Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W ogóle coœ dziwnie by³o. :? Nie by³o na napisach koùcowych "Detektywów" podgl¹du studia, potem jakiœ dziwny lot... :? Jeszcze nawet Durczok siê nie przywita³ i ta wpadka. :? Gdzie forszpan :?: :!: :!: Dzisiejszy pocz¹tek to dno. :cry: Myœlê, ¿e to nie by³ przypadek. :> Ktoœ musia³ na prompterze daÌ co innego... :roll: :( Ale nikt go do sto³u na si³ê nie wsadzi³. :/ Kompromitacja :nie: :hmm:

[ Dodano: Wto Maj 16, 2006 7:22 pm ]
BoÂże co za koniec :!: :shock: :x nie wiem co mam powiedzieĂŚ najnowoczeÂśniejsze studio i takie rzeczy siĂŞ tam dziejÂą :?: :shock: :? Koniec okropny jakby juz miaÂł nic nie dodawaĂŚ, ale powiedziaÂł miÂłego wieczoru czy cos w tym stylu. :? :hmm: :evil: :evil: Jeszcze jakie krĂłtkie 20 minut. :/ Ehh...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Na koniec Durczok jeszcze zapomniaÂł pozdrowiĂŚ widzĂłw i powiedziaÂł to dopiero po poÂżegnaniu. WogĂłle dziwne te dzisiejsze "Fakty", poza tym ostatnio czĂŞÂściej zdarzajÂą im sie wpadki. MoÂże agenci o.Dyrektora opanowali TVN?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Szok! Pocz¹tek nie z tej ziemi... i jeszcze do tego te cytaty :? Materia³y jakoœ byle jak pouk³adane :? Có¿ to siê musia³o staÌ ¿eby taki bigos zrobiÌ?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Masakra...

Post autor: Marcin »

PoraÂżka! :shock:

Sam poczÂątek strasznie dziwny - nie byÂło podziaÂłu ekranu w trakcie koĂącĂłwki "DetektywĂłw", potem dziwny lot kamery, brak zapowiedzi na stojÂąco i jakiegokolwiek forszapnu. Wreszcie brak powitania, Durczok zmieszany i nie wie co robiĂŚ.
Potem nagle pojaiaj¹ siê obrazki z myszami, a Durczok czyta do nich tekst! Sk¹d on go wytrzasn¹³?! Czy¿by ktoœ pod³o¿y³ mu œwiniê i ma³o, ¿e da³ myszy, to wbi³ mu to na propmter?! Ktoœ bardzo niechêtny? No bo nie rozumiem dlaczego nagle zacz¹³ mówiÌ o myszach :neutral: Potem a¿ 2 loty kamerowe, Durczok niebywale z³y i koniec po... 20 minutach! Czegoœ takiego jeszcze nie by³o, a na dodatek nie by³o najwa¿niejszych tematów, w tym chyba tego zapowiadanego przez Patrcyjê Redo o 16.
Dzisiejsze wydanie g³ówne by³o totalnym nieporozumieniem, ca³oœÌ wrêcz absurdalna. :twisted: I nie rozumiem dlaczego nie by³o 2 albo i 3 materia³ów, co ma ca³oœÌ wspólnego z technik¹? Koùcówka te¿ chaotyczna i nieudolna. :uhh: Ktoœ bêdzie musia³ chyba za to odpowiedzieÌ. To, co siê dziœ wydarzy³o nie mia³o siê prawa zdarzyÌ!
PominĂŞ fakt, Âże obejrzaÂłem "Fakty" i prawie nic nie wiem. :x
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

:: Kamil pisze:Szok! Pocz¹tek nie z tej ziemi... i jeszcze do tego te cytaty :? Materia³y jakoœ byle jak pouk³adane :? Có¿ to siê musia³o staÌ ¿eby taki bigos zrobiÌ?
Bigos to pewnie majÂą teraz tam ci, ktĂłrzy dzis na caÂłego zawalili ...ciekawe tylko czy technicy, czy sam Durczok jest sobie winien, a moÂże kaÂżdy po trochu, dobrze chociaÂż, Âże Kamil wszystko przyjmowaÂł z usmiechem, dobra mina do zÂłej gry...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Oj, nie gorÂączkujcie siĂŞ tak wszyscy. :P Nie wiemy przecieÂż jak to wyglÂądaÂło zza kulis. I to nie paÂłac prezydencki Âżeby ktoÂś coÂś podsuwaÂł :D Za to moÂżna pospekulowaĂŚ jakie (przypuszczalnie) dwa materiaÂły spadÂły z powodu tych problemĂłw? Moim zdaniem brakowaÂło czegoÂś o sÂłuÂżbie zdrowia, bo to dzisiaj miaÂł byĂŚ ten waÂżny dzieĂą (co Religa przedstawiaÂł rzÂądowi swĂłj plan) i o aferze w ministerstwie poszÂły tylko zdjĂŞcia, moÂże zmontowane szybciutko zamiast materiaÂłu?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

na samym pocz¹tku te¿ za póŸno w³¹czy³y siê œwiat³a
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ta wypowiedÂź Ziobry to byÂła juÂż o 16, Redo powiedziaÂła, Âże "znacznie wiĂŞcej o 19". :neutral:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

I w "Pogodzie" maÂła wpadka. Na poczÂątku Omenaa Mensah nie przedstawiÂła sie do koĂąca i tak dziwnie wyszÂło : "Zapraszam PaĂąstwa na pogodĂŞ - Omenaa ..."(i dalej juÂż byÂła pogoda)
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

ÂŹle siĂŞ dzieje ostatnio pod tym wzglĂŞdem w faktach. Ostatnio za duÂżo jest wpadek (wyprzedzili pewnie nawet wydarzenia). Kto jest temu winien? Tego nie wiemy i siĂŞ nie dowiemy, ale nie moÂże byĂŚ tak, Âże fakty reklamowane sÂą jako najlepszy program informacyjny skoro ludzie po obejrzeniu tego programu sa niedoinformowani. Tego chyba jeszcze nie byÂło.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

khornik pisze:I w "Pogodzie" maÂła wpadka. Na poczÂątku Omenaa Mensah nie przedstawiÂła sie do koĂąca i tak dziwnie wyszÂło : "Zapraszam PaĂąstwa na pogodĂŞ - Omenaa ..."(i dalej juÂż byÂła pogoda)
Wczoraj byÂło tak samo. Nigdy siĂŞ tak nie uÂśmiaÂłem :devil:
maciekgraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 20:56

Post autor: maciekgraf »

Ej ty z bolem gÂłowy. Cisza!!!
Fakty - có¿ by³y wpadki, no ale co¿ mo¿na im to wybaczyÌ, przecie¿ to tylko technologia.
JeŸdzicie po Faktach równo, a tak nie powinno byÌ, jutro bêdzie inaczej, wiecie te zmiany musz¹ byÌ zaakceptowane przez zespó³(z 1 maja).
Moim zdaniem brakowaÂło duÂżo, maÂło siĂŞ dowiedziaÂłem (to TVN24), jutro bĂŞdzie znacznie lepiej.
Pozdrawiam
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

maciekgraf pisze:Ej ty z bolem gÂłowy. Cisza!!!
Fakty - có¿ by³y wpadki, no ale co¿ mo¿na im to wybaczyÌ, przecie¿ to tylko technologia.
JeŸdzicie po Faktach równo, a tak nie powinno byÌ, jutro bêdzie inaczej, wiecie te zmiany musz¹ byÌ zaakceptowane przez zespó³(z 1 maja).
Moim zdaniem brakowaÂło duÂżo, maÂło siĂŞ dowiedziaÂłem (to TVN24), jutro bĂŞdzie znacznie lepiej.
Chodzi o to, Âże dzisiejszy Fakty nie byÂły pierwszym programem z wpadkÂą w ostatnich kilkunastu dniach (np. pamiĂŞtny weekend Kajdanowicza). MyÂślĂŞ, Âże wÂłaÂśnie dlatego ludzie jeÂżdzÂą tu po tym programie. MoÂże sie niestety okazaĂŚ, Âże wbrew Twoim nadziejom jutro nie bedzie lepiej.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Niestety miaÂłem okazjĂŞ oglÂądac tylko poczÂątek faktĂłw, a szkoda bo zawsze lubiÂłem popatrzeĂŚ na seriĂŞ wpadek o jakiej piszecie. Owszem poczÂątek byÂł nieudany, koĂąca nie widziaÂłem. MoÂże ktoÂś ma jakiÂś film, ktoÂś nagrywaÂł Fakty?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
khornik pisze:I w "Pogodzie" maÂła wpadka. Na poczÂątku Omenaa Mensah nie przedstawiÂła sie do koĂąca i tak dziwnie wyszÂło : "Zapraszam PaĂąstwa na pogodĂŞ - Omenaa ..."(i dalej juÂż byÂła pogoda)
Wczoraj byÂło tak samo. Nigdy siĂŞ tak nie uÂśmiaÂłem :devil:
Na koĂącu teÂż coÂś byÂło nie tak. :devil: WyglÂądaÂło to jakby miaÂła siĂŞ przewaliĂŚ - to siĂŞ staÂło jak juÂż zeszÂła z tego podestu i byÂła koÂło stanowisk reporterĂłw. :devil: ÂŚmiesznie to wyglÂądaÂło. :lol: :D
maciekgraf pisze:Fakty - có¿ by³y wpadki, no ale co¿ mo¿na im to wybaczyÌ, przecie¿ to tylko technologia.
JeŸdzicie po Faktach równo, a tak nie powinno byÌ, jutro bêdzie inaczej, wiecie te zmiany musz¹ byÌ zaakceptowane przez zespó³(z 1 maja).
:? PrzecieÂż zmiany byÂły juÂż wprowadzone 1 maja zaakceptowali je szefowie i raczej gÂłupotÂą jest zmieniac poczÂątek po paru dniach od innych zmian. :? A wpadki szczegĂłlnie o takich trudno zapomnieĂŚ. :? Technologia? wszyskto przez technologiĂŞ? napewno nie tutaj ktoÂś musiaÂł zawiniĂŚ raczej obraz myszek sam na wizjĂŞ by siĂŞ nie dostaÂł. :] Ciekawe jak bedzie jutro oby lepiej. :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości