Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Dziś wieczorem Magda znów była numerem jeden w POLSACIE :brawa: Najpierw mistrzowska relacja z Rzymu w Wydarzeniach, zwięźle, zdecydowanie i bez lania wody :brawa: A przed 21:00 w mało ciekawym programie POLSATNEWS dała relację zapowiadającą jutrzejszy program z Rzymu, który ma tam prowadzić :D Magda jest wygadana i wyjątkowo dobrze sobie radzi w sytuacjach takich jak program w plenerze, klepała z głowy kilka minut, że aż miło i wyłącznie do rzeczy, za co należą się jej gratulacje!!!
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Wczoraj w wydaniu specjalnym Wydarzeń Magda Sakowska była rewelacyjna. Pewna siebie, energiczna, niczego nieudająca, nie próbowała się unieść do nieba za JPII, ale była przejęta i pozytywnia nakręcona. Widać było, że to co robi, robi z pasją i że to co robi sprawia jej ogromna satysfakcję. Magda pilnie odrabia lekcje i jest coraz bardziej bezkonkurencyjna. Ekstraklasa- nic dodać nic ująć 8)
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Magda Sakowska

Post autor: Debeet »

Nie zrozum mnie źle, ale czy takie ciągłe wychwalanie Magdy Sakowskiej pod niebiosa nie jest czasem przesadą? Jest dobrą dziennikarką, bardzo sympatyczną, ale to chyba jest za dużo.
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Znakomita Magda Sakowska, znowu jest w Polsacie niezastąpiona :brawa: Prowadziła Wydarzenia, a teraz rozmawia :brawa: z Michałem Kmińskim, dawnym pisowcem, a teraz pjtenowcem :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

Tym razem w bieli
Obrazek
Nie ta kamera :rozglada:
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

A dziś zaskakujące (jak na Magdę) odejście od biało-granatowego schematu :D :brawa:

Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Magda Sakowska

Post autor: piotrek888 »

Magda Sakowska zaprasza dziś do Juraty w "Gościu Wydarzeń" w Polsat News. Po 15:50 zapowiadała wywiad.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Magda Sakowska

Post autor: ziom »

Świetny wywiad i piękna Magda Sakowska.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Magda Sakowska

Post autor: piotrek888 »

Wygląda dziś obłędnie :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

Dobry rzemieślnik z fryzjera :brawa:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Dawno nic nie napisałem o Magdzie więc teraz:
Polecam wszystkim na youtubie filmik "Magda z wenus" echhh, jaka to piękna kobieta jest, aż dech zapiera!!!
Ktoś się napracował, żeby zebrać fragmenty z Magdą w czasach jej pobytu w tvn, ale warto było! Ja wielbiciel talentu i urody Magdy, dziękuję mu bo efekt jest fanttastyczny :brawa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magda Sakowska

Post autor: epsztajnek »

Sztukmistrz pisze:Polecam wszystkim na youtubie filmik "Magda z wenus" echhh, jaka to piękna kobieta jest, aż dech zapiera
Obejrzałem i podtrzymuję swoją dotychczasową opinię - Magda zajaśniała pełnym blaskiem swojej kobiecości dopiero po przejściu do "Polsat News"
W TVN24 była taką szarą myszką :D
Sztukmistrz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2010, 18:48

Re: Magda Sakowska

Post autor: Sztukmistrz »

Trudno się z Tobą nie zgodzić, że Magda w Polsacie błyszczy jak najpiękniejsza i najjaśniejsza gwiazda :D hmmm dla mnie jest najładniejsza w całym Polsacie, choć jest tam spora konkurencja i żeby nie narażać się na ataki czytających, innym panią z Polsatu niczego ujmował nie zamierzam :D choć Magda jest dla mnie bezkonkurencyjna, bo nie tylko urodą błyszczy, ale też swoim doświadczeniem i mądrością!!!
Wracając do filmu podtrzymuję, że ktoś zadał sobie sporo trudu, filmik jest uroczy, a Magda jest zjawiskowa, eeee czy szara myszka, hmmm no raczej napisałbym, że jest czarująca i słodziutka :D ale to moje zdanie...
Filmik polecam wciąż :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości