Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Dzis takze na koniec "Faktow" bylo piekne wspomnienie osob ktore odeszly w tym roku ale nie tylko poniewaz wspomnieli takze sp Marcina Pawlowskiego.
PozwĂłl, Âże CiĂŞ poprawiĂŞ. DziÂś w faktach wspominali wszystkich najbardziej znanych ludzi, ktĂłrzy odeszli na tamten Âświat po 1 listopada 2004, a Marcin umarÂł 20 listopada 2004 roku...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciekw pisze:
Dzis takze na koniec "Faktow" bylo piekne wspomnienie osob ktore odeszly w tym roku ale nie tylko poniewaz wspomnieli takze sp Marcina Pawlowskiego.
PozwĂłl, Âże CiĂŞ poprawiĂŞ. DziÂś w faktach wspominali wszystkich najbardziej znanych ludzi, ktĂłrzy odeszli na tamten Âświat po 1 listopada 2004, a Marcin umarÂł 20 listopada 2004 roku...
Tak, zapomnialem dodac ze wspominali najbardziej znanych, ale wydawalo mi sie ze oprocz Marcina wszyscy inni odeszli w 2005 roku...widocznie mi sie tylko tak wydawalo. :roll:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Dzis takze na koniec "Faktow" bylo piekne wspomnienie osob ktore odeszly w tym roku ale nie tylko poniewaz wspomnieli takze sp Marcina Pawlowskiego.
Mi siĂŞ wydaje, ze oni potraktowali ostatni rok nie jako kalendarzowy tylko ten od ubiegÂłego 1 listopada wÂłaÂśnie tak jak pisze Maciekw, wiĂŞc Âśp. Marcin, gdyby w ten sposĂłb patrzeĂŚ odszedÂł od nas wÂłaÂśnie podczas ostatniego roku.
Tak oglÂądajÂąc ten materiaÂł zastanawiaÂłem siĂŞ wÂłaÂśnie czy wspomnÂą Marcina. I dobrze siĂŞ staÂło, Âże w taki Âładny sposĂłb zakoĂączyli dzisiejszy program.
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A mi siĂŞ podobaÂł sposĂłb w jaki to zrobili, tzn czarno-biaÂłe zdjĂŞcia. Bardzo Âładne.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

mogli daĂŚ na koniec FaktĂł( ten zupeÂłny) pokazanie angrobku Marcina, podczas napisĂłw koĂącowych
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Tuśka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 01 lis 2005, 23:30

Post autor: Tuśka »

Fajnie zakoĂączyli dzisiejsze Fakty, tylko czy nie brakowaÂło tam wÂśrĂłd osĂłb zmarÂłych w tym roku Jana PawÂła II?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TuÂśka pisze:Fajnie zakoĂączyli dzisiejsze Fakty, tylko czy nie brakowaÂło tam wÂśrĂłd osĂłb zmarÂłych w tym roku Jana PawÂła II?
O JPII wspomnieli nieco wczeÂśniej w oddzielnym materiale o ile dobrze pamiĂŞtam :] WiĂŞc nie byÂło potrzeby powtarzania.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak na poczÂątlku tez mnie to zdziwiÂło ale potem przypomniaÂłem sobie, Âże na ten temat byÂł materiaÂł na poczatku. ale "Fakty" zakoĂączone fajnie, na poczatku myslaÂłem, Âże to grub Sp. Marcina PawÂłowskiego.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

podobnie myÂślaÂłem, i mogli tak zrobiĂŚ
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis fajny material zrobil Piotr Swierczek o CHWDP :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:Dzis fajny material zrobil Piotr Swierczek o CHWDP :D
DoœÌ zabawny, ale by³a œmieszna pomy³ka: wypowiedŸ policjanta i podpis kom. Magdalena... coœ tam.
Nareszcie byÂł porzÂądny materiaÂł o zamieszkach w ParyÂżu, Woroch dotarÂł na miejsce i od wczoraj relacjonuje. Tylko, Âże tam caÂły tydzieĂą trwa juÂż wojna, a oni w Faktach przez caÂły tydzieĂą nic nie mĂłwiÂą. :!:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Nareszcie byÂł porzÂądny materiaÂł o zamieszkach w ParyÂżu, Woroch dotarÂł na miejsce i od wczoraj relacjonuje. Tylko, Âże tam caÂły tydzieĂą trwa juÂż wojna, a oni w Faktach przez caÂły tydzieĂą nic nie mĂłwiÂą. :!:
Jak nie mowili jak mowili :D Codziennie chyba byl o tym material. :wink: A ja nie bylo to chociaz wspomnieli o tym. I "Fakty" maja chociaz tam swojego dziennikarza, a nie tak jak "Wydarzenia" korzystaja z reportera "Rzeczpospolitej".
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wczoraj byÂł na pewno, bo pamiĂŞtam Worocha i to byÂło to wspomnienie o ktĂłrym piszesz, ale przez caÂły tydzieĂą wydaje mi siĂŞ, Âże nic nie byÂło. MĂłwiÂły o tym WiadomoÂści, ale Fakty nie. ChociaÂż moge sie myliĂŚ.
A Fakty majÂą swojego w ParyÂżu, bo majÂą wysÂłannika Worocha, a na staÂłe nie maja korespondenta w ParyÂżu.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

"Fakty" o tym mĂłwiÂły, ale nie byÂło chyba materiaÂłu. A co do korenspodenta to korzystajÂą z wysÂłannika Radia Zet, niepamiĂŞtam imienia i nazwiska.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis fajny material znow zrobil Sianecki o tym ze niektorym skoczkom narciarskim przybylo 1 cm. wzrostu :P I tam w jednym momencie bylo jak Magda Sakowska musiala stanac na jakims podescie, aby byc takiej wielkosci jak Roman Giertych :lol: Ten kawalek byl zabawny bo jak ona stanela na tym podescie powiedziala ze jest teraz wieksza niz Giertych. :evil2: :lol: :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 3 gości