Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No i niestety Nika pomyliłaś się. Dziś podwójny zawód Aneta i Kuba. No ja skrycie liczyłam, że może Krzyś dziś poprowadzi DnŻ ale nie nie nie ;P. Ale nowy krawat mogli by nu fundnąć w tvn24 to by była jakaś wiosenna odmiana. :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

konsta pisze:No i niestety Nika pomyliłaś się.
No pudelko jak nic to fakt. :( Ostatnio cos ze mnie kiepska typerka.
Ale nowy krawat mogli by nu fundnąć w tvn24 to by była jakaś wiosenna odmiana. :D
No co Ty! :D Myslisz, ze stacja im takie rzeczy funduje ?! Oni na wlasna reke sobie kupuja garderobe w koncu chyba moga sobie pozwolic z wlasnej kieszeni raz po raz na tak odrobine luxusu co nie?! 8)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No dlatego mowie „zafundować” bo ostatnio ciągle te same wzory i kolory a że idzie wiosna tzn. już w sumie za oknem pięknie to u Krzyśka jakaś pozytywna zmiana będzie mile widziana. :)
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

to żeście mnie tu zdenerwowali tymi kulisami no:P Ze ja tego nie widziałam,nie wybacze sobie tego.
Ja tam za Panią Agnieszką nie przepadam,chociaż teraz myśle,że mogłaby tańczyć dłużej,może jeszcze Pan Redaktor by coś dodał w jakiś kulisach:D
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Panowie i Panie, trochę niewyraźne zdjecie K.G. w studenckim "cweterku" i z kubkiem z płynem niewiadomego pochodzenia i gatunku w dłoni.

http://www.namiasteczku.org/nm/NM_12/04_12.pdf
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś w Porankowych serwisach. :D
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Kreska jak ty to znalazłaś ? Mistrzostwo świata ;) Ale teraz wygląda ładniej, tylko znowu ten sam krawat ;/ dlaczego ?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

konsta pisze:Kreska jak ty to znalazłaś ? Mistrzostwo świata
Dokładnie! Za to dla Kreski wielkie brawa! :brawa: Fajnie sobie popatrzeć jaki skromny pan redaktor sobie siedział w rozgłośni z kubeczkiem w ręku, w którym pewnie miał kawę, żeby doładować bateryjki do pracy! :D
Jak dobrze, że nasz ulubiony redaktor "budzik" od rana w Poranku,z kolega redakcyjnym Jarkiem stworzyli jak zwykle wybuchową mieszankę pobudzającą! Szkoda, że teraz mają co chwilę łączenia z Sejmem i jakieś konferencje, ale powiedzmy, że mają wówczas więcej czasu na chwile odpoczynku z kubkiem w ręcę! :lol2:
Zobaczcie jaką Krzysztof minę zrobił jak zapowiadał konferencję LiDu, (chyba było mu w niesmak, że musi już kończyć, gdy co dopiero zaczął..)
Obrazek
a tutaj Krzysztof zaczął się śmiać, bo przejęzyczył się i zamiast przerwa powiedział w Sejmie trwa przejma.. 8)
Obrazek
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Hehe to rzeczywiście nieźle się przejęzyczył. Ja dziś pomimo naszej kochanej pary nie śledziłam za mocno poranka bo właśnie jak nika napisałaś ciągle łączenie z sejmem a to nudzi mnie dość mocno kiedy tematy takie jak dziś nieciekawe. :P :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

konsta pisze:(...) pary
Nie wiem, czy to dobre określenie, bo kojarzy mi się jednoznacznie :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Troszeczkę historii - przygotowania do rozmowy z ulubieńcem Internautów :D
Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: maxxx »

Pamietam tą rozmowę,dwa razy ją powtarzano na antenie.Z rana Jarek się nabijał trochę co rusz nawiązując do tej jego rozmowy :lol2: Ale Krzysiek uciął to krótko,że prezes prywatnie jest miłym człowiekiem :tanczy: Jarek się wtedy trochę zdziwił i skwitował'no dobrze,dobrze..' :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Para mi się w tym przypadku kojarzy tez jednoznacznie :P ale nie w tym sensie para to Jarek i Krzysiek fajne chłopaki. Bez skojarze chłopcy :grozi: Ale powiedzcie mi te zdjęcia Krzyśka i bliźniaka to kiedy to zrobione bo nie w temacie jestem. Bo Krzysiek pracuje w onet.pl i to właśnie z tamtąd te zdjęcia ?Kobieca część forum ale Krzyś ma fajną fryzurę, bony ale on ładny z profilu.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

konsta pisze:Bo Krzysiek pracuje w onet.pl i to właśnie z tamtąd te zdjęcia ?
Są to zdjęcia z przygotowań do rozmowy z Jarosławem Kaczyńskim, wówczas premierem - kilka miesięcy temu. Jeśli dobrze pamiętam była ona na żywo w Internecie. Zdjęcia pochodzą z tego serwisu :arrow: http://www.ofertaforum.onyx.pl/
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Troszeczkę historii - przygotowania do rozmowy z ulubieńcem Internautów
Oj jak fajnie, ze wkleiles te fotki kamilo, juz prawie zapomnialam o tym wydarzeniu. :D A co tam stoi za buteleczka na stole ta zielona?? Czyzby browarek dla prezesa?? No chyba Krzyś nie puszczal mu filmow klasy B?! :mhm: :lol2:
Krzyś z dziś, w czerwono krwistym krawaciku!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości