Kobiety TVN w plebiscycie lesbijskiego portalu

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Kobiety TVN w plebiscycie lesbijskiego portalu

Post autor: ArO »

ZnalazÂłem pewnÂą stronkĂŞ polskich lebijek i odbywa siĂŞ tam plebiscyt "80 kobiet": Najseksowniejsza? NajpiĂŞkniejsza? Najsympatyczniejsza?

BiorÂą w nim udziaÂł koniety TVN-u.

Prowadzi...Kazimiera Szczuka (2845 gÂłosĂłw), a na pozycji 6 jest Anita Werner (1618). Na pozycji 24 Ewa Drzyzga (208).


Jako niezalogowana moÂżna oddaĂŚ 1 gÂłos, a jako osoba zalogowana aÂż 8 dziennie :!:

ZaÂłoÂżyÂłem wiĂŞc lesbijskie konto i oddaÂłem gÂłosiki Kazi. :)


Oto adresik: http://kobiety-kobietom.com/80kobiet/
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Brawa dla Kazi!!
Skoro zaÂłoÂżyÂłeÂś to konto to moÂżesz oddaĂŚ nawet osiem gÂłosĂłw dziennie, to ale ja byÂłAM niezarejestrowanaWANA, wiĂŞc mogÂłAM tylko jeden...*
:lol:

*No juÂż to napisaÂłeÂś, ale jak ja to pisaÂłem to jeszcze tego nie byÂło ;)
Ostatnio zmieniony piątek 06 sie 2004, 14:49 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja ten portal znam od kilku miesiĂŞcy i oczywiÂście regularnie gÂłosuje na AnitkĂŞ.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Zaraz, zaraz...?
Kobiety kobietom :?: – jesteÂście tam zalogowani, a wiĂŞc to oznacza,
Âże na parĂŞ chwil stajecie siĂŞ kobietami? :wink: :lol: :lol: :lol:

A podobno kobiety nie rozumiejÂą, co facetom podoba sie w Anicie :roll:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A co to szkodzi gÂłosowaĂŚ w tym serwisie.
PrzecieÂż nikt nie sprawdza czy jestem kobietÂą. :lol: :lol: :lol:
GÂłosujÂą tam rĂłwnieÂż mĂŞÂżczyÂźni.
Kobiety-kobietom jest po prostu pewnym has³em wymyœlonym dlatego bo wiêkszoœÌ osób które odwiedzaj¹ t¹ stronê stanowi¹ kobiety ale mê¿czyzn te¿ nie brakuje.

DuÂżo kobiet spotkaÂłem ktĂłre teÂż siĂŞ zachwycajÂą AnitkÂą(np.moja siostra) i mĂłwiÂą o niej w samych superlatywach.
DokÂładniej przejÂżyj fora w internecie.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja daÂłem minusa Joannie Brodzik - nie trawiĂŞ tej baby i jej sÂłodkiego, cynicznego usmiechu. Ehhhh.....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja tam same plusiki Anitce.
Niech pnie siĂŞ do gĂłry :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ciekawe w jaki sposĂłb A. Werner zareagujĂŞ na informacjĂŞ o zwyciĂŞstwie w rankingu najpopularniejszych kobiet, przeprowadzonym przez serwis dla kobiet kochajÂących inaczej. Wszak wystarczy, Âże kilku miÂłosnikĂłw Anity siĂŞ tam zalogujĂŞ i wynik sondy jest juÂż przsÂądzony :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja myslaÂłem, ze fani Anity zacznÂą siĂŞ rejestrowaĂŚ i gÂłosowaĂŚ. Kazimiera od wczoraj zdobyÂła ponad 20 gÂłosĂłw, Ewa 9, a Anita 0 :?
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Porszê, proszê!!! Wszyscy deklaruj¹ sw¹ mi³oœÌ do Anity W, a jak trzeba to maj¹ j¹ g³êboko w.... :evil: :evil: Jutro wejdê tam jeszcze raz i demonstracyjnie oddam g³os na Anitê :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ale nie ma tam Joli Pienkowskie, Holeckiej i Prokopiuk :cry: :cry: :cry:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja osobiÂście nie wiem czy Anita bĂŞdzie zachwycona ze zwyciĂŞstwa w tym rankingu :)

GÂłosujmy na KaziĂŞ to jedyny konkurs gdzie najsÂłabsze ogniwo moÂże wygraĂŚ

a wiĂŞc "zagÂłajmy wÂłonczam zegarrrr" :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Fani Anity rejestrujcie siĂŞ.

Wiele gÂłosĂłw z pewnoÂściÂą jest od mĂŞÂżczyzn i nie ma siĂŞ co burzyĂŚ, Âże jak portal dla lesbijek to od razu same lesbijki tam sÂą.
Nie oceniajmy naszego spoÂłeczeĂąstwa tak Âźle moÂże jednak tych hetero jest wiĂŞcej w tym portalu. :lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Na przykÂład Aro czegoÂś tam szukaÂł...... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ArO tego nie mĂłwiÂł bo nie byÂło okazji, ale jest gejem i siĂŞ tego nie wstydzi, a juÂż wchodzenia na takÂą strone w ogole. 8)


Na tÂą stronĂŞ trafiÂłem przez wyszukiwarke Google. WpisaÂłem Kazimiera Szczuka i wyskoczyÂła m.in. ta strona.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wybacz ten maÂło udany Âżart :? GratulujĂŞ coming out'u.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości