Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

TinkiWinki pisze:Hej dziewczyny, powinnyście wystosować jakiś protest do Kuźniara. Pernamiętnie i notorycznie, molestuje i wprowadza w zakłopotanie Krzysia swoimi pytaniami o Poranku :lol2: Biedny unika jak może tego Kuźniara, odwraca się, ucieka od stołu prezenterskiego :lol2:
ja tam żadnego protestu nie zgłosze,bo lubie jak Pan Krzyś się tak wykręca:)P.S.:ja też podałam moją propozycję Panu Krzysiowi,a zaglądanie na ten blog(tego bloga,nie wiem dokładnie jak napisać:)) to nasz obowiązek moi drodzy!:D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Kreska pisze:Tego akurat nie widziałam. O tej porze to ja dopiero śpię od godziny czy dwóch
Kreska, to taki z Ciebie nocny marek?! :> a ja myslalam, ze Ty grzecznie kladziesz sie wczesnie spac, by snic o prowadzacym serwisy Porankowe. :lol2:
Hmmm, mam pewne obawy, czy Placebo i Queens of the Stone Age, które podrzuciłam na blogu, p. Redaktorowi spasują... Bo skoro, podobno, gustuje w jazzie i klasycznej, chopak się może lekko zawieść
Przynajmniej sie chlopak otworzy na nowe gatunki muzyczne. :spiewa: A mysle, ze te zapytanie do fanow o ulubione plyty, ktore mozna by polecic do auta (i nie tylko), urodzilo sie z tego, ze wlasnie chyba poszukuje jakiegos nowego brzmienia. Tez tak czasem mam.
Ale milczę, jak by to pani G. od geografii ujęła.
O matko, Kreska, jak to zobaczylam , to od razu mi sie "Pani G." rzucila w oczy. :szalony: w pierwszym przyplywie mysli do glowy mi przyszla rzeczywista badz potencjalna Pani redaktorowa... :spiewa: A ty tu o Pani od geografii. :lol2:
eve_lina pisze:a zaglądanie na ten blog(tego bloga,nie wiem dokładnie jak napisać:)) to nasz obowiązek moi drodzy!:D
Teraz zglupialam. Ale ta pierwsza wersja bardziej pasi.
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

To ty nie wiesz, co się w nocy robi??! :)



Uczy się, ot co :) Maturka za 3 tygodnie...
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Kresa moja pani od geografii to też pani G ;/. Życzę owocnej nauki i szybkiego przyswajania jej. A maturą się nie martw, ja za rok… :shock: :hmm:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Moja w sumie byla na G. Została wicedyektorką i nas olała :) Teraz uczy mnie niejaka p. Fiutak :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Haaaaaaaa haaaa, nie no nie ma to jak świetne nazwisko :P :P :P :P . Pozdrawiam serdecznie Kreska.
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

No wiesz, bywa gorzej. Ona ma przynajmniej po ludzku na imię (Agnieszka). Z kolei w klasie II jest u nas chłopak, który nie dość, że Fiutak, to jeszcze Tobiasz :) Chce być aktorem i doktorem politologii ("bo magistra to terazwszyscy mają"), ale z takim nazwiskem... Uznałyśmy z koleżanką, że powinien przemianować się na "Dickensa" ("dick" to odpowiednik pierwszej, najbardziej szokujacej części jego nazwiska).
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

Kreska pisze:No wiesz, bywa gorzej. Ona ma przynajmniej po ludzku na imię (Agnieszka). Z kolei w klasie II jest u nas chłopak, który nie dość, że Fiutak, to jeszcze Tobiasz :) Chce być aktorem i doktorem politologii ("bo magistra to terazwszyscy mają"), ale z takim nazwiskem... Uznałyśmy z koleżanką, że powinien przemianować się na "Dickensa" ("dick" to odpowiednik pierwszej, najbardziej szokujacej części jego nazwiska).
moja siostra miała znajomą o nazwiski Pizońska,ale zawsze gdzieś się wkradało d przed o i wychodziło...wiadomo co<D
z kolei mój pan nauczyciel od PP(podstawy przedsiębiorczości:)) nazywa się Roman Pęcherz:D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

Ale zescie tu poofftopowaly dziewczyny :szalony:, ze Was jeszcze nikt nie skarcil "z gory" to chyba tylko Wasz dziewczecy urok tak musi dzialac. :lol2:
Rada na przyszlosc od kolezanki forumowiczki starszej stazem :lol2: , tematy wychodzace poza Krzysia, a owszem i mile widziane, ale postarajcie sie chociaz dodac cos o nim w tym samym poscie. :D
Jak zabraknie totalnie inwencji, to dajcie chociaz cos w stylu Pozdrowionka dla Pana redaktora :spiewa:
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Eee tam :) przecież to jest jak najbardziej związane z tematem :) a tak poza tym, sugerowałabym coś zrobić z pozycją K. w rankingu, bo już -0,29 jest. Ja sama bidna nie dam rady :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Pozdrowić redaktora nigdy nie zaszkodzi ale ostatnio albo nie zwracam uwagi (nie mam czasu) albo redaktor Krzysztof nie robi nic co mogłoby zwrócić moją uwagę i tym samym wzbogacić to forum. Jakiś spokojny czy coś… ;P Nie wiem chyba to jednak bliska obecność redaktora Kuźniara sprawia, że o Krzysiu można pisać więcej, ciekawiej i barwniej ;P
PS. Pozdrowienia dla redaktora kochanego.
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Liczysz na jakiś skandal obyczajowy z jego udziałem? :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Hehe nie miałam niczego takiego na myśli ale jakieś ploteczki o nim, jakiś jego śmieszny gest, mina wydarzenie… cokolwiek aby było o czym rozpisywać się na forum.
Pozdrawiam pana redaktora
:P
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

No, Pudelek raczej o nim żadnych niusów nie ma, to fakt, ale to raczej nic nagannego. Powiem więcej: raczej na pewno :) Ale już nie napsiszę, kto tak mówił, bo znowu mnie ktoś skarci :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Nika »

konsta pisze:ostatnio albo nie zwracam uwagi (nie mam czasu) albo redaktor Krzysztof nie robi nic co mogłoby zwrócić moją uwagę i tym samym wzbogacić to forum. Jakiś spokojny czy coś… ;P Nie wiem chyba to jednak bliska obecność redaktora Kuźniara sprawia, że o Krzysiu można pisać więcej, ciekawiej i barwniej ;P
Moze to taka cisza przed burza. ale fakt faktem przy koledzie Kuzniarze nasz Pan redaktor bardziej rozbrykany i skory do pozaserwisowych zartow. :lol2:
Kreska pisze:No, Pudelek raczej o nim żadnych niusów nie ma
I mam nadzieje, ze nigdy ich miec nie bedzie ... :nie: to by bylo dno gdyby Go pokazywali jak zalozmy robi zakupy w empiku (płyty! 8) ) juz wole poczekac az sam od siebie znowu gdzies podrzuci na jakas stronke jakies foto (ostatnio odslonil reke, to moze tym razem noge :lol2: ), albo udzieli jakiego wywiadu, tym razem mogliby go w koncu przepytac w Pressie, okladka koniecznie byc nie musi, bo jak wiemy z poprzedniego wywiadu, Pan redaktor na okladki daje sobie czas.. :spiewa:
Kreska pisze:Ale już nie napsiszę, kto tak mówił, bo znowu mnie ktoś skarci
Przeciez jak w tym samym wpisie jest mowa o Krzysztofie to mozesz jak najbardziej napisac. Poza tym teraz to juz musisz napisac kto tak powiedzial, bo sama jestem ciekawa. :!: :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 7 gości