Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Jeju :( W dzisiejszych Faktach jeden ale za to jaki materiaÂł zapadÂł mi w pamiĂŞĂŚ. MateriaÂł o 8 letnim chÂłopczyku, ktĂłry zmarÂł niedawno a ktĂłry jako jeden z pierwszych przeszedÂł rodzinny przestrzep wÂątroby. :(

MateriaÂł Marka Nowickiego piĂŞkny...widaĂŚ byÂło, Âże na Dziennikarce Roku zrobiÂł on kolosalne wraÂżenie...
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi tez ten material zapadl w pamiec... smutne ze takie male dziecko musialo umrzec :( :(
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Tak. Materia³ piêkny. A co do tematu... brak s³ów. Wszyscy mocno wierzyli ¿e jest jeszcze jakaœ szansa... do koùca. Szczególnie bliska jest mi ta tragedia gdy¿ Ostrowiec Œw. to moje okolice.
A reakcja Justyny nie jest niczym nadzwyczajnym... kaÂżdy by tak zareagowaÂł.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A mi- wyjÂątkowo- caÂłe dzisiejsze Fakty zapadÂł w pamiĂŞĂŚ. ÂŚwietne materiaÂły: Kolendy-Zaleskiej, PÂłuska mi siĂŞ podobaÂł, GrzeÂś K. i jeszcze duÂżo moÂżna wyliczaĂŚ. I byÂła nawet kultura (popularna, ale zawsze coÂś), chociaÂż jak widzĂŞ taki tendencyjny reportaÂż to wiem, Âże kasĂŞ na ten film wykÂłada ITI. :wink:
I zapowiedÂź przed Faktami byÂła nowa, widzieliÂście?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Dared00

Post autor: Dared00 »

terraX pisze:I zapowiedÂź przed Faktami byÂła nowa, widzieliÂście?
Ja widziaÂłem ale tylko koĂącĂłwkĂŞ. Fajnie, z reÂżyserki nadawaÂła Pochanka :D.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:I zapowiedÂź przed Faktami byÂła nowa, widzieliÂście?
Tak ja widzialem :D i myslalem ze beda jakies zmiany w "Faktach" niestety ich nie bylo...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

W materia³ach K. Kolendy Zaleskiej jest zawsze du¿o grafiki, znacznie wiêcej ni¿ u innych. A dzisiejszy pod tym wzglêdem przebi³ ju¿ wszystkie- chocia¿ pierwsza czêœÌ bardzo mi sie podoba³a. Te grafy "who is who" w KRRIT fajniutkie.

No i zapowiedÂź FaktĂłw teÂż po staremu, wiĂŞc wczoraj to byÂł tylko test
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

terraX pisze:No i zapowiedÂź FaktĂłw teÂż po staremu, wiĂŞc wczoraj to byÂł tylko test
CudujÂą, cudujÂą. Nikt nie chce zdradziĂŚ konkretnego terminu tych zmian a w poniedziaÂłek juÂż urodziny... ciekawe jak to bĂŞdzie :roll:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a kogo na jutro zapowiedzieli?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tobi pisze:a kogo na jutro zapowiedzieli?
Styska nikogo na dzis nie zapowiedziale... chyba ze ja nie uslyszalem... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:brawo: dla Pani Kasi Kolendy-Zaleskiej za caÂły dzisiejszy dzieĂą :D Rano Âświetna rozmowa z Prezydentem a w Faktach rewelacyjny materiaÂł z PaÂłacu Prezydenckiego :P - Âświetnie pokazane najwiĂŞksze zakamarki siedziby gÂłowy PaĂąstwa. NaprawdĂŞ ok !!
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze::brawo: dla Pani Kasi Kolendy-Zaleskiej za caÂły dzisiejszy dzieĂą :D Rano Âświetna rozmowa z Prezydentem a w Faktach rewelacyjny materiaÂł z PaÂłacu Prezydenckiego :P - Âświetnie pokazane najwiĂŞksze zakamarki siedziby gÂłowy PaĂąstwa. NaprawdĂŞ ok !!
W tamtym tyg w regionalnych byÂło pokazane wiĂŞcej z zakamarkĂłw paÂłacu, tylko takich rewelacji nie byÂło.
Ale K.K.Zaleska dzisiaj rzeczywiÂście spisaÂła siĂŞ Âświetnie. WydobyĂŚ mimochodem z prezydenta, Âże siĂŞ zalaÂł podczas takiej uroczystoÂści... :brawo: Najlepszym komentarzem byÂła dla mnie mina Miecugowa- szczĂŞka do ziemi :evil2:
I materiaÂł o Kwachu, w Faktach nie byÂł zbyt napastliwy, a wszyscy znamy upodobania polityczne pani Kasi. :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Program typowo œwi¹teczny, pe³no materia³ów zwi¹zanych w³aœnie z Bo¿ym Narodzeniem. :P No ale to ma tylko same plusy :wink: Po wczorajszym "gor¹cym" dniu odpoczniemy trochê od polityki :wink:
No i ekstra, Âże to Piotr prowadzi te wydania :wink: Nadaje siĂŞ do tego jak maÂło kto :wink: :!:

A z dzisiejszych materia³ów to podoba³ mi siê ten o zwierzakach, które wêdruj¹ do dzieciaków jako prezenty gwiazdkowe a po paru dniach jak rozpuszczony dzieciak siê znudzi biedny zwierzak wêdrujê na ulice :( :( :( Smutne to...
ZIMA
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i jesteÂśmy po ÂświÂątecznych wydaniach FaktĂłw (szczegĂłlnie dzisiejsze byÂło po prostu cudne ale o tym gdzie indziej :D ) Z wczorajszego i dzisiejszego wydania mogliÂśmy siĂŞ dowiedzieĂŚ, ze Pani Kasia SÂławiĂąska ÂświĂŞta spĂŞdziÂła na Hawajach-dwa bardzo dobre materiaÂły w ciÂągu dwĂłch dni !! Brawo !! Dla mnie zaskoczeniem byÂła wizyta i co za tym idzie materiaÂł w dzisiejszym wydaniu Dariusza Prosieckiego (notabene nienajgorszy :wink: )w Kosowie. To jeszcze mimo wszystko teren niezbyt bezpieczny no a na takie misje to przewaÂżnie wysyÂłany byÂł Maciej Woroch.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis "Fakty" by³y bardzo fajne. Bardzo fajny materia³ zrobi³ Kajdanowicz. No ale na temat dnia zas³uguje materia³ o ksi¹¿ce dla dzieci. Krecik sta³ sie detektywem by znaleŸÌ zwierzê które zrobi³o na niego kupê. :oops: :evil2: :evil2: :evil2: Normalnie tak œmiesznego materia³u dawno w "Faktach" nie by³o. Sama ksi¹¿ka to taki sobie pomys³, bo raczej dzieciom nie jest potrzebny do ¿ycia wygl¹d kup jakie robi¹ rózne zwierzeta... :) Fajny tez Sianecki zrobi³ dzis materia³ - o alkocholach. O tym ¿e Polacy pij¹ go coraz wiêcej i ze po niego siêgaj¹ bardzo m³odzi ludzie czasem dzieci, które potem trafiaj¹ do szpitala...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość