :devil: Nie rozumiem kobiet :lol2: !! Żeby dla tej gorszej płci tak się katować :lol2: !!
..a nosiłeś kiedyś szpilki :?
..że wiesz że to takie katusze :?: :> :devil:
Jak przy najbliższej okazji założy szpilki , to już będę wiedział , że dla nas gotowa jest zrobić wszystko i że nas kocha :lol2: !!
..o talk
..tobie wszystko wydaje się takie proste ;)
..a jedyne co robi dla nas Agatka to to że się od nas coraz bardziej izoluje ;(
..i taka jest prawda :(
..smutna ale prawda ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości