TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

Wyobrażacie sobie taką Joasię Kryńską lub Agatę Adamek i co by wtedy Kuźniar wyprawiał z nimi :lol: Pomysł świetny
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

piotrek888 pisze:Wyobrażacie sobie taką Joasię Kryńską lub Agatę Adamek i co by wtedy Kuźniar wyprawiał z nimi Pomysł świetny
Joasia juz nie jest reporterka i nie ma nic wspolnego z Kuźniarem więc holojoanna nam nie grozi :lol2: A tak serio, to niedługo dojdzie do tego, że prezenter sobie bedzie z własnego bujanego fotela wiadomości czytał-istny matrix. :lol2:
Generalnie pomysł jako taki mi się podoba, ale żeby nie stał się normą, bo już nie bedzie to fajne. :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kolumna samochodów z Kaczyńskim zatrzymana strzałami w Gruzji, nic się nikomu nie stało, a w TVN24 jak to zwykle w takich sytuacjach przerost formy nad treścią. :stop: Trwa specjalnego wydanie ''Dnia na żywo'', jak to mówią - zbieranie opinii i komentarzy. Co chwilę przypominają co się stało, przez pół godziny widniała żółta belka. Już zapowiedziano na 19.20 specjalne wydanie ''Loży prasowej'' i na 20.30 specjalny ''Magazyn''.
Dla porównania Polsat News po raz kolejny pokazuje, że można profesjonalnie zrelacjonować ważne wydarzenia, bez specjalnych wydań i doszukiwania się sensacji w wielu zbędnych aspektach. Również TVP Info zachowało w miarę zdrowy umiar.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re:

Post autor: pop »

Camilo pisze:(...) i na 20.30 specjalny ''Magazyn''.
Specjalne wydanie "Magazynu 24 Godziny" zaczęło się już przed 18. Prowadzi Anna Jędrzejowska.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: epsztajnek »

Na pierwszym planie kilkanaście ujęć z miejsca zdarzenia powtarzanych w kółko do wyrzygania :twisted:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

pop pisze:Specjalne wydanie "Magazynu 24 Godziny" zaczęło się już przed 18.
Początkowo zapowiadane było na godzinę 20:30. Długo to specjalne wydanie nie potrwało, bo w między czasie transmitowana była konferencja obu prezydentów. Obecnie w ''Loży prasowej'' o sytuacji w Gruzji opowiada m.in. Tomasz Kanik.

We wszystkich stacjach informacyjnych trwają specjalne programy. W TVP Info ci sami goście dyskutowali przez godzinę. Ciągle te same zdjęcia i te same pytania, kierowane tylko do innych osób. W sumie to burza w szklance wody, bo żadną nowiną nie jest to, że rosyjscy żołnierze cały czas przebywają na terenie Gruzji.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pop »

Bez sensu jest transmitowanie jakichś konferencji prasowych na dwóch kanał. Często zdarza się, że konferencje są transmitowanie w TVN24 i TVN CNBC Biznes lub w TVN24 i nSport. Powinno być tak, że jeśli dana konferencja jest poświęcona tematyce biznesowej, giełdowej, ekonomicznej to powinna być transmitowana w TVN CNBC Biznes, a w TVN24 może pojawić się informacja, że można ją obejrzeć właśnie w TVN CNBC Biznes. Tak samo z nSport.
W TVN24 i tak jest już mnóstwo tego, przez co ramówka zawsze ulega zmianie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: skorupa2006 »

W TVN24 stanowczo za dużo jest polityków, konferencji. Za mało programów typu Kalejdoskop czy Internet24 (których szczerze mówiąc mi brakuje). Brakuje też cyklu "Bez Komentarza".
PS. Czy są jakieś wieści kiedy TVN24 będzie nadawała w 16/9 dla szerokiej publiki?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

skorupa2006 pisze:PS. Czy są jakieś wieści kiedy TVN24 będzie nadawała w 16/9 dla szerokiej publiki?
Nie prędko
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

skorupa2006 pisze:W TVN24 stanowczo za dużo jest polityków, konferencji.
Dlatego dobrym wyjściem jest pokazywanie fragmentów konferencji, w których zawarte jest całe sedno i odpowiedź na ważne pytanie, a nie stek bezsensownych insynuacji. Bywa, że jest tak pokazywane m.in. w TVN CNBC Biznes i Polsat News.
Za mało programów typu Kalejdoskop czy Internet24 (których szczerze mówiąc mi brakuje).
Może wśród nas jest zapotrzebowanie na takie programy, ale wśród wszystkich widzów chyba jednak nie.
Brakuje też cyklu "Bez Komentarza".
To włącz sobie na Polsat News, jak masz. :D Tam jest tych materiałów od groma i jeszcze trochę. :D Wraz z powtarzanymi co chwilę czołówkami, ten element mnie coraz bardziej denerwuje i coraz częściej irytuje, niestety.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: maxxx »

Taka sytuacja chyba jeszcze nie miała miejsca. w Dniu po dniu można powiedzieć zakładnik czerpał informację z Tvn24 od Piotra Jaconia odnośnie tego co dzieje się wokoł hotelu zajętego przez terrorystów :uhh: Wkońcu po 40 minutach europoseł poprosił o kilka minut przerwy, bo jest w stroju nocnym a chciałby jakoś przebrać się do ewentualnej ewakuacji :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pop »

Ten sam poseł był rano gościem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w TOK FM. Widać było, że rozmowa z Jaconiem pozwoliła mu zorientować się w sytuacji. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Zdjęcie ze studia TVN24 - znalezione w sieci. :D
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: epsztajnek »

No to możemy się domyślać, dlaczego często na wizji promptery odmawiają posłuszeństwa :devil:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Adam Pieczyński - szef TVN24, udzielił wywiadu ''Gazecie telewizyjnej''. Skomentował spadającą oglądalność stacji i działania konkurencji, szczególnie Polsat News. Ustosunkował się do pamiętnego wydania ''Teraz my!'' z udziałem Drzewieckiego. Zapowiedział również nową serię dokumentów Ewy Ewart od stycznia oraz odświeżenie ''Poranka''. :arrow: Cała rozmowa.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość