Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: rogi »

To co z tym porankiem w końcu? Przechodzą do nowego studia czy nie? Szczerze mówiąc ładnie wygląda obecne studio "WiW" zza szyby Faktów.
Jeżeli przechodzą to gdzie się znajduję ten drugi stół?
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: wafel »

(może ktoś mnie wreszcie oświeci ...) Dlaczego przegląd prasy jest realizowany w tak (nieudolny) sposób z wykorzystaniem tabletu? Już pominę fakt, że odbija się w nim światło i mało co widać.

Z tego co pamiętam kiedyś TVN24 korzystał z ekranu dotykowego - moim zdaniem taka formuła była/jest najlepsza i ... zauważalna dla widza.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

wafel pisze:(może ktoś mnie wreszcie oświeci ...) Dlaczego przegląd prasy jest realizowany w tak (nieudolny) sposób z wykorzystaniem tabletu?
Audycja zawiera lokowanie produktu
Samsung płaci TVN'owi za "reklamowanie" ich produktu na antenie
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: sybic »

Dziś w Poranku TVN24, TVN Warszawa. Coś tam w Warszawie się zapadło i od rana o tym trują.
Moim zdaniem jedną linie metra można wyłączyć, tak aby pozostałe linie funkcjonowały normalnie i spokojnie awarie usuwać.
Naprawdę widzów spoza Warszawy to nie interesuje.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Poranek TVN24

Post autor: Marcin »

Faktycznie dzisiaj gruba przesada. Wyłączyłem poranek.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Poranek TVN24

Post autor: Pavloo »

Wydanie specjalne, bo się ziemia zapadła. LUDZIE! To już się nudne zrobiło parę godzin temu...
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Poranek TVN24

Post autor: r_r16 »

Ale trzeba zaznaczyć że taka sama sytuacja miała miejsce i na TVP Info i Polsat News. Faktycznie trabienie o zapadnietej ziemii przez cały dzień to przesada ale jak ma się za to oberwać to wszystkim stacjom.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: sybic »

Dziś jest "Białe miasteczko". Mała dziura w ziemi to idealna przykrywka.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Poranek TVN24

Post autor: prze_kw »

Czy Ty w każdym temacie musisz umieszczać swoje polityczne aluzje? Chłopie, to zrobiło się już strasznie nudne i irytujące. Przenieś się może na portal GP czy Uważam Rze i tam wylewaj swoje żale.
Liczą się tylko Fakty.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Poranek TVN24

Post autor: arrow2 »

sybic pisze:Dziś jest "Białe miasteczko". Mała dziura w ziemi to idealna przykrywka.
Waltery poszły i podkopały :D
:arrow: dwa
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Poranek TVN24

Post autor: sybic »

Polityczne aluzje są na porządku dziennym poranka TVN24, są też i żale. Też są czasami nudne i irytujące. Dodam, że kiedyś było inaczej…
Nie wydaje mi się więc, aby popełniał nietakt od czasu do czasu umieszczając tego typu komentarze.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Poranek TVN24

Post autor: prze_kw »

arrow2 pisze:Waltery poszły i podkopały :D
Hahaha, you made my day! :D
sybic pisze:Nie wydaje mi się więc, aby popełniał nietakt od czasu do czasu umieszczając tego typu komentarze.
Od czasu do czasu? Twoja jedyna, częsta aktywność na forum, to takie właśnie komentarze. Przynajmniej ja to tak widzę, bo nie zapuszczam się do wątków o M.Popielarskiej :)
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Poranek TVN24

Post autor: r_r16 »

Nowe studio Faktów - fajne, ale Fakty i tak kłamią. TVN24 mówi cały dzień o zapadnięciu się ziemii - manipulacja! Jest na to nawet nazwa. Choroba zaczyna się na literę S...

TVN24 rzeczywiście za dużą wagę przywiązuje do mniej ważnych informacji (w tym wypadku do usunięcia się ziemii), ale na Boga! Doszukiwanie się wszędzie teorii spiskowych jest niezdrowe. Szczególnie, że od kilku dni o możliwym proteście pielęgniarek w TVN24 słyszałem przynajmniej kilka razy.

W TVN24 relacja na żywo sprzed białego miasteczka. Ale wpadka stacji! Jak to Walter zobaczy! Tyle się nakopał na Marszałkowskiej, a to i tak nie pomogło, temat się wyczerpał... :D
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Poranek TVN24

Post autor: wafel »

Nie tak dawno wspominałem o prezentacji przeglądu prasy po przez ekran dotykowy - ktoś (chyba w dziale Faktów TVN) dodał link ze świetnym przykładem takiego ekranu -> http://www.youtube.com/watch?v=CPBUpob8 ... re=related (oczywiście nie potrzeba aż tak wielkiego :D)
Oprócz przeglądu prasy TVN 24 mogłoby korzystać z niego przy okazji pokazywania strony tvn24.pl i wysłanych materiałów przez Kontakt24.

Co o tym sądzicie?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Poranek TVN24

Post autor: matik »

To byłby dobry pomysł. Może wkrótce się okaże, że ten jest dostosowany do czegoś takiego. Byłoby super.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości