Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Na razie proponuje zachować spokój. Faktycznie może niedługo dowiemy się czegoś z faktu albo Kuźniar może coś niechcący wygada podczas programu o planach Krzysia. Ja nadal będę w wolnych chwilach przechadzać się ulicą Wiertnicza pod tvn wiec może uda mi się coś wypatrzeć :P
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re:

Post autor: Kreska »

kamilo pisze:
Kreska pisze:Wodze fantazji to puściła ta, która go chce "złamać"
Wy to tak we wszystko wierzycie co tam piszą, ale ty tylko zależy od Was :stop: Prawda jest taka, że nigdy się tego tak naprawdę nie dowiecie, no chyba, że wkrótce w ''Fakcie'' zobaczymy zdjęcia ze ślubu :rozglada: Na razie są to jedynie nic nieznaczące i nigdzie nie potwierdzone słowa :hyh:
Chyba zostałam źle zrozumiana. Albo ja źle zrozumiałam twoją wypowiedź :) Chodziło mi o to:

"Oj, żebyś się nie zdziwiła. Każdego da się złamać, kwestia ...
... czasu. Wtedy cała wspaniałość, inteligencja i sympatyczność jakoś tak ulatuje uwadze.
~______ / 25.02.2008 18:04"

:)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Krzyś dziś jak zwykle uroczy :) a szczególnie podczas przeglądu prasy przez Jarka około 6,35 ten uśmiech :P
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Krzysiek-Poranek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiem jak było w późniejszych serwisach, ale w tych około 7.00 Krzysiek nadzwyczaj często się uśmiechał :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Że tak zapytam… co tu tak cicho ? :grozi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

konsta pisze:Że tak zapytam… co tu tak cicho ? :grozi:
Delektujemy sie Krzysztofem w ciszy. 8)
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Cicho, bo co jakiś czas nie moge się na tę stronę dostać w ogóle. Dzisiaj rano, dla przykładu, wejście na nią było niemożliwe. Apeluję do P. Krzysztofa, aby jako informatyk coś z tym zrobił :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiem czemu dziś wstałem przed 7.00 :rozglada: Z braku zajęć włączyłem Poranek i nie żałuję. Krzysiek roześmiany od ucha do ucha. Udziela się to również Jarkowi, gdy tylko spogląda na niego. Po 8.00 Pan Redaktor G. nie mógł zakończyć serwisu, zaczął się obracać i wiercić, nie wytrzymał i wskazał winnego - Jarka :spiewa: Rozmówki między Panami równie dobre, choć jakiś konkretny cytat nie przychodzi mi na myśl. Niektóre ujęcia mogłyby być genialne, ale capsów niestety nie będzie, nawet tych od tyłu bo i tam się coś stało :devil: Lecę oglądać dalej Poranek - dziś to czysta przyjemność, a nie jak czasami bywa oglądanie, bo nie ma nic ciekawego na innych kanałach :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeszcze ja 8) Tomasz Zubilewicz bardzo chwalił Krzyśka, że jest młody, zdolny itd. Mówił, że poznali się, gdy Krzysiek był redaktorem portalu onet.pl i pracował nieopodal studia metereologicznego :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Tak, tak słyszałam te pochwały a jeszcze wcześniej kończąc serwis Krzysiek podkreślił, że teraz pogoda i pan redaktor, to właśnie za to ta pochwala :) bo wcześniej zapowiadając pogodę chyba zapomniał o tym „redaktorze” i trochę mu się dostało od Tomasza Zubelewicza :P
A tak na marginesie to Krzysiek jest informatykiem ??? W prawdzie w jego CV sporo bylo wypisanych ukończonych szkół i prac nawet jesli mnie pamięć nie myli to jakiś techniczny kierunek skończył ale nie wiem dokładnie...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

O widze, ze u Was dzisiejszy Poranek obfitowal w Krzysztofa i jego niezawodne poczucie humoru. :D Nie wiem czy Wam zazdroscic czy nie, ale sama z premedytacja sobie dzis wybralam poranek bez telewizji, pognilam troche dluzej niz to zwykle bywa w lozku, poczytalam co nieco i w glebi duszy liczylam na Wasze relacje-rewelacje i grubo sie nie pomylilam, bo staneliscie jak nalezy na wysokosci zadania :brawa: . Teraz musze sie obejsc smakiem, bo z tego co piszecie moj dzisiejszy detox od telewizji byl calkowiecie zbedny. :uhh: Za to narobiliscie mi smaku na jutro (chociaz niestety nie wiem czy ten sam duet jutro tez bedzie :rydzyk: ) i chyba z wrazenia nastawie sobie budzik o dobra godzinke szybciej. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oj, nie wiem czy się jutro załapiesz na ten duet - spodziewam się już Porady :spiewa: Liczę, że książka była równie ciekawa, jak to, co dziś straciłaś :rydzyk:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Nie sądzicie, że wczoraj Krzysztof wyglądał jakoś tak mrocznie? Może to ta czarna marynarka... A tak poza tym znowu mi wczoraj strona nie działała. To już zaczyna być nieco irytujące... Chyba bardziej wkurza mnie działalność dziwnych ludzi na znanipolacy.pl . Obecnie Krzysztof ma w profilu zdjęcie Ireny Kwiatkowskiej.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Krzysztof -'Poranek'.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości