Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kreska pisze:Był Krzysztof?
Nie - była Aneta.
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Hehe, i znowu się potwierdziła moja teoria zaskakujących zbieżności w wyborze terminów urlopów obu panów :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kreska pisze:Hehe, i znowu się potwierdziła moja teoria zaskakujących zbieżności w wyborze terminów urlopów obu panów
Na razie o urlopie ze strony Krzyśka ciężko mówić - poczekajmy do połowy tygodnia :spiewa:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No właśnie to urlop czy to nie urlop ? Przydałoby mu się trochę luzu ale ja już tęsknię… :P :P
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Ha! Wyjaśniło się! Niestety, nic przyjemnego - angina. Wyczytałam to w blogu naszego ulubionego redaktora.Voila:
http://gorlicki.blogspot.com/

A swoją drogą, nieładnie!! Blog poza tvn24.pl??! :)

PS Nie sądzicie, że to granda, że go pominęli w rankingu:

http://www.plejada.pl/95,,,wybierz_najp ... iscyt.html

Co to za porzadki, ja nie rozumiem, psze państwa!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Kreska pisze:Ha! Wyjaśniło się! Niestety, nic przyjemnego - angina. Wyczytałam to w blogu naszego ulubionego redaktora.Voila:
http://gorlicki.blogspot.com/
Kreska normalnie jestes genialna! :jupi: Czlowiek, by nie wpadl na to, ze gdzies tam od paru dni w wirtualnym swiecie zyje sobie wlasnym zyciem nowy blog naszego Pana redaktora! :tanczy: Nie ukrywam, ze to najlepsze lekarstwo na ostatnie "smutne" doniesienia w wiadomej kwestii. Ale juz dobra koncze z tym marazmem i oficjalnie zamykam forumowa chandre. :hyh:
A swoją drogą, nieładnie!! Blog poza tvn24.pl??! :)
Nie dali mu sie wykazac na firmowej stronie to poszedl za przykladem redakcyjnego kolegi Jarka Kuzniara i zalozyl wlasny. Tym samym spelnil nasze marzenie o wlasnym blogu. Tam jest nawet lepiej, bo mozna swoje pliki wstawiac. :spiewa:
PS Nie sądzicie, że to granda, że go pominęli w rankingu:

http://www.plejada.pl/95,,,wybierz_najp ... iscyt.html

Co to za porzadki, ja nie rozumiem, psze państwa!
No ja psze Pani tyz nie rozumiem, ale tak to juz jest z tymi plebiscytami, wiec nie ma sie czym szczegolnie przejmowac. :stop: Ale ktos dal tam ciekawy komentarz pod tym rankingiem 8)
plejada/ranking/najprzystojniejszy dziennikarz/komentarze pisze:Krzyś Górlicki i dlugo, dluugo nikt
Kreska czy to Twoje dzielo? :>
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Nie :) moje jest: A gdzie w tym zestawieniu Krzysztof Górlicki???
Granda!!! ~green / 01.04.2008 21:44 :) użyłam pseudonimu z forum Szkła Kontaktowego.
A blog znalazłam dzięki niejakiej Magdzie z forum Poranka. Napisała, że P. Redaktor jest chory i że wie to z bloga. No to się wzięłam za poszukiwania i po chwili mogłam już spokojnie dodać go do lubionych :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

I jak tam dziś się Krzyś sprawował w poranku po chorobie ? Ja zaspałam wiec spojrzałam na niego tylko przez ułamek sekundy ;/
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Ja widziałam tradycyjnie aże jeden serwis, i to nie w całości, bo zur Schule trza było gnać. Objawów chorobowych (czy też pochorobowych) nie zauważyłam :)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Krzysztof pewnie się śpieszył, ponieważ po południu miała być konferencja szefa Intelu na temat internetu i jego rozwoju w najbliższych latach :rozglada: Znając Krzysztofa zamiłowanie do internetu, to był ciekawy, co tam się szykuje za pare lat :lol2:

A co do porannika, to zdawał się być zadowolonym :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

arczi pisze:A co do porannika, to zdawał się być zadowolonym
Podziwiam go, że bądź co bądź potrafi sie cieszyć po powrocie z wolnego do pracy. No i jeszcze musi teraz na siebie uważać po tych antybiotykach, nie uprawiać sportów na dworze w czasie tej huśtawki pogodowej i pić Actimela :lol2:
Coś jeszcze? Aha, wybaczcie, że nie było capsów, ale miałem na głowie zupełnie co innego :stop:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Actimel jest do bani. Są lepsze sposoby :)

http://www.ona.24polska.pl/ona_i_seks/s ... s,342.html

wiem, straszna jestem :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś Krzysztof na zakończenie Poranka powiedział, że weekend ma wolny :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: epsztajnek »

Kreska pisze:Actimel jest do bani. Są lepsze sposoby :)

wiem, straszna jestem :)
:shock: :shock: :shock:
A podobno to faceci myślą tylko o jednym ... :rozglada:
Ale fajnie :hyh: Przynajmniej nie będę miał wyrzutów sumienia ... :devil:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

kreska pisze:wiem, straszna jestem
Kreska, Ty wariatko. :D Ja lubie takie "straszne " osoby. :lol2:
W koncu zawsze warto informowac o innych alternatywnych wyjsciach tych, ktorzy nie przepadaja za Actimelem. :rozglada:
kamilo pisze:Dziś Krzysztof na zakończenie Poranka powiedział, że weekend ma wolny
No szkoda, bo dzis i wczoraj to tak po pol godzince mialam czas ogladac, myslalam, ze jutro nadrobie. :uhh:
Ale z drugiej strony to jeszcze przydaloby sie, by Krzysztof to gardlo podkurowal, by w pelni wydobrzalo. Takze dla 'dobra sprawy' przezyje ta absencje.
Za to jak bedzie miec wolny weekendos to moglby cos skrobnac na blogu nowego. Moze cos o potworze ciasteczkowym... :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 13 gości