Anita vs Styśka !!!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Nie no rzeczywiÂście i StyÂśka taka kobieta sukcesu i nieposkromiona siĂŞ potulnie poddaÂła... Bo przecieÂż ona sama nie chciaÂła ;)

WaÂłek :D:D

No a co do Lisa to raczej wÂątpie by Lis komukolwiek proponowaÂł prowadzenie faktĂłw oprĂłcz samego siebie ;)

Poczytajcie sobie wÂątek Anity i zobaczycie ze sÂą tez nieprzychylne jej wypowiedzi i to nawet jej fanĂłw.
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Hmm uwielbiam to forum... chociaz przegladam je od dosc dawna i postanowilam nie brac udzialu w "wymianie pogladow" fanow Anity i Justyny- to moze jednak rzuce nowe swiatlo na obecnosc Justyny P w tvn. Czy ktos z was ogladal dzisiejsza zapowiedz faktow? czy ktos zauwazyl, kto stal w glebi planu?
tak, tak toz to sam pieczynski adam we wlasnej osobie!! (mam nadzieje ze wzrok mnie nie zmylil). A wiec dzis wszyscy naocznie mogli przekonac sie kto stoi za Justyna Pochanke...
A swoja droga skoro w tvn jest nepotyzm na taka skale jak opisujecie, to dlaczego wiekszosc prezenterow nie nazywa sie Wejchert, a jedynym programem rozrywkowym nie sa ananasy z mojej klasy- w wykonaniu Sandry Walter?
Jesli Pochanke zacznie robic kaszanke, albo przestanie odpowiadac profilowi stacji, to wydaje mi sie, ze spadnie z anteny i nawet maz jej nie pomoze.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Pochanke- PieczyĂąski
JĂŞdrzejowska - JĂŞdrzejowski
Adam Pochanke - marta Kuligowska...
Sandra Walter pracowaÂła...
MÂłody Walter... szkoda gadaĂŚ :?


Hehe kto stoi za Faktami ??? :D
Android <3
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Dajcie spokój Justynce z tymi oskarzeniami ze jej m¹¿ ... to ona ma wzglêdy, nie zgadzam siê !! Gdyby nie wdziêk i urok, profesionalizm w prowadzeniu faktów przen ni¹ tak naprawdê fakty nie by³y by tak na wysokim poziomie jak teraz. Po odejœciu Lisa a bez Justysi ... to nie by³oby co teraz. Porówna³bym je wtedy to polsatowskich "wydarzeù" :/ = dno.

Anita, fajna zapewnie dziewczyna i urokliwa ale nie ma tego "powera" w sobie co Justynka nie wniosÂłaby w fakty nic nowego, nic nadzwyczajnego jak to zrobiÂła Justyna. Fakty bez Stysi i Romanowskiego ... no i Marciniaka ... to fakty do d..., nie da sie ogladaĂŚ :)

szkoda, naprawdĂŞ szkoda ze nie mam tvn 24 i nie mogĂŞ sie profesionalizmem i urodÂą Stysi dluzej nacieszyĂŚ niÂż tylko w faktach :cry:

terraX - hmm widzialem zapowiedŸ faktów ale nie zwróci³em uwagi czy ktos obok stoi raczej zauwa¿y³em ze Stysia dziœ mia³a spódnicê Jeans i ciekawi³o mnie jaka d³ugoœÌ ni¿ czy ktoœ tam w tle sie pojawi³ :wink:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

styÂśka vs anita

Post autor: salladyn »

Dla mnie za Justyn¹ Pochanke mo¿e staÌ 6 jej mê¿ów 12 orangutanów 600 papug i stado bizonów.Do póki jest tak œwietn¹ dziennikark¹ to mam to gdzieœ kto za ni¹ stoi.Anita Werner ma wdziêk,styl,i intryguj¹cy g³os.Niestety wogóle nie zna siê na publicystyce.Natomiast nie wiem co robi Grzegorz Kajdanowicz we Faktach.Powinna tam siê znaleŸÌ w³aœnie Anita Werner.

PodsumowujÂąc Anita Werner to niezÂła dziennikarka,ale Justyna Pochanke zjadÂła zĂŞby na news-ach i publicystyce najpierw w Radio ZET potem w tvn24 a teraz we Faktach.Tak na marginesie to nie wiem czemu fani Anity mieliby obrzucaĂŚ bÂłotem JustynĂŞ i fani Justyny AnitĂŞ.Napewno Âżadna z paĂą by tego niechciaÂła.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

kamuii pisze:Pochanke- PieczyĂąski
JĂŞdrzejowska - JĂŞdrzejowski
Adam Pochanke - marta Kuligowska...
Sandra Walter pracowaÂła...
MÂłody Walter... szkoda gadaĂŚ :?


Zaszlo nieporozumienie, wiem kto jest z kim (z tego forum rzecz jasna :), a przyklad S. Walter, to moim zdaniem potwierdzenie, ze zasada nadrzedna nad gloszonym przez was nepotyzmem w telewizji badz, co badz prywatnej, jest biznes. Walterowna nie dala sobie rady i nie jest juz "dziennikarka" tej stacji, mimo tego, ze wlascicielem jest jej ojciec. Bo telewizja komercyjna to nie rodzinna mleczarnia, gdzie nawet jesli nie masz kwalifikacji, to i tak sie zaczepisz, a to do noszenia baniek, a to do robienia twarogu 8)
Jak ogladam TVP, to tam widze nepotyzm, taki, ze mnie serce zaczyna bolec- niektorzy grzeja tam stolki od niepamietnych czasow, przetrwali wszystkie ekipy, chociaz swiat sie zmienil i telewizja sie zmienila, to oni stoja w miejscu. Ale wiadomo publiczne, znaczy niczyje.
I naprawde nie chce mi sie wierzyc, ze duze "N" w skrocie TVN oznacza "nepotyzm", malenkie moze tak, ale napewno nie duze :wink:
Justyna jest swietna i Anita jest swietna, ale (i tu sie pewnie naraze) ma jeszcze czas, zeby osiagnac szczyt swojej kariery. Skoro znane sa publicznie wszystkie fakty z ich zycia, to czy Justyna, bedac w wieku Anity nie pracowala ciagle w radiu, gdzie wcale nie zajmowala najwyzszego stanowiska i gdzie zjadla zeby (jak pisze Salladyn) na newsach? Dlatego dzis jest tu gdzie jest, a gdzie wiekszosc nie chcialaby jej ogladac
:cry:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości