Nowym prezydentem jest...

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ej ludzie, ludzie !! Czy Wy zastanowiliÂście siĂŞ co piszecie ??
Ale ja mam nadzieje ze zaatakuje go ptasia grypa i wybija cala jego rodzinke razem z Lepperem, Rydzykiem
I jeszcze mam najwieksze pretensje do wyborcow Jak oni mogli to zrobic. Kaczynski nie nadaje sie na prezydenta kurdupel, nie umie sie wyslowic ehhhh i co przedchwila uslyszalem ze ma zamiar pomoc uzyskac Lepperowi jakies stanowisko Mam nadzieje ze Kaczynskiego zaatakuje ptasia grypa i ze z&^%@)&$
to tylko 2 najbardziej drastyczne wypowiedzi. MoÂżna nie lubieĂŚ, powiem mocniej moÂżna nie nawidzieĂŚ KaczyĂąskiego - w koĂącu Âżyjemy w wolnym paĂąstwie !! Ale pisaĂŚ, Âżeby zaatakowaÂła go ptasia grypa ?? ?? !! !! !! :mad: :evil:
KaczyĂąski na chwilĂŞ obecnÂą uzyskaÂł poparcie ponad 52 % dorosÂłych PolakĂłw !! Czyli ponad poÂłowa uprawnionych do gÂłosowania go poparÂła !!
I pytanie na koniec : Czy ty pawell wiesz co to jest ptasia grypa...chyba nie !! !! !! :?
NaprawdĂŞ kiedyÂś jak sami bĂŞdziecie mogli wybieraĂŚ i gÂłosowaĂŚ moÂże lepiej wybierzecie - a teraz nie Âżyczcie nikomu czegoÂś o czym pojĂŞcia nie macie !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nowym prezydentem jest

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Niestety pewnie siê zasczepili,pozostaje nam jedynie wiara w sprawiedliwoœÌ dziejow¹ 8)
No tak tego nie przewidzialem to pozostaje nam polowanie na kaczki ObrazekObrazek :evil2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Re: nowym prezydentem jest

Post autor: salladyn »

pawell pisze:
salladyn pisze:Niestety pewnie siê zasczepili,pozostaje nam jedynie wiara w sprawiedliwoœÌ dziejow¹ 8)
No tak tego nie przewidzialem to pozostaje nam polowanie na kaczki ObrazekObrazek :evil2:
Pewnie juÂż zarzÂądza sezon ochronny na kaczki :evil2:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Eee, TVN_FANIE myÂślĂŞ, Âże przesadzasz. To takie luÂźne pogaduszki :wink: Wszyscy wiedzÂą co to ptasia grypa i wszyscy chyba majÂą prawo gÂłosu, czy siĂŞ mylĂŞ? a jeÂśli nie majÂą, to nawet dobrze, Âże interesujÂą siĂŞ tym, co siĂŞ dzieje i majÂą swoje zdanie, ale przyznajĂŞ racjĂŞ- wybĂłr trzeba uszanowaĂŚ.
Pawell- super rebus :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

TVN_FAN pisze:
KaczyĂąski na chwilĂŞ obecnÂą uzyskaÂł poparcie ponad 52 % dorosÂłych PolakĂłw !! Czyli ponad poÂłowa uprawnionych do gÂłosowania go poparÂła !!


B³¹d. Po³owa uprawionych do g³osowania - lekko mówi¹c - ola³a ca³¹ t¹ imprezê i posz³a w niedzielê na ryby ew. ogl¹da³a sobie telewizjê.

PoÂłowa, z tej drugiej poÂłowy oddaÂła gÂłos na Lecha KaczyĂąskiego, a wiĂŞc w sumie dostaÂł on okoÂło ĂŚwierĂŚ gÂłosĂłw wszystkich uprawnionych do gÂłosowania.



SwojÂą drogÂą dla mnie te wybory to jedena wielka lipa.
PoraÂżka na caÂłej linii - chyba najwiĂŞkszy ee.. 'niespodzianka' tego roku w Polsce.
IdĂŞ sobie pooglÂądaĂŚ "KompaniĂŞ braci" - polecam. Zaraz na TVN Siedem :)
Ostatnio zmieniony niedziela 23 paź 2005, 21:52 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:Eee, TVN_FANIE myÂślĂŞ, Âże przesadzasz. To takie luÂźne pogaduszki :wink:
No wlasnie widocznie TVN_FAN jest wielkim sztywniakiem :?
terraX pisze:Pawell- super rebus :)
No tak dziekuje :wink: najwiecej czasu zajelo mi szukanie gifa kaczki :evil2: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

ÂŁukasz dziĂŞki za newsa o wpadce TVN :)
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

pawell pisze:No wlasnie widocznie TVN_FAN jest wielkim sztywniakiem :?


BroniĂŞ TVN_FANA. Nie jest sztywniakiem, przywoÂłaÂł tylko dyskusjĂŞ w wÂątku do porzÂądku ;) Ma sporo racji.
pawell pisze:No tak dziekuje :wink: najwiecej czasu zajelo mi szukanie gifa kaczki :evil2: :roll:
DomyÂślam siĂŞ, ale to jest najlepsze :wink:
Kaczki sÂą we wszystkich wersjach- jako gify, jako reklamy piwa,zaczyna siĂŞ sezon kaczek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:Eee, TVN_FANIE myÂślĂŞ, Âże przesadzasz. To takie luÂźne pogaduszki :wink: Wszyscy wiedzÂą co to ptasia grypa i wszyscy chyba majÂą prawo gÂłosu, czy siĂŞ mylĂŞ?


zgoda...wszyscy co sÂą uprawnieni majÂą prawo gÂłosu. Absolutnie racja :D
No i tu zgoda. No ale sorry ale ¿eby ¿yczyÌ komuœ ptasiej grypy...no có¿... :? rzeczywiœcie mo¿e nie powinienem tego komentowaÌ. Zale¿y to bowiem od tego jak kto odbiera pewne sprawy i jak je odbiera.
terraX pisze:jeÂśli nie majÂą, to nawet dobrze, Âże interesujÂą siĂŞ tym, co siĂŞ dzieje i majÂą swoje zdanie, ale przyznajĂŞ racjĂŞ- wybĂłr trzeba uszanowaĂŚ.
jasne..waÂżne to jest, Âżeby siĂŞ interesowaĂŚ tym co siĂŞ dzieje w kraju !! Niestety bowiem 50 % ludzi siĂŞ nie interesuje tym co siĂŞ dzieje w kraju i mamy takÂą a nie innÂą smutnÂą frekwencjĂŞ. :?
szymcio9 pisze:B³¹d. Po³owa uprawionych do g³osowania - lekko mówi¹c - ola³a ca³¹ t¹ imprezê i posz³a w niedzielê na ryby ew. ogl¹da³a sobie telewizjê.
Racja - ma³a nieœcis³oœÌ. Ju¿ ponad 53% tych co wziêli udzia³ w wyborach. Racja.Dziêki za zwrócenie uwagi.
ZIMA
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Daredevil pisze:ÂŁukasz dziĂŞki za newsa o wpadce TVN :)
Po zmianie topu i loga moÂżemy sobie na takie coÂś pozwoliĂŚ. Ci, ktĂłrzy pamiĂŞtajÂą dawne, znikajÂące newsy, to wiedzÂą o co chodzi. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: nowym prezydentem jest

Post autor: pawell »

No to juz wiemy na 100% ze naszym prezydentem jest Obrazek i niestety juz nikt tego nie zmieni :( :( :( :( Buuuuuu :( :cry: :( :cry: :placze:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

KWA KWA KWA KWA KWA.... i tak przez 5 a moÂże 10 lat !!!! a jak siĂŞ z JarosÂławem wymieniÂą to moze i przez 20

Witamy w Kaczogrodzie kraju wyznaniowym homofobii i nietolerancji...

No ale jest jednen pozytywny efekt zacznie rzÂądziĂŚ ludzie siĂŞ na nim poznajÂą i poleci z polityki jak Krzak Oleksy i inni
Android <3
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nasz prezydent w kolejnej odslonie :D :
Obrazek:evil2: :evil2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Obrazek
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość