Wybory Prezydenckie 2010

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

Przecież PIS nie rządzi... kto wie... może dlatego po 2 latach rządzenia nie było 750 tys. mieszkań?
(3 mln miały być na dwie kadencje).
Przepraszam bardzo ale czy w kamapni w 2005 bylo powiedziane o tym, ze program jest rozpisany na 8 lat?
NIE
Wiec nie wal mi tu sciemy . Obiecali i nie spelnili i takie sa fakty. I nie przygaduj mi, ze mieli tylko da lata.
Wygrali wybory to trzeba byla rzadzic tak aby rzadzic te 4 lata lub 8.

I nie dyskutuje juz z Tobą o rządzie PO bo jego premier nie kandyduje na prezydenta :)
Natomiast premier rzadu pisowskiego kandyduje i jego mozemy rozliczac. Tak samo mozemy rozliczac komorowskiego.
I jeszcze cos Ci powiem. PiS juz pokazuje ,ze bedzie wykorzysywal targedie w kampanii i to jest zalosne!
Zbieraja podpisy i co ... kazdy kto sie podpisze otrzyma znaczek pis i zdjecie czarno biale z para prezydencka.
Sami zaczynaja awanturke. Żałośni są.
A ja z takim pytaniem, czy jak (nie daj Boże) wygrałby Jaruś to zamiast Pierwszej Damy będzie kot Alik?
Masz zupełną rację. Kto będzie pierwszą damą - najblizszy kto jest preziowi czyli kocur Alik.
Będziemy pośmiewiskiem na świecie HAHAHA
Dlatego moblizowac sie aby ten kretonek nie wygral bo moherki juz ostro sie biora do roboty a pis jeszcze ich podjudza tragedia w smolensku.
Haha bardzo śmieszne. Wiesz, co jak masz zadawać głupie pytania to lepiej się nie odzywaj.
Co sie ma nie odzywac - przeciez prawde pisze. Kto bedzie pierwsza damą ?
Ty tez glupoty na temat pisu wypisujesz i jakos nikt nie probuje Cie uciszac :)
Dodam jeszcze, ze moze "para" prezydencka standardowo jak tradycja pokazuje kupi sobie pieska do palacu :P
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: sybic »

a-j-p pisze:
Przecież PIS nie rządzi... kto wie... może dlatego po 2 latach rządzenia nie było 750 tys. mieszkań?
(3 mln miały być na dwie kadencje).
Przepraszam bardzo ale czy w kamapni w 2005 bylo powiedziane o tym, ze program jest rozpisany na 8 lat?
NIE
Ależ tak :)
Było to nawet programie PIS, który był ogólnodostępny. Patrz punkt "Rodzina: bezpieczna szczęśliwa rodzina. Rodzina na swoim" Cytuje :
"Należy wybudować w ciągu najbliższych 8 lat od 3 do 4 mln mieszkań Tych mieszkań państwo nie będzie rozdawało. Skoncentruje się natomiast na tworzeniu warunków sprzyjających rozwojowi budownictwa mieszkaniowego...".
"...PIS nie obiecuje gruszek na wierzbie"

Widzisz, po raz kolejny udowadniasz, że zabrałeś się do dyskusji do której się nie przygotowałeś. Coś tam o polityce wiesz, ale pewnych faktów nie kojarzysz, a z niektórymi masz kłopot z umiejscowieniem ich w czasie. Taka wiedza wybiórcza. A najgorsze jest to, ze upierasz się przy swoich racjach i krzyczysz... a przekonać możesz tylko siłą argumentów.
a-j-p pisze: Wiec nie wal mi tu sciemy .
Czy to ma być argument?
Mało przekonujący. Natomiast idealnie pasuje do ciebie. Bo akurat teraz strzeliłeś kulą w płot.
a-j-p pisze: Obiecali i nie spelnili i takie sa fakty. I nie przygaduj mi, ze mieli tylko da lata.
Wygrali wybory to trzeba byla rzadzic tak aby rzadzic te 4 lata lub 8.
No dokładnie. To chyba nie jest tematem sporu. Nie wypełniali obietnic, więc wyborcy odsunęli ich od władzy. Gorzej jeśli ten fakt jest usprawiedliwieniem wpadek następnej władzy.
a-j-p pisze: I nie dyskutuje juz z Tobą o rządzie PO bo jego premier nie kandyduje na prezydenta :)
OK
Przy dyskusji o polityce zdarz się zakręcić na inny temat, bo one i tak są ze sobą powiązane.
a-j-p pisze: Natomiast premier rzadu pisowskiego kandyduje i jego mozemy rozliczac. Tak samo mozemy rozliczac komorowskiego.
I jeszcze cos Ci powiem. PiS juz pokazuje ,ze bedzie wykorzysywal targedie w kampanii i to jest zalosne!
To jest właśnie polityka.
Haha bardzo śmieszne. Wiesz, co jak masz zadawać głupie pytania to lepiej się nie odzywaj.
a-j-p pisze: Co sie ma nie odzywac - przeciez prawde pisze. Kto bedzie pierwsza damą ?
Jakby pytający był troszkę inteligentny, to by wiedział, że jeśli kandydat nie ma żony to i pierwszej damy nie będzie. To chyba logiczne, co?
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

Ja wiem ,ze pis i jego zwolennicy nie maja kompletnie poczucia humoru dlatego kazesz zamilczec koledze :)
A prawda jest taka, ze kot alik jest jakby partnerem/partnerka zyciowa prezia wiec moze zostac hipotetycznie pierwsza dama.

I jak mowie - temat jest o wyborach prezydenckich w ktorych Tusk i jego swiat nie kandyduje tylko komorowski zatem odbijanie pileczki w kierunku rzadu jest bezsensowne.

I dlaczego nie skomentowales tego zalosnego podpierania sie tragedia w kampanii pisu ?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Komorowski tymczasem zapowiada, że do II tury wyborów nie weźmie udziału w żadnej debacie z konkurentami. Na Kaczyńskiego raczej też nie ma co liczyć...
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~ »

a-j-p pisze:A prawda jest taka, ze kot alik jest jakby partnerem/partnerka zyciowa prezia wiec moze zostac hipotetycznie pierwsza dama.
A skąd Ci takie pomysły do głowy przychodzą? Jesteś zoofilem czy co? :evil:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

Haha typowy PiS - zlo juz nawet w emotach pokazuje.
Stad takie glupoty pisze bo dotyyczy to debilnej partii i wodza kretona .... ktorego nie chcemy na prezydenta!
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: ~ »

a-j-p pisze:Haha typowy PiS - zlo juz nawet w emotach pokazuje.
Zło którym epatujesz.
a-j-p pisze:Stad takie glupoty pisze bo dotyyczy to debilnej partii i wodza kretona .... ktorego nie chcemy na prezydenta!
Mów za siebie.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

Naprawde mocno sie zdziwsz jaki bedzie wynik.

I dobrze na jednym forum wyczytalem i skieruje to do Ciebie.
Ty bedziesz glosowal na zyda
A prawdziwi Polacy na Polaka.
Ostatnio zmieniony środa 28 kwie 2010, 22:34 przez a-j-p, łącznie zmieniany 1 raz.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

a-j-p napisał(a):Haha typowy PiS - zlo juz nawet w emotach pokazuje.


Zło którym epatujesz.
jA ? To Ty przed chwila ladowales emota ze zlem, a nie ja.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: sybic »

A mnie się nie podoba się przyszła pierwsza dama. Chyba można już tak pogdybać, bo Komorowski zostanie prezydentem, prawda?
Niestety pierwsze wrażenie jest takie, że jest strasznie zaniedbana...
No ale chodzi na fitness
Obrazek
http://www.fakt.pl/Przyszla-Prezydentow ... 354,1.html
więc za 2 miesiące może uda się jej co nieco zrzucić, wszak i ona będzie nas reprezentować.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

Co do wyglądu to przypomnij sobie jak wyglądała Pani Maria Kaczyńska zanim została prezydentową. A potem ? Wyglądała już z klasą.
Każdego człowieka styliści mogą zmienić totalnie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No to styliści będą mieli pole do popisu. :D
Obrazek
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

I tak lepsza taka niż żadna.
Albo inaczej.
Lepsza taka niż kot.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: sybic »

Mnie się wydaje, że z tego nie da się już nic zrobić ;)
To ja już wolałbym kota... albo w ogóle....
No ale może Komorowski wszystkich zaskoczy i mieni żonę :)
Taki Marcinkiewicz 'se' zmienił ;)
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory Prezydenckie 2010

Post autor: a-j-p »

Z Panii Marii też wydawało się, że się nie da nic zrobić i co .... ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości