Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

JuÂż jutro rozpoczyna- tak jak myÂślĂŞ , waÂżne wydarzenie pielgrzymka Benedykta XVI do Niemiec (Bawarii)
LiczĂŞ na relacje reporterĂłw FaktĂłw a takÂże na relacje TVn 24. W Bawarii jest juÂż reporter TVN 24 Jacek PaÂłasiĂąski>
NOWA ERA W TVN
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A to z GasiĂąskim byÂło dobre!Ciekawe czy Kolenda wie o tej wpadce :lol: Ja siĂŞ dowiedziaÂłem o tych wiĂŞzieniach bynajmniej nie z FaktĂłw :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

We wczorajszych Faktach w materiale o winach ( nie pamiĂŞtam czyjego autorstwa) , wypowiadaÂł siĂŞ na poczÂątku taki typowy menel popijÂąjÂąc jabola i fajnie go podpisali, pod imieniem i nazwiskiem tegoÂż jegomoÂścia napisali "Ekspert ds. polskiego wina" :lol:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

nika pisze:We wczorajszych Faktach w materiale o winach ( nie pamiĂŞtam czyjego autorstwa) , wypowiadaÂł siĂŞ na poczÂątku taki typowy menel popijÂąjÂąc jabola i fajnie go podpisali, pod imieniem i nazwiskiem tegoÂż jegomoÂścia napisali "Ekspert ds. polskiego wina" :lol:
tez to widziaÂłem - bardzo fajny materiaÂł - mowili jeszcze o tych Âżulkach ze sa ekspertami , ktĂłrzy juz niedÂługo beda mogli konsumowac prawdziwe zielonogĂłrskie wino :D ( a nie jabolka ) :lol:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

To byÂł super materiaÂł (o winach). Eksperci ds. wina pan Henryk i pan Bogdan. Mogliby rozmawiaĂŚ o winach caÂłymi godzinami. Bardzo dobrze uÂłoÂżony tekst. ÂŚmiaÂłem siĂŞ z niego chyba z 5 minut.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ostatnio Marcin Wrona robi materiaÂły nt USA-Polska. Ciekawe czy szefostwo FaktĂłw oswaja w ten sposĂłb widzĂłw z myÂślÂą, Âże za niedÂługo to pan Wrona bĂŞdzie korespondentem w USA? A co wtedy bĂŞdzie z KasiÂą SÂławiĂąskÂą? :shock: Czy bĂŞdzie reporterkÂą sekcji zagranicznej taj jak siĂŞ to od jakiegoÂś czasu pisze? :shock:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

S³awiùska w Faktach mia³a dziœ wywiad LIVE z mr prezydentem z Nowego Jorku.Ale mia³a tremê!w ¿yciu jej tak spiêtej nie widzia³em!to pewnie dlatego,¿e rozmawia³a z g³ow¹ paùstwa.Kaczor jest bezb³êdny...powiedzia³,¿e bêdzie mieÌ spotkanie z prezydentem Francji ¯es³in blabla wybe³kota³,a przecie¿ prezydentem Francji jest yyyy ¯ak Chirac.on jest bardzo zorientowany,dobrze,¿e wie w ogóle,¿e jest w Ameryce,skoro rozmawia z polsk¹ reporterk¹.brawo dla Kasi,¿e ju¿ jest po! :brawa: :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mandi pisze:Ostatnio Marcin Wrona robi materiaÂły nt USA-Polska. Ciekawe czy szefostwo FaktĂłw oswaja w ten sposĂłb widzĂłw z myÂślÂą, Âże za niedÂługo to pan Wrona bĂŞdzie korespondentem w USA?
Pewnie tak jest. Poza tym Marcin Wrona chyba musi sobie przypomnieĂŚ jak sie robi takie materiaÂły. :> Ja nie pamietam Marcina wczeÂśniej, ale teraz mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże jest dobrym reporterem. Szkoda tylko, zÂż jak juÂż wyjedzie do USA to bĂŞdzie go tak maÂło... Za maÂło.
Mandi pisze:A co wtedy bĂŞdzie z KasiÂą SÂławiĂąskÂą? :shock: Czy bĂŞdzie reporterkÂą sekcji zagranicznej taj jak siĂŞ to od jakiegoÂś czasu pisze? :shock:
Napewno coÂś dla niej znajdÂą. :roll: Fajnie byÂłoby gdyby byÂła w sekcji zagranicznej choĂŚ z drugiej strony zagranicy w "Faktach" jest maÂło. :ech: Nie wiem zobaczymy...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

aveo pisze:SÂławiĂąska w Faktach miaÂła dziÂś wywiad LIVE z mr prezydentem z Nowego Jorku.Ale miaÂła tremĂŞ!w Âżyciu jej tak spiĂŞtej nie widziaÂłem!to pewnie dlatego,Âże rozmawiaÂła z gÂłowÂą paĂąstwa.
SÂłyszaÂłem, Âże dziennikarze majÂą spore trudnoÂści z rozmowÂą na naszymi bliÂźniakami. Chodzi o to, Âże oni jak zacznÂą coÂś beÂłkotaĂŚ, to po pierwsze to jest nie na temat, a po drugie dÂłuÂży siĂŞ niemiÂłosiernie i trudno im przerwaĂŚ. Poza tym nie intonujÂą odpowiednio i nie wiadomo gdzie siĂŞ koĂączy zdanie. A skoro w Faktach jest wszystko dograne co do sekundy, to taka zbyt rozwlekÂła rozmowa moÂże wszystko spieprzyĂŚ (i tak siĂŞ staÂło ostatnio - trzeba byÂło zrezygnowaĂŚ z materiaÂłu o ptaszyskach).
helmut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 03 paź 2006, 19:06

Post autor: helmut »

A to siĂŞ uÂśmieje DzikikamieĂą(wildstein) ,kiedy siĂŞ dowie,Âże komercjalna telewizja za radÂą
pisaczy zrezygnuje z reklam co jest rĂłwnoznaczne z plajtÂą.
TVN jest niezaleÂżna tylko dlatego, Âże nie robi plajty. A to wymusza emisjĂŞ reklam!
Publiczna telewizja kasuje abonament (zawsze wydawaÂło mi siĂŞ, Âże abonament to dobrowolna umowa !????) a reklam nadaje tyle, Âż starczy lizusom na chlebek.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

DziÂś fajny materiaÂł o komitetach wyborczych - Mazura np. komitet wyborczy : "ZÂłota RYBKA"
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mazur w ogĂłle ma najciekawsze materiaÂły 8) moim dzaniem przebija Sianeckiego :spiewa:
Dziœ Pochanke mia³a ³¹czenie z Kajdanowiczem w WAwie,a na belce by³o napisane K.Kolenda-Zaleska Watykan.coœ Jêdrzejowskiemu siê pomyli³o :twisted:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

aveo pisze:Dziœ Pochanke mia³a ³¹czenie z Kajdanowiczem w WAwie,a na belce by³o napisane K.Kolenda-Zaleska Watykan.coœ Jêdrzejowskiemu siê pomyli³o :twisted:
To jeszcze nic :D Kilka dni temu by³o ³¹czenie z Rent¹ Kijowsk¹ :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

RentÂą :hahaha: dobre! :hahaha: :hahaha: nie zazdroszczĂŞ!
dobrze,¿e nie poszli na ca³oœÌ i nie napisali - Emerytur¹ Kijowsk¹ :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ju¿ od kilku tygodni zauwa¿y³em, ¿e Maciej Mazur powoli wygryza Sianeckiego w przygotowywaniu œmiesznych materia³ów do Faktów. Kiedyœ zajmowa³ siê w wiêkszoœci materia³ami politycznymi.

P.S. CaÂłkiem nieÂźle Mazurowi to wychodzi :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość