Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PrzewodniczÂącego o takie intymne sprawy pytaÂł :shock: :spiewa:

Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Wczoraj (chyba)w rozmowie porannej. Jarek naciskaÂł ciÂągle czy Lepper siĂŞ nie obawia, Âże zostanie skazany. I o tÂą Anetke :twisted: Andrew siĂŞ zdenerwowaÂł, coÂś nagadaÂł i rzuciÂł sÂłuchawe.
Chyba o to poszÂło, bo jak juÂż wczeÂśniej gdzies pisaÂłem, wczorajszy poranek dla mnie byÂł bardzo senny :roll:

A ÂżaÂłoby to po nim wogĂłle nie widaĂŚ. DziÂś juÂż w pogodzie z Zubilewiczem cyrki odstawiaÂł :tanczy:
Ostatnio zmieniony wtorek 24 lip 2007, 11:13 przez arczi, łącznie zmieniany 1 raz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

maxxx pisze:A bo JarosÂław -bohater tegoÂż wÂątku w poranku w niedziele go mĂŞczyÂł o to czy spaÂł z AnetÂą :hmm:
adam pisze:PrzewodniczÂącego o takie intymne sprawy pytaÂł :shock: :spiewa:
:nie: Takie rzeczy mi siê nie podobaj¹. :nie: Lekka przesada. :stop: Rozumiem ciekawoœÌ no, ale... :uhh:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

W sumie prawie ka¿dy cz³owiek by siê wkoùcu zdenerwowa³ :rozglada: I tak przewodnicz¹cy z racji doœwiadczenia ¿ycia w takiej atmosferze wytrzyma³ doœÌ d³ugo.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

W sumie prawie ka¿dy cz³owiek by siê wkoùcu zdenerwowa³ I tak przewodnicz¹cy z racji doœwiadczenia ¿ycia w takiej atmosferze wytrzyma³ doœÌ d³ugo.
Pan byÂły premier przewodniczÂący Andrzej Lepper i tak ma duÂże poczucie humoru.
¯artowa³ i z Anteki, ale Jarek troche przegi¹³ pa³e.
A swojÂą drogÂą, co on taki napalony na ten sex :?: KiedyÂś jak w autorskim przeglÂądzie prasy Miecugow czyÂłaÂł artykuÂł, Âże polacy sÂą bardzo dobrymi kochankami :red: , to Jarek bardzo siĂŞ rozbrykaÂł :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

MoÂże Jarek to taki erotoman gawĂŞdziarz :aniol: Ale w sumie to znowu jakiÂś wiekszych zastrzeÂżeĂą nie mam-no czasami jak z Andrzejem wicepremierem byÂłym troche przegina :hmm:
Pamiêtam go z Radia Zet .Tam tez mia³ czêsto ró¿ne k¹sliwe komentarze,z tym¿e g³ównie natury politycznej :stop:
ObcujÂąc z takimi koleÂżankami chÂłopak troche wariuje,ale mamy przynajmniej o czym pisac ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

mamy przynajmniej o czym pisac
Jak brukowce nie bĂŞdÂą miaÂły tematĂłw, to siĂŞ za Jarka wezmÂą :devil:

Ja tam teÂż nic nie mam do Jarka. UwaÂżam, Âże jest bardzo fajny. Przynajmniej troche luzu tam nadaje. SzczegĂłlnie jak serwis prowadzi ktoÂś powaÂżny albo naburmuszony :shock:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

w radio Zet wiêkszoœÌ ma k¹œliwe komentarze... szczególnie dotycz¹ce polityki, dziœ rano rycza³am ze œmiechu z komentarzy Marka Starybrata (media donis³y, ¿e gdzieœ na wysypisku w USA znaleziono star¹ rakietê "patriot" Pan Mareczek skomentowa³, ¿e to pewnie ta obiecana nam wzamian za zgodê na budowê tarczy :)))), potem jeszcze coœ by³o...), wiêc wiadomo gdzie Pan Jaros³aw siê tak wyedukowa³ :) co do rozmowy z Panem Lepperem, to mam wra¿enie, ¿e Pan Jaros³aw w tej rozmowie zrezygnowa³ ze zwyk³ym stylu "bez litoœci" i jakoœ siê hamowa³, da³o siê to wyczuÌ, po zakoùczeniu widac by³o, ¿e jednak nie do koùca wyhamowa³ :) no nic, przynajmniej Pan Lepper przed rzuceniem s³uchawk¹ ³adnie siê po¿egna³.
cudnego dnia :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MoÂże Jarek siĂŞ zaprzyjaÂźniÂł z MonikÂą Olejnik, dlatego jest taki ciĂŞty :rozglada:
A rzeczywiÂście wychowali go tak w radiu zet. Dobrze, Âże wszystkiego nie powtarza po Marku Stary(m)bracie, bo jeszcze by powiedziaÂł 'Roman, przestaĂą pieprzyĂŚ' :devil:
O ile w radiu to przeszÂło, myÂślĂŞ, Âże w tv miaÂłby wiĂŞksze kÂłopoty :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Faktycznie macie racjĂŞ,Âże to taka szkoÂła radia Zet :aniol: A ,Âże Jaqrek to pojĂŞtny uczeĂą to szybko zaÂłapaÂł jak sie robi rozrywkowa telewizjĂŞ i chwaÂła mu za to :aniol:
Lena pisze:dziÂś rano ryczaÂłam ze Âśmiechu z komentarzy Marka Starybrata (media donisÂły, Âże gdzieÂś na wysypisku w USA znaleziono starÂą rakietĂŞ "patriot" Pan Mareczek skomentowaÂł, Âże to pewnie ta obiecana nam wzamian za zgodĂŞ na budowĂŞ tarczy ))), potem jeszcze coÂś byÂło...),
Chyba muszĂŞ wrĂłciĂŚ do sÂłuchania zetki przynajmniej rano :aniol: JakoÂś ostatnio sie zaniedbaÂłem w tej materii a dawniej to byÂł staÂły rytuaÂł :spiewa:
arczi pisze:O ile w radiu to przeszÂło, myÂślĂŞ, Âże w tv miaÂłby wiĂŞksze kÂłopoty
MyÂślĂŞ,Âże jest do tego zdolny :aniol: Ale niech tego nie robi,nie warto bo Roman juz niedÂługo sam z siebie przestanie pie** :stop: :stop: ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Podczas naszych fryzurowych dywagacji zwiÂązanych z paniami, Jarek postanowiÂł siĂŞ skrĂłciĂŚ :devil:
Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MoÂże baÂł siĂŞ, ze dobierzemy siĂŞ i do niego. :shock: :stop: :rozglada: :xx: :devil:

Ale juÂż po ÂżaÂłobie i po krawacie. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Taaaaak, dziÂś juÂż peÂłen luz :tanczy:
No wÂłaÂśnie, pewnie przewidziaÂł nasze kolejne kroki. ÂŻe jak juÂż skoĂączymy z paniami to zabierzemy siĂŞ za wÂłosy panĂłw. Tylko jakoÂś nie mam pomysÂłu na KuÂźniarowÂą fryzurĂŞ. 8)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jarek klasyka -na krĂłtko 8) No teÂż ostatnio zauwaÂżyÂłem,Âże juz czas do fryzjera :devil:
DziÂś dywagacjami zdenerwowaÂł nawet NiesioÂłowskiego :tanczy: WrĂŞcz juz koalicje chciaÂł ustaliĂŚ nowÂą :spiewa: A przecieÂż jeszcze stara miewa sie wybornie :klamca: :klamca: :devil: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

hm... dziÂś Pan Jarek jakis taki rozkojarzony byÂł... :mhm:
cudnego dnia :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 16 gości