Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeszcze jedna ciekawa rozmowa mi się przypomniała. Zaraz po tym, jak włączyłem, Jaro mówił Aśce, że 1/3 soku z czarnej porzeczki i palce lizać. A Ona na to, że musi kiedyś spróbować. Wyglądało to jak przepis na jakiegoś drinka, ale nie mam pojęcia, od czego się zaczęło. :rozglada:
No raczej się zgłasza jak jest masowe zatrucie, ale ludzi anormalnych jest sporo..
Ale jak indywidualnego odbiorcę przeczyści raz, czy dwa, to nie zadzwoni od razu do sanepidu, bo nie będzie nawet wiedział po czym go tak wzięło. A jak każda tak postępuje, to nie ma się co dziwić, że sprawa wychodzi po tylu latach. Dobra, wszak nie o mięsie to dyskusja.. :lol2:
Choc raz na tydzien.
Proponuję podział 2 na 3. Bardziej sprawiedliwy. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:Ale jak indywidualnego odbiorcę przeczyści raz, czy dwa, to nie zadzwoni od razu do sanepidu, bo nie będzie nawet wiedział po czym go tak wzięło. A jak każda tak postępuje, to nie ma się co dziwić, że sprawa wychodzi po tylu latach. Dobra, wszak nie o mięsie to dyskusja.. :lol2:
Nie chciałem już być tak dosłowny, ale po krótce o to mi chodziło :szalony:
Proponuję podział 2 na 3. Bardziej sprawiedliwy. :spiewa:
O to to to :lol2:
Jeszcze jedna ciekawa rozmowa mi się przypomniała. Zaraz po tym, jak włączyłem, Jaro mówił Aśce, że 1/3 soku z czarnej porzeczki i palce lizać. A Ona na to, że musi kiedyś spróbować. Wyglądało to jak przepis na jakiegoś drinka, ale nie mam pojęcia, od czego się zaczęło. :rozglada:
To ja dodam, że po 9. Joasia została troszkę 'ugotowana', do tego stopnia, że w uzgodnieniu z Jarosławem pozostawiła niedokończony serwis.. :tanczy: Ale szybko się usprawiedliwiła-"o mało się nie udusiłam" :rozglada: :lol2:
Po 10. z kolei Joasia dała widzom do zrozumienia, że co jak co ale za piłkarstwem to Ona nie przepada :nie: Aaa i raz Kuźniar zwrócił się do Niej "Asiuś"-fajnie, może i My podłapiemy :tanczy: Zawsze się powie, że w telewizji podsłyszane :spiewa: To już pi razy oko byśmy mieli prawie wszystkie smaczki konwersacyjne.Mimiki Joasi nie umiem niestety oddać, nie jestem tak zdolny :)
Ach pięknie pięknie było, mam nadzieję, że to nie był incydent.A dlaczego mam taką nadzieje? Bo Asiuś w Poranku jest boska :tanczy: :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

W całej tej aferze hazardowej wyskoczył nam zonk, jeśli chodzi o PZP, głównie za sprawą mnogich pytań dociekliwego redaktora Skórzyńskiego, który zdaje się lubi Joasię :) Ale Joasia była na bank w gotowości, jak zwykle można było to zaobserwować w tle.

A wczoraj przyłączyła się do urodzinowych życzeń składanych Kubie, co widać na capsach kolegów w wątku solenizanta. :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Żebym ja musiał trzeci post pod rząd pisać..:>Asia dziś tradycyjnie w "PZP".Podczas rozmowy ze swoim gościem były jakieś dziwne huki zza studia, cóż za trudne warunki pracy :grozi: Remontów się zachciewa :lol2:Ale na Joasi nie zrobiło to większego wrażenia.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Żebym ja oglądał Redaktor Kryńską klawiszem szybkiego przewijania :hmm: Czas na poważniejsze zmiany :uwaga:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Jak tak dalej pójdzie to Joasi nagromadzi się tyle materiału, że w weekend prawie nie będzie powtórek.Na przybitą i smutną bynajmniej nie wyglądała, ale ja już mam powoli tego dość :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Jak to dobrze , że Joanna nie pozwala nam się zanudzić samym PzP :lol2:
LethalOne
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 168
Rejestracja: niedziela 05 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: LethalOne »

.


Obrazek


.
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Dzięki @Lethal One za zaprezentowanie dzisiejszej Joasi, już zawstydzająco dawno nie była 'fotografowana' :rozglada: Zapowiadał się kolejny gorący politycznie dzień, ale z tego co wiem wiele Joasi politykierzy dziś nie przeszkadzali w prezentowaniu,coś nowego ;) Dwie rozmowy miałem przyjemność usłyszeć,m.inn. z p.Wieleckim nt. spraw okołoaferalnych,bardzo fajne. :aniol: A tak to pogoda,a w zasadzie jej brak znów na tapecie, będziemy za chwilę po raz enty słyszeli jak to zima zaskoczyła drogowców :D Będziemy słyszeli, byleby z ust Joasi :tanczy: Zobaczymy czy PZP się odbędzie bez zakłóceń z ulicy Wiejskiej..
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Asia dzisiaj chyba przez większość programu obserwowała łajdactwa, które sprawiła rodakom pogoda :lol2: (widziałem samą końcówkę.) Nie wiecie czy Asia była dzisiaj w "DnŻ" ? ? ? Bo podczas rozmowy z pewną panią powiedziała coś takiego, że "ponad godzinę wcześniej rozmawialismy" :mhm:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Joanna Kryńska

Post autor: piotrek888 »

Dziś Joanny w DNŻ nie było. Była Marta i Anita.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

widziałem samą końcówkę.
I bardzo dobrze trafiłeś :lol2: O 17tej Pan Prezydent składał życzenia nauczycielom, a ja byłem przekonany, że dzisiaj znowu nici z PzP , a tu nie...
"ponad godzinę wcześniej rozmawialismy"
324 24 24 :lol2:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

epsztajnek pisze:
"ponad godzinę wcześniej rozmawialismy"
324 24 24 :lol2:
Raczej Pani redaktor silnie utożsamiła się z całą redakcją TVN24 :lol2: , bo przed 17 z tą samą pechową pasażerką rozmawiała na wizji Anita Werner.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Po serii występów "dżinsowych" dziś pięknie się prezentowała. Aż musiałem nagrać, czego dawno nie robiłem :cicho:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Aż musiałem nagrać, czego dawno nie robiłem :cicho:
No to mam nadzieję, że pokażesz światu to CUDO :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 7 gości