Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

domino czĂŞsciowo popieram

Post autor: kamuii »

tzn tez nie rozumiem co jest ciekawego w udajÂącej dziennikarkĂŞ maÂło profesjonalnej Pochanke.ALe nie porĂłwnuje jej stylu do stylu PieĂąkowskiej bo ona jest profesjonalistkÂą wszystko jedno w jakiej jest TV.
Ps.Durczok Pienkowska Holecka PawÂłowski Lis RULEZ :D :D
BTW.sukowatoœÌ Pochanke mo¿na porownaÌ tylko do Gawryluk z Polsatu
pozatym jest gwiazdÂą tylko dlatego Âże jest z jednym z grubych ryb w TVN
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Czytam i jestem w szoku. Albo Ty czÂłowieku nie wiesz co to znaczy prawdziwe dziennikarstwo albo jestes uprzedzony do Pochanke i co by nie robiÂła bedziesz jÂą krytykowaÂł bo ja innego wyjÂścia nie widzĂŞ.


P.S. Ja popieraÂłem to, ze Holecka jest profesionalistkÂą w tym co piszesz (no Lis tez rzecz jasna). Danuta Holecka ktĂłrÂą niestety przeniesiono na sobotĂŞ a dali tego kurdupla PieĂąkowskÂą w niedzielĂŞ.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro Aro mo¿e by tak wiêcej kultury - Pieùkowska i kurdupel - có¿ to ¿e ktoœ nie jest wysoki nie powinno go dyskredytowaÌ. Nota bene Pieùkowska powróci³a na swoje sta³e miejsce - zawsze prowadzi³a niedzielne wydania. Natomiast Danuta Holecka prowadzi teraz g³ówne wydania WIADOMOŒCI w pi¹tki i soboty - a wiêc wesz³a w miejsce Jeneralskiego.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kurdupel nie jest okreÂśleniem obraÂźliwym. Ja stwierdziÂłem fakty i tak uwazam. To kurdupel i wcale nie z tego powodu jej nie lubiĂŞ.

W niedzielĂŞ "WiadomoÂści" prowadziÂła Holecka wiĂŞc...to byÂło jej miejsce. Przeciez po usuniĂŞciu Jeneralskiego Pienkowska prowadziÂła sobie Wiadomosci od czwartku do soboty i tak mogÂło zostac. :evil:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oj widze, ¿e niezbyt dok³adnie œledzisz wydarzenia na polskim rynku medialnym. Ju¿ od kilku lat niedzielne Wiadomoœci prowadzi³a Pieùkowska. A w³asnie to wydanie uwa¿ane jest przez wielu za najwa¿niejsze - po mimo i¿ to niedziela, na œwiecie nic siê nie dzieje a polskie ¿ycie polityczne tego dnia praktyczne zamiera to w³aœnie niedzielne wydanie Wiadomoœci o 19.30 gromadzi najwiêksz¹ w ca³ym tygodniu widownie, siêgaj¹c¹ czasami a¿ 8 milionów widzów. Kilka miesiêcy temu Pieùkowska zosta³a jednak od niego odsuniêta a o 19.30 dy¿ur dosta³a Danuta Holecka. By³y szef Wiadomoœci Piotr S³awiùski t³umaczy³, ¿e w ten sposób chce uwolniÌ program od rutyny i daÌ szanse na zaistnienie innym dziennikarzom, pracuj¹cym do tej pory w ciemu swoich kolegów. Jednak od razu pojawi³y siê g³osy - tu prym wiód³ Tomasz Na³êcz- iz jest to ukaranie Pienkowskiej za ostre wywiady w Radiowej Trójce dotycz¹ce Afery Rywina. Kiedy S³awiùskiego zast¹pi³a Bretes wprowadzono nowe zmiany - Durczok prowadzi³ wydania od poniedzia³ku do czwartku a Pieùkowska od piatku do niedzieli. Ostatnio jednak wszytko powróci³o do dawnego stanu tj Pienkowska niedzila - wtorek, Durczok sroda i czwartek a miejsce Jeneralskiego (teraz tylko wydawca g³ownych Wiadomoœci i prowadz¹cy Monitor Wiadomoœci) pojawi³a siê Holecka, która podczas krótkiego okresu prowadzenia niedzielnych wydaù zaskarbi³a sobie sympatie widzów i bardzo dobre oceny Akademii Telewizyjnej. I to tyle Aro. Sorry za ten wyk³ad :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Pochanke Holecka PieĂąkowska

Post autor: kamuii »

Holecka prowadzi wiadomoÂści w piÂątek i sobote ostatnio byÂła w niedziele fakt ale to tylko zastĂŞpstwo niedziela pon i wt pieĂąkowska Âśroda i czwartek durczok ;)
hmmm ja sama jestem niskiego wzrostu i uwaÂżam Âże kurdupel to sÂłowo obraÂźliwe a PieĂąkowska i Holecka sÂą tak samo profesjonalne natomiast co do poprzedniego postu i zarzutĂłw Âże nie znam sie profesjonalizmie dziennikarzy to przpomnijcie sobie waszÂą profesjonalnÂą JustynĂŞ z 11.09.2001 kiedy to przerywaÂła i dziczaÂła tak Âże ta druga redaktor chyba Radziszewska nie mogÂła siĂŞ wypowiedzieĂŚ !!!! pozatym za bardzo jest zacietrzewiona.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

heheheh i tak o to rozmawiajÂąc o Justynie PochankĂŞ dotarliÂśmy do TVP :lol: :lol: :lol:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:(...) Tak o to rozmawiajÂąc o Justynie PochankĂŞ dotarliÂśmy do TVP
Taka zmiana tematu o 360° to, trzeba przyznaÌ, przy wiêkszoœci tematów ma miejsce... 8) Ale taki ju¿ jest urok forum. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Jakby admin czuÂł takÂą potrzebĂŞ, to by porozdzielaÂł tematy :D.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zapewne, ale ja wcale nie piszĂŞ, Âże to Âźle.
Widocznie Admin nie czuje takiej potrzeby, a poza tym ile czasu musiaÂł by spĂŞdziĂŚ na wnikliwej obserwacji wszystkich postĂłw w danym temacie, hmm? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Bardzo duzo, a z tego co ÂŁukasz mĂłwi to nie ma duÂżo czasu ostatnio: uczy siĂŞ - i dobrze :D .
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

£ukasz nad ksi¹¿kami...

Post autor: Maciek »

A kiedy ma koniec roku? Nie w czerwcu?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ty siĂŞ mnie pytasz? No tak "zwracasz siĂŞ do wszystkich" ok. No chyba w czerwcu, jesli to jego liceum nie jest... no wiĂŞcie... takie... "specjalne" :D . :lol:
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

maciejek pisze:a poza tym ile czasu musiaÂł by spĂŞdziĂŚ na wnikliwej obserwacji wszystkich postĂłw w danym temacie, hmm?
Hmm... czytam wszystkie posty na bie¿¹co ale jeœli dyskusja schodzi z jednego tematu na drugi, to czy na pewno jest sens rozdzielaÌ? Poza tym w tej czêœci Forum podarowa³em Wam Krasa, który te¿ siê Wami opiekuje. :D :D :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Dziêki Ci za wielki dar, ale jakoœÌ nie mo¿na tego za bardzo odczuÌ, prócz mo¿e jednej sytuacji, nie pamiêtam co to dikladnie by³o. :D . Bez obrazy dla Krasa oczywiœcie.
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], pinokio81 i 9 gości