Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

DziÂś znĂłw na poczatku w "Faktach" o gazowym problemie. Najbardziej podobaÂł mi siĂŞ dziÂś materiaÂł Marzanny ZieliĂąskiej (chyba nie przekrĂŞciÂłem :> :roll: ), a szczegolnie moment jak wchodziÂła na ta zaspĂŞ. ROTFL :D Fajnie to wyglÂądaÂło.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Tak !! MateriaÂł Marzanny byÂł idealny :P Chyba wziĂŞÂła przykÂład z Renaty Kijowskiej, ktĂłra podczas pierwszego ataku biaÂłych pÂłatkĂłw teÂż zrobiÂła podobny, taki Âżwawy materiaÂł. Reszta jak najbardziej oki - Rymanowski teÂż :wink: i brawo za "normalny" materiaÂł o MaÂłyszu.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis "Fakty" jak zwykle bardzo dobre z wielkoma ciekawymi materiaÂłami ale i 2 smutnymi. Pierwszy z nich to materiaÂł Marzanny ZieliĂąskiej o dzieciach ktĂłre rodzice zaniedbujÂą. To straszne Âże u 3 latka wykryto anfetaminĂŞ i Âże 5 latka miaÂła 2 promile... :? I drugi Marka Nowickiego zwiÂązany z chorymi dzieĂŚmi i NFZ ktĂłre daje maÂło pieniĂŞdzy na ich leczenie... :(

Fajny temat mia³ Robert Stanilewicz. :) Wspólczuje prezesom którzy musz¹ siê uczyÌ naszego trudnego (dla obcokrajowca) jêzyka. Przyznam ze sam mam problemy np. z wymówieniem stó³ z... :oops: :lol: :lol: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:wow: W dzisiejszym wydaniu - jako co prawda przedstawiciel na dorobku ale jedna juÂż ciaÂła pedagogicznego zszokowany oglÂądaÂłem materiaÂł (chyba M.Mazura) o nietypowej lekcji jaka miaÂła miejsce w pewnej szkole w pewnej polskiej wsi. :? Dla mnie to byÂł materiaÂł zdecydowanie nr 1 !!

Co do innych...wiĂŞc ciekawe ujĂŞcia zrobiÂła Renata Kijowska z wejÂścia do wiĂŞziennej celi oraz jak zwykle super materiaÂł Pani Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z sejmu.
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Dla mnie to materia³ Mazura siê nadawa³ do Uwagi, a nie do powa¿nego serwisu informacyjnego, jakim s¹ Fakty. W ogóle ostatnio za du¿o jest w Faktach materia³ów podaj¹cych jakieœ "ciekawostki" zamiast naprawdê wa¿nych tematów. Do tego jeszcze jakieœ takie popl¹tanie, materia³ o wypadku w kopalni w USA poszed³ dopiero niemal pod sam koniec :/ Ech, cieniutko Fakty, cieniutko... ->
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A dla mnie nr. 1 (chociaÂż nie w sensie newsowym) materiaÂł Nowickiego. PokazaÂł Âże jednak polityka przekÂłada siĂŞ na Âżycie.
MoÂże ktoÂś z rzÂądu weÂźmie sobie to do serca. :? bo kolejna wÂładza opoÂźniÂła wejÂście w Âżycie ustawy o ratownictwie med. A nieszczĂŞÂścia nie siedzÂą z zaÂłoÂżonymi rĂŞkami, tylko chodzÂą po ludziach.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak materiaÂł o pani nauczycielce i jej lekcji w jakimÂś mniejszym mieÂście :wink: :D byÂł tematem nr 1. Ale tak jak arrow sÂądzĂŞ Âże ten temat jest dobry do "Uwagi", a nie "FaktĂłw". Pani Katarzyna jak zwykle zrobiÂła fajny materiaÂł w ktĂłrym jak zwykle byÂło chyba najwiĂŞcej grafiki. :) I tez Grzegorz Kajdanowicz wykonaÂł dobry materiaÂł o porozumieniu w sprawie gazu. Jak ja lubie jego materiaÂły. :p :wesoly: :D :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

arrow pisze:W ogóle ostatnio za du¿o jest w Faktach materia³ów podaj¹cych jakieœ "ciekawostki" zamiast naprawdê wa¿nych tematów
Pewnie i masz racjĂŞ, ale z samych waÂżnych nie mogÂą siĂŞ skÂładaĂŚ :lol:
Ja juÂż wolĂŞ "ciekawostki", niÂż morderstwa, gwaÂłty, etc.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dziœ "Fakty" takie sobie. Jak dla mnie nie by³o tematu nr 1. Materia³ o akcjach charytatywnych, g³ównie o WOŒP chyba by³ najlepszy ale zaciekawi³ mnie równie¿ materia³ w czêœci o HP w czêœci o filmie który wchodzi jutro na ekrany naszych kin "Opowieœci z Narnii..." no i ostatni. :D No i dobrze ze znalaz³y siê pieni¹dze na utrzymanie CZD. :D No i na koniec Ryman powiedzia³ ¿e "Uwaga" jest najpopularniejszym programem nie licz¹c seriali i programów informacyjnych. A wczeœniej zaprosi³ na spori i pogodê (pierwszy raz widzê aby tak by³o w "Faktach"no ale to ze wzglêdu na "Uwagê"). :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

DziÂś tak sobie...dziwny ten program byÂł :? Nie byÂło takiej "mocnej" jedynki a i te materiaÂły byÂły jakieÂś dziwne... . Wydaje mi siĂŞ, Âże najciekawszy moment byÂł na sam koniec jak prowadzÂący powiedziaÂł o "Uwadze". A poza tym to byÂło tak dziwnie... :?
ZIMA
Monster

Post autor: Monster »

[quote="pawell"][color=green]A wczeÂśniej zaprosiÂł na spori i pogodĂŞ (pierwszy raz widzĂŞ aby tak byÂło w "Faktach"no ale to ze wzglĂŞdu na "UwagĂŞ"). :D [/color][/quote]

[b]To chyba Nasz drogi pawell nie ogl±da zbyt czêsto FAKTÓW bo Ryman czêsto zaprasza³ jeszcze na Sport i Prognozê Pogody :!: :!: :!:
np., gdy goÂściem w Uwadze byÂła Steczkowska, czy wiele innych przpadkĂłw.[/b]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Piotrek_1992 pisze:To chyba Nasz drogi pawell nie ogl±da zbyt czêsto FAKTÓW bo Ryman czêsto zaprasza³ jeszcze na Sport i Prognozê Pogody :!: :!: :!:
No to wyobraÂź sobie Âże oglÂądam "Fakty" codziennie. No ale nie raz nie mogÂłem ich oglÂądaĂŚ bo mnie np nie byÂło w domu itp. I zawsze wtedy gdy Ryman prowadziÂł "Fakty" nigdy nie sÂłyszaÂłem by zapraszaÂł na sport i pogodĂŞ :?

I widzĂŞ Âże uwaÂżasz siĂŞ za wielkiego fana TVN no ale jakos tobie to nie wychodzi. :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Dwa super zrobione - co nieznaczy, Âże treÂściowo dobre - materiaÂły:
Macieja Mazura o komĂłrkach :P z ekstra koĂącem, oraz PawÂła Abramowicza o zimie :P i odÂśnieÂżarkach :P .

Ostatnio w³aœnie jak kiedyœ napisa³ arrow coraz wiêcej w programie takich materia³ów "ciekawostkowych" :wink: , mo¿e to i jest dobre raz na jakiœ czas, ale powtarza siê to coraz czêœciej. I poma³u staje siê nudne...
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak te 2 materia³y super. Ale pani jad¹ca na rowerze w materiale Ambramowicza zaliczy³a glebê. :smiech: :smiech: Pewnie bola³o... :) :) No i Maciej mazur fajny pomys³ wykorzysta³ na koniec. Tak jak kiedys Tomasz Sianecki który robi³ te¿ o telefonach ale o ró¿nych rzeczktóre w nich s¹ aparaty, kamery itp. :P Bardzo podoba³ mi siê ronie¿ materia³ Grzegorza Kajdanowicza. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

RobiÂą materiaÂły "ciekawostkowe" bo czym niby majÂą wypeÂłniĂŚ te 26 minut? WczeÂśniej Fakty byÂły nieco krĂłtsze a teraz muszÂą jakoÂś wypeÂłniĂŚ te "bonusowe" minuty. MyÂślĂŞ Âże wydÂłuÂżenie tego programu byÂło trafionym pomysÂłem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości