Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Nie wiem jak możecie się nie cieszyć, że w końcu w TVN24 jakaś piękna postać się pojawiła :tanczy: :tanczy:
W końcu po tylu tygodniach bez żadnego piękna :rydzyk: Aż tu nagle to orzeźwiające jak bryza piękno :P

Agatko - jesteś przepiękna :P Oddaję Ci hołd :)

Ja to miałam dzisiaj szczęście :jupi: Chyba z pięć relacji widziałam :szalony: A może mi się trochę rozmnożyły :rozglada:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Ja też czczę Agatkę - nigdy nie przestałem jej wielbić :nie: !! Jak mógłbym :lol2: ?? nie mógłbym nigdy :nie: !! Im bardziej ktoś ją poniewiera , im bardziej obrzuca błotem , tym moje uwielbienie jest większe :) !! :] Tylko odkąd miało miejsce to , co miało miejsce , czyli ta potworna degradacja , mam straszliwy ścisk w piersi , kiedy pomyślę o Agatce :( !! Nawet nie chcę myśleć co będzie jak ją zobaczę :rozglada: ?? Na razie capsy notki nie rozrywają mi boleśnie serca , tylko wręcz przeciwne :) !! Powoduję , że znów zaczyna szybciej bić :szalony: !!
}{ypnosea pisze:Nie wiem jak możecie się nie cieszyć, że w końcu w TVN24 jakaś piękna postać się pojawiła :tanczy: :tanczy:
W końcu po tylu tygodniach bez żadnego piękna :rydzyk: Aż tu nagle to orzeźwiające jak bryza piękno :P
Ja trochę odpuściłem tvn24 i nie wiem jaki tam jest teraz stan urody :rozglada: ?? Domyślam się jednak jak bardzo Agatka ten poziom zawyża :tanczy: !! :lol2:
Agatko - jesteś przepiękna :P Oddaję Ci hołd :)
Po wszystkie czasy 8) !! :lol2:
Ja to miałam dzisiaj szczęście :jupi: Chyba z pięć relacji widziałam :szalony: A może mi się trochę rozmnożyły :rozglada:
Chryste aż tyle było relacji :shock: ?? To z jednej strony dobrze :) !! A z drugiej niedobrze ;(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Dzisiaj mamy Ogólnopolski Dzień Zachwytu Nad Urodą Agaty Tomaszewskiej, czy jak? :D U mnie w domu prawie jak na tu na forum, a może nawet bardziej podniośle w tym temacie :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Oniemiałem z wrażenia :shock: !! :shock: !! :shock: !! :shock: !! :shock: !! :shock: !! O natłoku wrażeń :shock: !! :shock: !! :shock: !! Padłem :szalony: !! :lol2:

Jak mi dobrze :P !! :szalony: !! :tanczy:
not that kind pisze:Dzisiaj mamy Ogólnopolski Dzień Zachwytu Nad Urodą Agaty Tomaszewskiej, czy jak? :D U mnie w domu prawie jak na tu na forum, a może nawet bardziej podniośle w tym temacie :D

Chyba jeśli już to międzynarodowy albo nawet światowym można go okrzyknąć :tanczy: !! :lol2: !! :tanczy: :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

marcinkowsky pisze:Oniemiałem z wrażenia :shock: !! :shock: !! :shock: !! :shock: !! :shock: !! :shock: !! O natłoku wrażeń :shock: !! :shock: !! :shock: !! Padłem :szalony: !! :lol2:

Jak mi dobrze :P !! :szalony: !! :tanczy:
not that kind pisze:Dzisiaj mamy Ogólnopolski Dzień Zachwytu Nad Urodą Agaty Tomaszewskiej, czy jak? :D U mnie w domu prawie jak na tu na forum, a może nawet bardziej podniośle w tym temacie :D

Chyba jeśli już to międzynarodowy albo nawet światowym można go okrzyknąć :tanczy: !! :lol2: !! :tanczy: :lol2:
Ten dzień powinien być codziennie :D Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie?

No nie mogę :o Znowu relacja :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

:( ;( :( ;( A ja nie widziałem żadnej ;( ;( ;( !!

Nie dowiem się wobec tego jaka będzie moja reakcja na "spotkanie" z Agatką po tygodniach :rozglada: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

To masz jeszcze capsów :D Może łatwiej będzie o reakcję :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ułatwiła sobie Agata życia tą grzywką, prawda? :lol: Ciągle z nią walczy :lol:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:To masz jeszcze capsów :D Może łatwiej będzie o reakcję :lol:
Obrazek

Jak patrzę na tego typu ujęcia , to zapominam jak mam na imię :szalony: !! A co dopiero tu mówić o reakcjach i i ich analizie :szalony: !!
not that kind pisze: Ułatwiła sobie Agata życia tą grzywką, prawda? :lol: Ciągle z nią walczy :lol:
Widzę , że na niektórych ujęciach grzywka wpada jej w oczy :mhm: ?? Czy to było w zamyśle fryzjera :> ?? Schować pod grzywą te przecudne oczeńka :> ?? :grozi:

Kobietki to w ogóle lubią sobie utrudniać życie :D !! Już tak ładną i wygodną fryzurkę Agatka miała ....... :neutral: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..jest piękna.. jest przepiękna.. jest najpiękniejsza :)

..tylko dlaczego kiedy widzę teraz jej zdjęcia po tak długim czasie czuję w sercu kłucie zamiast ogromnej radości :?: :uhh:

..dlaczego nie jest jak dawniej :?: :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obi :> ?? Gdzieś Ty był przez te wszystkie dłuuuugie dni , kiedy nie miałem do kogo dzioba otworzyć , kiedy nie miałem z kim podyskutować o dręczącym mnie i Ciebie pewnie też równie mocno bólu :> ?? Przecież wiesz , że nic nie działa tak skutecznie i terapeutycznie jak dyskusja i wyrzucenie z siebie wszystkich bolączek :ban: !!
obieżyświat pisze:..jest piękna.. jest przepiękna.. jest najpiękniejsza :)
Mi tego powtarzać , ani stopniować nie musisz :] !! Wiem to doskonale nie od dziś :] !!
..tylko dlaczego kiedy widzę teraz jej zdjęcia po tak długim czasie czuję w sercu kłucie zamiast ogromnej radości :?: :uhh:
Widzę , że cierpisz nieco inaczej niż ja , ale równie mocno :uhh: !!

obieżyświat pisze:..dlaczego nie jest jak dawniej :?: :uhh:
Bo czasy sięz mieniają , a na świecie przybywa idiotów , którzy sterują wielkimi firmami :twisted: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

}{ypnosea pisze:Nie wiem jak możecie się nie cieszyć, że w końcu w TVN24 jakaś piękna postać się pojawiła :tanczy: :tanczy:
Ja też ich nie rozumiem :nie: Chłopaki, trzeba się cieszyć z tego, co się ma :lol2:
}{ypnosea pisze:W końcu po tylu tygodniach bez żadnego piękna :rydzyk: Aż tu nagle to orzeźwiające jak bryza piękno :P
Tu się nie zgodzę :nie: Od czasu do czasu w tvn24 bywa pięknie :mhm: Własciwie to przystojnie, za sprawą pewnego pana redaktora :lol2: A dziś było i pięknie :lol2: i przystojnie :lol2: notka nie nadążała capsów robić :lol2:
not that kind pisze:Dzisiaj mamy Ogólnopolski Dzień Zachwytu Nad Urodą Agaty Tomaszewskiej, czy jak? :D U mnie w domu prawie jak na tu na forum, a może nawet bardziej podniośle w tym temacie :D
Mam a stwierdziła, że drugiej tak urodziwej dziennikarki telewizyjnej nie ma :lol2:
marcinkowsky pisze:Oniemiałem z wrażenia :shock: !! :shock: !! :shock: !! :shock: !! :shock: !! :shock: !! O natłoku wrażeń :shock: !! :shock: !! :shock: !! Padłem :szalony: !! :lol2:

Jak mi dobrze :P !! :szalony: !! :tanczy:
Takiego Cię lubię najbardziej :lol2:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze: Ułatwiła sobie Agata życia tą grzywką, prawda? :lol: Ciągle z nią walczy :lol:
Widzę , że na niektórych ujęciach grzywka wpada jej w oczy :mhm: ?? Czy to było w zamyśle fryzjera :> ?? Schować pod grzywą te przecudne oczeńka :> ?? :grozi:
Gdybyś widział jak uroczo i zalotnie pozbywała się tej grzyweczki z oczu zapomniałbyś nie tylko swojego imienia, ale też nazwiska :lol2:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..dlaczego nie jest jak dawniej :?: :uhh:
Bo czasy sięz mieniają , a na świecie przybywa idiotów , którzy sterują wielkimi firmami :twisted: !!
Dodałabym jeszcze coś od siebie, ale mdło mi się robi :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:Ja też ich nie rozumiem :nie: Chłopaki, trzeba się cieszyć z tego, co się ma :lol2:
Ale jak się cieszyć tą małą ilością przyjemności , kiedy cały czas ma się żywo w pamięci ten ogrom ....... :neutral: ?? :roll:
Dżastina pisze:Mam a stwierdziła, że drugiej tak urodziwej dziennikarki telewizyjnej nie ma :lol2:
Mama rację ma :lol2: !! Boć przecież nasze kochane mamy to najmądrzejsze kobiety na świecie i z nimi polemizować nie można :* !! 8) !! :lol2: !!
Takiego Cię lubię najbardziej :lol2:
Takiego mnie jest coraz mniej ;( !! Ni z mojej winy ;(
Gdybyś widział jak uroczo i zalotnie pozbywała się tej grzyweczki z oczu zapomniałbyś nie tylko swojego imienia, ale też nazwiska :lol2:
Już wiem ..... :jupi: !! wiem :jupi: !! Ale ciiiiii..... :cicho: !! :xx: :rozglada:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Nika »

Wygląda na to, że Agacie przypadł dyzur na drugi majówkowy weekend. Kolejny dzień relacji tym razem o przygotowaniach do Bozego Ciała.
Obrazek
Rozmówcy niemal na każde Agaty pytanie odpowiadali "niestety". Tefauenowska pieknośc pod koniec relacji zdawała sie juz byc lekko poirytowana ta markotna odpowiedzia i zakonczyla ironicznie tez mowiac "niestety".
Caps fatalnej jakosci, licze, ze notka zrekompensuje nam widoki. :hyh:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Caps fatalnej jakosci, licze, ze notka zrekompensuje nam widoki
A moje mogą być ? Ja też od czasu do czasu mam wolny dzień :>
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tak jak podejrzewałem , Agata nie skróciła , tylko upięła włosy :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

:shock: :shock: :shock: Ale .... ale .... do południa nic nie wskazywało , że Agatka :rozglada: !! No cholera jasna ...... jak mogłem odejść od telewizora :hmm: ?? ;( ;( ;(

No mam nadzieję , że jeszcze będzie dzisiaj :rozglada: ?? :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
Nika pisze:Wygląda na to, że Agacie przypadł dyzur na drugi majówkowy weekend. Kolejny dzień relacji tym razem o przygotowaniach do Bozego Ciała.
Pomagała chociaż :> ?? :lol2:
Rozmówcy niemal na każde Agaty pytanie odpowiadali "niestety". Tefauenowska pieknośc pod koniec relacji zdawała sie juz byc lekko poirytowana ta markotna odpowiedzia i zakonczyla ironicznie tez mowiac "niestety".
Ojhhhh .... Agatka już niejednokrotnie musiała przeprowadzać "trudne" rozmowy :lol: !! :lol2:
epsztajnek pisze:
Caps fatalnej jakosci, licze, ze notka zrekompensuje nam widoki
A moje mogą być ? Ja też od czasu do czasu mam wolny dzień :>Tak jak podejrzewałem , Agata nie skróciła , tylko upięła włosy :tanczy:
Mogą być Twoje ,ależ mogą :lol2: !! Są cudowne :P !! A włosy oczywiście , że upięte , wczoraj było widać , że od ostatniego czasu Agatka ich nie skróciła :) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości