Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

G³upota z tymi kupami, kto to wymyœla :?: niech lepiej ucz¹ dzieci rozpoznawaÌ tropy ró¿nych zwierz¹t, a nie kupy :!: Ale coraz bardziej podoba mi siê Abramowicz, szkoda, ¿e tak rzadko coœ robi.
Ooo i materiaÂł Nowickiego :super:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:G³upota z tymi kupami, kto to wymyœla :?: niech lepiej ucz¹ dzieci rozpoznawaÌ tropy ró¿nych zwierz¹t, a nie kupy :!: Ale coraz bardziej podoba mi siê Abramowicz, szkoda, ¿e tak rzadko coœ robi.
Ooo i materiaÂł Nowickiego :super:
W pe³ni zgoda - jeden z kilku durnych pomys³ów koùcz¹cego siê roku to ta bajeczka z kupami :? Bez sensu, bez ³adu, bez sk³adu.... Materia³ Nowickiego jak zwykle pierwsza klasa i jak zwykle materia³ Tomasz Sianeckiego - super. To w³aœnie te 3 rzeczy zapad³y mi w pamiêÌ po dzisiejszym wydaniu :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ciekawe czy dziÂś lub jutro w "Faktach" bĂŞdzie materiaÂł podsumowujÂący 2005 rok. :roll: PamiĂŞtam Âże rok temu byÂł i robiÂł go Grzegorz Kajdanowicz. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:Ciekawe czy dziÂś lub jutro w "Faktach" bĂŞdzie materiaÂł podsumowujÂący 2005 rok
No i by³ tyle, ¿e materia³ o symbolach 2005 roku, g³ównie w polityce, ale myœlê, ¿e jutro te¿ coœ bêdzie na ten temat.
PoczÂątek FaktĂłw- blok o pogodzie...kapitalnie zrobione, ciekawie, przejrzysto i dla ludzi po prostu. ByÂł w tym live Prosieckiego i bardzo pomysÂłowy materiaÂł Kijowskiej. Okazuje siĂŞ, Âże moÂżna zrobiĂŚ z kiepskiej pogody pasjonujÂący temat. :wink: No i Abramowicz, moim zdaniem to bĂŞdzie nowa gwiazda, bo coraz lepiej wypada.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi sie dziÂś najbardziej podobaÂł pierwszy materiaÂł w "Faktach". Pani Renata Kijowska fantastycznie go zrobiÂła. :P I ten o symbolach 2005 roku teÂż fajny. :P Wszystkie materiaÂły dziÂś byÂły bardzo dobre. :D I pewnie tak jak mĂłwisz terraX materaiaÂł o najwaÂżniejszych wydarzeniach 2005 roku bedzie jutro i pewnie nie zorbi go Kajdanowicz bo jutro bedzie prowadziÂł "Fakty", a jeszcze nigdy nie widziaÂłem jego materiaÂłu w tym wydaniu co on prowadzi.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dzisiejszy materiaÂł R. Kijowskiej byÂł jakiÂś dziwny, inny - w pozytywnym tego sÂłowa znaczeniu. WidaĂŚ Âże siĂŞ kobitka postaraÂła zdajÂąc sobie sprawĂŞ Âże zawaliĂŚ pierwszego w kolejnoÂści materiaÂłu w wydaniu nie moÂżna. Mieszkam w 3 wojewĂłdztwach (w jednym fizycznie a w 2 w niedalekim sÂąsiedztwie) ktĂłre byÂły wymienione jako bardzo zaÂśnieÂżone i stwierdzam Âże rzeczywista sytuacja jaka panuje za oknem nie wymagaÂła Âżeby materiaÂł o niej byÂł jako 1 w programie - bo w zasadzie poprzednie tegoroczne ataki zimy byÂły mniej wiĂŞcej na tym samym poziomie co ten aktualny.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Wydaje mi siĂŞ, Âże ten materiaÂł o pogodzie byÂł na 1 z powodu czasu jaki mamy, tzn Sylwester, ludzie wyjeÂżdzajÂą, wylatujÂą, itp wiĂŞc musi ich to interesowaĂŚ. ZresztÂą Justyna to wÂłaÂśnie podkreÂśliÂła w zapowiedzi i dlatego napisaÂłam, Âże byÂł "dla ludzi". No i wÂłaÂśnie dlatego mi siĂŞ podobaÂło. W innym czasie byÂłoby gÂłupio z takim materiaÂłem na 1.
Kijowska...wÂłaÂśnie dziwny, ale ciekawy przez to, w TVP1 ciÂągle te podglÂądy z kamer, nudne omĂłwienia stanĂłw pogodowych..
Ale faktycznie tylko Fakty daÂły na jedynce w Polscie poszÂło w 10 minucie, w WiadomoÂściach teÂż po najwaÂżniejszym.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

pawell pisze:Mi sie dziÂś najbardziej podobaÂł pierwszy materiaÂł w "Faktach". Pani Renata Kijowska fantastycznie go zrobiÂła. :P I ten o symbolach 2005 roku teÂż fajny. :P Wszystkie materiaÂły dziÂś byÂły bardzo dobre. :D I pewnie tak jak mĂłwisz terraX materaiaÂł o najwaÂżniejszych wydarzeniach 2005 roku bedzie jutro i pewnie nie zorbi go Kajdanowicz bo jutro bedzie prowadziÂł "Fakty", a jeszcze nigdy nie widziaÂłem jego materiaÂłu w tym wydaniu co on prowadzi.
ByÂła kiedyÂś taka sytuacja, Âże Kajdanowicz robiÂł materiaÂł do prowadzonego przez siebie wydania.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:(...) materaiaÂł o najwaÂżniejszych wydarzeniach 2005 roku bedzie jutro i pewnie nie zorbi go Kajdanowicz bo jutro bedzie prowadziÂł "Fakty", a jeszcze nigdy nie widziaÂłem jego materiaÂłu w tym wydaniu co on prowadzi.
No to pawell dziÂś miaÂłeÂś szansĂŞ zobaczyĂŚ :wink: SwojÂą drogÂą bardzo dobry ten materiaÂł byÂł :wink:
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak widzia³em. :D Bardzo fajnie Grzegorz wykona³ materia³ i fajn¹ grafikê da³. :roll: Tomasz Sianecki te¿ zrobi³ bardzo fajny i piêkny materia³. :( I jak zwykle pierwszy materia³ by³ o ataku zimy. Chyba jak ka¿dy mam ju¿ doœÌ zimy wszedzie zaspy itp. :x :x :x No i czekamy na kolejne - pierwsze "Fakty" w 2006 roku. Mam nadziejê ¿e z bardzo dobrymi i ciekawymi materia³ami. :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

DziÂś mi siĂŞ podobaÂło - "jedynka" oczywiÂście to sytuacja gazowa w Europie. Potem porozumienie lekarzy z ministerstwem no i na koniec jak witaliÂśmy rok 2006 :wink: MateriaÂł o witaniu Nowego Roku na Âświecie jak dla mnie byÂł troszkĂŞ ubogi...Reszta byÂła OK, ciekawie wypadÂł PaweÂł PÂłuska z Dublina :D OgĂłlnie OK !! No i nawet GrzeÂś K. nie wypadÂł tak tragicznie :wink: :!:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nie pamiêtam nic z tego materia³u o Sylwestrze, bo mnie rozwali³ ten goœÌ z dzieckiem na rêcê, który wskoczy³ przed kamerê i powiedzia³: £EEEE rotfl
To byÂło najlepsze z caÂłych FaktĂłw :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bardzo podoba³ mi siê poczatek "Faktów" - pokazanie ró¿nych stolic Europy i chyba miast Polski o godzinie 00:00 i potem zostawienie tego na ekranie tylkoprojekcyjnym i odlot kamery. :roll: :D
TVN_FAN pisze:MateriaÂł o witaniu Nowego Roku na Âświecie jak dla mnie byÂł troszkĂŞ ubogi...
Tak, bardzo ubogi. :? Powiniem byĂŚ taki jak przed chwilÂą byÂł w "WiadomoÂściach".
TVN_FAN pisze:No i nawet GrzeÂś K. nie wypadÂł tak tragicznie :wink: :!:
Ale na pocz¹tku przy ³¹czeniu z Wiktorem Baterem (czy jak siê jego nazwisko pisze :lol: ) kiwn¹³ siê i to bardzo. DosyÌ g³upio to wygl¹da³o. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

terraX pisze:Nie pamiêtam nic z tego materia³u o Sylwestrze, bo mnie rozwali³ ten goœÌ z dzieckiem na rêcê, który wskoczy³ przed kamerê i powiedzia³: £EEEE rotfl
To byÂło najlepsze z caÂłych FaktĂłw :evil2:
I tym sposobem zamiast jednej pokaza³y siê w tv 3 osoby :D A ten dziadek powinien wzi¹œÌ jakiegoœ kija i laÌ goœcia za wybryki... sk¹d ja to znam :lol: :roll:
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

:: Kamil pisze:A ten dziadek powinien wzi¹œÌ jakiegoœ kija i laÌ goœcia za wybryki... sk¹d ja to znam :lol: :roll:
Taa, najlepiej jeszcze przed kamerami :evil2:
Bo byÂła piĂŞkna scena... do tej pory jak sobie to przypomnĂŞ, to nie mogĂŞ siĂŞ uspokoiĂŚ rotfl rotfl :lol:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości