Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arrow pisze:Chyba srodkowej kamery raczej :>
A prompter to nie kamera :?: :devil: :D Prompter, prompter, bo przed prowadzÂącym jest ich 3. :]

Mandi mog³abyœ to rozwin¹Ì :?: bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

A co by¶cie powiedzieli na to gdyby do FAKTÓW wróci³ TOMASZ LIS ?????????
Podobno ma byĂŚ zwolniony z polsatu a FAKTACH mogÂłaby nastaĂŚ nowa ERA
NOWA ERA W TVN
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Po pierwsze : nie piszemy co drugiego sÂłowa Caps Lockiem
Po drugie: Lis nie ma byĂŚ zwolniony z Polsatu ale z zarzÂądu tej telewizji.

ÂŻeby nie byÂło totalnie nie na temat, rzeczywiÂście byÂłoby fajnie, gdyby Lis wrĂłciÂł do TVNu- byÂłby to wtedy gwazdozbiĂłr. GÂłupio by byÂło tylko gdyby zbytnio zajĂŞli siĂŞ sprowadzaniem gwiazd, a mniej pracÂą, tak jak staÂło siĂŞ w przypadku sportowym- Realu Madryt :lol:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

wiecie co mnie bardzo dziwi, Âże ten najlepszy program informacyjny w Polsce nie ma wÂłasnej strony www :lol:
Inne programy informacyjne majÂą tylko Fakty nie. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:Po pierwsze : nie piszemy co drugiego sÂłowa Caps Lockiem
A gdzie tak jest napisane? w regulaminie tego nie wyczyta³em. :> Bo tam jest mowa ¿eby nie pisaÌ ogólnie CL, a nie pojedyùczych s³ów... :roll:

Co do Lisa to chyba doskonale wiecie, Âże nie mĂłgÂłby wrĂłciĂŚ - poprostu to niemoÂżliwe - nie po to Walter go wyrzucaÂł zeby po ponad roku go znĂłw przyjmowaĂŚ. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Chyba wszyscy zdaj¹ sobie sprawê z tego, ¿e temat Lisa w TVN to juz zdecydowana historia, wiêc z dyskusj¹ o nim lepiej siê przenieœÌ do innego dzia³u.

A tutaj lepiej mówmy o tym, co zrobiÌ ¿eby Fakty by³y lepsze, bo ¿e nie s¹ dobre chyba wszyscy wiedz¹. Mam wra¿enie, ¿e Durczok tak bardzo chce siê odci¹Ì od politycznych Wiadomoœci, ¿e zaczyna iœÌ w przeciwn¹, bardzo z³¹ stronê. :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

arrow pisze:Mam wra¿enie, ¿e Durczok tak bardzo chce siê odci¹Ì od politycznych Wiadomoœci, ¿e zaczyna iœÌ w przeciwn¹, bardzo z³¹ stronê. :arrow:
Masz na myÂśli to, Âże dzisiaj w stacjach radiowych, w programach publicystycznych i na jedynce w Wydarzeniach tematem dnia byÂł ciÂąg dalszy afery billboardowej, a w Faktach tylko dwa zdania, bez materiaÂłu? Czy moÂże jeszcze coÂś pominĂŞli, a ja nie zauwaÂżyÂłem? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

pawell pisze:prompter to nie kamera Prompter, prompter, bo przed prowadzÂącym jest ich 3.
pawellq :devil: Prompter to nie kamera. :devil: Promter to urzÂądzenie pod kamerÂą, z ktĂłrego prezenter czyta wiadomoÂści, a kamera to urzÂądzenie filmujÂące. :lol: Augh, lol.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ÂŁukasz pisze:
Masz na myÂśli to, Âże dzisiaj w stacjach radiowych, w programach publicystycznych i na jedynce w Wydarzeniach tematem dnia byÂł ciÂąg dalszy afery billboardowej, a w Faktach tylko dwa zdania, bez materiaÂłu? Czy moÂże jeszcze coÂś pominĂŞli, a ja nie zauwaÂżyÂłem? :D
WÂłaÂśnie to mnie najbardziej wbiÂło w fotel!!! Pza tym jest wiele innych tematĂłw, ktore w faktach przechodzÂą nie zauwaÂżone, a pojawia siĂŞ np. materiaÂł o syropie, z ktorego nic nie wynika :? :arrow:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Hmm, a po co mowic o czyms czego nie ma? Afera billboardowa - nie wiadomo w kogo miala uderzyc, nie wiadomo skad sie wziela ... Jak sie oglada caly dzien wiadomosci, to co mowia politycy, to na ten temat bardzo latwo wydac opinie, Kurski powoluje sie na Fundacje Batorego, a ta mowi, ze Kurski zle odczytuje raport i ze to samo dot. Kaczynskiego. Zreszta sam sie wczoraj przyznal, ze popelnil przestepstwo (Kurski), uzywajac sÂłowa wendeta (polecam slownik pwn) - swiadomie czy nieswiadomie ;-). Tak wiec wg mnie media juz teraz powinny zebrac cala wiedze do kupy i informowac o aferze kurskiego, a nie informowac o czyms czego nie ma :-).
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Nie zgadzam sie z moderatorem Âże sprawa powrotu Tomasza Lisa do FaktĂłw jest sprawÂą zamkniĂŞtÂą.
MyÂślĂŞ Âża twĂłrca FaktĂłw mĂłgÂłby sie a Walterem dogadaĂŚ.
Program Lisa " co z t¹ polsk¹ " myœ³ê ¿e jest dla niego pewnym nowum ale myœlê ¿e siê w nim nie do koùca spe³nia .
Chce siê siê siê odnieœÌ do zarzutu moderatora tego forum ze w tym bloku powinny byÌ podejmowane tematy zmierzaj¹cego do poprawy i jeszcze lepszych wyników flagowego programu TVN-u.
OtĂłz Fakty pod wodzÂą Lisa byÂły rewelacyjne a powrĂłt do takiego stanu wcale nie musu byĂŚ rzecza nieosiagalna czy wrewcz abstrakcyjnÂą a potwiredzajÂą to ostatnie doniesienia o przetasowaniach w Polsacie i meczu ktĂłry mĂłgÂłby ostatecznie pogodziĂŚ Lisa z Tvn-em -meczu Tvn - Polsat.
Móg³by ten FAKT zaowocowaÌ nowa wsp[ó³prac¹ i œwietnie mogliby sie uzupe³niaÌ Durczok i Lis.
NOWA ERA W TVN
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

ProponujĂŞ, Âżeby Fakty przemianowaĂŚ na Panorama 2 albo Fakty - najbardziej polski program informacyjny. :x Z tego Durczoka jest vtaki dobry szef jak ze mnie druga Maria Callas! :x :devil:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

salladyn pisze:Skoro reklamujÂą siĂŞ jako najlepszy program inforamacyjny w Polsce, to niech bĂŞdÂą najlepszym programem informacyjnym w Polsce. (...) Po oglÂądniĂŞciu FaktĂłw chce byĂŚ poinformowany naprawdĂŞ dobrze.
"Fakty" od maja same nie wiedz¹ ju¿ jakie chc¹ byÌ - niby maj¹ byÌ najlepsze - a niestety poziom programu jest jednak ró¿ny.. Ogl¹daj¹c ostatnie wydania mam wra¿enie, ¿e Durczok sam jeszcze nie wie w jak¹ stronê program - którego jest szefem - ma pójœÌ. W wielu wywiadach podkreœla³, ¿e chce robiÌ najlepszy dziennik, o którym nastêpnego dnia bêdzie mówi³a ca³a Polska, jednoczeœnie bez tabloidu. Pytanie jak to dobrze po³¹czyÌ?
"Faktom" ostatnimi czasy uda³o siê kilka razy (temat z lekarzami i ich wyjazdami raczej by³ cytowany, opiniotwórczo wiêc by³o), ale to wci¹¿ za ma³o..

Zamiast porzÂądnej zagranicy serwujÂą nam dosyĂŚ czĂŞsto tematy o niczym (ktoÂś wspomniaÂł o syropach na kaszel) i zapowiedzi tego co jeszcze zobaczymy.. Jak zapchajdziura, zupeÂłnie niepotrzebna. Po Kamilu z "WiadomoÂści" spodziewaÂłem siĂŞ jednak zupeÂłnie innego zmieniania "FaktĂłw", wszak dziennik, w ktĂłrym pracowaÂł dziÂś jest - w moich przynajmniej oczach - najpeÂłniejszym programem informacyjnym w Polsce.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

WidaÌ ró¿nicê miêdzy "Faktami" przygotowywanymi przez Durczoka i Pochanke. Zaskoczy³a mnie tylko krótka wzmianka o aferze billboardowej. Pochanke nie storni od tematów politycznych. Durczok, nie wiem czy do koùca o tym wie, coraz bardziej tabloidyzuje program. Poza tym tak na marginesie choÌ to nie ma ¿adnego zwi¹zku z osob¹ prowadz¹cego to zazwyczaj w czasie dy¿urów Durczoka dochodzi do wpadek; w poniedzia³ek brak zegara na pocz¹tku, we wtorek za póŸno w³¹czy³o siê œwiat³o i Durczok patrzy³ do z³ej kamery.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

To moÂże tylko doprowadziĂŚ do teorii spiskowej, Âże komuÂś w tvn nie bardzo spodobaÂło siĂŞ przyjÂście Durczoka i prĂłbuje mu teraz robiĂŚ koÂło d*** :D :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości