Nowym prezydentem jest...

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Dared00

Nowym prezydentem jest...

Post autor: Dared00 »

LECH KACZYÑSKI!


NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

53,52% dla KaczyĂąskiego, 46,48 dla Tuska

DO MODERATORA: ProszĂŞ o przeniesienie tematu
Ostatnio zmieniony niedziela 23 paź 2005, 20:35 przez Dared00, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W zlym podforum ten temat umiesciles :>
Ale jednak stal sie najgorszy scenariusz
KACZYNSKI prezydentem mam nadzieje ze te 2 osrodki badawcze pomylily sie pomylily bo to nie moze byc prawda :( :( ja chce TUSKA a nie KACZORA :x
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowym prezydentem jest

Post autor: salladyn »

Ja chyba uciekam za granicĂŞ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szczególne gratulacje moim zdaniem nale¿¹ siê Ewie B³aszczyk,Romanowi Klusce no i przede wszystkim Pietrzakowi,mog¹ byÌ z siebie dumni ¿e wspierali kampaniê cz³owieka który bez zawahania przyj¹³ g³osy Andrzeja Leppera :x :x :x Po prostu rêce mi opad³y.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Niech siĂŞ wstydzÂą Ci, co nie poszli gÂłosowaĂŚ!! SKANDAL!! Teraz zastanawiam siĂŞ co dalej, Âłacznie z wyjazdem za granice...
MAKEPOVERTYHISTORY
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nowym prezydentem jest

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Ja chyba uciekam za granicĂŞ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ja chyba tez :evil: :!:
salladyn pisze:Szczególne gratulacje moim zdaniem nale¿¹ siê Ewie B³aszczyk,Romanowi Klusce no i przede wszystkim Pietrzakowi,mog¹ byÌ z siebie dumni ¿e wspierali kampaniê cz³owieka który bez zawahania przyj¹³ g³osy Andrzeja Leppera :x :x :x Po prostu rêce mi opad³y.
No i chyba Kaczynskiego poparl RYDZYK :? Swietne normalnie swietne towarzystwo ma Kaczynski :x
I jeszcze mam najwieksze pretensje do wyborcow :x Jak oni mogli to zrobic. Kaczynski nie nadaje sie na prezydenta kurdupel, nie umie sie wyslowic ehhhh i co przedchwila uslyszalem ze ma zamiar pomoc uzyskac Lepperowi jakies stanowisko :? Mam nadzieje ze Kaczynskiego zaatakuje ptasia grypa i ze z&^%@)&$ :evil: :evil: :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Wszyscy moÂżemy jechaĂŚ do Rosji! i zrobimy rtr.tivi.ru :) RTR Planeta - niepubliczny kanaÂł rosyjski :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

O rany, jutro obudzimy siĂŞ w stawie peÂłnym kaczek, a ja nie umiem pÂływaĂŚ....
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowym prezydentem jest

Post autor: salladyn »

Obrazek
MoÂże siĂŞ upije na ÂśmierĂŚ :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Dared00

Post autor: Dared00 »

POST NR 40000

Utopmy siê w stawie kaczyñskiego! ZRÓBMY MU NA Z£O¦Æ!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowym prezydentem jest

Post autor: salladyn »

Daredevil radzĂŞ uwaÂżaĂŚ.JuÂż niedÂługo w skrzynce moÂżesz dostaĂŚ zawiadomienie z prokuratry w ktĂłrym bĂŞdzie napisane Âże planaujesz zamach na prezydenta.PrzecieÂż Zbigniew Waserman pozwaÂł do sÂądu monterĂłw wanny jakuzzi,zarzuca im Âże specjalnie Âźle zamontowali wannĂŞ by kopaÂła go prÂądem :twisted: Teraz bĂŞdziemy mieli paĂąstwo inwigilacjii nawet za przeproszeniem w dupie nic siĂŞ nie uchowa. :x :mad:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Ten zÂły okres przeminie. Kaczuszka tylko tak na chwilĂŞ- kaÂżdy jak byÂł maÂły bawiÂł siĂŞ kaczuszkÂą do kÂąpieli, a teraz siĂŞ nie bawi.
Dared00

Post autor: Dared00 »

O boÂże! Pomocy! Powiedzczie gdzie mam siĂŞ schowaĂŚ przed prokuraturÂą, ktĂłra chce mnie pozwaĂŚ za to, Âże chcĂŞ siĂŞ utopiĂŚ w stawie! DostanĂŞ za to doÂżywocie!!!! :) :D :D :D :D :D :D :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nowym prezydentem jest

Post autor: pawell »

salladyn pisze:MoÂże siĂŞ upije na ÂśmierĂŚ :x
Moze :roll: z tej radochy :? Ale ja mam nadzieje ze zaatakuje go ptasia grypa i wybija cala jego rodzinke razem z Lepperem, Rydzykiem itp :evil2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Daredevil pisze: DostanĂŞ za to doÂżywocie!!!! :) :D :D :D :D :D :D :D
To siĂŞ ciesz Daredevil, Âże jesteÂśmy w unii, bo gdybyÂśmy nie byli, to byÂłaby kara Âśmierci.:rotfl:
Z kaczkami nie ma ÂżartĂłw.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

nowym prezydentem jest

Post autor: salladyn »

Daredevil pisze:O boÂże! Pomocy! Powiedzczie gdzie mam siĂŞ schowaĂŚ przed prokuraturÂą, ktĂłra chce mnie pozwaĂŚ za to, Âże chcĂŞ siĂŞ utopiĂŚ w stawie! DostanĂŞ za to doÂżywocie!!!! :) :D :D :D :D :D :D :D
Gorzej bĂŞdÂą ciĂŞ torturowaĂŚ.BĂŞdziesz musiaÂł sÂłuchaĂŚ w celi Radio Maryja aÂż do koĂąca swoich dni :evil2:
pawell pisze:
salladyn pisze:MoÂże siĂŞ upije na ÂśmierĂŚ :x
Moze :roll: z tej radochy :? Ale ja mam nadzieje ze zaatakuje go ptasia grypa i wybija cala jego rodzinke razem z Lepperem, Rydzykiem itp :evil2:
Niestety pewnie siê zasczepili,pozostaje nam jedynie wiara w sprawiedliwoœÌ dziejow¹ 8)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości