Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Dziś PzP poszło z taśmy, aż dziwne że strój nie na czarno. Pewnie ze względu na jubileusz właśnie.

Obrazek

Przyłączam się do gratulacji i życzę kolejnych udanych lat na wizji. Może jakiś awans do wieczornych rozmów? Mogłoby być ciekawie.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Jacek-t »

nouze pisze:Dziś PzP poszło z taśmy, aż dziwne że strój nie na czarno. Pewnie ze względu na jubileusz właśnie.
Albo raczej dlatego, że Joasia jako żarliwa katoliczka napewno pamięta, że 1 listopada to Święto Wszystkich Świętych, święto generalnie radosne, a dopiero 2 listopada to Dzień Zaduszny.

Oczywiście przyłączam się do jubileuszowych gratulacji dla Pani redaktor i życzeń szczęścia i wszelkiej pomyślności na przyszłość. Oby nam Pani redaktor objawiała się w coraz to nowych wcieleniach :brawa: :jupi: .
elemelek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: piątek 29 paź 2010, 20:16

Re: Joanna Kryńska

Post autor: elemelek »

Panowie, nie wiem, ile macie lat, ale to cudowne, ze taka nastoletnia miloscia darzycie swa idolke. :lol: Pamietam, jak kupowalo sie Bravo i byly tam plakaty na sciane. :lol: Mogliby pomyslec o dodatku z redaktorkami i redaktorami z tvn 24 :tanczy: Niezly pomysl, co? :P
cokolwiek robisz - wróci do ciebie
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

No tak, jak się robi podsumowania co 50 stron wątku to później nie wiadomo co napisać z takiej okazji jak 5lecie Joanny Kryńskiej na wizji. :hmm:
Zgodnie z ostatnią polityczną modą zacznę od przeprosin Szanownej Jubilatki.
Po pierwsze - przepraszam , że podobnie jak mój przedmówca , nie od razu dostrzegłem Jubilatkę w TVN24. Stało się to dopiero w okolicach marca/kwietnia 2006. I to też musiałem zobaczyć 2-3 razy , aby stwierdzić, że ta dziewczyna ma w sobie to coś :rozglada:
Po drugie - po raz kolejny przepraszam za niektóre , zbyt gorące wpisy , sprowokowane gorącą atmosferą tego wątku w początkowych latach jego istnienia.
Skoro mowa o gorącej atmosferze w ubiegłych latach , wzywam Wielkich Nieobecnych - adama i archiego : stańcie do apelu :<
Ale najważniejsze są życzenia - aby przede wszystkim nasza Kochana Jubilatka była zadowolona z pracy oraz aby wysmażyła od czasu do czasu jakiś reportażyk ku uciesze swoich fanów, no i aby pojawiła się w jakimś nowym programie publicystycznym , bo PzP to już... eee, nie będę psuł podniosłej atmosfery :D
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

...co by nie było wątpliwości co do zakładu:
Sobota!! (ostatni dzień tygodnia i... marynarka w pełnym wydaniu)
30.10
ObrazekObrazek
znów udało mi się uchwycić "dziubek" :D
i za takie nigdzie nieoglądane dziubki, dyskretny (choć paradoksalnie na wizji) uśmiech, ale też pełen perfekcji przekaz dziękuję :rydzyk:
5ciu lat nieprzerwanie na wizji gratuluję!! (i to w otoczeniu ludzi wymagających zawsze "jak najwięcej" z szefem Andrzejem Pieczyńskim na czele)
i życzę p. Joannie (ale też sobie - z pozycji widza) dalszego tak harmonijnego rozwoju. :brawa:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Nie wiem czemu ale dzisiaj Asia wyglądała jeszcze ładniej niż zwykle, chyba fryzura jakoś inaczej uczesana albo makijaż może, no coś inaczej jest.

Obrazek
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:jak się robi podsumowania co 50 stron wątku to później nie wiadomo co napisać z takiej okazji jak 5lecie Joanny Kryńskiej na wizji
Język polski chyba nie zna już wiele przymiotników określających Joasie, które by tu nie padły. :aniol:
A poza tym musimy sobie zostawić furtkę na nastepne lecia. :lol2:
przepraszam , że podobnie jak mój przedmówca , nie od razu dostrzegłem Jubilatkę w TVN24. Stało się to dopiero w okolicach marca/kwietnia 2006.
Nie przejmuj się, ja jeszcze większe "fo-pa" popełnilem- grudzień 2006 :xx: :red:
I to też musiałem zobaczyć 2-3 razy , aby stwierdzić, że ta dziewczyna ma w sobie to coś
Tu lekka rehabilitacja-u mnie to odkrycie przyszło od pierwszego zobaczenia i usłyszenia 8)
nouze pisze:Nie wiem czemu ale dzisiaj Asia wyglądała jeszcze ładniej niż zwykle
Z Joasią już tak jest, kiedy myślisz, że jeszcze ładniej już nie można, Ona temu zaprzecza z każdym dniem :lol2:

No to co, szósty roczek uważamy za oficjalnie rozpoczęty :jupi:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

śr 3.11
ObrazekObrazek
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

Do moderatorów: proszę przestawić zegar na forum (poprzedniego posta wysłałem o 18:04 czasu rzeczywistego:)

Od moderatora: Czas każdy ustawia sobie indywidualnie w ustawieniach konta.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

incognito pisze:Do moderatorów: proszę przestawić zegar na forum (poprzedniego posta wysłałem o 18:04 czasu rzeczywistego:)

Od moderatora: Czas każdy ustawia sobie indywidualnie w ustawieniach konta.
Dzięki. Tak to jest z początkującymi. :rozglada:
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

Przyłapałem dziś Joanne na przeglądaniu jakiegoś czasopisma (czyżby listopadowe "Elle"?) :hmm:
Obrazek
Po chwili chyba się zorientowała, że może być oglądana :D
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

TVN24 wydanie specjalne (czytaj: PzP wylatuje z anteny) :>
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska

Post autor: nouze »

Niestety, dziś inna Pani Joanna gwiazdą popołudnia.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

Tak jakby nie mógł Jarosław się wstrzymać gdzie do jutra, co za gość :hmm:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Joanna Kryńska

Post autor: incognito »

Oby tylko Kluzik nie wróciła do dziennikarstwa i nie zechciała poprowadzić "PzP" :stop:
Ps. Wprowadzić zakaz organizowania konferencji w godz. 17:10 - 17:40 pn-pt. :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości