Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Podobno, kiedy spotkajÂą siĂŞ dwie kobiety identycznie ubrane, przestajÂą byĂŚ do siebie nastawione pokojowo :devil: :devil:
Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

epsztajnek-to prawda!ale Ania jest zaaaaawsze pokojowo nastawiona :D wczoraj byÂła w szkle kontaktowym,jak podczas magazynu 24 h chyba jakiÂś facet nie wiedziaÂł,Âże jest na antenie i Ania musiaÂła siĂŞ dwa razy przedstawiaĂŚ,bo jeszcze jeden byÂł zakrĂŞcony.byÂła opanowana i nie straciÂła kontroli,wszystko wyszÂło tak swobodnie ze pomyÂślaÂłem sobie,Âże to to moÂże tak specjalnie byÂło ale przecieÂż nie :P
najbardziej podoba³o mi siê jak w³¹czam pewnego razu serwis,pojawia siê Ania i pierwsze jej s³owo:LIS.oczy mi wyskoczy³y...hmmm czy¿by wziê³a rozwód i wróci³a do panieùskiego?!njeee..nie rozg³asza³aby tego na antenie,tylko zadzwoni³a do mnie :D chyba ¿e ktoœ by do Niej zadzwoni³ najpierw :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

A ja widzĂŞ Âże damski personel prezenterski TVN24 obsÂługuje jeden kreator i salon mody :lol:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

aveo pisze:wczoraj byÂła w szkle kontaktowym,jak podczas magazynu 24 h chyba jakiÂś facet nie wiedziaÂł,Âże jest na antenie i Ania musiaÂła siĂŞ dwa razy przedstawiaĂŚ,bo jeszcze jeden byÂł zakrĂŞcony.
"..a z jakÂą to przyjemnÂą kobietÂą ja rozmawiam.." :devil:
:arrow:http://www.tvn24.pl/2062066,28378,0,0,1,wideo.html
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Anna wyraÂźnie wzruszona ;( Nic dziwnego... :(
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

W³aœnie :( ;( te¿ zauwa¿y³em, ze Annie ciê¿ko s³owa przez gard³o przechodz¹ - có¿ nie ma siê co dziwiÌ. Myœlê, ze najciêzej o tym w³aœnie w telewizji mówiÌ - przekazywaÌ to maj¹c œwiadomoœÌ, ¿e mog¹ tych s³ów s³uchaÌ rodziny, jak bardzo trzeba uwa¿aÌ, ¿eby coœ niestosowanego nie powiedzieÌ. Pani Ania siê z tej roli wywi¹zuje w sposób œwietny i wzorowy :!:
ZIMA
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Czy Anna JĂŞdrzejowska (z domu Lis) jest rodzinÂą Tomka Lisa???
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie. Tak zapewniaÂł co najmniej kiedyÂś w "Faktach" Tomek, kiedy miaÂł live'a wÂłaÂśnie z niÂą - jeszcze jako AnnÂą Lis.
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Nic dodaÌ nic uj¹Ì - pe³en profesjonalizm Anny.
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

wiem duzo

Post autor: winnie »

Czesc wszystkim
Anne widzialam wielokrotnie w Zakopanem, miescie skad pochodzi jej obecny maz Grzesio Jedrzejowski. Tak sie sklada, ze znam Jej meza bardzo dobrze i moglabym dluuugo pisac...tylko czy wypada ;) Jak sa w Zakopanem to mozna ich spotkac w np cafe Piano. I juz nie najezdzajcie na Grzeska bo tp fajny facet! Znam go od dawna.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

I juz nie najezdzajcie na Grzeska bo tp fajny facet
AleÂż my nie najeÂżdÂżamy ! :nie: W Âżyciu ! :aniol: Po prostu ( po ludzku, po mĂŞsku ) zazdroÂścimy .... :red: :/
Ostatnio zmieniony wtorek 24 lip 2007, 19:10 przez epsztajnek, łącznie zmieniany 1 raz.
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

przy nastepnej wizycie w zakopanem, zrob jakies zdjecia - dla nas forumowiczow, prosze :)
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

a ja zazdroszcze ale jej! hahaha - nie, zartuje oczywiscie
ale musze wam powiedziec, ze siedzialam z nia przy jednym stoliku a raczej obok przy barze i niestety nie ma ona nic wspolnego z tym jak ja tu opisujecie. Nie pisze tego bo np jej zazdroszcze tego czy tamtego. Tez nie jestem brzydka :), mam swoja pozycje i jestem szczesliwa w zyciu.
Ania jest potwornie zarozumiala osoba, mowi patetycznym glosem, ma kaprysny wyraz twarzy, jest niska i na zywo juz nie taka ladna jak przed kamera, gdzie ja stylizuja, maluja i czesza profesjonalisci. W rzeczywistosci jest poprostu zwykla kobieta. Zarozumiala zwykla osoba.
Teraz mnie pewnie zbesztacie wszyscy. Nie wiem ilu z was mialo okazje ja poznac - ja mialam i nic szczegolnego. Natomiast czego nie mozna jej zarzucic, to ze jest naprawde "dozarta" dziennikarka i chyba jest w tym dobra!
Jak macie pytania to pytajcie.
Tak na marginesie to bylam z Grzeskiem Jedrzejowskim swego czasu para przez spory kawal czasu. Jego znam na wylot - przynajmniej z tamtych czasow.
pozdrawiam
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Jak macie pytania to pytajcie.
JeÂżeli sumienie pozwoli Ci to zdradziĂŚ, :devil: :devil: ;) czy krucza czerĂą to naturalny kolor wÂłosĂłw Anny, czy to tylko kolor farby :< :?: :?:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości