Maja Popielarska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

KS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:20
Kontakt:

Post autor: KS »

Czy ktoÂś z uÂżytkownikĂłw mĂłgÂłby podaĂŚ instrukcjĂŞ co naleÂży kliknaĂŚ, by mĂłc obejrzeĂŚ filmik z rapidshare?
Bardzo chĂŞtnie bym sobie pooglÂądaÂł, ale nie wiem jak :rozglada:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Ano klikasz na ten link i otwiera ci siĂŞ strona. W okolicach prawego dolnego rogu, szukasz tam na niej przycisku Free i klikasz. NastĂŞpnie czekasz.... po chwili (minuta lub dwie) pojawia ci siĂŞ obrazek. Z tego obrazka wpisujesz tekst, nastĂŞpnie Download i leci........
grunt toZdrowie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 06 gru 2007, 09:58

grunt to zdrowie

Post autor: grunt toZdrowie »

JeÂśli chcesz spotkac siĂŞ z MajÂą PopielarskÂą twarzÂą w twarz w programie "Grunt to zdrowie" TVN Style zgÂłoÂś siĂŞ do nas. W tej chwili poszukujemy ludzi do programu o chorobach zawodowych.
- Jeœli du¿o pracujesz przy komputerze , bo wymaga tego od Ciebie twoja praca i odczuwasz ból nadgarstka by mo¿e masz zespó³ cieœni nadgarstka. W³aœnie takiej osoby szukamy.
- JeÂśli masz guzki na strunach gÂłosowych , bo pracujesz gÂłosem (np. nauczyciel, lektor, wokalista itd) skontaktuj siĂŞ z nami.

"Grunt to zdrowie" - mail: aleksandram.rogala@wp.pl
tel: (0-22) 891-05-17
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: grunt to zdrowie

Post autor: ~ »

grunt toZdrowie pisze:JeÂśli chcesz spotkac siĂŞ z MajÂą PopielarskÂą twarzÂą w twarz w programie "Grunt to zdrowie" TVN Style zgÂłoÂś siĂŞ do nas. W tej chwili poszukujemy ludzi do programu o chorobach zawodowych.
- Jeœli du¿o pracujesz przy komputerze , bo wymaga tego od Ciebie twoja praca i odczuwasz ból nadgarstka by mo¿e masz zespó³ cieœni nadgarstka. W³aœnie takiej osoby szukamy.
- JeÂśli masz guzki na strunach gÂłosowych , bo pracujesz gÂłosem (np. nauczyciel, lektor, wokalista itd) skontaktuj siĂŞ z nami.
Szkoda, Âże nie mam tych dolegliwoÂści. MoÂże bym siĂŞ spotkaÂł z paniÂą MajÂą :D.
snajper
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: czwartek 22 lis 2007, 20:56

Post autor: snajper »

Dzisiaj po faktach totalne zaskoczenie - Maja prowadziÂła prognozĂŞ

DowĂłd:
http://rapidshare.com/files/77478211/ma ... 7.avi.html
Zaraz wrzucĂŞ screeny


// Jak ktoÂś ma w lepszej jakoÂści niech zarzuci
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Zaskoczenie, dlaczego? :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
snajper
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: czwartek 22 lis 2007, 20:56

Post autor: snajper »

Bo nie prowadzi zwykle prognozy w TVNie a ró¿ne magazyny - przynajmniej dawno jej nie widzialem jak prezentuje pogodê
Screeny
http://img112.imageshack.us/img112/1594/maja1ie2.th.jpg

http://img112.imageshack.us/img112/9528/maja2ct3.th.jpg

http://img215.imageshack.us/img215/7416/maja3xo0.th.jpg
Ostatnio zmieniony wtorek 18 gru 2007, 19:26 przez snajper, łącznie zmieniany 3 razy.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Prowadzi, prowadzi. Widocznie nie oglÂądasz zawsze. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
snajper
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: czwartek 22 lis 2007, 20:56

Post autor: snajper »

POpieram pisze:Prowadzi, prowadzi. Widocznie nie oglÂądasz zawsze. ;)

WidaĂŚ tak, bo nie widziaÂłem jej juz ze 3 miesiÂące po faktach
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Dla zainteresowanych podaje informacje, gdzie i kiedy Maja prezentowaÂła pogodĂŞ :

2007.12.18 -> TVN
2007.12.17 -> Poranek TVN24
2007.12.14 -> TVN
2007.12.13 -> Poranek TVN24
2007.12.10 -> Poranek TVN24
2007.12.02 -> TVN
2007.12.02 -> Poranek TVN24
2007.12.01 -> TVN
2007.12.01 -> Poranek TVN24

2007.10.10 -> TVN
2007.10.09 -> TVN
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

JuÂż drugi raz z rzĂŞdu podczas prognozy pogody prowadzonej przez MajĂŞ, zaciĂŞÂła siĂŞ mapa. W piÂątek rĂłwnieÂż byÂły z tym kÂłopoty, ale Maja jak zwykle dzielnie sobie z tym poradziÂła. :D
ja18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 25 gru 2007, 18:43

Post autor: ja18 »

Witam !!! A dziÂś w pogodzie po Faktach Maja byÂła przeÂślicznie ubrana !! Czarna spĂłdniczka, czarna bluzeczka i czarne rajstopki / poĂączoszki ( ciekawe co noszÂą pogodynki hehe....rajstopki czy jednak wolÂą poĂączoszki...wie ktoÂś moÂże ??? ). Maja bardzo Âładnie wyglÂąda w czarnym i jest jej do twarzy w tym kolorze wiĂŞc taki apel (do innych pogodynek rĂłwnieÂż) - Âżeby czĂŞÂściej zakÂładaÂły czarne rajstopki / poĂączoszki !!! WESOÂŁYCH ÂŚWIÂĄT !!!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

... czarne rajstopki / poĂączoszki ( ciekawe co noszÂą pogodynki hehe....rajstopki czy jednak wolÂą poĂączoszki...wie ktoÂś moÂże ??? ).
Stawiam na rajstopy, gdyÂż byÂły wyraÂźnie grube, weÂłniane, kryjÂące. Gdyby byÂły cienkie, przeÂświtujÂące, moglibyÂśmy uruchomiĂŚ swojÂą mĂŞskÂą wyobraÂźniĂŞ... :devil:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z pewnoÂściÂą sÂą to czarne rajstopy zlewajÂące siĂŞ z butami :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ja18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 25 gru 2007, 18:43

Post autor: ja18 »

DziĂŞki za fotki !! Po gÂłownych Faktach byÂła ciut inaczej ubrana ale teÂż przeÂśliczne czarne rajstopki !!! A ma ktoÂś moÂże inne zdjĂŞcia pogodynek (czy to Mai czy to Dorotki czy Agniesi) w czarnych rajstopach / poĂączochach ??pozdrawiam !!
P.S. A tak na marginesie to czy nie wyglÂąda cudnie w tych rajstopkach czarnych ??? SUPER !!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości