Okładka

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

agusiuniunia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 03 mar 2006, 19:43
Lokalizacja: Biała Podlaska

OkÂładka

Post autor: agusiuniunia »

Witam!! Zawsze lubi³am ogl¹daÌ "Rozmowy w toku", szczególnie, ¿e Pani Ewa jako prowadz¹ca jest w tym naprawdê dobra. Umie w odpowiedni sposób zadawaÌ pytania, jak i przerywaÌ rozmowê, przeradzaj¹c¹ siê w k³ótniê. Ale nie o tym tak naprawdê chcê mówiÌ. Otó¿, choÌ prasa mnie o tym "uprzedzi³a", jestem niemile zaskoczona zmian¹ wystroju studia jak i sposobem prowadzenia rozmów. Wogóle nie na miejscu s¹ te postumenty, przy których stawiani s¹ goœcie a ca³oœÌ przypomina salê s¹dow¹, Wiem, ¿e moje uwagi na niewiele siê zdadz¹, bo jako, ¿e jest nowa dyrektor "Rozmów w toku", zmiany pewnie musia³y nast¹piÌ. Pytam tylko:dlaczego a¿ takie drastyczne??? :( :( :( Czy naprawdê nie da siê tego inaczej zrobiÌ, jakoœ tak bezboleœnie dla tych "przepytywanych"??Napewno czuli siê lepiej, gdy mogli swobodnie siedzieÌ sobie w wygodnych fotelach, a nie gdy stoj¹ skazani na œciêcie. Proszê zróbcie coœ z tym :!: :!: :!:
agusia007
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Tu jest temat o Rozmowach -> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 4&start=45 :) WiĂŞc po co tworzyĂŚ nowy?
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość